Je tu nejaká slobodná mamička s 3-mesačným bábätkom?

ardnaxela1989
11. júl 2019

Dobrý deň mám 3 mesačnú chorú dcérku a nedávno som ss stala aj slobodná mamička mam z toho z strach ako ste to zvládli vládli tie začiatky lebo premna je to dosť ťažké

ydnew
11. júl 2019

@ardnaxela1989 je zbabelosť otca čo opustí svoje dieťa keď nieje zdravé
Verím že to všetko prebolí a zabojujes najmä kvôli malej

ardnaxela1989
autor
11. júl 2019

@ydnew on by aj chcel byť jej súčasťou ale ja to nechcem keďže jeho viac zaujímajú ženy a drogy aja nechcem aby mala sa s týkala z takým človekom ona je jediná co mi teraz dav silu ísť ďalej jej úsmev napriek všetkému co prežíva sa neustále usmieva

ydnew
11. júl 2019

@ardnaxela1989 buď rada že súčasťou nebude po tomto čo si napísala .
Časom príde iný lepší , ver mi.Dolezita si teraz ty a tvoje dieťa . Nieje podstatne kto ho urobil ale kto ho výchova . A čo ty do neho dáš sa ti vráti aj s urokami.
Skus sa oprieť o rodinu, kamarátku keď na teba príde slabá chvíľka

ardnaxela1989
autor
11. júl 2019

@ydnew rodina mi je veľkou oporou aj kamarátky ale aj tak mi je ťažko viem ze časom to bude lepšie ale teraz ma to dosť trapy

peterzit
11. júl 2019

Ahoj mna opustil otec môjho syna mesiac pred svadbou tehotnú v 3mesiaci...chcela som sa vtedy hodiť pod vlak...bol moj prvý a boli sme spolu 5rokov...syn má dnes 6rokov... postavila som sa na svoje nohy a zo dna som sa za tie roky dostala k vlastnému bývaniu a veľmi veľmi dobrej práci... je mi dobre a bude a pochopila som že nebyť jeho a nebyť toho dna nemala by som sa od čoho odraziť... hlavu hore urobila si správne a nasleduj vnútorný hlas, ten ta nesklame nikdy

nika3136
11. júl 2019

Buď silná.
Čo sa týka peňazí, pozisťuj si, na čo všetko máš nárok (myslím, že existuje aj bezplatné právne poradenstvo).
Neboj sa, pomaličky z dňa na deň to bude lepšie. Všetko prebolí. Ži pre dcéru. Veľa síl prajem

ardnaxela1989
autor
11. júl 2019

Ďakujem vám žienky za podporu to naozaj teraz potrebujem počuť ze to bude dobre

kkaattkka
11. júl 2019

Nechcem byť nezdvorila... nemusíš odpovedať.... môžeš napísať čo je malej? 💛

ardnaxela1989
autor
11. júl 2019

@kkaattkka nádor v hrdle chvála Bohu nezhubny na ktorý sa lieči ma tracheo a po operácii bola na tom dosť zle pridruzili sa aj iné problémy ale už sme z toho najhoršieho von

lubkaaanz
11. júl 2019

@ardnaxela1989 malinka zlata krasna je,prenadherna...chvalabohu ste z najhorsieho von a zo ❤prajem co najviac zdravia malinkej a vlastne obom,lebo to je to najhlavnejsie...tazko aj slova najst...mi to je luto...ja ked taketo citam 😥a neboj zvladli ine slobodne matky(aj ja som bola tak s prvym synom atd to nebudem rozpisovat to by boli litanie) ...zvladnes aj ty.Hlavne nech ste zdrave a taky chlap by ti bol skor na pritaz a privolavac problemov, ty mas sama dost z malinkou celkovo..uvidis ze sa polepsi..ako sa hovori pre kazdeho svieti slnko,aj ked su obcas mracna...dufam,ze mas pri sebe aspon rodinu alebo takeho niekoho kto ti trosku pomoze...velmi ti drzim palce.

ardnaxela1989
autor
11. júl 2019

@lubkaaanz ďakujem veľmi pekne no ved bol na príťaž namiesto toho aby bol somnou v tej najťažšej chvíli tak ešte ma viac zaťažovať a obviňovali ma ze mam dákeho chlapa a ja z malou v nemocnici vlastne ešte sme doteraz ale dúfam ze už nás čoskoro pustia ale škoda reči o ňom len ma to strašne všetko mrzí ze mala nebude mať otca plánovali sme si spoločnú budúcnosť a takto to skončilo 😥

lubkaaanz
12. júl 2019

@ardnaxela1989 takeho nepotrebujes co ti je len na pritaz tam kde su aj drogy to su opletacky zo zakonom financne atd.vies sama...taky clovek navyse nema zdravy usudok a nekontroluje sa...lepsie vam bude bez neho..a casom si najdes urcite lepsieho partnera ktory bude mat rad aj teba aj malinku a hlavne si ta bude vazit...len to chce cas,nik nevravi ze to bude jednoduche ale vela mamiciek takto bolo na tom a dnes maju partnerov rodiny normalne slusne ziju...vsetko dobre ti zo ❤zelam.