Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je dobrý otec, ale máme problém vo vzťahu

smoulatko
16. apr 2014

Ahoj baby,

viem vela z Vas ma hned bude sudit, ze som naivka atd.. Ale ja sa nemam komu vyrozpravat a uz mam toho akurat dost. 😒
Moj muz nie je zly, sme spolu 6 rokov z toho uz budeme 4 manzelia. Myslela som, ze ho poznam, ale zda sa ze nie. Deti sme planovali, takze sme statsny, ze ich mame. Lubi ich a dal by im aj modre z neba, pomaha my s nimi.. Ale ide tu o mna...
o nas...
Ja jednoducho jedneho krasneho dna,chtiac nechtiac zistila som, ze ma "kamosku" vyvolavala mu atd. Ale nechcela som mu brat volnost. Nesom moc zenska, co je majetnicka a rada obmadzuje inych. Ale to uz bolo cez vsetko..Telefonaty, sms-ky a neviem, co .. Tak mi to vrtalo v hlave, a slecna mi aj pisala, ze za nou chodi, ze spolu spavali a neviem co este vsetko. Nechcela som verit, teda chcela som verit, tomu co mi on povedal, ked sme to rozobrali. Tak sme si to vsetko vysvetlili, ze ona to zobrala nejako vazne, ze nic neni pravda a isli sme dalej. Kedzeho milujem, aj teraz aj napriek vsetkemu, a bolo.
Bola som tehotna a v tom mi znova zacala vypisovat nejaka pubertiacka, ze su dobry kamosi a bla bla bla... Stretaval ju v praci, ked chodlia za mamou. Ale Ja som clovek priamy, ktory chce mat vo vsetkom jasno. Lenze to som si povedala, ze e to este decko, ze je blazniva atak,Nasla som ich konverzaciu, ked sa zabudol odhlasit a tam same milacik, drobcek, mojko, lubim ta a bla bla bla. cisto pubertacke reci, Trapilo ma to. Manzel povedal, ze konci s kamaratstvami , lebo mu to komplikuje zivot. a ze ked je k niekomu mily, tak hned si baba namysla kraviny. Lenze po case som zistila, ze si kupil novu kartu do mobilu a volavali si spolu. Ale kedze som bola v druhom stave, nechcela som trapit male , tak som sa nechcela unarat v depkach a povedala som si, fajn vyber si bud my, ale nejake slobodne truby. Povedal, ze ma miluje, ok koli malemu som to prekusla. Viem poviete si, ze som naivna krava, ale milujem ho, a nechcela som vsetko zahodit len koli tomu, ze hento a to. Vzali sme sa a myslela som, ze vsetko bude fajn, ze burky presli, ze este mal hormony a bude dobre... 😠 ale dovera je nastiepena, ja sa citim ako keby mi niekto zlomil vazy, tie hnusne pocity.. A viem nie je slusne hrabat sa v komunikacii, ale ked uz mate nieco preluskane, tak to neda. Nerobila som to, ale po neviem akom dlho case, som zas narazila na to, ze sa neodhlasil, a citala som. ☹ a neverila som vlastnym ociam. On tam vynukoval babe sex, a vypisoval jej take rozne kraviny. Ona razne odmietla.A on napisal, ze ved len sranda, ze on by to mne neurobil. ale No keby nie tak neviem...ci ho nechce len tak nezavazne.. Ako chapem, keby som tehu nemozem , ale o sexe to nie je v tom sme nikdy nemalo problem. Tvrdi, ze ma miluje.. Ja uz nic nechapem.. Ano obcas som mala depkove stavy, ked som mu vykricala, ze co vsetko sa stalo, ale nic ine extra.. Snazim sa zo vsetkych sil byt dobrou matkou, zenou... Uz sa pytam pochybyla som ja? Mala som moznost ho podvies, lebo je chlap, co by dal cokolvek, zato aby bol aspon chvilu so mnou, ale ja som razne odmietla, lebo ho milujem a on tak.. citim sa vazne stratnea vyzmykana.. Ubolena. Prosim rypave komentare si nechajte! A nie je to vymyslene, ako pribeh, co sa tu riesil nedavno...Povedala som, ze mne sa to nikdy nestane, ze nic take nikdy nedopustim, ze ak by sa aj koppnem takeho do riti, ale nie som aka silna ako som si mylsela. Som priliz makka na razne riesenia v takomto pripade Je to zial pre mna kruta realita, s ktoru sa musim naucit zit... Lebo mame rodinu a nechcem ju znicit... ☹ Len som sa potrebovala niekomu vypisat zdoverit... A teraz cakam prispevku tipu... Si tupa, ze si s nim, si taka a hentaka...Co uz pekny vecer baby... 🙂

macamac
16. apr 2014

tak nič už
nechceš rady typu: "si blbá, to chceš prežívať a riešiť celý život"....
tak už len ti popriať to šťastie do života, aby ťa niekedy v budúcnosti nenakazil nejakou pliagou od tých kamošiek
život utečie ako voda...niekto miluje nesprávneho a premárni svoj život pri ňom
niekto žije sám
niekto má život krásny alebo krásne naivný.....
možno raz, keď zostarne a náhodou už nebude môcť....tak budeš jeho jediná

lilysk
16. apr 2014

Dobre si urobila ,ze si sa vypisala ...to pomaha dost ...zajtra si to precitaj co si napisala a mozno uvidis v tom texte nejake riesenie ...

misaelka
16. apr 2014

@smoulatko napisala som dlhy prispevok ale odisiel mi kdesi do virtualnych vecnych lovist tak este raz 😅 kazdy vztah aj manzelsky je treba prehodnocovat, ci ta obohacuje, povznasa alebo ubija, depta. spis si klady a zapory a zistis ci ti stoji za to zotrvat v takomto vztahu. neunahli sa, dobre si premysli co chces a podla toho konaj.

nestastna123
16. apr 2014

presne toto iste sa dialo aj u nas, bol hrdina cez FB a pokec, neviem co si tym chcel dokazovat, ze natahoval rozne zeny... koza hlupa som to tolerovala 2 roky a verila a davala sance, myslis ze sa zmenil? jasne tak na mesiac maximalne. dokonca ked som bola v porodnici som mu nasla "steklivu" konverzaciu.
chvalabohu som dostala rozum, uz 3 mesiace spolu nezijeme a sme v rozvodovom konani. ten klud co zrazu citim je neopisatelny, ziadny strach komu zase vypisuje, v com ma klame 🙂 hlavu si trieskam co som to nespravila skor, mohla som mat 2 roky k dobru 😠

stoke
16. apr 2014

@smoulatko prezila dom nieco malo podobne a poviem ti jedno...ludia sa nemenia :( zial

mikys1
16. apr 2014

Ahoj prežila som niečo podobné , myslím tie telefóny aj stretká a aj to ostatné , prišla som na to a vtedy som si uvedomila , kde sa stala chyba , neospravedlňujem ho to nie , ale fakt sa chyba deje na oboch stranách .Zabojovala som oňho / najmenšia vtedy mala rok/ a dnes sme šťastný pár a všetci nám závidia / je to už 9 rokov/ .Vtedy som cítila ,že musím bojovať ,že sa to oplatí a naozaj sa to oplatilo , bol to proste len úlet .Takže ak cítiš ,že sa oplatí zabojovať bojuj ak nie tak rozmýšľaj či ti nebude lepšie bez neho.

lyzzy
16. apr 2014

@smoulatko ....tvoj manzel je obycajny suknickar.Nic viac,nic menej.Snazis sa byt dobrou mamou a zenou ale on ta aj tak zhadzuje,znevazuje.
A tym,ze ty mu dookola davas sancu zas a znova tak mu len ukazujes,ze to co robi je ok a sama sa davas do pozicie v akej sa nachadzas.
Takito chlapi sa nemenia.To je sice pekne ze miluje vase deti ale dava im aky priklad?
Budes dalsich XY rokov kutrat telefony,facebook a vsetko?Naozaj?

crystal333
16. apr 2014

Nedaj si vlievat do hlavy nejake bezvyznamne frazy, on miluje jedine tak sam seba,a zjavne nie je schopny prechovavat ziadne hlbsie city k ziadnej zene!!! Takze bud, alebo.... Ziadna ina moznost tu nie je.

tilda
16. apr 2014

@smoulatko Lebo mame rodinu a nechcem ju znicit..... nici ju tvoj muz ☹ drz sa! a neboj sa!

andrejka2424
16. apr 2014

@smoulatko Nezmení sa. Zmier sa s tým,alebo naivne dúfaj,že zabojuješ a potom budete šťastní až do smrti....Tiež som si tým prešla. 3 stratené roky prežité s človekom,ktorý ma pár mesiacov po pôrode poslal do banky pre úver,lebo to a to sa stane ,potom vybielil celý účet do posledného eura,sadol do auta a šiel do BA za 18 ročným teliatkom bezcharakterným,zato s plnými trojkami 😖 ...boli to vážne stratené roky a tá čupka z Blavy nebola jediná.

lyzzy
16. apr 2014

@andrejka2424
@smoulatko .....ani nebude nikdy ta jedina.Takito muzi potrebuju lovit a byt loveni.A chuda ta co sa da ulovit a potom caka.Na zmenu,na osvietenie na hocico.
Jedna vec je natrafit na takehoto cloveka a potom pochopit a odist.Druha je silou mocou zotrvavat v takomto nevyrovnanom vztahu.Pretoze toto nie je vztah partner-partner.
Tym ako sa zakladatelka sprava,len situaciu zhorsuje.A mysliet si ze okrem sms tam nic ine nie je je absurdne.

tilda
16. apr 2014

@lyzzy a mozno tam naozaj nic nie je - moze to byt nejaka kompenzacia 😝 (vies co myslim🙂

lyzzy
16. apr 2014

@tilda ...viem....ale neverim tomu.Takito muzi maju vacsinou sebavedomie niekde niiiizko aj ked na prvy pohlad struhaju frajera.
A tym ze znova a znova oblbnu dalsiu adeptku tak sa citia o troska lepsie.Tu nejde o toho chlapa.
Tu ide o tu prispievatelku.....za tie roky uz mohla byt niekde inde.Ale nechce pocut kritiku...preco?.....lebo sama vie ze robi blbost ale.....ale.

tilda
16. apr 2014

@lyzzy absolutne s tebou suhlasim!
ale bolo by velmi zaujimave vediet ako to takito chudaci prezivaju :D co ja som poznala, tak tam bolo subjektivneho utrpenia na ich strane ojooj, samozrejme takeho narcistickeho, ale o to vacsich frajerov navonok struhali :P ... vzdy sa to niekde odrazi, aj ked cest dnesnej medicine a vdaka modrym tabletkam mozu smelo ohurovat dalej ...

filipal
16. apr 2014

@smoulatko mna by zaujimalo, aky je dobry otec. co konkretne robi pre svoje dieta?

lyzzy
16. apr 2014

@tilda ....prezivaju to asi tak ze kazda zena ktora ich odmietne je kur.a.Ked da,tak aj vtedy ale je aspon povolna.
Lutuju sa,lebo lutost zabera....zeny maju potrebu sa o niekoho starat,niekoho pocuvat,lutovat.Je to hra.
Vacsinou lovia takito muzi iba hlupe husicky,lebo mudra zena ho prekukne hned.
A nemaju radi silne,emancipovane zeny ktore vedia co chcu.....lebo su silnejsie ego ako oni.Vacsinou su to muzi typu: zena patri za sporak a nech drzi usta a krok.

lyzzy
16. apr 2014

@tilda ...a ked si precitas uvodny prispevok.Same chcela,nechcela....nikde nespomina co chce a nechce on.
Lebo to vlastne ani nevie......jej staci to,co jej on povie.Bez ohladu nato ci je to loz alebo nie.
A on vie presne co ma povedat,co robit.....tito muzi nie su sice moc mentalni atleti ale su prespekulovani az az.
DRzi ju v hrsti,ona robi presne to,co chce.

marionmarion
16. apr 2014

Tvoj muz klame ked tvrdi, ze ta miluje...takto laska nevyzera...prepac

koala7
17. apr 2014

Ten muz ta nemiluje. Je len na tebe ako s tym nalozis

nada1326
17. apr 2014

@smoulatko myslim si to,co baby. Tvoj muz sa nezmeni,potrebuje takto ohlupovat slecinky a tym si zvysovat sebavedomie

mima4
17. apr 2014

@smoulatko

pozri si najivna a hlupa a nezrela zena, ale to neznamena, ze nou musis ostat na veky vekou 😉 Co bolo bolo, nemame stroj casu (ziadna z nas a ver, ze vsetky sme spravili v zivote aj tie hlupe chyby, niektore aj fatalne), ale teraz si poloz otazku, co vobec dalej chces robit?
Hladas sposoby ako sa zmierit s tym ze tovj manzel je kurevnik?
Chces s nim ist na sedenia - psycholog, farar, iny muz?
Chces ho kopnut do zadku?

Rozhodnutie je na tebe!! Ty si budes takyto zivot zit, nie my 🙂

a inak, co sa tyka rodiny, hru "na rodinu" ti kazdy, toboz dieta casom prekukne...

adri266
17. apr 2014

@mikys1 neviem, preco, ale vzdy, ked citam taketo stastne rozuzlenie, je tam, ze bol to z jeho strany *ulet*, a *ja som o neho zabojovala*, a za *jeho ulet mozem ja*.
Preco nie je ON ten, ktory by mal zabojovat? A myslim, ze ak to trva niekolko rokov, ulet to uz nie je. To je povaha cloveka.
Tak ci tak, som rada, ze u vas ste to zachranili.

@smoulatko odo mna dostanes presne taky prispevok, aky cakas.
1, nechavas chlapovi volnost /tomu nerozumiem, volnost na sex? Volnost na kamosov? Volnost na co...A ak si taka liberalna, preco Ti to zrazu vadi???/
2, umaras sa roky rokuce /skade mali tie mlade cislo a kontakt na Teba??? To mi nejako nesedi 🙄 /
3, Vies, ze si hlupa, ze s nim si, a aj tak s nim ostavas.
4, Manzel moze aj Teba milovat aj sexovat o dusu s 18tkami. Navzajom sa to nevylucuje, len to nie je taka cista, uprimna laska, ale skor to, ze potrebuje Teba ako svoju matku, ktora sa o neho starala. Miluje svoju rodinu, miluje deti, ale zaroven nedokaze skoncit s tym, co robi.

Ak este citas moj prispevok, radim Ti, aby ste obaja zasli na poradnu, kde vam mozu pomoct. Vo vsetkych okresnych mestach cez urad prace je to zdarma.
Ak odmietas moju prvu radu, bud sa zmier s tou situaciou, zacni pouzivat kondom pri sexe, aby Ta nenakazil.
Alebo sa ho zbav.

A mysli aj na vase dve deti, aky priklad im davate do zivota. A ako to zmeni ich vlastny zivot. Drzim Ti prsty, aby si mala silu to zvladnut aj vyriesit co najlepsie pre vas.

smoulatko
autor
17. apr 2014

Dakujem kazdej, co prispela.. Ja viem ako by som to mala riesit. Niesom az taka hlupa ani naivna. Viem uz, co mozem od neho cakat. Co sa tyka jeho. Nie raz mi pisal, ze ma nikdy neche stratit a nebolo to v obdobi, ked sme nieco riesili ihladom toho, ze si vypisuje so slecnami., Ano odkedy sme manzelia s nijakou sa nestretol. Viem, neznamena to tak, ze to bude navzdy. Ale mame deti, nechcem zlomit aj rodicov jeho aj mojich. Chova sa jak pubertalne decko nevyburene, aj to viem. Zariadim sa podla seba. Mozete ma sudit. Ja som ozaj skor potrebovala nejako to dat von zo seba. 🙂 Dakujem babam, ktore sa otvorili a priznali, ze aj im sa to stalo. 🙂 a co sa tyka toho aky je otec, tak pomaha mi s nimi dost, vzdy ked pride s prace venuje sa len im a mne! Kupe ich, zobere ich von ,hra sa s nimi, kresli si s nimi, sklada kocky, mazna sa s nimi. Nikdy mi nenadaval, nidky na mna nezdvihol ruku, kade chodi o mne rpozprava v tom naj svetle, aj jeho kolegovcom, a ti mi to uz niektory neraz povedali. Aj kamaratom o mne rozprava. Mozem si kupit co chem ist kam chcem, az potrebujem aj deti postrazi. Ano ma niekedy svoje dni ako kazdy chlap, ale inak je normalny, cize zo spravania by som nikdy nezistila, ze nieco nie je v poroadku... Jediny problem je pre mna to. Viem, ze si s nimi len vypisuje, ale i tak ma to stve.Myslite si o mne co len chcete, ze som naivna a hlupa hus. Nebudem vam to zazlievat. Takze dakujem baby...
@macamac @nestastna123 @lilysk @misaelka @tilda @lyzzy @filpal @mima4 @koala7 @andrejka2424 @marionmarion @stoke @mykis1 @crystal333
pekny den zeny. 🙂

babls5
17. apr 2014

Mne to pride tak ze si stale nahovaraš silou mocou ze sa zmeni kvoli detom bohuzial zmena sa nekona keby sa mal zmEnit davno to nerobi... Keby ta aj bil tak ta presvedci ze to robi z lasky... Bud otvoris oči alebo raz ta on opusti kvoli inym... Viem co pisem zazila som

smoulatko
autor
17. apr 2014

@adrii266 nepisali ma na telefon,ale napr na fb... 😅 takze tak ... a viem, ze s nimi nespal on je macho len pri slovach a potvrdilo sa mi u vsetkych, ze inak neskodny! nechavam mu volnost na kamosov na zaluby.. a nie aby si isiel omocit na kazdom rohu! Preboha az taka mimo niesom! Dakujem aj tebe za radu. A urcite si vsetko vyriesim... dakujem este raz... 🙂

smoulatko
autor
17. apr 2014

A uz nebudem nic komentovat berte to len tak, ze som sa chcela vyrozprvavat. Pekny den. 🙂

hviezda89
17. apr 2014

Nikdy nepochopím, načo si taký chlapi, čo si nedokážu vpratať gule do gatí zakladajú rodiny... vôbec si neuvedomujú koľko ľudí okolo seba robia nešťastnými 😒

Prepáč, nechcem sa ťa dotknúť ale sama si za to môžeš. Tolerovala si mu veci ktoré by sa v jednom vzťahu tolerovať nemali... "Kamarátstva?" aké kamarátstva? Ty si jeho kamarátka, na celý život... Takýto chlap sa podľa mňa nezmení, keď bol kvôli tomu aby sa mohol ďalej "kamarátiť" schopný vymeniť si za tvojim chrbtom simku a klamať ti, nie je o čom. Veľa šťastia

adri266
17. apr 2014

@smoulatko daj si pozor. To, ze doteraz s nimi nespal, neznamena, ze raz nebude mat tolko guraze, aby spravil aj to.
Vypisovanie si s cudzimi zenskymi o sexe beriem osobne tiez ako druh nevery /ale to je moj nazor/.
Ak s tym nedokaze prestat, je na tom zavisly, a potrebuje psychologa.
VAcsina zien, ktore su podvadzane a nahodou na to pridu, by nikdy nedokazali z jeho spravania zistit, ze daco je v neporiadku. Oni to totiz hraju, dokazu od seba oddelit dva svety. Ten s rodinou a ten s milenkami.

adri266
17. apr 2014

@smoulatko ta super..najprv nahodis temu, potom povies, ze aj tak si vsetko spravis podla seba, a este mas tu drzost, ze nebudes nic komentovat 😎 😎 😎
Sa nam vari opakuje pripad s inbloom??? Ma sa rozvirit debata a niekto sa doma tisko chichoce?

Zase som naletela 🤐 🤐 🤐

stoke
17. apr 2014

@smoulatko drz sa

Tu začni písať odpoveď...

Odošli