Kamarát s výhodami

29. mar 2021

Ahojte, už nejaký ten týždeň sa s mužom rozvádzame. Nežijeme spolu, stretávame sa len kvôli dieťaťu. Pred tým sme spolu intímne nežili viac ako rok , a keď sme od seba išli definitívne , našla som si milenca, alebo teda "kamaráta s výhodami". Necítim sa na nový vážny vzťah potrebujem len uvoľnenie. Myslela som, že to môj "kamarát" vníma rovnako ( mali sme vydiskutované čo od nášho stretávania obaja očakávame, šlo nám len o sex). V poslednej dobe mám ale pocit, že z jeho strany ku mne narastá nejaká väčšia náklonnosť alebo čo. Napríklad , mali sme sa cez víkend stretnúť - užiť si, ale dostala som menštruáciu, napriek tomu chcel aby som prišla , že by bol rád keby sme spolu strávili večer aj tak. Neodmietla som, pozreli sme nejaké filmy , rozprávali sa ... ráno ma šiel hodiť do práce, cestou sme sa stavili v obchode na nákup. Stretli sme moju ešte svokru. Kúsok sa do nás obula, že je dosť slizký vekový rozdiel v našom vzťahu a , že je to od nás neetické voči nej keďže náš rozvod ťažko prežíva a ja teraz randím s jej kolegom a bla bla bla.. na to jej povedal, "že je jeho osobná vec s kým má vzťah" toto ma kus vyplašilo.. neviem či to mám brať tak , že nevedel čo jej na to narýchlo povedať tak z neho vyliezlo toto , alebo naše stretávanie vníma inak ako ja. Rada by som sa ho na to opýtala ale nechcem sa v tom vŕtať, ak to náhodou vníma inak ako ja, tak to znamená, že s tým musím skončiť čo by som nerada . Aký máte na to názor? Myslíte, že začal voči mne cítiť čosi viac ? ... áno ja viem, že nemáte veštecké gule a do hlavy mu nevidíte, ale názor žien ma zaujíma. Možno som len ja zle pochopila jeho správanie...

nikpa
29. mar 2021

Ak by mu išlo len o sex tak by si mu ten víkend nemala čo ponúknuť, no zrejme to bude inak. Ja by som si to s ním vydiskutovala ale spravila si už prvu chybu, že si vôbec prijala jeho návrh na spoločnosť bez sexu keďže píšeš, že od neho nič iné nechceš, tak nerozumiem prečo si to urobila. Dala si mu týmto nájdej, že môže byť aj niečo viac.

autor
29. mar 2021

@nikpa čakala som, že teda bude chcieť aspoň orál , že preto chce aby som prišla 🙊. Hold nestalo sa, nechcel absolútne nič aj keď som mu to navrhovala. Nemáme vždy sex, občas sa len takto uspokojíme, preto mi prišlo, že chce večer aspoň toto.

mikadooo
29. mar 2021

Asi najlepšie keď sa ho otvorene opýtaš. Je aj možné že ťa berie ako fajn kamošku a rád si s tebou pozrie film, pokecá, atď atď. Kto vie... Ja by som tipovala že by bol naklonený aj tomu vzťahu, ale fakt to tak nemusí byť. Takže asi som ti moc neporadila... 😄😄😄. Normálne sa ho opýtaj na to v rámci nejakej debaty.

0silvia0
29. mar 2021

Myslela som, ze na tento typ vztahu treba polopatisticku komunikaciu. Tak tu polopatisticku komunikaciu pouzi!

panelacikova
29. mar 2021

tak môj názor je taký, že chlap za do teba zrejme zahľadel. jednoznačne sa to stáva často mužom, od ktorých žena nič neočakáva, len trošku toho telesného tepla 😀 akože fakt... chce ťa asi na viac ako len sex, bojí sa, že si príliš nezávislá na to, aby si mu "neutiekla" alebo aby si "nedala" inému... neviem, či viac hrá rolu strach o to, že môže o teba prísť alebo to, že si ťa obľúbil viac, než ste sa vopred dohodli 🙂

hviera81
29. mar 2021

asi sa trochu zahladel.... tiez som mala takyto vztah, a este som mu na zaciatku hovorila, aby sa do mna nezamiloval. nevyslo. chvilu sme mali potom vaznejsi vztah, ale z mojej strany to nebolo ono. a to som citila uz od zaciatku.
budes to musiet vytiahnut a hovorit s nim - hlavne kvoli nemu, aby si do toho nevmyslel nieco viac nez co je.....

leskovael
29. mar 2021

Rada by si sa ho to opýtala, ale nechceš sa v tom vŕtať, pretože ak by to cítil inak ,tak to znamená koniec a to by si nerada? No keď nevieš či to začína brať inak, tak práve vtedy sa treba narovinu porozprávať a to hneď, nie? Keď sa to dozvieš o mesiac alebo pol roka, tak sa ti to bude ľahšie ukončovať? Jeden rozhovor a vybavena vec.. V takom vzťahu by si mala vedieť hovoriť a pýtať sa všetko úplne narovinu, bez toho takýto vzťah podľa mňa nemôže ani fungovať.

Inak ešte ťa automaticky nemusí brať viac ako kamošku s výhodami, pravdepodobne nemal žiadne iné plány a chcel spoločnosť a keď na vás tvoja svokra vybehla, tak ju normálne schladil a slovo vzťah nemuselo hneď znamenať niečo viac.. Či co jej mal povedať? Že ju nič nieje dotoho, s kým bude sexovať? 😁

luccija
29. mar 2021

A chcela by si, aby to bol vzťah?😉čo mal svokre povedať, ze Ťa len praši? 😂sama uvidis kam to povedie

nikpa
29. mar 2021

Tak už len obyčajná komunikácia ako radia aj ostatné baby.

autor
29. mar 2021

@luccija ak mám byť úprimná, ie to fajn chlap, cítim sa s ním príjemne, ale ja chcem len je*ať🙈🙈🙈🙈..

Máte pravdu dámy, ja sa ho ma to na rovinu opýtam. A asi aj hneď. Som celkom zvedavá čo mi povie.

anita6666
29. mar 2021

Dievča zlaté zamilované 😆keby si v skutočnosti chcela naozaj tak prudko j*bat ako expresívne to píšeš,tak by si si hľadela svojho záujmu a nerobila mu charitu v čase tvojich dní a ešte k tomu zadarmo 😂. Lebo akosi neviem pochopiť,čo máš z takej "j*backy, keď mu poslušne vyfajcis vtáka zadarmo a nedostaneš za to nič? Žena na pohľadanie 😂 ja keď chcem od muža sex a viem,že nič nebude,lebo príroda,tak sa s ním nestretnem lebo je to strata času,keďže ide o sex.😎

luccija
29. mar 2021

Tak teraz Ti tisícky rozvedenych žien s dieťaťom závidia, že si našla fajn chlapa a chces len sex 😉

autor
29. mar 2021

@anita6666 nemám si za také veci náhodou dvacku pýtať? Hľadím si svojho záujmu a aj by som ti vysvetlila ako ale asi by ma odtiaľto vymazali rýchlosťou blesku. Nie je každý sex len o tom, že ľahneš a roztiahneš nohy. Niekto si to rád aj okorení, a ešte radšej poslúchne čo sa mu povie , ale toto je teda téma na diskusiu na inom fóre, nie na tom pre mamičky.

grandzero9
29. mar 2021

neboj sa zaujmu, ber veci ako pridu moc to nepitvaj, uvidis ako sa to vyvrbi 😉

anita6666
29. mar 2021

Sama už roky fungujem v takom vzťahu,ale ešte ma nenapadlo byt s ním mimo sexu 😎 a je mi absolútne jedno,ako to vníma on

autor
29. mar 2021

@anita6666 však píšem, že som očakávala , že bude požadovať aspoň orál, čo je bežné , aspoň pre nás , že sa stretneme a uspokojím ho len takto. . Preto rozoberám to, že ma k sebe pozval a nechcel ani to...

anita6666
29. mar 2021

V živote by som chlapovi nerobila orál "zadarmo" chlapovi s ktorým mam sexuálny vzťah. Buď vzájomne alebo nič. Sa riadne ponižujes.

virbonus
29. mar 2021

@anita6666 mám pocit, že o to poníženie práve autorke ide. Zrejme je submisívna a takýto vzťah ju vzrušuje. ;)

autor
29. mar 2021

@anita6666 to nie je zadarmo, aspoň pre mňa. Každému sa páči čosi iné. Pre niekoho je to ponižovanie pre niekoho je to istý typ vzrušenia... jednoducho to máme radi inak a to je aj dôvod prečo by ma štvalo to ak by nás vzťah začal vnímať inak ako sme dohodli na žačiatku , ak je tam niečo viac mám skúsenosť , že sa to na základe toho pokazí čo fakt nechcem lebo ľudia s rovnakými záujmami v tomto smere sa nehľadajú ľahko ...

@virbonus nechcela som to takto na plnú hubu , dík že si to vysvetlil.

anita6666
29. mar 2021

@virbonus to je v poriadku,pokiaľ sa to deje počas sexuálnych vzajo.nych aktivít,ale v poriadku to nie je v ľudskej rovine už len preto, že jej môžem dohodnúť aj desať chlapov a ona bude fajčiť zadarmo lebo ju to vzrušuje a iba blbec by zadara nevyužil. Toto nie je o s/d ale o frustrovanej žene,ktorá si potrebuje dvihnúť nielen sebavedomie a celiť rany po nešťastnom manželstve.

autor
29. mar 2021

@anita6666 ty evidetne nemáš šajnu o tom čo tento druh sexu obnáša.. ak by si dohodla nejakých 10 chlapov tak by si si ich fajčila sama... po manžestve mi ozaj žiadne rany nezostali , takže nemám čo celiť. Sebavedomie mám tiež v poriadku. Ale ok, každý to vníma inak.

anita6666
29. mar 2021

Tak mu fajčí zadarmo a nerieš čo on cíti,hlavne že si uzijes úd,zbytočná téma 😂

natyreggae
29. mar 2021

Ahoj.. minulý rok som zažila podobnú takmer rovnakú situáciu... Tiež sme boli len kamaráti s výhodami a on sa do mňa zamiloval a ľúbil ma.. Ja som mu už od začiatku vravela že na vzťah sa necítim a nechcem do toho ísť aby som mu neublížila... Tak sme sa takto stretávali.. Neskôr som spoznala jedného muža s ktorým som sa dala dokopy a tohto som už prestala riešiť a boli sme normálny kamoši.. bol chvíľku v pohode s tým ale potom mi už neodpisoval a do dnešného dňa si správu odomňa nekukol na messengeri a už to bude čoskoro rok ale ja som ho už aj s priateľov vyhodila keďže mám vážny vzťah a neplánujem s ním obnovovať kontakty... Bol to v pohode týpek vedeli sme pokecať spolu bolo nám fajn ale na vzťah by som ho nechcela.. Občas ma kus mrzí ako to dopadlo ale tak čo už... stretla som lepšieho

ninusa221
29. mar 2021

Tak asi by bolo blbe povedať byvalej tvojej svokre že prášim Vám bývalú nevestu😀

obuveli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
30. mar 2021

Možno len nechcel byť sám, ak je to už muž v rokoch ako píšeš.

78787878
30. mar 2021

Kamarat s vyhodami nemusi znamenat cisto sex a ziadne ine travenie casu. Kino, vecera, pokecat o zivote... kazdy si to predsa nastavi po svojom, aj ked partnersky vztah nebuduju. Nehladaj v tom za kazdu cenu city. A vyjadrenie voci svokre? Ked je trochu gentleman, co zjavne je, nebude predsa svokre rozpravat, ze si milenka do postele. Ani ze ste kamarati a uplne podozrivo nahodne ste sa stretli na ulici. Nic viac v tom nehladaj.

kassandra25
30. mar 2021

Nie, on sa zachoval dobre. Povedal ze mate vztah a nie kamaratstvo s vyhodami. Za vztah ta svokra ani tak nepochova, akoby za kamaratstvo s vyhodami. On sa zachoval dobre. A uprimne si myslim, ze on casom po rozvode vidi cesticku ku vztahu s tebou. Tak sa nezachovaj k nemu zle. Ponahlat sa nemusite, ale skaredo sa zachovat k nemu tiez nie. A davaj len tolko, kolko citis. Ak sa stretnete raz za tyzden, bude to tolko, ak raz za dva, tak bude tak.

amelie2017
31. mar 2021

Ja byt tebou, tak sa otvorene porozpravam. Chapem, ze je asi tazke najst niekoho takeho, ale ak sa on zamiloval, zamilovava a ty si na 100% presvedcena, ze nechces nic viac, mala by si to kvoli nemu ukoncit. Nech nema zbytocne nadeje a nech ma sancu si najst partnerku, ktora ho bude milovat. Ano, prides o skvely sex, ale ja by som nechcela, aby takto niekto kvoli mne trpel.
A mozno sa nezamiloval, mozno len chcel spolocnost. Jednu dobu po rozchode som tiez mala kamarata s vyhodami, ale my sme isli spolu kludne aj na bike, na veceru a nic nebolo, proste sme boli ozaj len kamarati, skvelo sme si rozumeli, pacil sa nam rovnaky humor, sex bol dobry, ale obaja sme vedeli, ze to nie je ono na vztah. Ziadna zamilovanost, ziadne snivanie o buducnosti s nim pred spanim,...Casom som spoznala manzela a sli sme kazdy svojou cestou bez utrpenia.

desore
1. jún 2021

On bol iba taktny pred tvojou svokrou. Nemoze sa vyjadrovat ako pohonic, to sa z ust gentlemana nehodi.
Ci sa zalubil alebo nie, tebe moze byt jedno, ak si Ladova kralovna. Ved ho mas iba na prijemne chvile. Jedine, ze by ti to boostovalo tvoje ego.