Kde si nájdem chlapa na vzťah?

nattallia
12. júl 2017

Neviem co dalej , po rozchode s priatelom mi mama dava za vinu, ze si neviem udrzat chlapa , pritom ziadneho ktoreho som mala nemala rada . Bola som posledny tyzden na diskotekach , v baroch pomaly ziaden chlap nechce vztah len si uzivat , ponuky na kamaratstvo s vyhodami je ale nic viac . Neviem co mam robit neviem kde mam hladat . Je mi blbo , asi sa potrebujem vyrozpravat ja uz neviem .

lintu
13. júl 2017

pýtaš sa čo ďalej? vyrozprávaj sa, ponadávaj si, ale potom zdvihni hlavu a začni v prvom rade hľadať najprv samu seba... stúpne ti tak sebavedomie, stúpneš celkovo na cene a i iným sa budeš javiť zaujímavejšia... takto pôsobíš ako kôpka nešťastia... predpokladám, že ani ústa nemusíš otvoriť, aby druhý vycítil o čo ti ide... brr, to je dosť odrádzajúce! zúfalcov majú radi buď len ďalší zúfalci alebo rôzni špekulanti... a to teda nie sú veľmi perspektívni partneri do budúcna...

máš potenciálnemu partnerovi vôbec čo ponúknuť? vieš ho motivovať, nakopnúť? máš čím obohatiť jeho život okrem lásky, vidiny svadby a dieťaťa? povesť "to je tá, čo chodí zo vzťahu do vzťahu" môže tiež niektorých inak vhodných kandidátov odradiť...

ako ti tu dievčatá radia, prestaň byť toľko závislá na tom, aby si si niekoho našla... naozaj to nie je jediným zmyslom života... možno raz sama pochopíš...

dovtedy navrhujem vyskúšať pokec...pri troche snahy sa tam dá natrafiť aj na zaujímavé kúsky dychtiace po vážnom vzťahu... najmä tí starší si radi dajú povedať... teda aspoň tak to tam fungovalo ešte pred pár rokmi... sama som tam dostala takú ponuku a chlapec ju myslel dosť vážne 😅 nuž, niekedy aj takéto zážitky pomáhajú k utvrdeniu, čo človek vlastne chce 👍

dominok33
8. apr 2022

@nattallia ahoj rád ťa spoznám ak môžem.

dominok33
11. máj 2022

@nattallia ahoj mnesa môžeš virozpravat ak chces