Kamarátka sa urazila za darček

22. júl 2022

Baby čo by ste robili ,keby sa na vás kamarátka (nie najlepšia) urazí , že ste jej nekúpili na narodeniny to čo vám povedala že chce? Bolo to pre mňa trošku dosť ,vzhľadom na to že ona mne na 30tku dala krém z avonu , kde bola trištvrtka minúta.,ano vedela o Tom , ešte mi ho aj otvorila aby som videla ,že ona uz ho nechce..na oslave som navyše ani nebola ,pretože som pracovala a dodatočné som jej zablahoželala s bonboniérou🤷 ona sa urazila , ani sa neozve , bývame blízko seba..dovtedy volala stale , sme sa stretávali,
Neviem dosť ma zarazilo že si ešte aj rozkazala že čo chce.ona nedá na nikoho ani korunu , na sebe nešetrí a tak chce aby sa aj ostatný správali smerom k nej.🤷

panelacikova
22. júl 2022

keby mi dala na narodeniny takmer prázdny krém z Avonu, nebola by už moja kamarátka. radšej kamarátku, ktorá mi nedá vôbec nič alebo hoci len malú čokoládu, ako používaný krém. čudná osoba...

ckocka
22. júl 2022

Prečo si si vybrala takú kamarátku?

autor
22. júl 2022

@panelacikova aj mňa to vtedy zarazilo , ja som vedela že nerada dáva na druhých ľudí, ale tak myslím že ťa bonboniéra jej lepšie padla ako mne krém ktorý som vyhodila

sweetlife001
22. júl 2022

Nic by som nerobila. Koľko oslavovala, podľa správania tipujem tak 12-13 rokov? 😆
Nebola si na oslave, dala si jej dezert, správa sa ako zdute malé decko, neriešila by som ju vôbec.
A čo si teda priala od teba ?

autor
22. júl 2022

@ckocka bývame blízko seba, tak ono tak prirodzene nejako ..ale aj tak sa zdula

ckocka
22. júl 2022

Hlavne si rovnakým sposobom nevyberaj muža. Budeš tu dávať ďalšiu otázku.

autor
22. júl 2022

@ckocka muža už mám 10 rokov sme manželia 😄

elizabet173
22. júl 2022

už si tu písala, skutočne potrebuješ takúto kamarátku?

autor
22. júl 2022

@sweetlife001
@ckocka baby to nie je pubertálne decko ona má vyše 30rokov

grilazka
22. júl 2022

Ty si tu už kedysi písala,že? Ten otvorený a používaný krém si pamätám. Asi si si mala aj ty odjesť z bonboniéry,aby sa nenahnevala 😂🙈

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
22. júl 2022

Na tebe záleží aké máš na kamarátky požiadavky, ak ti toto stačí, prečo nie?

angela85
22. júl 2022

Len by ma zaujímalo čo si nakázala

autor
22. júl 2022

@ckocka ja som sa len chcela uistiť ,že aký máte názor...či nepreháňam lebo muž by bol asi najradšej keby prerusime kontakty🤷tak jeho názor nie je úplne smerodajny

vevapeto
22. júl 2022

Nechápem, veď nemáš za čím smútiť

autor
22. júl 2022

@angela85 fit hodinky

autor
22. júl 2022

@vevapeto moc nesmutim, možno to ešte príde neviem ...len som chcela vedieť váš názor

ummimaryam
22. júl 2022

Pozri, nemaj veľké očakávania od ľudí. Ako sa hovorí, očakávajú čokoľvek od kohokoľvek. Správanie tvojej kamarátky je prízemné. Buď rada že si sa jej zbavila. 😊 Radšej bez kamarátky ako s takou, čo ti dá na narodky otvorený krém.

autor
22. júl 2022

@ummimaryam akoze ja nemám , mňa by potešila aj cokolada na varenie

mirro
22. júl 2022

@autor nám toto robila krstná mama našich detí. Mala doma karton čokolád po záruke a pri každom sviatku detí vyfasovali každý po čokolade. Ja nie som konfliktný typ, hadzala som to do koša (dlho po záruke boli hneď tie prvé). Pomyslela som si, radšej keby im nedala nič a naivne som si myslela,že ...dnes už ani neviem čo. Pohár trpezlivosti pretiekol,keď sa čokolady minuli a dcéra nafasovala k narodeninám iný druh čokolády,ale takej, jak keby to zmoklo,uschlo, vyváľalo sa v blate a krstná očistila. Veď pre nás to bude ešte dobré. A aby som nezabudla, zase po záruke. Konečná. Táto osoba odvtedy do našich životov nepatrí.

stanulienkat
22. júl 2022

@mirro ja by som si neodpustila komentar, ci sa nehanbi.

mirro
22. júl 2022

@stanulienkat tak...vypočula si. A to bola osoba, ktorá mala prebrať výchovu a všetko ohladom detí,keby sa s nami niečo stalo.

tykat
22. júl 2022

Ty si s nou bola v kontakte aj po tom co ti dala pouzity krem od Avonu? Preco? Ved ta ma zjavne za nic. Nechapem.

danadanaba
22. júl 2022

Urcite by som sa s nou o tom pobavila..ona si nakaze fit hodinky a tebe da pouzity krem? Akoze odtial potial

pokojvdusi9
22. júl 2022

Kto sa nevie radovat z malickosti nezasluzi si vacsi dar...to sa u nas vravi

autor
22. júl 2022

@tykat vieš čo takto , nie som na materiálne veci, nečakám ani od rodiny , hoci jasné dajú ...tak samozrejme ma to mrzelo , ale potom som si povedala že kašľať na to mam peňazí dosť , nie som odkázaná na použitý krém ...ale tak zas ona sa nezachovala podľa mňa pekne

bluemoon24
23. júl 2022

Problem je v tom, ze jsi ji dala celou bonbonieru :D kdyby si polovinu snedla, bylo by to ok… a ted vazne, na co potrebujes takovou “kamaradku” do zivota?!

martina8888
23. júl 2022

Dobre urobila, že sa už neozýva, aspoň máš pokoj a nemusíš riešiť ako to s ňou ukončiť. Alebo bolo priateľstvo s ňou pre teba nejak extra dôležité? Inak, ak by ste to zas dali niekedy dokopy, a pre pokoj na duši jej môžeš kúpiť tie fit hodinky z aliexpressu za 5€. Ja som kúpila také deťom a úplne im na behanie stačia.

autor
23. júl 2022

@martina8888 ona chcela normálne z obchodu , z Aliexpressu by ani neprežila ..😄

autor
23. júl 2022

@bluemoon24 áno asi máš pravdu, na nič mi veľmi není