Kamarátka sa na mňa urazila

6. jún 2023

Ahojte, kamarátka sa na mňa urazila , keď som povedala jej synovi, že sa mi nepáči ,že môjmu malému trojrocnemu synovi , hovorí že je hlupák a sprostý, skaredy dala som jej šancu ,aby mu povedala sama a nakoľko sa to stalo už viac krát,tak som mu slušne povedala ,že takto nie .. urazila sa na mňa , neodpisuje na správy a takmer sa so mnou nebaví ..

autor
6. jún 2023

Malý sa s ním nechce hrať a stráni sa ho , jej chlapec má 6 rokov

lienocka9793
6. jún 2023

Pokiaľ si to jej synovi povedala slušne a bez kriku nevidím dôvod prečo by sa kamarátka mala urážať a nie som si celkom istá či je to kamarátka keď sa takto správa …

aaadkaaa
6. jún 2023

Smetie sa vynieslo same...

sasa2
6. jún 2023

No a čo hádam za takou ,,kamarátkou" nebudeš plakať?

autor
6. jún 2023

@lienocka9793 nie nekricala som po ňom ,jasné že nie. ,pekne som mu povedala že nechcem aby sa s ním takto bavil..nepomohlo

autor
6. jún 2023

@sasa2 tak mala som ju rada,ale plakať nebudem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika0825
6. jún 2023

Bola by som iba zvedava ako by reagovala kamarátka keby to bolo opačne medzi vašimi deťmi 🤷🏼‍♀️

lienocka9793
6. jún 2023

@autorka z môjho pohľadu si neurobila nič zle, je prirodzene, že matka chrani svoje dieťa

autor
6. jún 2023

@gabika0825 ona ho má ako boha, jej malý moze všetko

januska12323
6. jún 2023

Výborne, jedna veta a máš pokoj. Toto by sa len stupnovalo.

viestta
6. jún 2023

Maly sa s nim nechce hrat, ona je urazena. Nie je co riesit. Vytesuj sa

erickatt
6. jún 2023

Noooo ako dobre. Mozes ju... Zablokuj si ju a mas ,,lahko" na dusi

lintu
6. jún 2023

Vtipne 😀

sheila121
6. jún 2023

Tak máš svätý pokoj a buď rada

kornelies
6. jún 2023

Mne skor pride divne, ze 6 rocny sa chce hrat s 3 rocnym. Vacsinou to byva naopak, mladsie deti su tie "otravne" pre "velkacov."
Takto sa koncia kamaratstva, vacsinou kvoli detom.

anavixy
6. jún 2023

Raz to povie aj jej a nebude daleko od pravdy…

whatever1
6. jún 2023

Co ti povedala ked si upozornila jej syna?

autor
6. jún 2023

@whatever1 nič mi nepovedala ..ani jemu ani mne

whatever1
6. jún 2023

Po tomto hned odisla? Ci ste spolu ostali vonku a bavili sa normalne? Mozno nie je urazena len zahanbena a je jej trapne.

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilyianka
6. jún 2023

Tvoja kamarátka je asi z tých "jednoduchších ",nie?

1gramofon
6. jún 2023

Bud rada, aspoň sa tvoj necíti ponižene zas a znova. Pri takej výchove jej ešte zopár ludi povie svoje a nebudú sa babrať so slušnosťou...

amalka147
6. jún 2023

To nič, na mňa sa dlhoročná kamoška urazila len zato, že som sa jej spýtala, či už jej trojročná dcéra chodí do škôlky. Drzo sa ma spýtala, že odkiaľ to mam.. Už rok spolu nekomunikujeme.

svetlonos
6. jún 2023

Ona ho ma ako Boha?? No tak pockaj chvilku, kym ju ten jem zozmaznany boh posle zabchvilku do pipiny. A tak odv14stichvz neho bude mat strach abyjej neplestil. To tak casto byva, ked sa rodicia idu doskova pos...ť z tych svojich bohov.
ale - jaky si to udelas, takovy to maš!
Ona sa voci tebe zachovala ako tela, nemas co lutoval. V takomto pripade by som kontakt prerusila ja a uz davno.

zorkahorka
6. jún 2023

Vobec by som jej nepisala. Evidentne ma problem ona, nie ty. Nechaj to plynúť...

rorino
7. jún 2023

@gabika0825 ak by boli dobré kamarátky,tak by to nedošlo tam,že by to musela kamarátka vravieť,sama matky by vlastné dieťa usmernila,lenže tu to nebola tá pravá kamaratka

sense
7. jún 2023

Ak by bola. Kamarátka tak by nedovolila aby jej dieťa nadáva deťom a už vôbec nie Kamaratkin u. A ze sa urazila? Jej problém, buď sa odrazí alebo bud rada ze si sa takého človeka ľahko zbavila.
Pretože ja by som svojmu dieťaťu nedovolila nadávať inému do hlupákov a podobne a je mi jedno či by to bolo Kamaratkino alebo cudzie dieťa. A takisto by som nedovolila aby tak niekto hovorí mojmu

bibcabi
7. jún 2023
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

ja by som na nu kašlala :D výdhova toho dietata je jej vyzitka, čiže :D a keď je ona spokojná ako sa jej syn chová, tak od niekoho to asi musí mať :D a ešte že sa za to urazila... konec