Každodenné návštevy svokry

ines70
17. mar 2015

Uz ma znej porazy byvame v panelaku mi na 4pos. A ona na 3po. Kazdy vecer o 19:30h dojde vzdy si najde zamienku raz donesie to raz to.Pri prvom synovy to ties robyla len vtedy mala kluce a dosla aj 5krat za den zmuzom sme sa stale hadaly az kym nevimenil zamky teraz sa nam narodyl druhy syn azase sa to opakuje ked jej neotvaram tak uz vyvolava kde sme a preco neotvarame s porodnyci sme doma uz 24 dni a od vtedy sa zato hadam s muzom nech jej povie stale mi len povie ze zajtra ale zatial nic.Ja som mu povedala ze ked jej nepovie on taj ja ked vybuchnem tak jej dobre poviem lebo uz velakrat som jej naznacila zemi to vady ale ona nic starsy syn chody o 20h spavat lenze ona ho stale rozblazny a potom zaspi aj o 22:30.Ked dojde tak len to tob tak to tak a robym to zle uz dalej nevladzem s muzom sa nerozpravam povedala som mu ked je nepovie do stredy tak potom jej poviem ja .Moja mama dojde raz za tyzden aj to mi vola ci moze dojst aj sestry najpr volaju a jeho rodina nie len zazvonia pri dverach

timea7
17. mar 2015

@magduska2 vieš čo, ja sa len divím jednému, čo tie svokry, veď to nie sú staré baby, vedie k tomu, aby od začiatku mali tendenciu nevestu poučovať a kontrolovať,že ju nerešpektujú ako človeka, ktorého ich syn miluje a vybral si ho pre spoločný život. Fakt im nedopne, že ich správanie je neveste a zrejme aj synovi, ktorý je ako medzi dvomi mlynskými kameňmi nepríjemné? Že si takto nevestu postavia proti sebe?

ines70
autor
17. mar 2015

ten kdo to nezazil tak nevie ona je zvlastna podla nalady aj ked v minulostu som jej povedala svoje 3dni sa neukazala a potom dosla akobysa nic nestalo aj ked sa smuzom pohadala to iste.Ona sy mysli ze ked jej dcera nevlada s jednym dietatom nic nestyhala tak malu mala skoro ona ze aj ja nestyham aze jej dam starsieho syna.My sme sa uz pred prvym synom s manzelom dohodly ze deti jej nedam samej a ani mojej mame ked nie jednej ani druhej a ona to vie a naschval predomnou rozprava ze si zoberie maleho ale ja jej ho nedam ked ide knej tak len smuzom ja knej nechodim lebo ledva chodi doma ma neustale bordel vsetko zapratane maly ma 3roky a je strasne zivy a ani jej nedvoverujem .

tajka1986
17. mar 2015

Chcela som reagovat ale stratila som rec 😕 To co je za gramatika? Sak aj ja robym dake chybi ale toto je pryserne 😀 😀 😀 😀

magduska2
18. mar 2015

@timea7 presne to aj mne vždy behá hlavou,že prečo to vlastne robí, čo z toho má, prečo ma nedokáže brať jak človeka ktorého si jednoduchou jej syn vybral a je stastny... Neviem,nechapem..ale tak vtipy O svokrách kolujú snáď od nepamäti tak už vieme prečo

jalucija
18. mar 2015

ines ty mas vacsi problem ako svokru a to ako sa budes s detmi ucit pravopis

asad3
18. mar 2015

@tajka1986 veru príšerné, ale aj u Teba. ☹ ☹ ☹ alebo je to zámer??? Fúha baby, zamyslite sa nad sebou. Radšej používajte len smajlíkov 😎

natalym
18. mar 2015

@timea7 Vieš prečo? Lebo je to konkurencia. Doteraz bola mamička milovaná osoba a už nie je, niektoré to ťažko znášajú.

tajka1986
18. mar 2015

@asad3 to bol akoze vtip no skoda ze si to nepochopila 😀😉

anjika42
4. máj 2016

A mňa porazí z tvojho pravopisu!!!

merynka3
5. máj 2016

ach jaj toto som aj ja mala... muz u nej nechal kluce od nasho bytu, ze keby sme sa naaaahodou zabuchli alebo stratili kluce a pod... nuz uz to boli jej kluce a zacalo to tak, ze sedim na zachode a pocujem ze niekto odomyka... potom som bola v sprche, na dalsikrat som behala len v spodnom pradle ma prekvapila... a proste bez ohlasenia, bez zazvonenia ci klopania... mala som toho dost, potom ked sa mi narodil maly, to iste... ja uspavam maleho pomaly 2 hodiny a ked uz konecne spal, tak velka voda a na cely byt, ste doma, babina prisla.... a maly do revu... dala som to na starosti muzovi, nech jej povie... on je povedal velakrat ale ona to nejak nechapala.. az jedneho dna, ked uz videla ze som neprijemna a aj muz zvysil ton hlasu - lebo on si na svoju mamicku teda nedovoli, ved to poznate 🙂... potom uz zacala klopat a zvonit, ale tiez chodila bez ohlasenia a zvoncek mi maleho zobudzal... - odpojila som a hned lingotal mobil :D to ani nehovorim o kramoch a hovadinach, co nam podonasala... tak ako tu niekto pisal o bananoch, ona kupila mandarinky a uz som ich mala doma... DES... a to sa nebudem rozpisovat o inych veciach, co ona povyvadzala, je to na roman o svokrach... ked raz budem mat cas, tak napisem knihu a verte tomu, ze to bude bestseller :D
teraz sme rozhadane tak, ze pokial som doma, nepride :D a nevidela som ju uz 2 aj pol mesiaca pomaly
BABY DRZTE SA 🙂

stulrajterova
9. nov 2020

@lenusmm86 uklidnim vas trosku, byvame v 1 dvore a moja nechodila aj 3tyzdne k vnucatu..lebo ma svoje konicky, hobby, aktivity..skor dosiel.svokor...po par rokoch mu manzel jasne vysvetlil, ze ked napr. prideme z omse nie je vhodne aby nas prepadol pri neskorych ranajkach a viedol diskusiu s detmi.
mladsi sa straaaasne rad zahovara a prestava jest, potom sa spustal kolotoc nestihania povinnosti.a same neprijemnosti..
nebolo to jednoduche, ale pride uz len na chvilku.v inom case, ak pocuje deti hrat na nastrojoch...ani nejde...parkrat bol pokus dirigovat ich, ze maju hrat neskor, lebo prisiel..
bolo mu vysvetlene, ze zial nevhod.

bud teda pocka kym dohraju, pripadne prude neskor...neboli to lahke debaty..nooo ucime sa spolu vychadzat niekolko rokov...zivot je zlozeny naozaj z detailov a treba vediet pocuvat, komunikovat a respektovat aj nazor inych...u nas to miestami bolo riadne temperamentne kym sa vytycili hranice a pochopili, ze ked poviem Nie je nie a ked to povie moj muz je to urcite Super NIE.

lauriema
9. nov 2020

@ines70 Ahoj ja som asi iná teda v tomto, k nám chodí svokra vkuse stále tu s polievkou tu len tak na kávu, mne to nevadí vôbec sak nech sedi aj celý deň keď nemá čo doma robiť. Aspoň sa porozprávam s niekym, pomôže mi, poradí mi 😉