Kamarátka sa na mňa urazila

6. jún 2023

Ahojte, kamarátka sa na mňa urazila , keď som povedala jej synovi, že sa mi nepáči ,že môjmu malému trojrocnemu synovi , hovorí že je hlupák a sprostý, skaredy dala som jej šancu ,aby mu povedala sama a nakoľko sa to stalo už viac krát,tak som mu slušne povedala ,že takto nie .. urazila sa na mňa , neodpisuje na správy a takmer sa so mnou nebaví ..

lsimo
7. jún 2023

Nerieš vôbec, podľa mňa je toto nezmysel, že sa za toto nahnevala, nie je to v pohode a teda keď s tým má problém tak budiš. Mala by som snahu si to s ňou vykomunikovať, ale keby nechcela, tak by som to nechala tak.

simca06022011
7. jún 2023

dobre si urobila, ze si mu povedala a netrap sa. Bohuzail stava sa to, ono este par rokov to potrva a ukludni sa aj kamoska, aj syn dostane rozum (alebo nie).

hope87
7. jún 2023

Poviem ti len jedno...keby to bola "naozajstná" kamaratka, nemala by s tvojim upozornenim ziadny problem. Resp. ona by hned zakrocila voci spravaniu svojho syna.
Ja mam napr. take kamosky, ktorých deti mozem normalne vyhresit, ci zvysit hlas, ked je to opravnene...a takisto aj ony, co sa tyka mojho syna. Samozrejme, nie je to take ako voci mojmu vlastnemu, to je jasne...ale ked treba, tak zakrocime navzajom.

cacianka
8. jún 2023

@erickatt 💩.
Takúto kamošku

sccarlet
8. jún 2023

A to je ten problém, môze všetko a pre ňu je nedotknuteľný a bude ho obhajovať za každú cenu....nemá zmysel udržiavať kontakt ak je jej výchova takáto, toto by sa len opakovalo a skôr či neskôr by sa naštrbili vaše vzťahy

sccarlet
8. jún 2023

@hope87 suhlasím