Kde žijú normálni milujúci muži?

marisola
2. sep 2016

povedzte mi baby, kde žijú normálni chlapi, slušní vzdelaní, inteligentní,čo si vážia to,čo majú,(ženu- vzťah, partnerku),ako je možné, že proste na každom kroku zakopávam bud o debilov, nevychovaných, hulvátov, alebo nenormálnych týpkov, čo sa strašne vyťahujú a nemajú na čo. Kde žijú solídni chlapi ? či už to vymrelo,či čo ?ako stretnúť dakoho normálneho :??? 😒 😒 😒 ☹ ☹
už ma chytá z toho depka..
celý život to tak bolo, že ti,čo chceli mna, ja som ich nechcela a opačne, bud boli moč tlstí, alebo nevzdelaní, alebo prehnane bezcitní a tak zrazu už sama ani neviem, či vôbec jestvuje dakde nejaký normal chlap,alebo len ja vidím všetko čierne....???:( pozerám kolo seba, stretávam denne desiatky chlapov, a ani jeden sa neprihovorí, ani jeden sa neusmeje, ani nič...len hľadia,ako .....toto je tak sprostá doba ...

bloncka003
2. sep 2016

vidím, že nie som sama, čo sa touto otázkou zaoberá :( všetky vzťahy na jedno kopyto a práve mi končí ďalší.. a keď si predstavím, že opäť musím začínať od znova..... no nemám z toho dobrý pocit

mirkava
2. sep 2016

@marisola chlap a normálny??? Len ich musíme akceptovať veď aj oni si o nás myslia svoje ..... Držím palce aby si ho našla

majcika
2. sep 2016

Sú, tiež som si svoje odkákala v zlých vztahoch

marisola
autor
2. sep 2016

@bloncka003 no moj je už dlho v troskách a speje k rozchodu, ,tak preto sa pýtam, kde jestvuju takí muži,alebo ze len ci ja som sa narodila pd zlou hvezdou, prestávam chápať.akosi neviem pochopiť zmyslu toho celého. Blbé škaredé a primitívne, falošné baby majú normálnych vzdelaných chlapov, dokonca lekárov, alebo právnikov,z vyššej spoločnosti, a my normálne ženy milé citlivé sympšky sme samé :(prípadne s kreténmi na krku.

petkavka
2. sep 2016

No byt tebou, tak by som ich hladala v posilke a to najlepsie 3x do tyzdna minimalne po hodine. ....a ked tak vydrzis v posilke hladat aspon pol roka, tak budes potom milo prekvapena kolko chalanov sa ti zrazu prihovori a cuduj sa svete aj mimo posilky 🙂

bloncka003
2. sep 2016

marisola to že je niekto vzdelany este nic nezarucuje ver mi.. mám jedneho z vymenovaných a ver mi, je to peklo.

tyelde
2. sep 2016

no neviem, možno skúsiť prestať s tým negativizmom a niekto sa aj nájde....nikto nehľadá toho, čo mu bude fňukať na pleci....

janickacrazy
2. sep 2016

@marisola Ja som toho mojho našla na internetovej zoznamke. Dlho som tam chodiť nechcela, ale ked sa mi 2 kamošky šťastne vydali, ktoré sa tiež tak zoznámili, tak som šla do toho. 😀 Síce som tam tiež stretla kopu exotov najskor, ale ked už som to chcela vzdať, že kašlem na to, tak sa objavil ON. Bola to láska na prvý pohľad a stále sa ľúbime ako kone už vyše 7 rokov.

evita_g
2. sep 2016

@marisola Prepáč, ale musím sa smiať... blbé, škaredé, primitívne baby... moc tlstí, nevzdelaní, prehnane bezcitní muži... a na opačnom brehu milé, citlivé sympošky ako ty 🙂 Čo takto prestať posudzovať a odsudzovať ľudí, škatuľkovať ich, hľadať na nich nedostatky, ale sa otvoriť a vidieť v ľuďoch to dobré? Prečo by tučnejší muž nemohol byť naj muž na svete? Myslíš, že vzdelanie hovorí niečo o charaktere? Asi si len priveľmi prieberčivá. A v istom veku je už normálne, že "tí normálni" sú už zadaní.

bloncka003
2. sep 2016

@tyelde v čase keď som bola na vrchole svojho pozitivizmu a prežívala som naozaj krásne obdobie zjavil sa môj negativista.. a ja som sa stala po dlhom čase opäť negatívnou..

bloncka003
2. sep 2016

@janickacrazy aj ja som svojho našla na nete, presne ako ty som to už chcela vzdať. resp. sa vymazať.. a teraz zisťujem, že som sa mohla radšej vymazať ušetrila by som si kopec trápenia.

mirkava
2. sep 2016

@bloncka003 či na nete alebo inde vždy je to lotéria. Aj ja na nete a v celku pohoda, ale sú to ešte len 3 roky. Uvidíme čo bude dalej

evittam
2. sep 2016

@tyelde
@evita_g Toto isté ma napadlo, kočky. Len ste ma predbehli. Samí "blbec" okolo. A "tí čo ma chceli sa mi nepáčili".....trošku sebakritiky by nezaškodilo. No neviem. ....
Neverím na osud, na hviezdy a na nič podobné ale verím, že po svete "chodí naša druhá polovica" - ja som ju stretla - a tiež nie hneď ale tiež po pár negatívnych vzťahoch. Tak držím prsty aj zakladateľke.....Len sa treba pozrieť aj do zrkadla... 🙂 😉
A dodám, že tiež som ho našla v období kedy som nikoho nehľadala (skončila som akurát dosť nechutne vzťah...) a myslela som (a to úprimne), že je to len na jednu noc.....a sme spolu krásnych 15 rokov, stále sa milujeme, sme stále zaľúbení a máme dve krásne detičky.....🙂

0silvia0
2. sep 2016

@marisola poznám pár báb s týmto zmýšľaním ako máš ty a mám pre teba zlú správu... sú samé alebo s debilmi na krku len aby neboli samé... ostatné zhrnula @evita_g
Napadlo mi, ako sme sa zoznámili s mojim terajším manželom... na mňa sa lepili vždy chlapi pri sebe (ja som bola aj som veľmi štíhla), môj manžel bol na vrchole svojho kilogramového rebríčka keď sme sa zoznámili... ani som vtedy nikoho nehľadala ani nechcela až nejako mi prišiel do cesty. Keby som bola uvažovala ako ty, možno som tiež dnes sama... a mimochodom, dnes váži o 30 kg menej ako vtedy 🙂

evittam
2. sep 2016

@mirkava No servus.... 😀 😀 😀

mirkava
2. sep 2016

@evittam zase si tu????? 😂😂😂😂 Musíš sa alebo čo?

evittam
2. sep 2016

@mirkava 😕

mirkava
2. sep 2016

@evittam málo byť NUDIS, ale ty si to určite pochopila 😁. Kde nás deti že vysedavas na nete?

evittam
2. sep 2016

@mirkava Doma, slušne sa správajú, pekne sa hrajú a ja im pripravujem večeru a medzi tým sa stíham aj zabaviť. Asi pre niekoho nepredstaviteľné. 😝
Ale toto nepatrí do tejto diskusie, že? 😉 Tak sa ospravedlňujem. 🙂

silaviat
2. sep 2016

kazdy chlap vie milovat a byt ten pravy -ale musi najst aj on tu pravu.. myslis ze chlapy to iste nerozpravaju o nas?? niekedy treba zmenit samu seba a potom uvidis v ludoch aj to,co by si tam normalne nenasla.. a tiez zalezi i ake ma clovek naroky a ci vobec na ne ma 😀

evittam
2. sep 2016

@silaviat Pekne si to zhrnula. 😉

mima4
2. sep 2016

@marisola

Mozno o nich zakopavas prave preto, lebo sa v takej spolocnosti pohybujes. Ak chces princa, musis byt aj ty princeznou. Ale prosim ta neuraz sa, ked si vo vztahu akom si, uz si tu davala o tom kopec tem, urcite tou princeznou este nie si

moni244
2. sep 2016

No ak vyzarujes to, co tvoje pismena, tak sa necudujem

joannita
2. sep 2016

@marisola A ako vies ze tie blbe skarede a primitivne su s tymi pravnikmi a lekarmi stastne? Ci musia byt,pretoze su to lekari a pravnici? Zvlastne meritko stastia

dominikav123
2. sep 2016

@marisola ty v prvom rade prestaň nálepkovať ľudí na pekných škaredých blbých a vzdelaných a podobne. Lebo presne takéto baby ostanú samé, lebo žiadny inteligentný a vyrovnaný chlap pri sebe nechce zakomplexovanú ženu.

evittam
2. sep 2016

@dominikav123 Tlieskááááám... 😉

mirkava
2. sep 2016

@evittam ale veď ona je len smutná a je na tom momentálne dosť zleeee. Všetko vidí čierne...... 👅 Trosku povzbudiť a podporiť by to chcelo

hors
2. sep 2016

Podla mna by si mala hladat chybu vsebe nie vmuzoch! lebo mam pocit ze hladas na kazdom muzovy chybu lebo skatulkujes ludi skaredy,tlsty,nevzdelany.Podla mna by si si mala vstupit ty do svedomia a porozmyslat co chces vlasne 😀

larissa113
2. sep 2016

Babenky moje toto bol moj pripad presne a mala som stavy ze som bola zufala uz nakonci tiez vztahy strasne myslela som ze uz aj s chlapmi skoncim ale v najvacsej zufalosti ked sa mi skoncil vztah rodicia mali velke zdrav.problemi a koncila som skolu proste strasne tazke obdobie ked som cakala a videla vsade len to najhorsie prisiel do zivota ten pravy ten pan dokonaly ten clovek na ktoreho som cakala cely zivot a verte mi ze tak nadne ako som bola vycerpana po tych vztahoch a situaci v rodine asi nebol nikto...no newerila som uz v nic a prislo to ako blesk ..postavil ma nakolena znova naucil moje chadne srdce milovat a som aj milovana .Bude to zniest vsedne no zienly nezufajte v zivote ma kazdy na svete to svoje druhe kridlo len pride kazdemu do zivota v inom case vtedy ked sa ponaucite vztahom a budete pripraveny na zivotnu lasku a vztah.Moc vam prajem a nezufajte ♥

stardust
2. sep 2016

celý život to tak bolo, že ti,čo chceli mna, ja som ich nechcela a opačne, bud boli moč tlstí, alebo nevzdelaní,

Trochu nechapem...chcela si niekoho, ale ked si sa spytala na jeho vzdelanie, tak si ho kvoli tomu odmietla? Detto postava?

A mas pravdu, normalnych chlapov je ako safranu. Nezlavuj zo svojich narokov. Bud zostanes sama a spokojna, ze ti nikto nepije krv alebo sa predsa len usmeje stastie. Kto vie.