Kde si nájsť frajerku?

tobias123321
22. apr 2023

Prosím pomôžte mi kde si mám nájsť frajerku. Asi ma tu pozná väčšina 🫣. Sám bývam robota je fajn kúpil som nové auto chodím po diskotékach ale nič sa nemení. Rozprávam sa z dievčatami píšem si chodím von už sa tak nehanbím ako dakedy. Ale nikdy nič z toho není žiadna ma nechce alebo len také čo pijú nadávajú ... Nemám žiadne koníčky aktuálne. Okrem disco neviem kde inde nájsť nejakú. Začal som chodiť za ku... Ale mám vicitky z toho chcem takú čo budem ľúbiť. Každý je na diskotéke z dakym len ja sám už sa odmietam na to pozerať

karolinakr
23. apr 2023

Ty si ideš svoje, maš svoje vnutorne problemy, ktore nie su male. Ale ! Napriek tomu, ze ta mama tyrala, može vyrast z teba užasny muž Lenže ideš opačnym smerom, namiesto odpustenia a ponorenia sa dovnutra, budovania si krajšieho JA davaš priechod frustracii a nenavisti . To ide z teba von, a pripadov, ze niekto vystrielal celu triedu a potom zabil sam seba, už bolo. A taky človek nebude v nebi po smrti, to mi ver !!Ano život je na figu a nie je spravodlivy, dokonca ani k dobrym ludom. Ale za ten čas, čo tu hromadiš nenavist, už si davno mal byt v kostole, ako som ti x rokov dozadu radila a pracovat na sebe Niekedy, clovek nie je až tak pekny, a ma krasne vnutro, je prijemny ludom, radi ho vyhladavaju Ked je zatrpknuty a nenavistny, tak odpudi aj zver..
Ja ta nesudim, aby si mi rozumel, ale ty si zarabaš na velky pruser
A prave ludia, čo prežili najviac utrpenia, vedia byt velkou oporou pre druhych, lebo prešli tym istym..a lepsie ich chapu
No mrzi ma to, ale nemyslim, že ideš dobrym smerom. Nikto z teba debila nerobi To je pekne, ze chceš sex, ale vnutorne uzdravenie je pre teba ovela doležitejšie
A ako dobry človek si aj najdeš dobru ženu

tobias123321
autor
23. apr 2023

@karolinakr chápem ale neviem čo mám robiť aj tak ja sa chcem zmeniť naozaj. Ale nikdy nepochopite čo mi ide hlavou sám mám na seba nervy Jake amoky chytám.

annamarin
24. apr 2023

@tobias123321 Nikto ti nepochopi, ale mozes to pochopit ty a zapracovat na sebe. Ked byvas sám tak mas na to aj velku príležitosť. 🙂

tobias123321
autor
24. apr 2023

@annamarin bývať sám je dobre že si môžem hocijaké vodiť domov 🤣 na nič iné to není dobre veľmi a akurát nemám nervy že nikto do mňa nerype