Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je to nevera alebo len flirt?

darilia
15. sep 2020

Ahojte. S priatelom sme spolu 10 rokov. Raz ma kamaratka upozornila, ze jej pise aka je krasna a ze sa do nej zalubil. Otvorila som teda jeho FB a tam som nasla spravy s nim a jeho susedou,ako sa ho pyta ci je doma sam a on jej odpisal, ze keby bol sam uz davno by lezala vedla neho. Konfrontovala som ho a on mi sluboval, ze s nou nic nemal a ze to pisal opity. Neverila som mu, ale ostala som s nim. Tri dni dozadu sa ku mne dostala informacia, ze ma nieco s kamaratovou zenou. Znova som sa teda dostala do jeho telefonu a nasla som tam spravu ako sa jej pyta ci moze v sobotu prist, ze "jej spraví tak zle, ze nebude vediet dychat" ... najlepsie je, ze to pisal v case, kedy som sedela kusok od neho a on sa ma pytal kedy budem v praci. Povedala som mu, ze v sobotu..... Pisal si s nou dost vela a v celej konverzacii ma ani raz nespomenul. Boli se sa cez vikend prejstso psom, ale jej napisal, ze bol sám..... Teraz som okrem tejto nasla znova spravy aj od tej susedy, boli ale celkom sikovne popremazavane, z kontextu mi ale aj tak doslo, ze sa isto stretli ato co premazal asi vedel preco mazal... dalsej pisal, ze ci uz ma frajera a ked odpisala, ze nie, tak jej odpovedal ci nechce zobrat jeho aspon na jednu noc ako frajera. Neviem ci to bolo dalej pomazane alebo mu na to neodpisala.
Rozisla som sa s nim, on mi ale stale pise a zaprisahava sa, ze s nikym nikdy nespal pocas nasho vztahu. Keby sa k nemu vratim, neviem ci by som dalej dokazala fungovatbez toho, aby som ho neustale neupodozrievala. Co si o tom myslite? Podla vas ma podviedol? Budte prosim uprimní a kľudne aj krutí, chcem pocut pravdivy nazor. Dakujem.

1duchess
21. sep 2020

@darilia nerobi to kazdy chlap. A ak si to budes mysliet, tak si to len privolas.
Odíď od neho. Taky chlap stoji za hovno. Zničis si s nim zivot.