Je to podľa vás normálne?

10. máj 2023

Dobrý deň,píšem si už istý čas s jedným mužom,je milý,zlatý,ale príde mi že všetko nejak uponáhľaľ,už mi píše čo budeme robiť v lete,na Vianoce,kam pôjdeme…jednoducho plánuje somnou budúcnosť na x rokov dopredu a mne to pride skoro keďže sme sa ešte ani nevideli (aj ked on stále tvrdí že som krásna (podľa fotiek) a že mu ide o povahu a tú mam vraj úžasnú)
To by možno ešte ako tak bolo vramci možnosti v poriadku,ale potom sa dostávame k tomu,že sme si raz písali o sexe (pre mna normalna téma,nič tabu) a vysvitlo z neho to,že by s tym nemal problem ani na prvom rande ak by som chcela…on ma 29 ja 23,už pár rokov nemal vzťah a je veľmi galantný a milý,len som chcela počuť nazor niekoho nestranného

unicornlady
10. máj 2023

Ťažko môže poznať tvoju povahu, ak sa nepoznáte a ešte ste sa ani nestretli? Prečo? Ako dlho si píšete?

panelacikova
10. máj 2023

nie, nebude normálny. alternatíva číslo dva je ešte taká, že si o tebe myslí, že si primitívna a ostaneš ním ohúrená a tým skôr ťa dostane do postele 🙂 proste ťa kŕmi kalerábmi

0silvia0
10. máj 2023

Bacha na neho, takto sa bezny chlap nesprava. Pise ti co si on mysli, ze chces pocut.

elenita
10. máj 2023

A kedy sa planujete stretnut? Planujete vobec?

gastanka32
10. máj 2023

To mi pride akoze trosku zvlastne, lebo takto neplanujeme ani my doma, co teda uz mame nieco odzite. A ked ste sa este ani nestretli, tak neviem, co si o tom mysliet. Mozno len pouziva take tie frazy, ktore zaberali na baby pred tebou.

beata_k
10. máj 2023

Je cudny. Uz vidim muza ako sa tesi na kostolne zvony.

lucylaw
10. máj 2023

Tiež som si písala s podobným typom, ešte sme sa ani nevideli a už presne všetko plánoval, držala som v tom čase detox (kvôli sebe) a stále mi to komentoval, načo sa tak trápim, veď vyzerám super (naživo ma ešte nevidel) a vypisoval mi, ako mi on bude vyvárať a ako sa o mňa bude starať a bla bla..No bavilo ma to možno týždeň a potom som to skončila, žiadne stretnutie ani nebolo, prišiel mi neskutočne vtieravý, až mi to liezlo na nervy a vyslovene sa mi sprotivil tými vecami, čo mi písal..A keby mi napísal ešte niečo také o sexe ako tebe, tak to už by som v kontakte ani nepokračovala..

autor
10. máj 2023

Píšeme si približne mesiac,plánujeme sa stretnúť až tak nejak v lete,pretože teraz nám to časovo nijako nevychadza 🙂

mala_zabka
10. máj 2023

Za seba vidím dve možnosti. Buďto ťa chce proste uloviť na sex, a preto to tak preháňa s tými slaďárnami (ktorými by ma mimochodom dokonale odradil) alebo je to neskutočný zúfalec 🤷

panelacikova
10. máj 2023

v lete? to ako ďaleko od seba bývate? to si chcela hľadať známosť alebo len kamoša?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
10. máj 2023

@beata_k Vacsine zvoni pri predstave svadby umieracik. 🙂

beata_k
10. máj 2023

@liljana 😆

martul
10. máj 2023

A on je z Austrálie? Alebo iného kontinentu?🤦

mirkava
10. máj 2023

Takáto búrka väčšinou rýchlo prehrmi. Musíte sa stretnúť, skus mu trochu naznačiť nech sa ukludni.

autor
10. máj 2023

sme z rovakého mesta ale obaja pracujeme a ja este aj študujem…mam mu dat šancu a stretnúť sa s nim?co ak ma zneužije?:(

martul
10. máj 2023

To nemyslíš vážne, ste z rovnakého mesta a neviete si nájsť na seba čas?! Až v lete? To to je ohromná láska. Môj mi kvôli mne zdrhol z vojenčiny. Dohodol sa s kamošom na vrátnici a išiel za mnou 150 km.

slecnazkosic
10. máj 2023

Čím skôr sa stretni s ním. Hádam dve hoďky nájdeš na stretko. A uvidiš či je seriozny 🙂

viestta
10. máj 2023

Normalny chlap to nebude. Ja by som ho uplne zrusila, z toho vsetkeho mi vychadza, ze je to cvok. Len aby horsie nebolo ako planovanie dalekej buducnosti.

januska12323
10. máj 2023

Z rovnakého mesta a nemáte polhodinu času?
"co ak má zneužije?" ?? Máš 15 alebo koľko rokov? Veď ho nepozveš rovno do spálne.

mirkava
10. máj 2023

Ak máš pochybnosti tak kašli na neho. Kávu na nejakom verejnom mieste na pol hodku môžte dať, len pozor, rozmýšľaj reálne, nie ze ta nejako zblbne.

babulkomale
10. máj 2023

Lovec, namotávač, kalerábista. Nič pre ženu čo hľadá vzťah. Kto sa chce len zabaviť, kľudne. Ale potom by som nestrácala čas písaním.

alex49
10. máj 2023

Z rovnakého mesta a nemáte čas?? 😁 Ja ze býva aspoň v Indii. Nie je v poriadku, keby chce, tak par minút by si na teba našiel. A kto si chce zobrať ženu co v živote nevidel? Chce ta len do postele.

hankm
10. máj 2023

Rozprava kktiny, sak co ine sa da…. co je divne na sexe na prvom rande, ak su s tym obaja regulerne stotozneni? Radsej je lepsie nadristat, ze ju pretiahne az ked si potyka so svokrom cakatelom? Ale ma prvom stretnuti ju aj tak zavola domov… mnoho problemov si vytvarame sami, nejasnou kominaciou. Lebo radsej bude zena pocuvat vzdusne zamky ako obycajnu realitu.

majlo1234
10. máj 2023

Jasne, ved sa s nim stretni nezavazne a uvidis. Pisanie je o nicom, papier vela znesie. Na verejnom mieste a cez den samozrejme, v tom pripade ta nema ako zneuzit.

mirkava
10. máj 2023

@hankm ani si nechcem predstaviť ako by vyzeralo, ak by jej písal reálne veci. Ale to robí takto väčšina chlapov. Ci?

elenka74
10. máj 2023

Veď sa s ním stretni niekde na káve, tam ťa iste nezneužije 😀 Načo si s ním budeš písať do leta, ak je to nejaký pako, ktorý ťa chce len na jednu noc .

vilma7
10. máj 2023

Podľa mňa tá chce dostať len do postele.
Láska až za hrob a neviete sa stretnúť...že nevychádza a potom sa stretnete až na vianoce? Medzi mnou a mojim bolo 1200 km a videli sme sa každý mesiac.
Takže len výhovorky!!!!

deti95060810
10. máj 2023

si si istá že má toľko rokov ako píše? mne to príde celé zvláštne...

autor
10. máj 2023

@deti95060810 Ano má,má aj výbornú prácu,dom,kamosov…