Čo dáte partnerovi na Valentína?

marion09
14. feb 2018

kocky co ste dostali a co date partnerovi dnes na Valentina?

erickatt
14. feb 2018

No dam mu.😂😂😂.. A nič. Pusu ráno

hulica
14. feb 2018

ja som zatiaľ nedostala nič ( nič nové pod slnkom 😂😂😂 ) a ja som mu upiekla jeho obľúbený koláč 🙂

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beky1813
14. feb 2018

Ja jemu nic, do obchodu sa teraz nedostanem. A on asi tiez nic

susanne6
14. feb 2018

na prekvapenie dostala som kvety a to som si po predošlých skusenostiach pre neho už ja nepripravila nič, ale nakoniec som vykutrala marlenka guľky v špajzy a tie má rad 🙂

mata1001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katus226
14. feb 2018

Nic, taketo "sviatky" neriesime 😀

lilyianka
14. feb 2018

@marion09 ja jemu nic a on mne tiez....tento "sviatok" uplne ignorujeme

lula313
14. feb 2018

tento rok nič špeciálne. Ja jemu bonboniéru, ktorú som mu navrhla aj hneď otvoriť, nech ju okostujeme😂😂😂
A on nám rezervoval steaky v restike

siska53
14. feb 2018

@marion09 my to nejak neoslavujeme.. Ale syn vyrabal pre nas. A deti si vybozkavam i muza,kedy ja chcem,na to nepotrebujem speci sviatok.

deti95060810
14. feb 2018

@lilyianka my tak isto...

mamula2
14. feb 2018

rozvodové papiere-konečne prišli.Darček odomňa-inak som nikdy nedostávala nič,neuznávam to.Podľa mňa sa má láska prejavovať každý deň,nielen na Valentína

ckatka
14. feb 2018

zatial nic, ale vcera uvaril veceru a cakal ma po sluzobke autom na stanici 🙂 to sa casto nestava teda.... ja som mu kupila zele cukriky, lebo ich ma rad, a tiez sme ich vcera zozrali :D

thami
14. feb 2018

ja som si od draheho dnes nasla taketo prekvapenie v praci 😍 a ja som mu kupila taku torticku v tvare srdca ;) ja piect neznasam a neviem, tak preto kupujem 😂😂😂

veronikaszabova
14. feb 2018

My tento "uzasny" sviatok ignorujeme. Milujeme sa cely rok, nie len dnes

fadama
14. feb 2018

Ja mojim dvom chlapom take mini valentinky a upiekla som muzov oblubeny kolác.

dagaz
14. feb 2018

Nic a nic😁

katka1981
14. feb 2018

Ja mam meniny az 25.11. a on v juni, takze nic. Ale cokoladu dostavam kazdy den, dnes likerove vajcia a kupil kokosovu palmu do kupelky, neviem o nicom zatial a je mi to uplne jedno.

amalia8
14. feb 2018

Ja som dostala parfem, a ja som manzelovi kupila baterku na svietenie, a dezert 🙂. Je az zvlastne, ze ludia ktori sa uplne nelubia rozpravaju o Valentinovi, ze laska sa ma prejavovat kazdy den a nie jeden den, preto tento sviatok neuznavaju. Pritom zamilovani si prejavuju lasku kazdy den, a Valentin maju ako oslavu svojej lasky. Aj vyrocie sa oslavuje. Aj den zien. Ci to tiez tie zeny neoslavuju, lebo nie su zeny len jeden den v roku :D. Zelam Vam vsetkym krasneho romantickeho Valentina, vela lasky, a vsetkym co tuzia po babatku, aby sa im to aj podarilo 🙂

lucka1422
14. feb 2018

Dnes mam narodeniny tak oslavujem aj Valentina hned 🙂 ale obdarovala som aj manzela. Dostal merci za to ze je :-* a moje srdce ktore bije pre neho

maria584
14. feb 2018

My tiež nič. Ľúbime sa každý deň. Valentína nepotrebujeme.

luckyna
14. feb 2018

Ja orchideu a bonbonieru a ja jemu velkú milku triolade,ktrorú má rád 🙂

zdenkakarolina
14. feb 2018

včera aft a dnes kvet,no nemiluj ho 😂

sense
14. feb 2018

Zablahozela som bratovi k narodeninam...valentin ma napadol az teraz pri tejto teme, inak sme boli cely den lyzovat a sme unaveni takze cca 20'00-21.00 sme tvrdi...

viktoriad
14. feb 2018

Malého dáme k starým rodičom a ideme na dobrú večeru 😀

mamaaaaaaaaaaa
14. feb 2018

Romanticka večera postači so sladkým boštekom na dobrú noc

mamaaaaaaaaaaa
14. feb 2018

@lenkakravcova tak to sa treba spolu v posteli vypotit 😁

fadama
14. feb 2018

Tak aj mna muz nakoniec prekvapil. 😍

misinka0611
14. feb 2018

Ja som nedala nic a dostala som ružu a bombonieru Milka a este nieco stále schováva 😄

misinka0611
14. feb 2018

@amalia8 Moja reč. Tá veta my to nepotrebujeme milujeme sa každý deň nedáva zmysel. Veď aj ženy co nieco dostali, dostávajú aj v obyčajne dni 🙂 Verím, ze keby nieco dostali aj keby mini cokoladku tak mužovi nepovedia “ nechaj si to, ja to nepotrebujem budem ta milovať aj 17.2. “ 🤔🙂