Je váš partner bez práce?

sigynka
3. aug 2019

Ahojte baby, máte niekto partnera bez práce? Ako dlho a ako to prežívate? Ďakujem za vaše názory, som vám vďačná 😊

blunka
4. aug 2019

@jamatkaroka ty si veru matka roka to hej teda 😉, aj s tým chlápkom bez práce čo máš doma. Aj egáááá máte veliké. Tak dobreee, pochopili sme všetky.
Buď má IQ hupacieho koňa a nezobral matersku keď mohol, alebo jeho pôvodná práca bola nejaká čierna práca mafiána - nuž z toho by vám materská naozaj nekápla.
A nemožeš to napísať to hej.
Poradím ti - urob ako tvoj muž a nechaj materskú svoju maximálnu tiež štátu. Vezmi si len 220 € rodičovský, aby si bola múdra ako tvoj muž. A ešte nám napíš, že však vy ste to tak vlastne chceli 😃. The end.

sigynka
autor
4. aug 2019

@lenka2710 Tri mesiace len

jamatkaroka
4. aug 2019

@evittam @nyusika písala som že nemáte informácie o mne a manželovi. Napr. kolko má odpracované, či momentalne poberá dávku v nezamestnanosti atď. Ako som povedala, ak to budem chcieť riešiť budem opýtam sa.

jamatkaroka
4. aug 2019

Toto je môj posledný príspevok v tejto diskusii.

nevludna
4. aug 2019

@blunka
@evittam jejda vy co zas riesite?? Ste tak tupe, ze nechapete, ze to nemate riesit abo co?

evittam
4. aug 2019

@nevludna Ja nic neriešim. Len som podala riadne informacie. To je všetko. Co sa tyka tuposti tak to ries doma a nie so slušnými ludmi ktorých nepoznas.

blunka
4. aug 2019

@nevludna si nejaká nevlúdna 😀

lenka2710
4. aug 2019

@sigynka môj bol pol roka a keďže ja som tiež nezamestnana,mali sme drsne obdobie! Mali sme síce nejaku rezervu,ale účty bolo treba platit a jesť tiež! Necitala som celú diskusiu,takže neviem akú prácu ma tvoj muž a prečo ostal bez práce

sigynka
autor
4. aug 2019

@lenka2710 Pracoval v strojárske, no, len firma robila škrty a ja mám prácu, aspoň že tak teraz a ja robím v službách. A ako ste na tom teraz? Už lepšie? Manzel robí v akú prácu?

lenka2710
4. aug 2019

@sigynka manžel je szco, robi po stavbach, v oktobri ostal PN,vôbec sme nevedeli na ako dlho,bolo to ťažké! Takže bol doma pol roka,ja tiež bez prace,dostával síce nejaké peniaze zo socialky ale kazdy kto má živnosť vie,že to nieje žiadna vyhra,neboli to ani 3stovky! A máme hypoteku,lizing,bolo treba platit energie,no proste vsetko! V obchode rozmyslas ci kúpiť alebo nie,rezerva nám vystacila presne na to polročné obdobie! Neverila som,že to dáme,ale dali sme to spolu 😊 Teraz sa zas snažíme stabilizovat po financnej stranke a zas ušetriť nejaku rezervu,neviem si to predstavit ju nemat,nevieš čo sa stane z večera do rana 😢

sigynka
autor
4. aug 2019

@lenka2710
@lenka2710 To máš pravdu, niečo sa stane zo dňa na deň, nejaký uraz, choroba a už to ide samospadom, ale keď máte oporu jeden v druhom to je naj, aspoň že aj my to tak máme, máte aj deti ? Držím palce Lenka

evittam
4. aug 2019

@lenka2710 Moj muz tiez ako SZCO roky po stavbách a na zimu skoro vzdy minimalne 2-3mesiace doma a aj bez PN. Treba sa podla toho zariadiť. Dokonca ked som bola na RD so synom-to bol dlhsie bez práce tak som isla ja skor pracovať. Pri dcerke bol so mnou doma ako som nastúpila na MD.

lenka2710
4. aug 2019

@evittam lenže môj muž nebol PN len tak,dostal infarkt,preto to bolo strašne obdobie,peniaze boli to najmenej,bála som sa o neho

lenka2710
4. aug 2019

@sigynka máme 5 ročnú dcérku 😁😊

evittam
4. aug 2019

@lenka2710 To ja nikde netvrdim. Len som napisala ze sme boli uplne bez jeho prijmu. Ach boze, zase niekto cita co nepisem.

nyusika
4. aug 2019

@nevludna
radim zaradiť do stravy viac vlákniny.
kvalitne sa vyse.iete, hneď budete vľúdnejsia.

nyusika
4. aug 2019

@jamatkaroka
nemusím poznať žiadne info o vás a manželovi, iba som opravila mylne informácie o príspevkoch, ktoré ste tu uvádzali.
iné ma vôbec nezaujíma.

evittam
4. aug 2019

@nyusika 😂😂😂😉