Klamanie manželky

jano1234567890
30. mar 2022

Zdravím vás ľudia som v manželstve len 3 roky. No spolužitie s manželkou mame už 10 rokov. Máme spolu krásnu dcéru 8 ročnú. Všetko bolo krásne a úžasné len tesne pred svadbou sa to začalo kaziť. A to tým ze tam prichádzali 3 osoby. Dokonca do jednej z nich sa aj zamilovala.Ja som bojoval o záchranu nášho vzťahu ako som len vedel s toho dôvodu ze som ju miloval a aj z dôvodu našej dcéry. A od tedy to išlo ťažko manželka má neustále klame nie je ku mne úprimná a keď zistím po každom ze rieši nieco s niekym iným cez FB tak to potom ľutuje. No lenže už sa to stalo 6 krát. A ja som na tom psychicky už na dne. Milujem ju ako nikoho iného ale ma to strašne psychicky ničí a nechcem to riešiť rozvodom no asi to niet inej cesty. Najviac ma trápi ze naša dcéra na to doplatí najviac ale už neviem čo mám robiť ak by ste mi vedeli poradiť alebo nasmerovať bol by som rad. Aj keď mi srdce vraví nieco ni rozum mi vraví aby som to ukončil ďakujem vám za akékoľvek rady.

slovakboy
30. mar 2022

@jano1234567890 ako ti presne ubližuje? Podvádza ťa alebo len si s niekym píše? S kým si píše? Vieš aby to nebolo len neopodstatelne ziarlenie z tvojej strany. Skúsim poradit

jano1234567890
autor
30. mar 2022

@slovakboy no píše s s nimi intímne vymieňa fotky intímne aked sa opýtam ci je s niekym v kontakte tak povie nie nestretla sa zatiaľ s nikým ale jej klamanie voči mne nie je len v tomto ale aj v bežných veciach kebyže mi otvorené povie ze ma uchylku vo flirtovani s inýmy mužmi ale viem ze k ničomu nepríde dobre v poriadku ale aj keď mám dôkazy ze je v komunikácii s niekym nepovie mi o tom a zapiera to ide o to že jej klamanie ma dosť ničí a aj keď nemá prečo sa mi báť o tom povedať s tým ze viem ze k ničomu nepríde tak ma neustále klame

gertys
30. mar 2022

Niečo podobne som prežila. Vzťah 9 rokov manželstvo 4. Zacalo sa to kaziť už pred svadbou. No ustali sme to. Aj ja som sa do jedneho zamilovala no on ma miloval plakal prosil ustali sme to. No to je do času. Postupom času som zistila že mi je s 3 osobou lepsie. Ze mi dava co potrebujem. S muzom som bola kazdym dnom viac a viac nasilu ako preto ze chcem. A on ma miloval a hrozne to chcel zachranit a ja som stratila zaujem. A spadla som do toho tiez. Klamstva skryvanie sa prestala som komunikovat. Sklzlo to do toho ze mi uz jeho pritomnost vadila. On sa zosypal lebo ma miluje. No toto ma pri nom rozhodne nasilu neudrzalo. Stale chcel riesit nas vztah fnukal plakal a mne isiel na nervy. Postupne som zistila ze to nie je clovek s ktorym chcem zostarnut aj ked sme sa naozaj brali z lasky a milovala som ho. No pochybeni bolo vela z oboch stran. Kazda minca ma vzdy 2 strany. Ako siel rokmi cas prisiel mi do zivota niekto kto mi dal to co mi od manzela chybalo. A spadla som do toho uplne. Milenec pomer klamstva atd. No muza som mevedela opustit. Az raz som ostala tehotna a potom to slo samo. Rozvod bol raz dva.

jano1234567890
autor
30. mar 2022

@gertys áno vždy sú na vyne dvaja toho som si vedomí a urobil som aj ja chybu keď som sa snažil zabezpečiť rodinu a ušlo mi to že som sa nevenoval manželke a ona to riešila ako vedela najlepšie sme ľudia každý robíme chyby a ja potrebujem vedieť či nebude lepšie sa rozísť ešte v dobrom ako to hnať do extrému a potom na to doplatí naše dieťa

dadka128
30. mar 2022

Skúsili ste sa spolu rozprávať? Kde nastal ten zvrat vzťahu? Kde nastala chyba? Zájsť do manželskej poradne?
Nedával si čas svojej žene, taký ako ona potrebovala, preto z utekala? To nie je riešenie,.. To nie je dôvodom na útek.
Bud tam bolo niečo viac co jej ublížilo, alebo je sebecká mrcha..

slovakboy
30. mar 2022

@jano1234567890 ak si si istý že sa zamotala do internetového vzťahu s iným ešte máš stále šancu. Netlačiť nevyčítať a robiť to čo sa od teba očakáva. Občas jej nechaj nejaký symbol že ju máš stále rád. Nejaké kvietky nenapadne odložené alebo darček. To je ťa milenecký romantika ktorú jej ten druhý nedá. Ona keď bude chcieť a urobi pre vás vzťah tiež niečo tak sa to bude dať zvrátiť. Nesmieš na ňu ale tlačiť. Ona nie je tvoj majetok a keď ti nedáva svoje srdce tak ho nemáš aj keď si jej manžel. Venuj sa dcérke chod s ňou na výlet. Rozprávajte sa spolu o bežných veciach.

dadis
30. mar 2022

@jano1234567890 ukonci to. Iba sa trapis, sliedis a zufalo prosis. Naco? Ziadaj o striedavu starostlivost. O dceru neprides, ona to casom pochopi, ze si si takyto zivot nezasluzil. Mas sancu stretnut zenu, ktora ta bude milovat rovnako a aj tvoja manzelka ziska to, po com tuzi...

gertys
30. mar 2022

@jano1234567890 presne ako vravis. A na tom stroskotalo aj moje manzelstvo. Na peniazoch. Na snahe zabezpecit nas. Nikdy nebol doma. Nejak to nedopadlo. Nerozisli sme sa v zlom ani v dobrom. Je to cele zvlastne. Ak citite obaja nie oen ty ze to ma zmysel skuste poradnu alebo nieco zabojujte pre dieta. Ak nie chodte od seba. Dieta potrebuje spokojnych a stastnCh rodicov hoc rozvedenych. Nie nestastnych ale za kazdu cenu spolu. Mozno si najdete kazdy partnera ineho s ktorym Vam bude obom lepsie 🙂

rembura
30. mar 2022

no zrejme jej vo vztahu nieco chyba, ked toto robi, ja by som s takymto clovekom asi nemohla byt, to nevies na coho sa mozes spolahnut, ci sa mozes spolahnut, ci doverovat, no cele zle, otvorene sa o tom pozhovarat a ak zmena nenastane, tak odist zo vztahu, lebo sa len trapit budes

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
30. mar 2022

Ale prosim vas. Keby toto pisala zena, tak by ste chlapa posielali do pekiel.

Clovece spamataj sa a nenechaj si srat od tej mrchy na hlavu. Vsak nech si ide, za frajermi... Zena slaboch je hrozna, a ze ich tu je... Ale slaboch muz, to je este horsie.. Aky vzor to je pre dceru, ze ma mama tatka v pazi?

lienoccka85
31. mar 2022

Posli ju kade lahsie. Toto nie je normalne, aby toto robila. Aby takto s tebou zametala.
Dohodnut sa v tomto smere podla mna nebude dat. Ked to bude chciet robit tak to bude a nebudes o tom ani vediet.

fednaja
31. mar 2022

Neviem či som sa ja stratila v preklade ale na vine je teda (z väčšej časti) ona alebo ty? Lebo ako pokiaľ má vzťah zachraňovať len jeden tak to za to nestojí.

retatka
31. mar 2022

@zoro9836 Možno tak u pubertiakov to žiarlenie funguje .Zdravý ,vyrovnaný ,sebavedomý človek nežiarli,proste sa k tomu nezníži a napriek tomu môže milovať .Žiarlenie nieje ukazovateľ lásky .Môj/krásny a úspešný muž / nikdy ale NIKDY nežiarlil no miluje má bezpodmienečne už pomaly 25 rokov .Keď by som mu povedala ,že si nájdem iného ,len by sa zasmial ,či mi preskočilo by si asi myslel ,keď ho idem takými pubertackymi rečami vydierať…

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
retatka
31. mar 2022

@zoro9836 Nieje .Ak by som išla tou taktikou na neho ,vyvolať žiarlivosť ,veľmi rýchlo by to odhalil a bral by to ako trápny pokus o žart …Proste buď má v sebe človek tu žiarlivosť alebo nemá.Žiarlivosť vypovedá o človeku veľa ,je to človek neistý sám sebou a u mňa by taký muz nepochodil .Mala som i takého drbka ,ustrachaneho ,zakomplexovaného žiarlivca,veľmi rýchlo som sa ho zbavila.A vzbudzovať u niekoho žiarlivosť ,povedať,že si niekoho nájdem a odísť von ,je tak detinské…,nieje riešenie v ich situácii …

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
31. mar 2022

@retatka tak to by som Ťa chcela vidieť či by si nežiarlila, keby si mala naozaj reguérny dôvod, podozrenie, keby si našla v mobile konverzácie so ženami na pikantnej úrovni.ako by si to brala, že ok veď on ma určite nepodvedie on sa len chudáčik musí s niekym porozprávať ? . ja som žiarlila iba keď som tušila, že niečo nie je v poriadku a mala som pravdu..

dadis
31. mar 2022

@banderaska29 Presne...17rokov vztahu bez ziarlivosti az som zacala jedneho dna ziarlit. Dovodne? Ukazalo sa, ze ano, manzel mal pomer. Posilnilo to nas vztah? Nie, muzovi bolo vtedy uplne jedno, co citim a nase manzelstvo to nerozdychalo. Skor mu to dodalo pocit vynimocnosti, aky je o neho zrazu zaujem 😂😂

retatka
31. mar 2022

@banderaska29 Určite by som sa neznížila k tomu aby som žiarlila viditeľne pred dotyčným aby on bol na koni ….Riešila by som to rozhovorom ,ak by nepomáhalo a robil by to naďalej ,inej cesty by nebolo …život je krátky na to aby som ho premrhala s človekom ktorý si to nezaslúži .

retatka
31. mar 2022

@dadis A hlavne keď taký typek cíti ,že na neho žiarliš ,fuuuu tak mu rastie sebavedomie …zrazu sa cíti neodolateľný

banderaska29
31. mar 2022

@retatka teoreticky dobre hovoríš, ale v praxi by ti to nebolo vôbec tak jedno. ale k máš v krvi tento postoj tak dobre pre Teba. to máš pravdu že si nezaslúžia pocit "alfasamca na koni" ak sa niečoho takého dopustia. len emócie vedia byť kadejaké :(

dadis
31. mar 2022

@banderaska29 Presne...zo mna, uplneho klidasa sa stala zrazu drama quenn 😂😂 Nastastie, je to za mnou, nakoniec moje city ochladli uplne..

joesvk
1. apr 2022

Nevyzerá to, že ona sa zmení. Podľa mňa máš dve možnosti. Buď prestaneš žiarliť a sledovať jej mobil atď. A zmieriš sa s tým, že ťa možno bude podvádzať... Alebo budeš celý život neistý a vystrašený z toho, kedy sa váš krehký vzťah môže skončiť.... Neradím sa hneď rozvádzať, ale nerieš ju toľko. Ona nemusí byť dôvodom tvojho šťastia a spokojnosti. Buď sebavedomejší, mužnejší, maj sa rád, za to aký si. A podľa mňa si oveľa lepší ako ona.

sasa1310
1. apr 2022

@jano1234567890 To fakt ešte rozmýšľaš či hhceš žiť ďalej s takou ženou, ktorá sa fotí a posiela hocikomu? No fuj