Keď vám svokra lezie na nervy

nikola599
8. jún 2015

Ahoj baby chcem sa spýtať či ste malý problém tiež so svokrou proste leze mi na nervy proste ju nemam rada , od začiatku keď sme s manzelom začali spolu tak ma nemala moc rada ignorovala a dávala mi na javo ze ju nezaujimam ohovarala ma poza chrabat atd. A vtedy u mňa skončila . Stále chce k nám chodiť manžel neni doma pracuje chodi iba na vykend a ona chodu každý týždeň na 5 hodín no strašne niečo robím to iba kvoly manzelovi keby bolo po mojom tak by chodila raz za mesiac a vy ste ako na tom ako je mam dat najavo ze mi to vadi

bonaqa2013
8. jún 2015

@nikola599 však neodomkni zopárkrát a jej to dôjde. alebo malo by....

nikola599
autor
8. jún 2015

@bonaqa2013 len sa nechcem hadat s manzelom už sto krát som mu povedala ze mi nesadla a on mi povie ze nerobi rozdieli ze začne keď budem taká

bonaqa2013
8. jún 2015

@nikola599 urob si po svojom a on nemusí vedieť o ničom..... A ty buď rada, že nie si so svokrou pod jednou strechou....

lenbea
8. jún 2015

@nikola599 nerobi rozdiely? čo ste obe jeho manželky? ale to poznam. chlapi su v tomto čudni. tak chod s deťmi von. a jemu povedz, že chceš byť viac s nim, ked príde iba na víkend. alebo ked príde, tak sa jej rovno spýtaj, že dokedy bude a naplanujte si niečo a povieš jej, že o tej a tej hodine, idete robiť toto /samozrejme bez nej). a ked sa inak neda, 5 hodin tyždenne vydržiš, niektori musime vydržať cely tyžden.

nikola599
autor
8. jún 2015

@lenbea no to by ma už siblo načisto , bola by som sediva celý týždeň tak to by som sa odstahovala niekam do riti sveta aby som mala pokoj , ved planujem ale ona je neodbitna vyhodis ju oknom príde dverami to si ešte nevidela takého cloveka

pribinak
8. jún 2015

Choďte na výlet, na návštevu, proste nie ste doma. Je teplo, tak sup na kupko ci k jazeru, opekačky s kamošmi, proste jej nedaj šancu

nikola599
autor
8. jún 2015

@pribinak vyskusam už to možno pochopi ze ma dat pokoj už som sneh zufala

nikola599
autor
8. jún 2015

@bonaqa2013 no to by bolo hrozne

simonka77
8. jún 2015

nerozumiem preco -ked mi nieco vadi - to nemam povedat na plne usta? myslis ze pomoze postazovat sa tu na MK alebo pomoze skor poriesit to v reale?

nikola599
autor
8. jún 2015

@simonka77 aj keď to poviem tak ona to nepochopila nikdy , tak chcem vediet či je tu tiež niekto taký ja vvzdy poviem človeku co si myslím niekedy im to ublizi ale som už taka

bonaqa2013
9. jún 2015

Keď je už taká svokra neodbitná, tak jej daj dieťa nech sa spolu hrajú, nech ide s dieťaťom na prechádzku, a pod. A ty si vtedy doma oddýchni, nalakuj nechty, a pod. Po čase ju to možno prejde tá jej aktivita.

zdena12345
9. jún 2015

to poznám. ale 5 hod je nic🙂 skús ze manžel príde domov v piatok večer a do 5 min sú u nás svokrovci a odchádza v ned večer a chvíľu pred ním svokrovci🙂 boli u nás takmer celé víkendy. (ale nespávali u nás, aby to tak nevyznelo) žiadne súkromie. a tých problémov bolo s ňou viac....manžel to tiež nechápal. až som to vzdala a chcela odísť. vtedy mojmu bliklo a situácia je upravená. vyrovnali sa návštevy moji a jeho rodičia... a na pár hodín týždenne tak 3-4🙂
ps: tiež mi nenormále lezie na nervy. aj keď teraz už nič zlé nerobí, jednoducho som si zapamätala jej prístup k nám...a to som to trpela 3 roky 😠

prasiatko30
9. jún 2015

presne suhlasim s @bonaqa2013 - vyuzi tvoju svokru - pozeram ze mas dve malicke deti spakuj starsie do kocika priprav tasku a posli ju na prechadzku medzitym co ty budes s mladsim - nakojis, poobliekas, uspis, pospis si ty. alebo ked ju nechces putit samu tak normalne priprav dva kociky - jeden s mladsou jeden so starsou a pekne das do ruky hrdej babke jeden kocik do ruky a idete sa v klude prejst alebo naplanuj vylet aj s nou - kanalizuj jej negativnu energiu spravnym smerom a mozno ak je babka energicka tak ti dokaze pomoct alebo jej to bude liezt na nervy a bude chodit co najmenej.

bonaqa2013
9. jún 2015

@prasiatko30 presne som to takto myslela....

bonaqa2013
9. jún 2015

@zdena12345 zlatá moja svokra, ktorá u nás nebola 2 roky. A to bývame od seba 30 km. Slovom tridsať km. Sem tam zavolá, sem tam ideme my na návštevu a každý si žije svoj život.....

katarina002
9. jún 2015

No nesťažujte sa žienky,môže byť aj horšie :D ja bývam s tou svojou pod jednou strechou v 3 izbaku, manzela vidim na 3 dni v mesiaci....robi pri BA, my sme na strednom Slovensku....mame skoro 2 ročného fešáka a čakáme druhé. Manželovi som oznámila, že dve deti už pri svokre vychovávať odmietam, tiež mi už neskutočne lezie na nervy a mám pocit, že vo svojich 27 rokoch je čas nemať nikoho za riťou. Nemožem povedať, že by bola nejaká vypočítavá, skôr má iný prístup k synkovi a chodu domácnosti, ako by som mala ja a mať to na očiach denno-denne.....no zaberák. Tiež rozpráva o mne kadečo a prekrúca a mám pocit, že keď rozpráva o malom, ako-keby o cudzom dieťati hovorila....:D :D

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
9. jún 2015

@nikola599 A tvoja mama ako často chodí ku vám? Čo keby si ju pozvala tiež na tých 5 hodín každý víkend? Možno by manželovi niečo docvaklo, nie?

lenbea
9. jún 2015

@katarina002 to bud rada, že rozprava ako o cudzom, moja rozprava akokeby to boli jej vlastne deti. ja som asi len rodička. a vkuse "moja", naša"... tlak

lenbea
9. jún 2015

@prasiatko30 to si ako srandu robiš, isť s nou na vychadzku?? ja vezmem deti a pakujem, vždy ked môžem. aspon par hodin chcem byť s nimi sama. aspon vonku chcem mať sukromie, ale už aj to konči, lebo staršia už celkom dobre rozprava a všetko jej vyzvoni. a ešte jej aj povie, že ked prideš, všetko mi porozpravaš.... nemam jej to natačať?

natalym
9. jún 2015

@nikola599 Keď mi lezie na nervy, nedvíham telefón a keď sme u nich na návšteve, najprv si dobre hrknem a potom som tak prirodzene milá.

prasiatko30
9. jún 2015

@lenbea to tvoje ma lahky recept - vola sa to odstahovat sa zo svokrinho domu do vlastneho sukromia a nemusis pred nikym utekat

guinevre
9. jún 2015

@katarina002 Tak, preco ste stale u nej? Kupte si svoje, alebo chodte do podnajmu, mozno ani jej nezodpoveda taka situacia.

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guinevre
9. jún 2015

@cervenaruza123 To chapem, nie su prachy - nemozeme si kupit dom, ale nastahovat sa k rodicom, urobit si dve-tri deti, a potom hundrat, ze vam svokra vadi, tak sorry, to je drzost. Ako keby rodicia museli akceptovat taku situaciu, aj rodicia ci svokrovci casto chcu sukromie, tak aspon rozmyslam, ze keby som bola v kozi svokry ktora v byte ma syna a celu jeho rodinu, tak by mi nebolo jedno.

prasiatko30
9. jún 2015

@guinevre svata to pravda. 😅

katka.gzd
9. jún 2015

@katarina002 a snad si necakala, ze ona svoju zabehnutu domacnost bude prisposobovat tebe....votrelcovi do jej zivota....by si mala byt vdacna, ze ta pustila do svojho domu byvat...to nevidis, ze si jej zabrala jej zivotny priestor, jej sukromie, jej klud na stare kolena este aj s malym dietatom a dalsim na ceste? sa na to kukni z jej strany... mas na vyber...mozes ist...ked ti tam je tak zle...myslim, ze aj jej sa ulavi

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikola599
autor
9. jún 2015

@bonaqa2013 no moje deti by som jej vzivote nenechala ani zasvet . A hlavnú tu najstarsu taká je moc živá ja ju ledva ustrazim nie ona iba ju komandovala a mala zurila preto jej ju nedam je ona pre mňa cudzí človek a postrala si od začiatku a nikdy môj názor na ňu nezmenim

nikola599
autor
9. jún 2015

@zdena12345 ved oni boli tiež taký ale raz som jej vinadla prečo nechodi keď neni on doma ja chcem byt snim nie oni , odtedy mi nevola ale stále otravuje moju mamu či môže dôjsť kokos to vie nastvat raz sme kvoly nej pohadali s manzelom