"Krásny" Valentín

14. feb 2022

Už veľa rokov sme Valentín neoslavovali. Dnes som sa potešila ako malá, manžel si asi pomýlil karty a platil tou spoločnou 80€ v kvetinarstve, prišla mi sms. Pred chvíľou prišiel na obed a dostala som kyticu z Lidla, ktorá bola odfotená v letáku. Odišiel naspäť do práce, malá našťastie spí, ja plačem a rozmýšľam co mu poviem keď príde domov...

juja78
15. feb 2022

Neboj stávajú sa aj horšie veci. Dostala som jeden kvet. Vždy dával kyticu. Vtedy len jeden kvet. Zobrala som časopis a išla som na horné poschodie zaniesť susede časopis. Ako som zatváral dvere ,za dverami presne ten istý kvet ako môj. Presne taký istý. Prišla som domov, teda len o jedno poschodie nižšie. Bola som otočená chrbtom a opytala sa ho:" koľko kvetov si kupoval?" On, že tri. Jednu mne, jeho mame a ja som dopovedala, že susede hore
No čím si to asi zaslúžila? Jej muž v Rakúsku. A tak ona ešte aj muža spracovala, že som si to celé vymyslela. Rozchod a ona v mojom byte trénovala sex s mojim na kozusinke. Dokonca ešte zostala aj vydatá. Intuícia niekedy neklame.

ninka99865
15. feb 2022

Ako to dopadlo?

h2
15. feb 2022

@ninka99865 Autorka to píše na strane 3. Muž tam kupoval veniec na pohreb.

cacianka
15. feb 2022

@nyusika nie je, ja som urobila za 40 velkuuuu ikebanu/veniec

katkazuz
15. feb 2022

@juja78
Tak ako si toto prežila? To muselo byt hrozne.
Klobúk dole, napísala si to už s nadhľadom 👍

loliku
15. feb 2022

A skontrolovala si čas kedy odratali peniaze z karty s časom na bločku? (To by mal byť rovnaký či? 🤭) Ja by som teda taký malý infarkt dostala.