Klamstvo ohľadom bývania

jana182929
15. aug 2022

Ahojte ,idem si k vám po radu..stretla som muža s ktorým sme sa párkrát stretli ..bolo to väčšinou len také a ja som myslela, že to bude len chvilkove, raz ma išiel odviesť domov a ja som sa strašne hanbila za náš dom je malý ešte kopu vecí na ňom treba robiť taký starý dom po babke .. tak som mu povedala ,že bývam nie tam kde bývam, ale vedľa u susedy.. Lebo proste som sa hanbila a myslela som ,že a veď už sa ani neuvidíme ..no zrazu z toho nevinneho stretávania sa stal vzťah a ja by som chcela povedať pravdu ,lebo mi to je hlúpe.. ale ako teraz..ci proste na rovinu začať, alebo ako tak aby sa nepohneval, že som nepovedala pravdu

bajka16
15. aug 2022

Tak toto už bude blbé tak či tak. Ale máš do plusu ponaučenie. Načo to bolo dobré? Klamať sa nikdy nevyplatí. Teraz netuším ako to uhráš. Ešte aj keď sa priznaš, že prečo si mu klamala to bude vyzerať blbo. 🙈 Nah.

lintu
15. aug 2022

Koľko sa stretávate? To ťa zakaždým odprevadil k susede?

moonlight1210
15. aug 2022

@jana182929 povedz pravdu a obrat to na zart.
Ze si vtedy myslela, ze uz sa nikdy neuvidite a chcela si hrat formu.
Ale zalubila si sa a je najvyssi cas hovorit si pravdu.

Do buducna neklam. Nikdy nevies, kde a ako ta odhalia. Alebo ti klamstvo skomplikuje zivot.

A ber do uvahy, ze ho to moze aj znechutit. Lebo automaticky si moze zacat klast otazku, ci aj inokedy mu budes klamat, ak sa ti to hodi.

jaskolka
15. aug 2022

A to stále ta od prevádza k tej susede? Akože položí pod bránku a dovi dopo?
Dievča, normálne mu povedz ze si klamala, že si urobila blbosť a uvidíš, čo on na to.
Lebo je možné že sa mu nebude páčiť, že jeho priateľka sa v podstate hanbila za svoj život v dome so svojou rodinou a ze ci náhodou mu neklames aj v iných veciach

sidicek
15. aug 2022

@jana182929 povedz mu, že si strážis súkromie a nechcela si aby hneď vedel kde bývaš. O tom ze sa hanbis za dom by som mu nevravela.

thereisabear
15. aug 2022

Povedala by som, že si pre istotu nechcela, aby vedel, kde bývaš. Povedz, že s tým máš zlú skúsenosť a niekto ťa chodil otravovať... A potom už neklam 🙂

alexka89
15. aug 2022

Tak mu povedz že ste to odkúpili a že postupne prerabate izbu po izbe....že už ste aj presťahovaní

evaachesa
15. aug 2022

Urobila by som tak ako píše @thereisabear a viac už neklamala. Klamstvo ťa môže dobehnúť.

jana182929
autor
15. aug 2022

@jana182929 no baby nakoniec som sa priznala vyriešila.. A všetko dopadlo dobre ďakujem za rady

marsmykkok
15. aug 2022

@jana182929 do budúcna chceš byť s niekym kto ťa neakceptuje aká si? A rozišiel by sa s tebou preto že rodičia sú chudobnejší a mate horšie bývanie, že máš len maturitu napríklad a tak? Ja poviem všetko narovinu vždy a nehrám sa na nič. Ak ho to odradí aspoň nestrácam čas s tým nepravým.