Je čas na rozvod?

domca90
13. aug 2019

Ahojte.mali ste už takú dilemu,že vlastne ani po 10rokoch spoločného života,nepoznáte s kým vlastne žijete?od víkendu si kladiem túto otázku....Sme spolu 10rokov,máme dve deti(4rocneho a 17mesacneho).asi pred mesiacom som mu náhodne v aute našla balík kondómov,nerozbalenych....na otázku,že my dvaja v aute kondómy nepotrebujeme,iba doma,mi odpovedal,že su už dávno kúpené,teda staré.chvilu má to trápilo,že čo to má byť.potom som na to zabudla a teraz cez víkend už mi stačilo...cez víkend sme boli u našich a sestra si pozvala kamaráta a kamarátku.ja som si išla s deťmi ľahnúť a oni boli vonku a pili.okolo pol 2hej prišiel spat,samozrejme opitý a ľahol si.mobil v ruke a tukal a pozerám,že vytiahol z nohavíc prepáčte za výraz,vtáka.som mu povedala že je prasa a s akou kurvou si píše.som mu vytrhla mobil z ruky a na môj krik mi vraví,že so sestrinou kamarátkou (tou čo si ju moja sestra zavolala)takže s 22rocnou šťandou,on má 33rokov.nasledovala dosť škaredá hádka,vyhrážky,že mi vezme deti,ak sa rozhodneme.ze som hysterka a a pica(pardon za výraz) potom mu vravím,že jej idem teda ja napisat.na to mi vzal môj mobil.rano to pokračovalo tak,že som sestre povedala,nech napíše svojej kamoška,čo jej môj chlap pisal.poslala screen.pisal jej,že prečo odišla,či už spi...kebyze nezasiahnem bohvie čo by jej ešte napisal.samozrejme vysvetlenie z jeho strany,že prečo mal potrebu jej písať,nebolo.no a včera som pozerala koho sleduje na instagrame a má tam nejakú 16rocnu cesku kurvu a ešte jednu 23rocnu Česku tiez.no mala som dost.prosim vás povedzte mi prečo má potrebu sledovať 16rocne decko.ja neviem ja som normálne chudera.a ani na toto som nedostala vysvetlenie.prosim vás,ja mu už neverim.on sa tvari akoby nic.vykrikuje mi že je s nami doma,nechodí po krčmách,po bordeloch,tak že čo ho buzerujem s takými debilinami.,že ziarlim a podobne.ale ja neviem,ja ho nechapem.mám dve možnosti,buď sa spamatam alebo môžem ostať u matky.dpo..čas a podobne.

bluka2
13. aug 2019

@amelia000 :D
No dobre, celkom aj to má logiku, aj ked to nie môj štýl

karolin55
13. aug 2019

Lahni si k nemu do postele a začni vypisovať inému chlapovy, tak aby to aj vydel... Uvydis jeho reakciu... 😄😄😄

17juraj17
14. aug 2019

@domca90 Ak sa na to pozriem nestranne tak... Podla mna trochu hystercis. Tvoje prispevky i dek mozno opravnene su plne hnevu a expresiv. Myslim ze by si sa mala poriadne rozdychat a mysliet s chladnou hlavou. Takto. Kondomy v aute. No stane sa. Ak ich pouzivate tak ich mohol kuit a zabudnut tam. My ked sme ich pouzivali tak som ich mal rozhadzane vsade a aj teraz by si ich nasla kade tade a to uz ich nejaky piatok nepouzivame. Pises ze ma na instagrame nejake dievcata. No nepises kolko ich tam ma celkovo. Ak tam ma 250 priatelov tak nemozes vypichnut dve ktore ti vadia. To len taky nestranny pohlad. A takisto nie je dobry napad nechat muza ved nech si ide s detmi kam chce a tak a ty sa nebudes zucastnovat ziadnych aktivit. To na teba nevrha dobre svetlo.

domca90
autor
14. aug 2019

@amelia000 no,kamarátky tu nemám(presťahovala som sa k nemu pred 9rokmi)čiže jediné tak sama by išla vonku a na to ja nie som veru.predtym som bola blond,teraz mám hnedé vlasy,čiže tam zmena farby nehrozí,keďže nechcem si zase zničiť vlasy.jedine že by som začala chudnúť😄lebo to ku vždy tvrdím,že sa mi nechce,aj keď tlsta nie som,ale zhodiť by sa dalo z čoho....ale heslo na mobil som si už zmenila,lebo ho vedel,teraz aspoň nevie.ale on dobre vie,že ja si s nikým písať nebudem,nie som ten typ ženy.i keď mi sám minule povedal,že kľudne si môžem písať,pokiaľ ho nezavolám k nám do postele😂to bolo keď som mu vykrikovala.

domca90
autor
14. aug 2019

@17juraj17 schválne som pozrela,sleduje 42osob a z toho je 10zien ale z tých 10zien poznám 8.cize tie dve cesky jedna má 23rokov(nechcem sa chváliť,ale lepšie vyzerám ako ona) a tá 16rocna šťanda,už len ten vek,proste mi to nejde do tej mojej malej hlavy,že prečo....a že vraj ho buzerujem za debiliny.neviem ako by sa jemu páčilo,keby ja sledujem nejakých namakanych chalanov....ale na mňa sa to proste nehodí.tie kondómy v aute má proste dostali,nikdy v našom vzťahu som sa necítila menejcenna a neschopná ako teraz.je pravda,že všetok čas trávi s nami,to áno.vies,ale chcela by som vidieť jeho reakciu,kebyže ja mam auto a on tam nájde balík kondómov,že čo by robil.....ja si proste neviem predstaviť život bez neho,ale chcem mu zase veriť.

tasticka59
14. aug 2019

To bude podla mna na dlho, kym ako tak emocie opadnu a budete sa o tom vediet nejak normalne porozpravat. Tazko aj povedat, co ako

domca90
autor
14. aug 2019

@17juraj17 a ty ako chlap mi to vieš nejako vysvetliť?hlavne to písanie tej kamarátke,co som spomínala a potom sledovanie 16rocnej na insta.nech vás chlapov viem pochopiť aspoň trochu,že na čo je to dobré.ci si potrebujete niečo dokazovať?(pýtam sa všeobecne) lebo neviem ale pochybujem,že iným ženám by toto nevadilo.....a k tým kondómom,áno používame doma.lebo tabletky neberiem.

17juraj17
14. aug 2019

@domca90 Tak vysvetlit ti to neviem kedze nie som tvoj. Iba vravim ze to nemusi byt take horuce. A to ze pisal ze preco odisla tak skoro je bezne. Prosto sa dobre asi bavili. Ziadny navrh tam nebol ani nic take. Dalej... a to je velmi dolezite. Na neveru musia byt dvaja. Takze sice mohol pisat. mozno i za nejakym zámerom no je dolezite ci by mal na to protikus. No a to ze niekedy zaklikol sledovanie na insa. Aaaa to je hov.. To mohol zakliknut pre zaujimavost nie kvôli tomu ze snou chce spat. Vypisovanie nejak no neviem. ja nikomu nemisem. Ale zase z druhej strany zase dost pisem so zenami na MK predsa. A to snad zo mna nerobi nejakého sexuálneho predatora. Ci ?

mondolina
14. aug 2019

@domca90
Ten balík kondómov bol otvorený? Načatý?

domca90
autor
14. aug 2019

@mondolina nie,zabalený v celofane.proste mi povedal,že to kúpil veľmi davno.ze keby ma chce podviesť,tak to urobí,ale že nechce.ze mu záleží na nás,na rodine.neviem či mi chcel tými slovami zalepiť oči,alebo čo....

domca90
autor
14. aug 2019

@17juraj17 jasné,v pohode,tu je veľa chlapov na mk.tak on keď si vypije,je rád stredobodom pozornosti.ale chápeš,ja som mu verila,išla spať s deťmi do izby,veď prečo by som mala pochybovať o niekom s kým žijem.no kebyze toto viem,som s nimi tam.argument prečo jej napísal bol,že sa dobre bavili a že je proste taký, spoločenský a hlavne keď si vypije.ze nič zle neurobil.ale tak moja hlava to nechce nejako prijať,že úplne cudziemu dievčaťu,ktoré vidí 1krat v živote napíše,že prečo odišla domov.....a to že mal vypité,to ho nijako neospravedlňuje.mozno to nafukujem.neviem.ale bohvie k čomu by došlo,keby tá baba neodíde.ale tak snáď moja sestra by mala toľko rozumu,že by zasiahla....keby dačo.ked už ja som tam nebola.a veru neviem povedať,či by sa o niečo pokúsil alebo nie....ale snáď aj v opilosti má aspoň trošku sebazaprenia.aspon dúfam.

mondolina
14. aug 2019

@domca90
Tak sa skludni,

17juraj17
14. aug 2019

@domca90 Vidim ze sa drzis toho ze co keby ... Podla mna by aj vo vztahu mala platit presunkcia neniny. Vlastne zatial nic neurobil. Tak mu nevycitaj ze by mohol. To je ako keby si deti drzala do 20tky iba doma lebo co keby sa im vonku nieco stalo. Skus nemysliet na to co keby. Bude sa ti dychat lepsie. A zacnes mysliet s cistou hlavou.

janulicka24
14. aug 2019

Podla mna by si mala hodit spiatocku, ako aj to co hovori on proste dava zmysel a ty to mozno vidis ciernejsie, ako by si vlastne musela. Moc si to predstavujes co ak by pritom ziadne nebolo

maminuska
14. aug 2019

@domca90 pozri ja mám fajn manžela , ale keď sa za 12 ročné manželstvo asi trikrát fajne opil , robil veci ktoré by normálne nerobil ..napríklad si vešal igelitku na uši ako kôň keď mu dávajú žrať seno , fotil si selfi s hlavou blízko prs mojej kamarátky ...proste bol ožratý , vtedy človek nemyslí a stráca zábrany. Mala by si sa trocha skĺudniť.