Keď muž miluje ženu, no ona odmieta dať vzťahu ešte jednu šancu.

valdo_33
17. jan 2019

Ahoj Moje meno Je Boris. Pochádzam z okolia Popradu. Mám 27 rokov momentálne sa potykám s problémom ktorý je možno hlúpe riešiť tu no chcem počuť aj názor nezainteresovaných osôb.
Mám / mal som priateľku ( už sme sa opäť rozišli cca pred pár dnami ) s ktorou sme boli od začiatku vzťahu veľmi šťastný do takej miery že sme sa spolu bavili už aj o bábätku. Všetko bolo skvelé veľmi sme sa ľúbili a bolo to vidieť obojstranne jej nechýbalo nič a ani ja som sa nemal na čo sťažovať. No potom nastal zlom. Zlom nastal keď sa rozhodla užívať produkty jednej (nemenovanej značky) ktoré sú na baze nápravy už v DNA. Prv to začalo veľmi dobre jej postava bola ešte príťažlivejšia náš vzťah bol ešte lepší. No potom prišiel čas kedy bola nonstop v práci a nemali sme na seba veľa času a aj keď sme ten čas mali ona bola buď unavená alebo ja som bol myšlienkami mimo kvôli práci. A začalo sa to kaziť a stupovať aj nervozitou stresom až to vyústilo do prvého rozchodu.( medzi tým sa začali u nej diať aj rôzne emočne zmeny ktoré som ja nevedel spracovať a chápať bral som to ako že sa predo mnou zatvára.) Trvalo nám približne mesiac kým sme to ako tak dali dokopy a boli sme v pohode. Nebolo to však ono videl som na nej že aj keď mi povedala že je šťastná a že ma ľúby už to nebolo ono. V Októbri sme šli na podujatie tej nemenovanej firmy do Ríma. ( zažiť Rím bolo jeden z jej snov) šli sme tam väčšia partia a každý mal ubytovanie inde s inou partiou. Tak mala na mňa jednu jedinú požiadavku že do Ríma letíme ako rozídený Súhlasil som. A tam to všetko začalo. Prv som si myslel že to myslela ako nejakú formu srandy. No už keď sme boli v Ríme tak som nov málo čo komunikovala keď sme sa v po prvý krát po 3 dno konečne stretli chcel som jej dať pusu a ona uhla ani objať ma nechcela. Tak som sa urazil a dával som jej riadne najavo že má to čo chcela. ( Áno viem bol som strašný Egoista). Po návrate z Ríma už trvala na tom že sme rozídený. A celé to začalo. Po návrate na Slovensko sa som nov chcela rozprávať. Tak sme cestou z BA do PP vo vlaku mali debatu ktorá sa týkala toho čo sa udialo som nov v Ríme a čo s ňou. Jej verdikt bol aj tak jasný že nechce pokračovať vo vzťahu. A však keď sme prišli do PP tým že som z okolia tak som sa jej spýtal či môžem ešte prespať u nej. A dovolila mi to dokonca v jednej posteli. Dokonca aj objať som ju mohol stále sme boli v kontakte ona volala mne ja jej všetko nasvedčovalo tomu že sme spolu len sme si to oficiálne nepovedali až som začal na veci trocha tlačiť. Aby som mal istotu že sme v pohode. Až to vyústilo do ďalšieho rozchodu. Povedali sem si že končíme a ideme každý od seba no vydržalo to jeden max. dva dni. Potom sem sa opäť dali do kontaktu písali si volali si rozprávali sa a stretávali spávali spolu a opäť fungovali ako pár no stále mi opakoval že nechce vzťah. Začala opäť udržiavať kontakt zo svojim Ex. A vo veľkom si písala ešte s ďalším chalanom ktorého spoznala Ríme. Od začiatku vzťahu udržiavala kontakty z chalanmi aj si s nimi písala a vôbec mi to nevadilo. No tentokrát to bolo iné teraz mi to vadilo. Veľa krát som videl že si s nimi píše aj o veciach o ktorých sa som nov nechcela rozprávať. A naša komunikácia tým trpela a obmedzovala sa čo ma trápilo a opäť som vystrájal a dával som jej najavo že sa mi to nepáči a že nás to rozdeľuje. A prišiel ďalší rozchod. A takto sa to opakovalo len s menšími obmenami a inými dôvodmi. Keď sme sa 23. decembra vracali ku mne domov musel som sa ešte zastaviť u strýka. A ten nás oboch pozval na druhý deň k nim na kávu. Ona to odmietla zo slovami že určite niekam nejde čo mňa veľmi ranilo a uzavrel som sa k sebe samému a vypol som sa úplne od každého aby som mohol byť chvíľku sám zo sebou. Až do 26.12.208 Kedy som prišiel k nej a nechcela ma pustiť k nim dnu až z nej vypadlo že je u nej na návšteve jej Ex. Veľmi ma to ranilo a povedal som si že dosť a je definitívne koniec. Trvalo to cca 3 dni čo som sa neozýval bol som offline. Keď som prišiel k nim na sľúbenú pomoc dala mi jasne najavo že sa chce vrátiť že si uvedomila veci a chce tomu dať šancu. Tak sme opäť boli spolu Silvester sme strávili spolu u nich doma. Po novom roku sa veci začali opäť rúcať. Začal som si všímať že mi nevenuje toľko pozornosti ako by som chcel, prestali sme sa milovať, a jej prejavy lásky mi nestačili cítil som sa dosť zle.( Keďže ja som robil všetko čo som vedel, od pomáhania jej ak niečo chcela tak som jej to dal alebo splnil, dokonca som bol v niektorých veciach o krok v pred než ona. Ak jej došli cigarety a potrebovala ďalšie tak ja som už mal druhy balík dávnu kúpený v aute alebo vo vrecku v bunde. Ak chcela tak som po ňu prišiel 60 km a šili sme spať ku mne a opačne ak chcela auto natankoval som a dal som jej ho aby si vybavila čo potrebovala.) Až to vyústilo do momentu kedy ja som bol na tom mizerne a nemal som chuť s ňou komunikovať. A mal som v hlave zmätok. A v tom to prišlo. Keď som bol v práci a pracoval som sa mi ozvala či už spolu ani nekomunikujeme. A napísal som jej že potom sa porozprávame lebo som si to chcel ujasniť. A ona prišla stým že je koniec a tým to myslí definitívne.
Ja viem že ju milujem. Všetko sme si už vyrozprávali no vrátiť spať sa už nechce. Aj keď priznala že ma ešte trocha ľúbi vrátiť sa a dať to do kopy nechce. Stalo sa to v pondelok. Je streda no stále mi zavolá porozprávame sa čo rozhovor to hodina. Smejeme sa rozoberáme rôzne veci no aj tak stále trvá že jej rozhodnutie je definitívne a že to tak cíti. No na pozvanie ku mne na víkend povedala že si to nechá prejsť hlavou a že aj keď príde ? tak príde ako Kamarátka. Je možne to ešte otočiť v náš prospech ? aby sme boli opäť spolu a nejako to dokopali do šťastného konca ? Alebo to už mám nechať tak a ísť ďalej ? Aj napriek citom ?
Za každý názor a radu budem vďačný.

jana_eyre
20. jan 2019

@dadka_bb ved aj ja hovorim o i/y.. ale ved ked si taka studovana, tak by si si to mala vsimnut 😱

dadka_bb
20. jan 2019

@jana_eyre omg. tak 99.9 %. nechce sa mi to dokola tocit. ale taky dlhy clanok gramaticky spravne by 27q.chalan z dediny nenapisal.

0silvia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka_bb
20. jan 2019

@0silvia0 vy nie ste v poriadku podaktore. napisala mi mamicka pred tym nech studujem. na tom sow odpovedala ze ja uz studovana som

0silvia0
20. jan 2019

@dadka_bb ach ta pointa... Nevadi, mozno nabuduce😔

dadka_bb
20. jan 2019

@0silvia0 aha chcela si byt len vtipna.tak potom sorry hahah.vtipne. super si ma zaskatulkovala 😄 tlieskam

0silvia0
20. jan 2019

@dadka_bb prepac, ty si ten vyraz nepouzila, beriem spat a moj nevtipny prispevok mazem, lebo tera pointa usla mne😰

jana_eyre
20. jan 2019

@dadka_bb tak este raz a koncim - ten dlhy clanok ani z daleka nie je gramaticky spravne 😂 ked tam chyby nevidis, tvoja smola.. mne je pravopis druhych uplne ukradnuty, ale je mi smiesne ak na gramatiku upozornuje niekto, kto ju neovlada.. pekny den 🙋

dadka_bb
20. jan 2019

@jana_eyre 🤦🏻‍♀️

sanym
20. jan 2019

@jana_eyre top je "ľúby"

tykat
20. jan 2019

@valdo_33 ... je konec, tak uz to pochop...ci ako to bolo v tej odrhovacke.. a jedna rada "som nov" sa pise "so mnou"

macekovam
21. jan 2019

@valdo_33 zideni..rozlíšení...zideni..rozlíšení....naozaj takto chcete pokračovať?ja byť tebou dám pauzu.dam šancu novému vzťahu...mala ona možnosť skúsiť iné a potom si uvedomiť že ťa akože má rada...aj tak to dopadlo pozri ako....zábal to a začni s niekým odznova..vyhnite sa chybám tohto vzťahu a budeš šťastný.alebo máš 16 a dosť času strácať čas?

iren88
21. jan 2019

@macekovam ako sa hovorí, ľudia sa schádzajú a rozchadzajú a podľa mňa netreba sa upnúť a zbytočne lipnúť na niekom, kto proste nemá záujem, nevie sa rozhodnúť a rozhýbať :/

macekovam
21. jan 2019

@iren88 mm.asi tak

iveta1970
22. jan 2019

Je to nevyrovnané a využívačné žieňa....viem, zle sa to počúva ,lebo ju stále miluješ.Po čase to prebolí....nájdi si nejakú činnosť ,ktorá prehluší tú bolesť.Potom začni hľadať niekoho vyspelejšieho.Skoro všetci máme za sebou niečo podobné.Držím palce ,chce to čas!

dorf
30. sep 2019

@dadka_bb Obvykle v takýchto situáciách nereagujem, ale pri tebe mi to už nedalo. Ty si buď nejaký troll alebo máš naozaj riadne obmedzený pohľad na svet. Prečo by, ako stále dookola omieľaš, mladý chalan z dediny nezvládol napísať niečo gramaticky, či pravopisne správne? Lebo je z dediny? To je teraz každý dedinčan vypatlaný, nevzdelaný a bez štipky kreativity? Na základe čoho? Dosiahol snáď menšiu úroveň vzdelania ako ty? Ak by aj áno, jediný rozdiel je v tom, že máš za tie roky štúdia (v tvojom prípade skôr strateného času) papier navyše, s ktorým si pri takomto prístupe môžeš akurát tak vytrieť zadok. Škola ti poskytuje akurát oficiálnu formu vzdelania, ktorú vieš dokladovať. To však neznamená, že pokiaľ niekto nie je študovaný, je automaticky nevzdelaný. Učíme sa celý život. A to nie je fráza, ale fakt! Človek nepotrebuje školu, na to, aby dosiahol vzdelanie. Určite nie v dnešnej dobe, v ktorej máme možnosti takmer neobmedzené. Máme predsa knihy, z ktorých sa dá čerpať koľko hrdlo ráči. Existuje internet, ktorý je plný informácií, na aké si len spomenieš. Jedným z jeho negatív však je, že tam kľudne môžeš naraziť na ľudí, ako si ty. Ľudia, ktorí ti dokážu zdvihnúť tlak už len tým, že povedia/napíšu totálnu s*ačku, ktorou sa snažia dehonestovať niekoho, o kom vedia tak trt makový. Pričom je to len ich ničím nepodložený výplod už spomínaneho obmedzeného pohľadu, či zmýšľania. Poznám ľudí, ktorí majú titul/y a majú ich akurát na to, aby mali. Nejeden sa ťa potom v nemenovanom fastfoode spýta, či to bude s kečupom alebo horčicou... A naopak sú tu potom tí, ktorí sa rozhodli ísť "vlastnou cestou". Mnohí nedokončili ani strednú, avšak tých titulovaných by schovali do vrecka. Nechcem týmto nikoho uraziť a ani netvrdím, že každý človek s titulom pred alebo za menom má v hlave prázdno, to určite nie. Ale poznám aj takých a ty s tvojimi názormi budeš jedna z nich. Pokiaľ niekto chce byť v danej oblasti lepší, informovanejší a má dostatočnú chuť a odhodlanie, tak k tomu nepotrebuje akadémiu, univerzitu, fakultu, pedagógov, profesorov atď. A pochybujem, že vek alebo to, či pochádza z dediny tam hrá nejakú významnú rolu. Pani študovaná, je to dostatočne gramaticky správne, na to, že pochádzam z dediny pri Nitre, bývam v dedine pri Nových Zámkoch, moja aktuálna práca je len pre fyzicky zdatných jedincov a mám 21r?