Je normálne, keď ma môžu obchytkávať iní muži?

alinaa
9. feb 2013

Prosim o radu a vaš pohlad na vec... ide to ze na Silvestra sme oslavovali novy rok .. a priatel robil party uneho doma a kazdy sme mali uz tak vypite ale v ramci normy... a priatelov kamarat mal na mna zrazu poznamky ci nejdeme vedla a tak.. ze mi tam nieco uukaze... bolo to vramci srandy a zasmiali sme sa ... ale potom si ma posadil na kolienko a hladkal ma po stehnee... to uz som maaala viac vypite a nejak som sa nebranila a bola to tiez akoze sranda... ale frajerovi to tiez nevadilo... a tie poznamky mal stale a uz to pomaly ani nebolo vtipne... ide o to ze chapem ze sama som sa mu mala branit a nesadnut mu na koleno ale mozno som cakala ze nieco povie .. lebo mam pocit ze vobec na mna neziarli... a povedal ze tomu kamaratovi doveruje a ze to bolo v ramci srandy... a ze keby to urobil nejaky iny chlap ktoreho nepozna tak jasne ze by si to nenechal... tak chcem vediet vas pohlad... zbytocne robim z komara somara?.. .alebo priatel by fakt mal byt viac zjarlivejsi a troska si ma vsimat??... ved kazdej babe lichoti taka normalna zdrava ziarlivost s mierou 🙂

lussy666
10. mar 2013

@alinaa a to preco ta zacalo trapit 9teho februara? si sa teraz zobudila po tom silvestri, ci? 😅

ajsenz
11. mar 2013

@tajna82 ty si rozdvojená osobnosť počúvaj, v každom príspevku iní názor a ty niečo píšeš o nezletilosti ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamavera
11. mar 2013

som ešte stále na koníku? Nemýlia si to nejaké pubertiačky s pokecom?

danielitka26
11. mar 2013

A co si sa nesla pozriet co ti chce ukazat,hm? Vsak ked to priatelovi nevadi mali ste si ukazovat celu noc,a nezabudaj ze ako na novy rok tak po cely rok, zelam viel spass

katasa
11. mar 2013

toto sa nepýtaš vážne, že nie?? ak áno, nie si kompletná!!!

kofuz
11. mar 2013

@tajna82 mudro a zretetelne napisane

@mirkave hm, je otazne, ci by si to takto oosudila aj vtedy, keby si co len tusila, ze to spiskal didino, ktory si tu vdaka niektorym neskrtne 😀

pazdura
10. aug 2022

@sisaha 👍

pazdura
10. aug 2022

@alinaa kamarát taky rád 😉