Kontrolujete si s partnerom vzájomné e-maily?

jankaat.
4. mar 2010

ahojte, mozno trochu zvlastna tema ale predsa.. odkedy sme s mojim partnerom spolu tak on vie moje heslo na e-mail ja jeho.. a taksi kedykolvek studujeme e-maily spravy a tak dalej.. doteraz bolo vsetko v poriadku.. ale v poslednom case mi akosi zacali miznut e-maily mozno chyba siete alebo neivem co ale mam pocit ze ich maze on... paru krat som skusala si zmenit heslo ale stale bola z toho len hadka a nic viac:-/..
preto by som rada vedela ci je taketo kontrolovanie bezne aj v inych vztahoch..

janulkama
4. mar 2010

Ahoj,ja by som nepovedala,že ke to kontrolovanie.Ja s mojim manželom tiež pozeráme svoje e-maily,vlastne,my máme automatické prihlásenie všade,takže on može ísť na moje a ja na jeho...ako si zistila,že Ti miznú???

kristi
4. mar 2010

ne, ani by me to nenapadlo, mame kazdy svoje soukromi

janulkama
4. mar 2010

ja viem,že je to o súkromí,ale načo?Ak sa potrebujem porozprávať o niečom o čom manžel nemá vedieť,zajdem ku kamoške a ak to nevychádza sú ďalšie monžosti-zavolať jej,ale bo tak... 🙂 🙂 🙂

desszi
4. mar 2010

janka tak si otvor uplne novu schranku o ktorej nebude vediet a existuje tusim aj nieco ako presmerovanie emailov z povodnej schranky do novej.
inak osobne si myslim, ze by ste si nemuseli pozerat spravy, podla mna je to nieco ako porusenie listoveho tajomstva - rovnako neuznavam pozeranie smsiek, kazdy by mal mat aspon to malo sukromia aj ked je vo vztahu. to sa potom ani nemozes postazovat kamaratke ze ta drahy napriklad nastval. a rovnako by sa malo prihliadat aj na tu druhu stranku - ked ti pise niekto o svojom sukromi, tak to pise tebe a asi preto lebo ti doveruje, nemyslim zeby ten clovek bol rad, keby vedel ze to hocikedy moze precitat niekto iny. to je moj nazor.

sunea
4. mar 2010

Ako Kristi - nepotrebujem si citat jeho e-maily ci sms a ani on moje, kazdy mame svoje hesla, PIN cisla apod. Nechapem, naco by som mala davat partnerovi svoje hesla...

vevusiatko
4. mar 2010

My sme si raz koli jednej hadke zmenili hesla na pokec 😀 a inak na fb moje heslo on vie a ja jeho nie ale viem na maili jeho heslo ale neontrolujem 🙂

sunea
4. mar 2010

desszi to napisala vystizne.

len
4. mar 2010

Svoje hesla navzájem známe, hlavně z organizačních důvodů, když je potřeba něco dohledat a tak, ale normálně si do mailu nelezeme. A když potřebuju něco najít (např. letenky přijdou na jeho email), tak mu pak povím, že jsem byla v jeho schránce (by to stejně hned poznal 😉 ). A naopak, když jsem bez přístupu k mailu a něco potřebuju, klidně mu zavolám, ať se mi tam mrkne. Na druhou stranu, pokud bych potřebovala něco opravdu soukromého a nedohledatelného, zřídím si další mailovou schránku, totéž předpokládám, že by udělal on (právě proto, že víme, že druhý do té schránky může). Do mobilu si ale nelezeme a pokud jednomu přijde dopis (i když třeba se zjevným obsahem, z banky a tak), jeden druhému ho neotvíráme.

artuse
4. mar 2010

ne 😕 manžel teda zná moje heslo do mého noťasu, protože mi ho instaloval, takže když mám noťas otevřený, může na mé e-maily kouknout, ale nedělá, ani já jemu...

desszi
4. mar 2010

sunea diky 🙂

janulkama
4. mar 2010

len -No chcela som to asi napísať ako ty-presne to vystihuje moj názor... 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
4. mar 2010

myslim ze je to kazdeho vec - zalezi na dohode vas dvou, pokud vam to tak vyhovuje, tak do toho nikomu nic neni 😉
ja znam heslo MM emailu, parkrat mi volal z prace ze odtamtud potrebuje neco preposlat treba kamaradovi a tak... totez bracha, zavolala mi ze je bez pristupu na net, dal mi heslo at mu neco vyridim (mysli si ze jsem na MD abych jim delala sekretarku 😝 😀 ) ale jak to vyridim uz tam samovolne nejdu...

do mobilu si nelezeme, kdyz je SMS dulezita dame si ji precist navzajem .. PIN na kreditky zname oba..

kristi
4. mar 2010

načo? no proste jsou veci, ktery muj muz fakt nemusi vedet

lilly21
4. mar 2010

tiez hesla vieme, ked nieco potrebujeme, ale osobne maily necitame..

terezka044
4. mar 2010

ja t omam rovnako ako vacsina bab - hesla si pozname, keby som potrebovala na nieco ist, staci sa opytat povie mi, pinkody tiez, platobne karty, nevidim dovod zneuzivat to a ani by som to nespravila. fakt je jeho vec co ma v mailoch a inde

rimmel
4. mar 2010

my vieme vsetky hesla, na vsetko, no nechodim mu tam, nemam dovod, je tam nuda 😀 velakrat necha jeho email len tak otvoreny na pc, tak ako aj ja, fb sme mali spolocny, no uz sme si ho zrusili, mame namiesto toho skype a ten tiez spolocny.

kontrolovala by som, kebyze mam nato dovod.

alienka24
4. mar 2010

nekontrolujeme, hesla známe, nebo si je sdělíme pokud ten druhý něco potřebuje třeba přeposlat a není u pc, nebo prostě jen v důležitých případech, rozhodně si poštu nečteme ani smsky

ivett
4. mar 2010

nekontrolujeme a ani by nás to nenapadlo...existují určité hranice...to, že jsme svoji neznamená, že se sobě musíme "odevzdat" se vším všudy, určitý kousek svobody a soukromí prostě zůstat musí...

a jaký důvod může být ke kontrole osobní pošty druhého, to mi fakt není jasné...

rimmel
4. mar 2010

ivett ak ma zena napr podozrenie ze ju podvadza. 😉

lenkavano
4. mar 2010

tak my to máme podobné jako u Janky,manžel může kdykoliv kouknout na můj email a já na jeho ,sice to často neděláme,ale když se ta stane tak to žádnému z nás nevadí.když mi pípne na mobilu sms tak se koukne klidně i manža, když pípne sms jemu tak se mrknu i já,když není poblíž.nemáme mezi sebou žádné tajemství 😉

ivett
4. mar 2010

a to je důvod? 😅 podezření ještě není fakt...a co pak? až zjistí, že podezření není opodstatněné???

ivett
4. mar 2010

když mi pípne sms nebo pípne manžovi a nejsme zrovna poblíž, pak to snad pár minut než budeme poblíž počká ne? nevidím důvod hned do toho lézt, upřímně proč by mě to vůbec mělo zajímat? to pak mám přijít za manželem a říct mu, že mu psal Franta Pepa, jestli jde v pátek na trénink? snad není bezruký ani beznohý a jediné, co můžu udělat je mu říct "miláčku přišla ti sms" pokud by to sám neslyšel...
ale každý to máme nastavené jinak...těchto diskusí už se tu vedlo mraky...

lenkavano
4. mar 2010

ivet netvrdím že to je pravidlem,ale stane se to.svět se nezboří a jde dál.asi to máme opravdu nastavené jinak.

kocatko
4. mar 2010

My taky víme hesla vlastně ke všemu a když je třeba vybrat penízky z bankomatu nebo dohledat po telefonu něco na počítači (zvlášť často kvůli mě 😅 ) tak není problém... Nic si ale nekontrolujeme porgramově.. Zvláštní případ je s tím, že manželovi občas vyzvednu sms - když nechá mobil doma a někam odejde, má tam opakování upozornění po minutě a to by mě asi kleplo než by dorazil 😀

vodnarky
4. mar 2010

vobec nie..a pozname si navzajom aj hesla..ani co sa tyka mobilu,tak si ich nekotrolujeme..doverujeme jeden druhemu a preto je nas vztah silny.. 😀

lenkavano
4. mar 2010

ivet ale abych to uvedla na pravou míru u nás nejde o kontrolování sms s tím že bych si přečetla uložené sms 14dozadu,to je pak kontrolování a to se nás netýká.jde jen o občasné vyzvednutí sms.v tom vidím rozdíl.a možná jsme zvláštní, protože máme třeba i jen jeden účet a jednu kartu do bankomatu.a vybíráme z něj oba a neřešíme co na to řekne ten druhý.

len
4. mar 2010

Jako fakt by byl nějakej chlap tak blbej, aby si s milenkou psal z mailu, o němž ví, že na něj zná manželka heslo? 😀 Jinak to, že heslo znám, rozhodně neznamená, že si tam chodím "počíst" - jdu tam pouze v odůvodněném případu a s jeho svolením. Když pípne SMS a on na mě volá - koukni, co to je - tak kouknu, jinak mu mobila donesu nebo prostě nedělám nic, sama od sebe nemám nejmenší důvod tam lézt.

ivett
4. mar 2010

len i takoví blbci se najdou 😅 😀

ivett
4. mar 2010

myslím ty chlapy, co s milenkama mailují na mailu, o kterém manželka ví heslo... 😀

kristi
4. mar 2010

tak piny ke kartam znam, ale vic ne, vypinam skype, i FB kdyz prijde domu.....proste mi prijde fakt uchylny nemit svoje soukromi