Kde si nájsť frajerku?

tobias123321
22. apr 2023

Prosím pomôžte mi kde si mám nájsť frajerku. Asi ma tu pozná väčšina 🫣. Sám bývam robota je fajn kúpil som nové auto chodím po diskotékach ale nič sa nemení. Rozprávam sa z dievčatami píšem si chodím von už sa tak nehanbím ako dakedy. Ale nikdy nič z toho není žiadna ma nechce alebo len také čo pijú nadávajú ... Nemám žiadne koníčky aktuálne. Okrem disco neviem kde inde nájsť nejakú. Začal som chodiť za ku... Ale mám vicitky z toho chcem takú čo budem ľúbiť. Každý je na diskotéke z dakym len ja sám už sa odmietam na to pozerať

greta2017
22. apr 2023

No neviem...ja som sa vzdy obklopovala seberovnymi. Ty sa obklopujes babami z diskotek co nadavaju a su nevyspele popripade este lepsie šlapkami...🤷🏻‍♀️ tak o com to svedci?

tobias123321
autor
22. apr 2023

@greta2017 že som rovnaký jak oni ?

greta2017
22. apr 2023

@tobias123321 no? Ak chces "kludnu", vyspelu zenu tak asi ju nehladas na spravnom mieste. Kludne, vyspele zeny velmi nevyhladavaju diskoteky (nevravim ze niekedy nemoze vystrelit motyka ale je to veeelmi mala sanca)

tobias123321
autor
22. apr 2023

@greta2017 mne sa tie diskotéky fest zapáčili super hudba veľa mladých všetko po kope nemusím byť doma furt sám idem medzi nich aj keď len sedieť budem ale som medzi nimi vidím aky su iný.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@greta2017 a kde sú tie kľudné ? Veď ja viem že disko není ideálne miesto. Nikto mi nechcete poradiť kde mám hľadať

greta2017
22. apr 2023

@tobias123321 lebo nikto nevie kde caka ten jeho spravny partner...ako asi mame vediet kde hladat tu spravnu pre teba?

tobias123321
autor
22. apr 2023

@greta2017 neviem no. Asi najskôr nájdem na psychiatrii seberovnu aj tam boli pekné

lamar11
22. apr 2023

@tobias123321 Prijmi samého seba. Začni sa mať rád,pochval sa zo začiatku za maličkosti to je prvý krok. Tvoj problém je tvoje sebavedomie. To je ten magnet na ženy, také jednoduché a zároveň pre niekoho narocne- zdravo sebaistý muž. Odpusti. Knihy ľudia prejdú peklom nie si jediný,ale choď do predu od-pusti..Púšti mamu všetko okolo,malo ťa to niečo naučiť,posunúť. Podvedome vyžaruje z energiu - ženy sú kurvy,zle,opustia má,nikto ma nechce. To čo vyžarujes ľudia zachytia je to energia -energia zúfalstva,toto odpudzuje ľudí okolo seba. Začni sa mať rád,si jedinecny hodnotný ako každá ľudská bytosť. Najťažšie je zvíťaziť sám nad sebou,dokážeš to. Prajem ti všetko dobré.

annamarin
22. apr 2023

Ja som mladsia od teba o rok, študujem, nefajčím, sem tam vypijem, ale som slušná, aj zo slušnej partie dievčat (ani jedna nechodí na disko). Z mojho pohľadu, z toho co si napísal mi príde, že hľadáš vyrovnanú, kľudnú, peknú, ale sám nie si vyrovnaný, kľudný. Zároveň to, že chceš silou mocou hocijakú ženy odrádza. Dievčatá chcú takého, čo si ich vyberie a vidi na nich, že "sú výnimočné" a nie, že zobral by hocijakú a ona sa práve dostala do zorného poľa. 😄 Pôsobí to zúfalo. Treba sa najprv vnutorne dat dokopy a potom hľadať ženu. Aj tebe to prospeje. Navyše ked máš len 23 tak máš ešte kopu času si niekoho nájsť. Si ešte mladý. 😄

kacernakokse
22. apr 2023

@tobias123321 príliš tlačiš na pílu. Je vidieť, že by si bral hocijakú, ktorá ako tak vyzerá dobre. To je veľmi zlý prístup. Žiadne pričetné dievča si nezačne s takým, ktorý by bral každú. Ved vieš si predstaviť ako by sa cítila, keby vie, že miesto nej by si bol kludne s hociktorou inou a bolo by ti to v podstate jedno? Pôsobiš strašne zúfalo, baby to vycítia a budú sa od teba držať ďalej. Fyzická príťažlivosť je vo vzťahu dôležitá, ale nie je to jediný aspekt. Ďalej píšeš, že 18 ročne sú nevyjašene, ale ty to tiež ešte nemáš v hlave upratané, hlavne čo sa vzťahov týka. Máš traumy z detstva, psychiatrické diagnózy...chodíš na terapie? Ak nie, tak určite začni. Dobrý psychológ ti pomôže zvládnut sebavedomie a vzťahy.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@kacernakokse nechodím už k psychologicke ani nechcem. Ja chcem len frajerku a kamarátov nič iné. Zase mám dačo robiť už sa mi nechce nič. Nech sa vyriesi ten urologicky problém že môžem veľa prostitútok a potom sa podrezem aj tak. Minule som sa celý dorezal

januska12323
22. apr 2023

Potrebuješ psychiatra a nie frajerku. Chúďa dievča, ktoré by si ťa uviazala na krk.

kacernakokse
22. apr 2023

@tobias123321 tak keď nechceš riešiť svoje psychické problémy, netahaj do svojho života nikoho. Len sa budete obaja zbytočne trápiť. A chcieť od ženy aby sa viazala s psychicky chorým človekom, ktorý svoje problémy odmieta riešiť je pekne sebecké. Pokiaľ nevyriešiš seba, žiadna žena tvoje nešťastie zázračne nevymaže.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@kacernakokse mne nič není už všetko je ok. Ja som chorý na samotu že nemám absolútne nikoho nikoho

kacernakokse
22. apr 2023

@tobias123321 sám so napísal, že máš traumu kvôli matke a že sa chceš podrezať... Keď je toto nič, radšej buď naozaj sám lebo to dievča bude trpieť viac jak ty teraz

janno31
22. apr 2023

@tobias123321 keď si budeš pocit samoty riešiť prostitútkami tak to ti ešte umocní ten pocit. To má presne opačný efekt. Je to veľmi zlé riešenie

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobias123321
autor
22. apr 2023

@janno31 keď není iné riešenie musím takto všetko mi len zakazujete ani frajerka ani prostitútky vkuse sám ani rodina.... Ja som tiež človek

janno31
22. apr 2023

@tobias123321 ale je riešenie. Naučiť sa byť spokojný sám so sebou. Neutapat sa stále v minulosti ale hľadieť aj dopredu

domkakvet
22. apr 2023

@tobias123321 chodit za lahkymi zenami, no fuj ani ja by som ta nechcela a ty sa este cuduj, ze ta ziadna nechce.

spadnutaslivka
22. apr 2023

@tobias123321 problém je, že keď nám tu predstavuješ svoje myšlienkové pochody, znieš ako 15ročný chlapec. Stály vzťah sa buduje postupne, krok po kroku. Nikto na začiatku nevie, koľko spolu dvaja budú. Ale sú znaky, ktoré vedia napovedať. A pre teba sa bude hľadať žena/dievča podstatne ťažšie, lebo si očividne extra prípad. Hoci si to odmietaš pripustiť. A hlavne neviem, akú by si chcel, keď máš 22-23 rokov. Dnes sa máloktorá chce viazať v tomto veku. A staršiu nechceš, lebo máš debilné dôvody. Nebuď zúfalý, buď normálne s kamarátmi a raz sa to dievča objaví. Nemôžeš predsa kopať nohami ako puberťák a "ja chcem babu a chcem a aj ja si ju zaslúžim". Takto sme si vydupkávali fakt snáď ako malé deti, keď sme si mysleli, že keď v 15-ke nikoho nemáme, tak sa zrúti svet a nikdy sa nevydáme/neoženíme. Správaj sa ako dospelý, keď tvrdíš, že dospelý si.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@spadnutaslivka ja som veľmi iný asi ja veľa veciam nechápem čo píšeš úplne úplne inak to vnímam

svetlonos
22. apr 2023

@tobias123321
ty potrebujes psychologa ako sol! Poznala aom par, kde sa rezalo dievca. Ten chalan bol tiez svojsky ake dalo sa s nim v pohode. On z nej bol uz zufaly po case.
Toto normalne dievca neda, ti garantujem. A taka, ktora uz psychiatra riesi, tej veru vztah s tebou tiez nepomoze.
A ja ti piviem uprimne - mala som velmi hlboky vztah, neopisatelne sme boli spojeni, naviazani na seba. Napriek dialke sme citili presne, kedy na seba myslime. Obcas sme komunikovali telepaticky.
Aaaale... Aj napriek tomu krasnemu sa diali casom veci pre mna neakceptovatelne - nie kazdy den ale pravidelne.
A ver mi - psycho problemy partnera by ma stiehli do depresie, na same dno. Nakoniec by som dama bola nutena k psychiatrivi chodit.
Takze pre mna taky partner neprichadza do uvahy - pretoze v takomto pripade ziadna laska hory nepremasa. Su to bludy. Pokial nezacnes riesit svoj stav s psychologom, ani vztah nehladaj.
Aj ten moj priatel bol inak nesmierne zodpovedny, inteligentny, dokazal by bez problemov zabezpecit rodinu financne.
Ale to pre fungujuci vztah nestaci, pokial psychika nie je ok.

mimka1402
22. apr 2023

@tobias123321 Bože chlapče mňa nezaujíma tvoja minulosť. Myslíš si, že ostatní ju mali super? O tom co som si zažila ja už som neraz sem písala a takéto žvásty ako argument vyťahovať prečo sa mi nedarí, je fakt zbytočne.
Ty potrebujes psychiatra, psychológa. Žiadna normálna kľudná žena s tebou nebude keďže sám máš problém so sebou.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@svetlonos dajte mi pokoj všetci už

januska12323
22. apr 2023

Ty si založil diskusiu 🤷

tobias123321
autor
22. apr 2023

@januska12323 nič ste mi zase nikto neporadili zase len nervy mám furt len čakať čakať debila zo mňa robíte !

mimka1402
22. apr 2023

@tobias123321 Debila z teba nik robiť nemusí, sám sa preukazuje aký si.

svetlonos
23. apr 2023

@tobias123321
ja z teba debila nerobim. Mam pre teba aj pochopenie, ze vnimas a prezivas veci inak ako ostatni. Ale ked ti tu budem pisat to co by si rad cital, moc ti tym nepomozem.
Ty si tak velmi zamerany na to, ze chces frajerku, ze nedokazes vidiet a riesit prekazky, ktore tomu brania.
Jedine, co som chcela, bolo otvorit ti oci, nie robit z teba blba. To urcite nie si. A nebudem ta ani lutovat koli diagnozam. Ked ta sef chvali aky si super zodpovedny a skvely, znamena to ze si schopny!
A ty s pomocou psychologa dokazes dat viac do poriadku tvoj zivot aj po citovej stranke.
Nikto ti zial nepovie, kde potom najdes priatelku ani kde ju hladat 🙂. Aj v bare najdes slusne, v muzeu ci na roznych kurzoch, vonku, v kaviarni. Ale najskor sa daj do poriadku sam.

tobias123321
autor
23. apr 2023

@svetlonos Toto si pekne napísala celé len ja už nevládzem nič robiť nechce sa mi už dlho to trvá všetko strašne. Preto tie prostitútky lebo chcem vypnúť konečne a je to jednoduché bez námahy. Aj chorý ľudia postihnutý majú dakoho a nikto im nekaze sa zmeniť. Veď nech ma berie takého aký som teraz