Je partner žiarlivec?

majka_7778
11. júl 2021

Ahojte ženy, rada by som sa podelila s vami o skusenost ohladom mojho partnera. Je podla vas normalne ked partner kontroluje partnerku ,chce stale vediet o kazdom kroku kde som s kym som a podobne. Alebo mu vadi ked si chcem s kamaratkou zajst na wellness vikend, alebo kontroluje obcas telefon a velmi casto vynucuje pozornost,lasku a casto sa ma pyta ci ho lubim,ci si s niekym nevypisujem alebo ma len tak obvini ked chcem travit cas doma s rodicmi ze urcite mam nejake plany ine a ze ho klamem a jeho dovera je veelmi slaba ku mne popritom snazim sa realne jak sa da lubim ho ale on stale nieco si v hlave vymysli a toci si svoje .Nikdy som ho nepodviedla on mna 2x .(o tomto sa ale bavit nechcem). Obaja mame viac ako 20 rokov. Sme spolu 3 roky. Bola by som rada ak by ste mi nato napisali vase nazory.

saraxyz
11. júl 2021

@majka_7778 je to choré. Podľa seba sudim Teba. Pravdepodobne pokračuje v nevere

zanetakovacsova
11. júl 2021

@majka_7778 je jasné že tá nevera stále pretrváva. Keďže nemá čisté svedomie snaží sa to prekrútiť na Vás.

majka_7778
autor
11. júl 2021

@saraxyz som si na 1000% ista ze uz v tom nepokračuje ..ked ma podvadzal tak takyto ziarlivy nebol vobec

kkovacovak
11. júl 2021

@majka_7778 podvádza ťa, robí ti takéto scény a ty sa pýtaš či je žiarlivý? Tvoja otázka by mala znieť "ako si najrýchlejšie pobaliť kufre". Podvádza ťa určite stále a to je dôvod prečo je taký žiarlivý. Maj v sebe prosim ťa trošku hrdosti a rešpektu voči samej sebe. Kde na takých chlapov chodíte?

kylie1983
11. júl 2021

Pýtaš sa vážne? Mám ta prist pobaliť? Mas po svojom boku manipulativneho človeka, ktorému navyše vernosť nic nehovorí. Ja verím ze si zamilovana, ale budes znova, ver mi 😉

saraxyz
11. júl 2021

@majka_7778 píšem o vlastnej skúsenosti a môžem povedať, že to robí veľké percento mužov/žien 😉 aj si sa ho opýtala prečo to robí?

julka828
11. júl 2021

@majka_7778 este by som prekusila to kontrolovanie az po riadky ze ta obvinuje ze urcite niesi doma atd ze vlastne jedna vec ze je prehnany ale druha uz to obvinovanie nie tam nie je ziadna dovera do zivota by si sa s takkym muzom len trapila a to nevravim este o tom podvadzani cele uplne zle. Ked chces byt v zivote stastna skonci to

kitycat
11. júl 2021

@majka_7778

Zamysli sa nad tym, co si napisala. On ta pdviedol, ty jeho nie ale aj tak ta podozrieva. Laska je...

kliatana
11. júl 2021

Byt tebou sa trosku zamyslim nad tym co si napisala. Vies ako sa hovori podla seba sudim teba 🙂

majka_7778
autor
11. júl 2021

@saraxyz mne pride obcas skor ze je na mne citovo zavisly a nevie bezomna nic robit a tak no.. neviem si predstavit ze by ma este podvadzal lebo ked podvadzal bol chladny ako lad teraz skor taky ze asi ma aj lubi alee straasne mi nevie doverovat a taky je nesebavedomý..

saraxyz
11. júl 2021

@majka_7778 keď ťa podvádzal, tak s jednou? Trvalo to dlhšie? Keď mňa podvádzal s kadekym, tak takto žiarlil. Keď mal vzťah, tak bol chladný.

saraxyz
11. júl 2021

@majka_7778 ak niekoho ľúbim, tak bezpodmienečne 😉 toto NIE je láska 😉

elizabet173
11. júl 2021

@majka_7778 to sa vážne pýtaš, či je toto normálne? Ty si na to nevieš alebo nechceš odpovedať? Môžem sa spýtať, čo ťa pri chorobnom žiarlivcovi, ktorý ťa dva krát podviedol, drží? Nie, neľúbi ťa, ľúbi najmä sám seba

jaskolka
11. júl 2021

Bože nebeský, ja keď niektore príspevky tu čítam, už nie ze mi je ľúto tých žien, ale normálne ma to štve! To ozaj sa môže niekto pýtať takú somarinu, či je to normálne, čo ten chlap robí? A ešte si myslieť, že ", on ma strašne ľúbi a je na mne závislý, tak preto to robí?" autorka, vyvediem ta z omylu a prepáč za priamost. Nie, neľúbi ta, a keď si to myslíš, si pekne naivná.(Iné slovo by tam pasovalo, ale nebudem to preháňať) Podvádzal ta, možno aj podvádza, správa sa ako idiot, nič ti nedovolí a ty sa ešte pýtaš, či to je normálne? A nahováras si, že ťa on miluje?Ate je na tebe citovo závislý? OMG, ako ozaj? 🙊🙈🙉Toto ti treba ku šťastiu? Ak áno, tak úprimnu sústrasť a keď o dáky čas dostaneš "z lásky" pár faciek...tak sa ani nečuduj.

len_nig
11. júl 2021

Ja osobne by som ho vysmiala keby toto robí mne a dám podvádzal 🤷🏻‍♀️ je to choré

len_nig
11. júl 2021

@jaskolka ja sa tu tiež každý deň pýtam sama seba že kde tie ženy chodia na takých kktov 😂😂😂 lebo to musí byť umenie takýchto nájsť a ešte s nimi zotrvať vo vzťahu

amelie2017
11. júl 2021

Partner je mozno ziarlivy, ale ty si ani neviem ci naivna alebo rovno sprosta. Prepac, za take slova. Ale vas vztah absolutne nie je v poriadku a nechapem, preco v nom zotrvavas. Preto to oznacenie.

elizabet173
11. júl 2021

@len_nig ja sa nepýtam, kde na nich chodia, ale prečo do čerta s nimi sú? Čo očakávajú?

majka_7778
autor
11. júl 2021

Asi som sprosta mate pravdu …ako ja si uvedomujem Co sa deje lenze s manipulatorom sa tazko ukoncuje vztah mam pocit ze je to niekedy az nemozne

elizabet173
11. júl 2021

@amelie2017 áno, rovno sprostá, som rada, že si to napísala. O dva roky tu bude téma, partner je strašne žiarlivý, píše si s inými na zoznamkách, máme spolu dieťa, druhé čakáme, neviem, čo mám robiť

elizabet173
11. júl 2021

@majka_7778 ale nežartuj, čo je nemožné? To je dôvod s ním byť? Si normálna? O rok už to možné bude? S dieťaťom to bude ľahšie?

jaskolka
11. júl 2021

@majka_7778 v čom sa ťažko ukončuje vzťah? Nemáte spolu nijake záväzky, nic ta nedrží,očividne nie si spokojná a šťastná, on ti nič nedáva, čo by mal dávať milujúci partner. Co je ťažké na tom, povedat, je koniec, ideme každý svojou cestou, zbohom?Práveže teraz je to ľahké keď nemáte dieťa, byt, hypotéku a podobne.

srferreira
11. júl 2021

Ja sa divim, ze s nim stale si ked ta uz 2x podviedol. Vies ako sa hovori 2 krat neskac do tej istej kaluze.

elizabet173
11. júl 2021

@majka_7778 ty v kútiku duše dúfaš, že sa zmení, klameš sama seba, že ťa ľúbi a preto sa vyhováraš. Na čo čakáš? K7m ti naordinuje, že k rodičom budeš chodiť len na Vianoce? Kým ti nestruhne vždy, keď sa päť minút zdržíš v obchode? Alebo neprikáže, že do práce chodiť nebudeš a von pôjdeš len s ním? Čo sa ešte musí vo vašom vzťahu stať, aby si si uvedomila, že takto nie?

elizabet173
11. júl 2021

@julka828 ty by si prekúsla to kontrolovanie? Prečo? Ona nie je jeho majetkom, aj keby boli zosobášení, nemá ani 8 rokov, aby ju kontroloval.

syslik81
11. júl 2021

pokial si nesvojpravna a potrebujes mat za zadkom stale niekoho a aj napriek tomu ti neveri tak ano je to normalne ..ale ak si zdrava zenska s vlastnym nazoroma sebeuctou bud mu poriadne vycistis zaludok a hned toto sledovanie a upodozrievanie ukoncis,alebo si najdi ineho .. tamkde nieje dovera nikdy nebude zdrava laska ...

diewcatqoo
11. júl 2021

"mne pride obcas skor ze je na mne citovo zavisly a nevie bezomna nic robit a tak no" ja len zeee.. ked ta podvadzal, ako to, ze od teba nechcel, aby si im pri tom drzala sviecku? 🙄
Zena, zena.. maj hrdost. On ta podvadzal a teraz na teba vyskakuje, kam ides? Ako sorry, ale keby ma chlap podvedie a nejakym zazrakom mu odpustim a mal by potom nejake ziarlivostne poznamky na mna, tak by som ho vysmiala a hned uzemnila.

panelacikova
11. júl 2021

@majka_7778 je preto taký, lebo sám to robí i naďalej. všetko čo píšeš, je hrozné a nemal by sa tak správať. jediné, čomu by som rozumela by bolo, keby sa vyjadril, že nechce, aby si trávila víkendové pobyty s kamarátkou, ale že ich chce s tebou tráviť on. to by som pochopila. ja by som napríklad bez môjho partnera nešla na víkendový pobyt. ale to ostatné, to je riadne cez čiaru.

siska53
11. júl 2021

@majka_7778 Je ziarlivec a strasny, prehana to paradne. Chod od neho com.skor.

julka828
11. júl 2021

@elizabet173 neviem proste by mi to nevadilo ze chce vediet s kym som kde a ze si sem tam precita moj mobil ci tam niexo nemam ved ked sa nemam coho bat preco by mi to malo vadit. ale ako som pisala ked by som mu raz povedala ze chcem byt doma a on by uz aj to spochybnoval tak to uz nie