Kto žije so svokrou v jednej domácnosti?

3michaela23
27. feb 2021

Kto s nou zije v jednej domacnosti?jeden dvor,kuchyna atd?

janinah
27. feb 2021

Taký,čo sa nepoučil z chýb cudzích a musí sa teda poučiť z vlastnej...chvíľu mi to hrozilo,odolala som,síce víkendy tam "povinné" ,ale v nedelu večer huráááá do svojho....

pribinak
27. feb 2021

Radšej hypotéku na 100 rokov maly byt, ale človek má svätý pokoj.
Sám sebe je pánom

Nikdy, ale nikdy by som nešla bývať k svokre a ani od svojho muža by som nechcela aby išiel on bývať k svorke

janinah
27. feb 2021

@pribinak tak k svorke by si ho hádam neposlala🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
27. feb 2021

ja som bývala u svokry. Ex svokry...Malo to byť na vždy. Ale ja som to nezvládla.
Môj mm býval u mojich rodičov a úplne v pohode. Bývali sme 6 rokov. Nikdy sa nepovadil, vždy mu všetko bolo dobré, doteraz si chváli ako mu u mojich rodičov bolo dobre....

pribinak
27. feb 2021

@janinah tak myslela som ako k našim - teda k jeho svokre a svokrovi, snáď je to aspoň trosku zrozumiteľne

katren
27. feb 2021

@pribinak uber plyn a zabav sa aj ty.....predpokladam, ze @janinah pobavila ta SVORKA, co si napisala namiesto svokry tak, ako mna 😉

pribinak
27. feb 2021

@katren 🤣🤣🤣

katkami123
27. feb 2021

Už len ten názov diskusie je veľmi vďačná téma 😀

cookie29
27. feb 2021

Úprimne? Ja by som nebývala ani u našich a to mám rodičov rada... o svokrovcov sa radšej nebavme

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3michaela23
autor
27. feb 2021

@janinah co mam robit?skusila som tam zit pol roka po porode,ale tusim,ze to nema vyznam.Ak si toto citate aj iny clenovia diskusie,mozte prispiet nazorom. Moj muz je jedinacik,jeho matka ho vychovala od jeho 10tich rokov sama no skor s pomocou jej rodicov. Doteraz sa ta svokra nebavi nvm preco s jej rodinou.ohladom mna sa posledne razy zacala urazat na to ked som ppvedala,ze az ho nerozptyluje pri jedle atd stacilo mi ked mojmu vravela,ze t
Ento vztah nema zmysel..pri
Rovnavala ma k svojej svokrre

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amamicka
27. feb 2021

@3michaela23 my žijeme spoločne a je to horor

3michaela23
autor
27. feb 2021

@3michaela23 jej syn povie to ked sa nebavis s nou tak sa mam aj ja s vasimi nebavit,?s celeho incidentu som ja vysla najhorsie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3michaela23
autor
27. feb 2021

@elizabet173 dom je jej no

3michaela23
autor
27. feb 2021

@elizabet173 tak necitaj no

zuzickazuzanka
27. feb 2021

@3michaela23 ahoj byvame so svokrou. Kupili sme manzelov rodicovsky dom s tym ze tu svokra dozije. No co ti poviem, rok sme ju mevedeli dostat na prizemie kde sme byvali 3 a cakali sme babo v jednej izbe preto sme prerobili kuchynu wc a kupelnu a zobytnili sme prechod na terasu aby sme tam vytvorili taku mini izbu. Nechcela sa stahovat aj ked slubila ze ked dom kupime hned nas pusti hore kde je viac miesta. Maly sa narodil uz sme boli 4 stale dole v jednej izbe tak sa s nou muz isiel porozpravat ze ked sa neprestahuje dole prerabame a zobytnime garaz a prerobime cely spodok a na terasu bude chodit cez dvor. Po 3 m.sa prestahovala. Sme na poschodi mame 3 izby velku jedalen kuchynu a kupelnu s wc. Vsetko sa prerobili ved 21storocie,no jej sa to vobec nepaci ze to je strasne moderne... Stara skola. Co ti poviem kontroluje nam vynesene smeti, muz fajci na balkone ma tam flasu od kavy ako popolnik tak svokra pride hore a flasj nam da na parapet do obyvacky lebo jej vadi ze ju je s ulice vidno. Kazdy den nejake nezhody. Mame male deti tak sme im chceli kupit ihrisko s hojdackami do zahrady no ona si tam nasadila ovocne stromceky aj ked humno je plne stromov. Robi naschvali. Tie stromceky muz vykope a prelozi lebo to ihrisko tam bude. Nikdy viac by som tak nezila toto bola strasna chyba uz to vieme.

3michaela23
autor
27. feb 2021

@elizabet173 a o com sa mam s nou bavit?planujem ist byvat k nasim a hotovo

3michaela23
autor
27. feb 2021

@zuzickazuzanka lenze tvoj muz aspon drzi s tebou kdezto tu ona mu navrvavi o mne capiny a on jej to veri

zuzickazuzanka
27. feb 2021

@3michaela23 manzel bol tiez mamickin milacik no ja som uz nevladala takzo dalej tak sme sa furt hadala az som povedala ze odidem ked sa nic nezmeni a vtedy mu to doslo. Hore si zamykame takze sa k nam uz bez zaklopabia nedostane,lebo to sme mali navstevy aj v spalni - uplne bez chochmesu. Ja ju uz neriesim zijem si svoje, robime si ako sa nam paci muz jej povedal ze ked sa je nieco nepaci moze odist...

3michaela23
autor
27. feb 2021

@zuzickazuzanka moj povie,ze co ma vlastnu mamu vyhodit z domu,

reenie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
27. feb 2021

@3michaela23 a čo mužovi nepovieš, že vaši sa ale nechávajú tak ako jeho matka k tebe, ze sa ku nemu spravaju s úctou a nedovolili by si ti povedať, že tento vzťah nemá význam. Nech si matku ukočíruje

zuzickazuzanka
27. feb 2021

@3michaela23 manzel jej len po edal ze ked sa jej nieco nepaci moze odist, nikto ju nevyhadzaval ani nic podobne len islo o to aby sa uvedomila. Nie sme male deti ktore musi kontrolovat do vsetkeho sa miesat a o vsetkom rozhodovat ked uz to nie je jej. Smutne je to ze platime hypo a uvery aby sme si porobili ako chceme a jej sa nic nepaci a vsetko robi tak aby nam to skomplikovala. Ja som s nou dobre vychadzala ale vsetko sa zmenilo ked som muzovi hovorila ze chodi k nam ked nie sme doma. Muz dlho neveril. Casto cez vikendy chodimes detmi na chatu. Raz ked sme sa chystali prec tak som v spalni schvalne neustlala a v kuchyni sme nechali hrnceky od kavy na linke inak mame mycku ale skusili sme aby som mu dokazala ze mam pravdu. Muz si to odfotil. Ked sme sa vratili hadaj co? Postel ustelena a hrnceky umyte v obyvacke hracky krasne zoradene. Ked mala u seba kamaratky tak som zisla dole a pozvala som ich aby sa prisli pozriet ako sa prerobili. Odpoved bola ze uz to videze je to krasne. Inak na jednej strane je fajn ze sa to paci ale na druhej clovek rozmysla ze kedy to videli? Asi tolko. Uz vzdy zamykame. U teba zalezi ci ste vlastnikmi alebo len najomnikmi lebo ak to vlastni svokra vela si nepomozes....

kikuska872
27. feb 2021

Ahoj, žijem so svokrou už 4rok ... spoločné vsetko, okrem spálne. Poviem to jednoducho, nás vzťah bol pred spoločným bývaním ako skutočne super . Po nasťahovani jeden problém za druhým ( nebudem tu riešiť NEhygienicke návyky mojej svokry) ale je to skutočne BOJISKO. V máji sa sťahujeme konečne do nášho a budem mať svätý pokoj ja aj ona . Už odpočitávam tie dni .

maciatkolulu
27. feb 2021

@3michaela23 to ťažko z jej domu, no

3michaela23
autor
27. feb 2021

@zuzickazuzanka vlastni ona