Je to podľa vás normálne?

10. máj 2023

Dobrý deň,píšem si už istý čas s jedným mužom,je milý,zlatý,ale príde mi že všetko nejak uponáhľaľ,už mi píše čo budeme robiť v lete,na Vianoce,kam pôjdeme…jednoducho plánuje somnou budúcnosť na x rokov dopredu a mne to pride skoro keďže sme sa ešte ani nevideli (aj ked on stále tvrdí že som krásna (podľa fotiek) a že mu ide o povahu a tú mam vraj úžasnú)
To by možno ešte ako tak bolo vramci možnosti v poriadku,ale potom sa dostávame k tomu,že sme si raz písali o sexe (pre mna normalna téma,nič tabu) a vysvitlo z neho to,že by s tym nemal problem ani na prvom rande ak by som chcela…on ma 29 ja 23,už pár rokov nemal vzťah a je veľmi galantný a milý,len som chcela počuť nazor niekoho nestranného

kamatopo
10. máj 2023

A ty už si mala priateľa???

mondolina
10. máj 2023

v lete pôjde manželka asi na dovolenku ..😉

autor
10. máj 2023
viestta
10. máj 2023

Tu pracu, kamosov, dom, to si vies overit, vsak ste z jedneho mesta.

sella38
10. máj 2023

Podla mna je to zufalec,ktory si zrejme kvoli niecomu nevie udrzat partnerku alebo ti klame a ako tu uz bolo napisane, manzelka ide v lete do kupelov...

0silvia0
10. máj 2023

Stretni sa s nim niekde vonku kde ta nemoze zneuzit a ked otvori hubu, snad si urobis realny obraz o nom. Dristat do leta o nicom je zbytocne.

kamatopo
10. máj 2023

Tak potom nie si úplne naivná a vieš sa s mužom baviť aj mimo klávesnice. Vidí si s ním a pozoruj ho. Uži si prvé,druhé aj tretie rande. No nehrn sa hneď do intímnosti. A uvidíš. Ak je naozaj taký ako sa prezentuje tak to budeš vidieť na jeho vyjadrovaní . No ak bude tlačiť na intímnosti evidentne mu ide iba o to. To plánovanie je trošku od veci keď ste sa ešte ani nevideli no aj také su povahy. Možno pred 30 chce už naozaj rodinu a vzťah. Poznám také páry a sú spolu roky. Nie vždy sa vykľuje úchylak🤣. Niekedy je to proste muž ,ktorý robil, šetril aby mal čo má a teraz chce čo nemá .

domkakvet
10. máj 2023

Dala by som si na neho pozor.

obleckodogymu
10. máj 2023

Nehnevaj sa, ale za mňa je to buď zúfalec alebo nejaký ulisny debilko. Mňa by odradil ihneď už len tým plánovaním budúcnosti a k debate o sexe by som sa s ním isto ani nedostala 😆ale ak je tebe sympatické to, ako sa správa, mali by ste sa stretnúť. To ti povie 100x viac ako mesiace sprav

power_of_now
11. máj 2023

Este ste sa ani nestretli a uz planuje spolocne Vianoce? Red flag za mna.... znie to ako love bombing

ludka1402
11. máj 2023

Napr. ten dom hod jeho meno do katasterportalu, no a dalej uz uvidis...ci keca

1sally12
11. máj 2023

Tiež mi takto jeden písal. A tiež mi písal furt sladké rečičky, ako mu chýba niekto s kým by trávil spoločný čas, a život... a kam všade pôjdeme v lete😄a v realite úplný opak. Keď som ho chcela napr. objať tak zostal šokovaný že naňho je to moc skoro🤦‍♀️