Jeden deň mi partner hovoril škaredé veci. Druhý deň sa čudoval, že prečo mám zlú náladu

23. júl 2022

Co by ste robili,ak by vam vecer partner hovoril skarede veci,a na dalsi den vam povedal ze co sa tak tvarite ze ma z vas zlu naladu ked sa na vas pozrie...

lucyluska
23. júl 2022

Škaredé veci hovoril za triezva?
Keď tak reaguje tak si pamätá čo hovoril...
A ty by si mu mala povedať čo hovoril a poriadne mu naložiť, ešte sa bude hrať na urazeneho.
Treba konfrontovat, skus ale normalnejsie, bez emocii aby sa to nevyhrotilo.
Treba nastaviť hranice.

sense
23. júl 2022

Nic zvazila by som co mi taky vztah dava

vitez
23. júl 2022

Ja by som od neho odišla..či to bolo z jeho strany v triezvom stave alebo nie..nikto si nezaslúži ponižovať druhú osobu

ivangeline
23. júl 2022

Otvorene povedala,ze preco..

autor
23. júl 2022

Ja mam z toho pocit ze sa zblaznim,jeden den sa pohadame a na dalsi sa mam usmievat a tvarit ze nic? Ja nie som bezeemocny stroj...

mandzula
23. júl 2022

@autor su take talianske typy vztahov, ze sa pohadaju a o pat minut miluju, no na to musis byt povaha, co evidentne nie si, takze zvaz, ci takeho Taliana chces.

dskjhfdlkdjhl
23. júl 2022

Treba komunikovat, ziadna ina pomoc na toto nie je. Musis mu vediet povedat, co sa Ti nepaci a preco.

dievcacitajucelist
23. júl 2022

Inak moji rodičia sa povadili a o 5minut sa bavili akoby nič (neuražali sa ani nič také, ale bol krik a ja ako decko som bola z toho zmätená, že čo to ma byť, časom som si zvykla...ale aj oco aj mama boli také temperamentne povahy...ty si zrejme iná skús mu to vysvetliť, že ťa to zranuje a že ty sa nevieš odosobnit ako on a keď nezaberie tak vieš sama čo máš robiť

beata_k
23. júl 2022

@dievcacitajucelist Presne to iste som chcela napisat. Su take povahy. Aj ja poznam par, co sa povadi a o 5 min sa lubia. Otrepu sa z toho jak hus od vody.
Autorka: Bud si zvyknes, ze pre neho to je nic alebo sa rozidete. On iny nebude.

pazdura
23. júl 2022

Mu povec včera si tu škriekal ako papagáj arara a dnes mám mať dobrú náladu? Ani za prepáč? Zbytočné máš dnes pokazenú náladu, a pozri sa ani v riti nemá 🤔

andrejka1974
23. júl 2022

Asi ste mali spolu časom každá hádka skončí po 10 minútach úsmevom proste v dlhšom čase sa nevieš hnevať dlho proste jedným uchom dnu druhým von proste keď niekoho miluješ dlhšie tak sa nebudeš dlho fucat

andreasko
24. júl 2022

Ach veľmi dôverné to poznam

autor
24. júl 2022

@andreasko to je mi luto,viem ako sa citis...no sama neviem co s tym