Je normálne, keď ma môžu obchytkávať iní muži?

alinaa
9. feb 2013

Prosim o radu a vaš pohlad na vec... ide to ze na Silvestra sme oslavovali novy rok .. a priatel robil party uneho doma a kazdy sme mali uz tak vypite ale v ramci normy... a priatelov kamarat mal na mna zrazu poznamky ci nejdeme vedla a tak.. ze mi tam nieco uukaze... bolo to vramci srandy a zasmiali sme sa ... ale potom si ma posadil na kolienko a hladkal ma po stehnee... to uz som maaala viac vypite a nejak som sa nebranila a bola to tiez akoze sranda... ale frajerovi to tiez nevadilo... a tie poznamky mal stale a uz to pomaly ani nebolo vtipne... ide o to ze chapem ze sama som sa mu mala branit a nesadnut mu na koleno ale mozno som cakala ze nieco povie .. lebo mam pocit ze vobec na mna neziarli... a povedal ze tomu kamaratovi doveruje a ze to bolo v ramci srandy... a ze keby to urobil nejaky iny chlap ktoreho nepozna tak jasne ze by si to nenechal... tak chcem vediet vas pohlad... zbytocne robim z komara somara?.. .alebo priatel by fakt mal byt viac zjarlivejsi a troska si ma vsimat??... ved kazdej babe lichoti taka normalna zdrava ziarlivost s mierou 🙂

sisaha
9. feb 2013

@alinaa tvoje problemy na moju hlavu...

anjelicek26
9. feb 2013

@alinaa - ziarli =zle, neziarli=zle, zeny vam nikto nepomoze 😅 😅 😅 Ak ti nieco vadilo, si prva na rade TY to zarazit a nie tvoj priatel.. tolko k tomu...

katuska268
9. feb 2013

@alinaa mal by byť,necchem byt hnusna ale mozno ta nematak rad a jemu to jedno,alebo samu to paci,zisti ze ci vobec na teba ziarli,mala si sa mu branit a ak bol tvoj priatel opity,mozno si to ani moc nevsimal v tej chvili...a to ze mal poznamky ze ci ideme vedla to uz bolo naozaj moc,vtedy by tvoj priatel mozno zakrocil a ako som pisala mozno ta nema tak rad atak mu je to jedno skus sa hona toopytat a vyrisit to nejako ale opatrne

alinaa
autor
9. feb 2013

@anjelicek26 ...ja viem ze som to mohla zarazit ale chcela som vediet ako sa zachova... lebo nerozumiem tomu ako moze byt taky benevolentny

stanislava2
9. feb 2013

@alinaa žiarlivost je trapná a mne by sa teda vobec nepačilo aby manžel zbil každého kamaráta ktorý sranduje.Zavolal ti alebo sa chcel po oslave stebou stretnut? robila sa sranda priatel o nej vedel nikto nič netajil ked ta volal vedla pred nim.Máš čiste svedomie a ked to tak vzal aj partner tak je to super.Ja mám takeho manžela doma 20 rokov a na začiatku mi to aj vadilo že na mna aspon ja si to myslim nikdy nežiarlil ale už som si zvykla.Dokazuje mi lásku inak nie žiarlenim.Na otázku či na mna aspon trošku žiarli mi odpovie a mám?odpoviem mu že sameozrejme nie tak mi odpovie tak potom čo ti vadi?a už je o žiarleni dohovorene. 🙂 🙂 🙂 zobrala by som si ho za manžela ešte 1000krát ak by bolo treba a nikdy by som to neolutovala.

anjelicek26
9. feb 2013

@alinaa - toto patri do kategorie drazdit kobru bosou nohou... chcela som vediet ako sa zachova... hranicne situacie nerobia dobrotu, je lepsie sa im vyhnut ako im celit, nic si tym nedokazes, skor mozes zazit sklamanie. Moj drahy tiez neziarli, vie, ze nemusi, proste vie, kde JA mam hranice a ze si viem povedat odkial pokial a kedy dost.

euka210
9. feb 2013

mali ste vypite tak preco to riesit. Ine by bolo keby nebola oslava, alkohol a pod. a spraval by sa rovnako.

stanislava2
9. feb 2013

@alinaa no a o tej benevolentnosti asi je vaša láska taká silná že ti proste veri.Ty ak ho budeš chciet podvádzat zabráni ti vtom jeho žiarlenie?jednoducho ak to budeš chciet urobit urobiš to a nebudeš si pýtat povolenie.

katka1981
9. feb 2013

Tvoja otazka urcite nikomu nepokazi vecer, ani nikoho nedozenie k slazam, taketo otazky ocenujem 😀 Hranice si stanovujete vy s pratelom a pokial nejdete za tie vami stanovene hranice, tak je vsetko v poriadku, ajkeby ti pol kona pisalo, ze to nie je normalne. Je to predsa len na vas dvoch. My mame tiez kamaratov, od ktorych nam objatia alebo aj normalna pusa nevadi, keby si aj sadla mojmu muzovi na kolena a ja zas jej priatelovi, ale vsetko v ramci normy, srandy, ziadne flirty. Pozname sa velmi dobre a urcite by sme nesli do inej miestnosti ani nic podobne. Zaklad je aby sa obe strany dobre poznali a doverovali si. Tu tazko a zbytocne ocakavat ziarlivost alebo ziarlit. Ak by islo o flirtovanie, to je o inom. Ale aspon ste sa skvelo zabavili, co nam konopovinnym mamickam nehrozi 😀 😀 😀

billam
10. feb 2013

Made my day 🙂

digysa
10. feb 2013

@alinaa Aha...takze, citujem ta: "ja viem ze som to mohla zarazit ale chcela som vediet ako sa zachova"

A mozno tvoj priatel, cakal a chcel vediet, ako daleko zajdes Ty a co vsetko budes tolerovat..... 😅

Je to trapne, detinske a inteligentne dievca by rozhodne takymto sposobom NETESTOVALO lasku svojej polovicky.... 😖

Rada: zabudni na to a uz to nerob

kattrin5
10. feb 2013

Ty mas inak kolko rokov??? Keby 14 tak tuto otazku plne chapem....ja mam 25 a teda neozieram sa, nesadam si nikomu inemu na kolena a nevypisujem potom nikde ze moj muz neziarli...trosku trapne prepac

freyjanr
10. feb 2013

100 % suhlas s @kattrin5 tieto ,,problemy,, spadaju pod vekovu kategoriu 14-16 rokov

monikajaco
10. feb 2013

@alinaa zamysli sa sama nad sebou .... drbnuta si malo ale presne !!

freyjanr
10. feb 2013

@monikajaco toto ti vyslo 😀

monikajaco
10. feb 2013

@freyjanr snazila som sa byt velmi slusna 😉

gubcikova
10. feb 2013

mala si sa sním vyspať.potom by si vedela či žiarli,alebo nie

lenka3007
10. feb 2013

aaaaaaaaaaa tvoj frajer ma milenku, tak mu je suma fuk, ci ta nejaky dava dole 😀 😀 😀 😀

lila69
10. feb 2013

@alinaa Osobne si myslim ze je to tvoja chyba. Pokial mas priatela ty musis vediet kde je tvoje miesto. Ja mam dost velky zmyslel pre humor a som za kazdu srandu, ale vysedavat na kolienku priatelovmu kamosovi tak to nie.
Kto vie ako by to cele dopadlo keby ste popili este viac, mozno by ste sa rano vsetci traja zobudili v jednej posteli 😀 😀 😀
Takto ti poviem: poziciavat si medzi kamosmi peniaze a frajerky nikdy nerobi dobrotu. Tak sa toho drz a budes mat o par problemov menej. 😉

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henikav
10. feb 2013

@alinaa nechavat sa obchytkavat cudzim chlapom a schovavat sa za to ze mala som vypite 😀 😀 😀 😀 navstiv psychologa a az potom sa zaoberaj priatelom , fakt mam dojem ze takuto hovadinu moze vypustit len decko, nie dospela zena. Co si tym akoze chcela dosiahnut? Aby ta dobre zmlatil a dokazal ti ze ta lubi? 😀 😀 😀 Mas cudne zmyslanie

andrejka1983
10. feb 2013

@alinaa neviem kolko mas rokov...ale presne tak to robia mlade baby cca vo veku 14-16 rokov na dedinských zábavach.....teda ak tam spadaš aj ty, neboj vyrastieš z toho, taketo " testovanie" lásky patrí k prehreškom mladosti....ale ak maš 2O a viac rokov....nooooooooo 😅 tak to už smiešne nie je, je to detinske a hlupe....mala by si rozmýšlat nad sebou prečo si robila to čo si robila a nie nad priateľom, ( bud rada že nevlepil jednu tebe a potom aj kamošovi) :-P...páčilo by sa ti keby jemu sedela tvoja naj kamoška na kolenách a on by ju v rámci " srandy" obchytkával....? 😀 ....he he toto su fakt vážne problémy!

alinaa
autor
10. feb 2013

@monikajaco .. hm tak aby mi niekto povedal ze som drbnuta tak to je silna kava aj na mna

pre tych, ktorych nazory mi nieco dali ... tak asi mate pravdu ... mam sice 20 a som blazniva vysokoskolacka... ale tym sa rozhodne nebudem obhajovat... asi mate pravdu bolo to detinske a hlupe odemna

@stanislava2 ako si povedala prejavuje mi svoju lasku inak ... a taketo hluposti uz nebudem riesit 🙂

tajna82
9. mar 2013

@alinaa ..."ale potom si ma posadil na kolienko a hladkal ma po stehnee"....zéééda neviem, či si ty male nezletilé dievčatko, že si ťa len tak niekto koho nepoznáš posadká na kolienko ..osaháva...a tebe to samozrejme nevadí..veď ak to nevadí priateľovi prečo by aj malo..nio néééé?....ááááno..je to normálne, že chlap ak mu ženská dovolí...chytí si, pohladká a keby si mu roztiahla, aj zasunie....a on by sa na teba určite nehneval...a možno ani priateľ už nie lebo by už nebol priateľom a nechci vedieť za čo majú teba.. 😀 😀 😀

mirkave
9. mar 2013

@tajna82 jeeeej,to si krasne napisala 😀 suhlas

maruska24
10. mar 2013

veď to bolo na Silvestra a mali vypité, 20nička, neboj, ešte budeš mať aj iného frajera, toto vôbec nerieš, užívaj si život pokial môžeš, raz budeš riešiť v živote aj ďaleko závažnejšie veci než je sedkanie na kolienku na silvestrovskej párty. 😉

atinag
10. mar 2013

@alinaa nuz,normalne to asi nie je,ale priatel zrejme vie,co robi.. 😀

kofuz
10. mar 2013

on vie, len nevie čo robí ona... 😀 😀

kykka
10. mar 2013

@alinaa Priznaj si, ze tebe samotnej sa pacilo to osahavanie od druheho, inac by si si to urcite nenechala... Asi ti je ten jeho kamarat tiez sympaticky, ked si nemala namietky, aby ta osahaval. SI predstav, keby si ta chcel posadit na koleno nejaky smrdiaci nesympaticky muz, to by si si uz aj sama spomenula, ako sa branit, ze?...

kacena4
10. mar 2013

@alinaa no moja tak o tomto sa musis asi porozpravat s frajerom nie s nami