Reakcie 1,5-ročného chlapčeka na nové bývanie

jana182929
23. dec 2022

Ahojte baby idem si pre nejaké rady .. mám 1,5 ročného chlapčeka ..je strašne rozumný už zvedavý také malé šidlo
..nasla som si priateľa.. malý ho ma rad teší sa keď ho vidí..hraju sa bláznia všetko.. akurát ,ze keď prídeme k nemu tak hraje sa hraje ..a zrazu ide k dverám a plače a tak minule som s ním šla domov nechceli sme ho trápiť.. Ale chceme už začať bývať spolu ..len ja mám strach ostať na noc keď malý tak reaguje aby aj priateľovi nebolo ľúto, že pýta sa ako keby domov od neho .. nieje tu nejaká mamička ktorá si týmto prešla? Ako ísť na malého ostať predsa spať, alebo ako to vymyslieť aby ani netrpel a naučil sa ostavat tam .

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heidy222
23. dec 2022

Ak to je naozaj pravda, že ste spolu mesiac iba, tak ma tvoje 1,5 ročne dieťa viac rozumu ako ty

isis234
23. dec 2022

Dieťa vie i predvídať... ak je pravda, čo si písala i v predošlom .. linku.... nie je to muž do budúcnosti. Aj syn sa s ním len hrá.... nič viac. Nevidí v ňom priatela, oporu.... Ak chceš mať šťastný život, nájdeš si verného muža.

jana182929
autor
23. dec 2022

@heidy222 no keďže od seba bývame dosť ďaleko a je problém stále s odvozom .. lebo to ide dosť do peňazí tak na tom nevidíme nič zle 😃 okrem toho ,že malý moc nechce este .. predsa ak bude zle stále sa dá odísť 😀nikto nikde nenapísal, že beriem celú skriňu hneď hej .. 😀
@elizabet173

jana182929
autor
23. dec 2022

@isis234 môže byť no nemusí.. s priateľom sme si to vykomunikovali ako sa to robiť ma a nakoniec som to ja pochopila celé zle 🙂takže ta predošlá diskusia je v poriadku už.. A nik sa tu na ňu nepýta, ale na rady mamičiek ktoré si prešli týmto 🙃 tak poprosim nevytvarat tu novú tému a ak sú nejaké pripomienky písať to k tej predošlej ďakujem.

kaitlin3
23. dec 2022

@jana182929 tak v prvom rade tiež ber ohľad na svoje dieťa, nie len na seba, ak sa máš stavať k tomu, že nie je problém pri prvom probléme odísť, tak ďakujem pekne za takú matku čo ma ako dieťa vláči po byvaniach s frajerom 🤦‍♀️

melanta
23. dec 2022

@jana182929 po mesačnej známosti by ten chlap moje malé dieťa možno ešte ani nepoznal a nie že sa idem k nemu sťahovať. Je logické, že dieťa sa teší a zahrá sa s ním. To deti robia. Ale to dieťa po mesiaci nemá taký vzťah, aby bol ten človek zrazu permanentnou súčasťou jeho života. A že veď dá sa odísť keď to nebude fungovať? To vážne? Akože presťahuješ dieťa k mesačnej známosti a keď to nebude fungovať tak zase odídeš? Trtkačka ti je prednejšia ako dieťa ak si schopná dieťaťu robiť takýto chaos v živote? Ach, zase raz jedna čo rozmýšľa dierou a nie ako matka rozumom a srdcom. Dieťaťu dopraj čas ešte pár mesiacov.

jana182929
autor
23. dec 2022

@kaitlin3 😃😃😃😃😃😃😃a príde ti ,že neberiem ohľad? To by som tam už asi ostala nie a bolo by mi to jedno ?😀 no tak ak to bude veľký problém ,alebo nam to všetkým nebude vyhovovať potom tak áno vtedy sa bohužiaľ odchádza 🤷🏾‍♀️😀

cyberk
23. dec 2022

Och :D po precitani predosleho prispevku, neverim ze existuje mamicka, ktora sa raz sklamala vo vztahu, ma dieta a poriadne ani nepozna partnera a uz mu predstavuje syna a stahuje sa k nemu🙈 tebe nezalezi na synovi vobec, si jedna z tych lahkych, co si myslia ze cez postel si udrzia muza.. ani by som sa necudovala, keby sa nechas nabuchat a dalsi prispevok bude ako ta nechal 🙈 chudak chlapec, ten bude este vela trpiet pri tebe

veronikaszabova
23. dec 2022

@jana182929 tak tie tvoje diskusie su sama perla...
Nechces si dat od chlapov trocha pauzu?? Mozno aj preto tvoje dieta reaguje tak, ako reaguje...
V lete si mala chlapa s ktorym si sa snazila otehotniet. V decembri uz riesis stahovanie k inemu chlapovi,...

kaitlin3
23. dec 2022

@jana182929 nie, absolútne neberieš ohľad na svojho syna, keby si brala tak nezakladas tuto diskusiu a nehľadáš niekoho kto ta uistí že je úplne v poriadku byt sebecka a sťahovať sa k frajerovi po mesiaci známosti s malým synom, ktorý jasne dáva najavo že tam byt nechce…lenže ako vidíš, toho sa tu nedočkaš

veronikaszabova
23. dec 2022

@jana182929 inak, ty mas dve deti? V inej diskusii pises, ze mas dceru...

jana182929
autor
23. dec 2022

@melanta no vy ste mi tu vážne, že čo to jedna bomba to druhá 😀 ano uprednostnujem trtkacku a rozmýšľam dierou..preto ,že chceme sa spojiť aby sme nemuseli zbytočne dochádzať a malý by si čím viac zvykal ..lebo sa nedá chodiť často k sebe tak ani tam moc vzťah nenadviaze sa ,lebo máme medzi sebou dialku.. 😀nerozumiem ..nikde som nenapísala, že berieme celú skriňu hneď len pár veci a proste ostať načo ísť domov keď aj tak chceme byť spolu.. A priateľ ma aj dcérku je to dobrý chlap malého ma rad a ma o nho vážne záujem neide tam o nič zle z našej strany.. jedine co som sa tu pýtala je ,že ako zvládnuť noc teda a všetko okolo .. Ale dobre nemusí už radšej dávať rady nikto dakujem .

jana182929
autor
23. dec 2022

@veronikaszabova s kamarátkou máme tento profil obe .. takže tu na nepíšem iba ja . Ak potrebuje poradiť tak napíše keď niečo. Ale nechodí sem .to je celé obe máme deti a obe sme matky

jana182929
autor
23. dec 2022

@veronikaszabova tak mi príde trápne ťahať tu druhu diskusiu keď sa ma riešiť táto

jana182929
autor
23. dec 2022

@kaitlin3 nie nechcela som uistenie, že je ok ,že to takto plánujeme.. chcela som rady .. ako zvládnuť prvu noc a ísť na to pomaličky nikto nikde nenapísal, že prídeme rovno s taškami nechápem vážne 😀veď na noc pár dni a postupne ..ani plánujeme spolu bývať to som napísala ale nie hrr hneď veď preto píšem ako na malého aby sme mu neublížil 😊

melanta
23. dec 2022

@jana182929 nijak tam nezvládne noc. Nechce tam byť a milujúca matka by sa ho tam ani nesnažila po mesačnej známosti presťahovať. V lete bol iný chlap, teraz iný, chceš sa sťahovať lebo sa ti nechce dochádzať. Takže áno, je pre teba ešte stále cudzí chlap a sex presnejší ako dieťa. Normálna matka by ho zoznamovala s novým partnerom niekoľko mesiacov. A sorry, že tie iné príspevky písala kamarátka lebo dve využívate jeden profil? Sme z jahody padli všetci že tomu uveríme.

veronikaszabova
23. dec 2022

@jana182929 jasne... A "kamoska" ma tak isto stare dieta, tak isto v tej diskusii riesi byvaleho, co sa chce vratit a neplati alimenty... 🤦🤦🤦

Precitaj si svoje diskusie a pochopis, ze sa motas v zacarovanom kruhu - hladas si dost zvlastne typy chlapov. Vsetci ta podviedli, vyprdli sa na teba. Kolko si ich mala behom roka? Troch?
Nemyslis, zeby bolo pre teba aj pre maleho lepsie, keby si sa nehnala zo vztahu do vztahu? A zamerala sa len na vas dvoch? To dieta uz vnima, ze sa pri nom strieda tolko potencionalnych tatkov.

sense
23. dec 2022

Po mesiaci známosti by som sa v prípade ze už mám dieťa nenastahovala. Ty už nenesie zodpovednosť len za seba ale aj za dieťa.
Ak priateľovi za to stojíš tak bude chodiť za vami aj keď to pôjde do peňazí.
Ja to beriem ze nechceš ostať sama a aj to ze to s otcom dieťaťa nevyšlo (nie si ani prvá ani posledná) ale načo hľadať hneď dieťaťu ďalšieho "ocka" ci "uja"...

jana182929
autor
23. dec 2022

@sense ďakujem za konečne normálnu odpoveď

jana182929
autor
23. dec 2022

@veronikaszabova pozri opakovať sa nebudem .. vôbec nepotrebujem tvoj názor a osocovanie nemusíš to ďalej komentovať ďakujem..

veronikaszabova
23. dec 2022

@jana182929 ja ta osocujem? A kde prosim ta?
Ale sak OK.. rob si ako chces. Potom tu nezabudni zalozit dalsiu diskusiu " po par mesiacoch som otehotnela a chlap ma nechal"

jana182929
autor
23. dec 2022

@melanta 😀nezvladne noc a podobne? Neni to trochu hrubé? Ako to ako keby do vezenia ho beriem .. veď tam je iba človek ktorý sa mu venuje hra sa s ním rozpráva.. nič mu nerobí .. nahaname sa s ním šalime.. nechápem ..dobre ďakujem za názor.

jana182929
autor
23. dec 2022

@veronikaszabova dobre nezabudnem

beronsche
23. dec 2022

@jana182929 Moja mesacna znamost by moje dieta videla tak akurat na fotke...
Ak to nebude fungovat, tak mozes vzdy odist? Ty si absolutne neuvedomujes, aky chaos to moze sposobit v detskej hlavke..
Dieta potrebuje pre zdravy vyvoj aj istotu, co zrejme ty, podla tvojich reakcii, vobec nechapes..
Chces Radu?
Nestahuj sa k typkovi, ktoreho ledva poznas. Mysli na syna.

miadi
23. dec 2022

Ty zijes u rodicov ? Ked nemoze on prespat u teba? Poznas ho len mesiac nieco a chces sa stahovat Cize aj robotu nechas Lebo Ved to je daleko .. v sexe vam to neklape a ty uz chces maleho naucit aby spal u cudzieho uja ? Ty sa nebojis ? Chlapika poznas par tyzdnou a on si chce k sebe nastahovat teba a dieta? Trochu divne nie? Ako vies Keby si bola sama Rob co chces ale si mama a mas malicke dieta pre ne je taka zmena ako stahovanie mega stres zmena . Deti potrebuju svoje istoty. Najprv by mal chodit priatel na vikend k vam ( este si ho mala nejaky cas testovat sama bez maleho) v jeho zazemi. My sme boli u babky prvy x v 2r (syn)( Lebo je cez ocean) a maly vedel ze je to len na mesiac nie na vzdy No prve noci plakal ze chce ist domov. Aj ked sa mu babina vela venovala. Dcera k nej chodila od 11m nikdy neplakala za domovom ale ona je viac dobrodruh a on je velmi teritorialny mà rad svoju izbu svoju postel mà rad Aj ked ideme s muzom do hotela ked sme vsetci cela rodina. No bez otca na dovci toho bolo nanho trochu moc. Tvoj maly Proste citi ze tam nepatri ze to nie je jeho domov . Bolo by krute sa tam bleskovo stahovat.

domka222
23. dec 2022

@veronikaszabova to bude písať jej "kamoška", že má problém, že otehotnela 😂

jana182929
autor
23. dec 2022

@miadi nie nie sťahovať prv tak len na noc aspoň na pár dni postupne.. Ale aj noci sa bojím celkom .. preto som písala len mám pocit ,že možno sa bojím viac ako on .. a ja bývam u rodičov kde si to nepraju tak u nás to nieje vobec možné.. A zase peňazí nemám milión aby som chodila stále k nemu a domov .. on tak tiež.. auticko nemáme ani jeden tiež problém dosť.. A chodila som prv sama k nemu no ,ale nedokážem byť bez maličkeho preto sme to chceli riešiť takto .. no prvýkrát bolo super.. hrali sme sa salili malý super smial sa strašne tešil sa .. no na piatej návšteve začal byť trošku nervoznejsi a pýtal sa k dverám .. tak priateľ hneď zosmutnel, že ho asi veľmi nechce ale napriek tomu sa snažil s macikom šiel k nemu robil mu srandy.. Ale veľmi nepomohlo tak som chcela rady ,že čo máme vyskúšať 🤷🏾‍♀️😊na nho ..alebo sa nedá nič robiť a budeme musieť počkať keď bude starší 😊

miadi
23. dec 2022

Jaj prepac ty si na materskej. Nejak som myslela ze single mami vacsinou riesia jasle a job aby utiahli zivobytie. Ale ty Bud utekas k nemu od rodicov alebo od exa Inak to nedava zmysel takto sa hrnut k cudziemu chlapovi na byt ..

evaachesa
23. dec 2022

Jasné, chápem...potrebuješ pre syna súrodenca, že? 😏 Dievča spamätaj sa prosím ťa. Z tohoto nevzíde nič dobré. Prosím ťa, mysli hlavne na svoje dieťa, ono všetko vníma.