Je to normálne, ak 33-ročný balí 17-ročné???

18. apr 2020

Je podla vas normalne ked 33 rocny chlap,otec dvoch malych dievcat,bali 17 rocne baby s tym ze ich chce dostat do postele??

joannita
18. apr 2020

Nieje to normalne, ale celkom bezne.

autor
18. apr 2020

@joannita vymenil proste dieta a zenu,ktora ho miluje za 17 rocnu standu

autor
18. apr 2020

Len ci sa mu bude pacit ked raz bude mat 17 jeho dcera a budu ju tahat do postele 30 rocni chlapi

jajka71
18. apr 2020

Toto on nevidi, potrebuje dokazat aky je chlap a potvrdit si svoje ego....u rovesnicky by nepochodil, medzi rocesnickami je vyssie percento zien, ktore si tlacit kaleraby do hlavy nedaju, najdu sa take, co chcu mat dieta a veeelmi po dietati tuzia no take nepotrebuje a take nechce ani take, ktore zistuju ci ma obrucku/zavazok/zavazky.....potrebuje si uzivat zivot pokial mozno bez nasledkov a povinnosti....potrebuje "sa nadychnut cerstveho vzduchu a nepocuvat vycitky, poucky, zakazy a prikazy" (vyroky takychto "muzov"). Nechcu vidiet povinnosti, nechcu pocut vycitky, doma potrebuju servis (jest, mat oprate, vyspat sa v zmysle spanku doslova) a kedze nedostavaju chvalu, nieje hyckane ich ego, byt otcom obnasa aj povinnosti, ktorych je pri malych detoch pozehnane je jednoduchsie pred nimi symbolicky ci fakticky privriet oci....

bobricek1979
18. apr 2020

Mala by si zanalizovat koho, si si vlastne zavesila na krk

srandujete
18. apr 2020

Asi si ich pomýlil s dcérami a chce im prečítať rozprávku a uložiť do tej postele spať... 🤔 😁 A či je to naozaj normálne, si podľa mňa vieš odpovedať aj sama... 🙃

judar
19. apr 2020

Pozname...doma zena deti a on si chodil trtkat nastrocne cigancence z pokecu 🤣

autor
19. apr 2020

@jajka71 od rana do vecera zaveseny na fb a pise so 17 rocnou brigadnickou v ich praci...ale najlepsie je to,ze mi oznamil,ze medzi nami je koniec,,lebo on je zalubeny

mala_zabka
19. apr 2020

Joj no ja by som mala tendenciu byť riadna mrcha :D netvrdím, že je to tak správne... Ale ak by sa to dostalo až tam, že by si s mužom vážne začala a on nebol kvôli nej doma, tak by som cez víkend cinkla u jej rodičov pri dome s deťmi a kufrom s tým, že je "ich víkend" a nech si náhradná mamina zvyká :D tí by čumeli... A možno by sa aj slečna prebrala ;)

majkeel
19. apr 2020

Ak chces pocut odpoved, ci je normalne, ze 33 rocny chlap bali 17 rocne. Ano, je to normalne. Tak ako si zena hlada co najschopnejsieho a najbohatsieho partnera, ake su jej moznosti, rovnako si muz hlada jemu co najpritazlivejsiu partnerku, podla toho ake su jeho moznosti.
A ak chces pocut odpoved, ci je normalne, ze 33 rocny zadany/zenaty chlap bali 17 rocne? Nie, to uz normalne nie je.

karolinakr
19. apr 2020

Ja som videla 45 ročneho, čo sa nalepil na 23 ročnú a zvadzal ju

karolinakr
19. apr 2020

A ešte sa pritom usmieval.Keby podvolila, už sú manželia

nikpa
19. apr 2020

Len sa teš, ze sa ho zbavis. On sam je ešte asi v puberte.

junovedievca
19. apr 2020

Ma to mrzi kvoli tebe.normalne to nie je ale asi sa mu zapalili lytka. A ta slecna mlada - kebyze som chcela stratit svoju hrdost tak ju najdem a vyflaskam.mrzi ma tato situacia.drz sa

stela01
19. apr 2020

Ako môže byt zavesený na FB od rana do večera ?
Píšeš že máte deti ?! Ja neviem kam toto speje celé ?
V dnešnej dobe je všetko možné !?

autor
19. apr 2020

@stela01 so mnou ma dcerku a jedno ma z predosleho vztahu ..a ano od rana do vecera je na messengeri a pise s nou a vcera mi oznamil,ze je zalubeny a medzi nami je koniec

0kristina0
19. apr 2020

Mile rada by som jej ho prenechala, aspon sa zbavis chruna nedozreteho

stela01
19. apr 2020

Ak je pravda že je zaľúbený nenarobíš nič.

iwesska
19. apr 2020

Je to uchylne a taky clovek by mi nestal ani za dalsi spolocne straveny den.

erikavesela
19. apr 2020

Zbal mu veci, ze nech si ide...s tebou konci, tak nech sa paci...vo vsetkom, tak nech ide kade lahsie, myslim, ze rodicia tej 17 ho isto prijmu a budu spokojny, ze ich zat je pomaly ich rovesnikom...

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. apr 2020

@perdulka7 ved nie o to nejde

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
19. apr 2020

No za mna je zaujem dospeleho chlapa o take mlade zaby proste uchylactvo. Keby mi chlap povedal, ze ma zaujem o inu zenu rovesnicku, mozno by som sa to snazila zachranit podla okolnosti, ale ak by z neho vyslo, ze ma zaujem o decko, v tom momente by u mna skoncil, uz by som s nim neriesila nic len vyzivne. Nezamyslaj sa nad tym, preco sa to stalo. Jeho zalubenie na 99% skonci tak rychlo, ako rychlo prislo, je minimalna sanca, ze s nou vydrzi. Ale ty mu uz sancu nedavaj, je to marny chlap, nevyzrete decko. Zabudni na neho a chod dalej

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkeel
19. apr 2020

@lindusss2016 Otazka je, kedy nie je uchylne, aby muz si zacal s 17 rocnou. V 17 tich kazda povie, ze jej rovesnici su trapni, nevyspeli, nezabezpeceni, nedokazu jej zabebezpecit jej ocakavany standard, postarat sa o nu, o deti, bla bla ... a casto pozera po 22-25 rocnych a vyssie. Ale to je predsa nepripustne, lebo sa to berie ako uchylne. 🙂 Su teda uchylne tie 17-18tky alebo ti muzi? 🙂
A tym padom aj vsetky manzelstva s rozdielom veku viac ako 5-10 rokov su uchylne. 🙂
Tu je problem, ze on si nasiel inu a nie kolko ma dotycna rokov.

erickatt
19. apr 2020

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ tak ho zbal a veci zavez k jej rodičom kde určite býva.

lindusss2016
19. apr 2020

@majkeel nesuhlasim. Ide o to, ze 17rocna baba je decko. Nevidim problem v rozdiele 5-10aj 15 rokov pri dospelych ludoch. Ale 17rocna nie je dospela, ma uplne ine zaujmy, priority, predstavy o zivote. Verim tomu, ze aj ona je do nehonteraz zalubena, ale o mesiac jej pride do zivota novy objekt a velmi lahko sa odlubi, on medzitym strari rodinu. Neviem, na co 17rocna potrebuje zabezpeceneho chlapa, aj ona sama zije u rodicov a ti sa o nu staraju. Dospievat ludia zacnu az po 20, samozrejme su zeny, ktore sa stanu matkami skor a musia byt zodpovedne, ale to nie je idealna situacia.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
19. apr 2020

@perdulka7 a ako to teda dopadlo u vas?