Ľúbi ma môj priateľ?

1. máj 2021

Ahojte. S priateľom sme spolu viac ako rok , no pri rozhovore mi povedal, že preňho to nie je až taká vážna láska. Viem , že o tom sa mám porozprávať s ním ale zaujíma ma i váš názor. Táto téma vznikla vlastne z toho, že som sa sťažovala, že mi chýba romantika, že by mohol byť troška romantický. Neviem čo pod tým myslel. Rozmýšľala som, že možno to myslel tak, že nie taká láska ako 'ružové okuliare' a zaľúbené listy. Neviem si predstaviť ako inak. Má nad 25 a ja nad 20. Sme spolu vyše roka a všetko funguje super. Neviem si predstaviť, že to myslel tak, že som len úlet..

deti95060810
1. máj 2021

mňa by jeho poznámka urazila. Vysvetlila by som si to tak, že nemá nikoho a tak som dobrá aj ja... dosť blbé a ponižujúce....

blondinka95
1. máj 2021

Radšej bude s niekým ako sám. Rok nie je až taka dlhá doba. Keby to myslí vážne toto ti nepovie. 25 roční chlapci často nie sú ešte mužmi pripravení na vážny vzťah.

karpina
1. máj 2021
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ab727
1. máj 2021

Bohužiaľ sú ľudia,ktorý proste nevedia a nechcú byť sami...len či ťa teda neberie ako kamošku s "výhodami"

karelova
1. máj 2021

No, keby mi toto povedal, asi by som ostala v takom soku, ze by som sa len pousmiala (aby nevidel, ze som zranena), pobalila svoje caky-paky unho, popriala mu pekný život a zabuchla dvere 👋

makova333
1. máj 2021

Pravdepodovne to berie tak, ze si sice fajn, aj ta ma svojim sposobom rad, ale ak stretne niekoho ineho do koho sa hned zamiluje, bezproblemov sa s tebou rozide. Velmi ponizujuca veta a snad si dobre zavrela dvere, ked si ochadzala.

liz_lemon
1. máj 2021

všetko funguje super, naozaj? veď píšeš, že ti chýba romantika...on ti povie, že to pre neho nie je vážna láska, a ty ani nevieš, čo tým chcel povedať, naozaj všetko funguje super 😂 po viac ako roku by ste sa mali vedieť normálne baviť, a ty by si mala hlavne vedieť, či je to vážne, alebo nie je z jeho strany
ženy často ignorujú varovné signály od muža, a idealizujú si vzťah, ktorý vlastne ani nie je vzťahom pre oboch

kitycat
1. máj 2021

Z vlastnej skusenosti ta nepotesim... Mala som takeho priatela, dokonca som u neho byvala a on mi povedal, ze ma ma rad ale nemiluje. Po asi 3 mesiacoch sa so mnou rozisiel. Vydiskutujte si to. O to skor to preboli ak to nie je ten pravy

elementissa
1. máj 2021

Mne sa podobne stalo pri byvalom. Ale to som bola hlupa a naivna maturantka s 30nikom a držala som sa ho ako hluchý dvere :D on mi to otvorene povedal niekoľko krát, nikdy ma nezavadzal, ani mi neklamal a chcel pre mňa len to najlepšie (teraz po rokoch to už chápem), niekoľko krát mi povedal, že ja nie som žena pre neho, že sme veľmi rozdielni, že sme spolu, lebo momentálne nikoho lepšieho nemáme, no keby sa jemu naskytla príležitosť na normálnu partnerku, tak by sa so mnou rozišiel, takisto mi povedal pri nejakej príležitosti, "neboj, aj teba za chvíľu vymením". Keď som si vyberala výšku, tak nesúhlasil s mojim výberom (a teraz chápem prečo, ale vďaka tomu, že som tam šla, som našla môjho manžela a mam skvelý vzťah) a len mi povedal: "budeš plakať, uvidíš, ale ved, povieš mi o 5 rokov ako to dopadlo", načo som mu povedala niečo v zmysle, že veď bude pri tom a bude ma podporovať a on sa iba zasmial, že nech sa nenecham pomýliť, o 5 rokov bude každý z nás úplne inde, ja budem mat svoj život s rovesníkom a on už bude tiež 3x ženatý s nejakou seberovnou ženou. Vlastne, vždy som ho odignorovala a sla som si dalej na svojom my little pony oblaciku, ako s nim budem navždy (pričom nas spajal fakt len sex, ale ani to som si nechcela priznať). A naozaj, 10 rokov po tom, čo sme spolu začali je môj život úplne iný - ja som si naozaj na výške nasla rovesníka, za ktorého som sa vydala, mame skvelého syna, úžasný domov a vzťah, ktorý nám väčšina ľudí závidí. On je 10 rokov po našom prvom rande stále starý mládenec, žiadnu ženu si nenašiel, ozenil sa so svojou prácou a uz nie je uhundrany tridsiatnik, ale uhundrany styridsiatnik.

Takže, viem, že si mlada a je to pre teba náročné, ale on ti povedal úprimne, ako to vidí. Je mu s tebou dobre zatiaľ, možno ešte mate jeden druhého co naučiť, ale nie si jeho posledna zastávka a neplánuje s tebou nič vážnejšie. Cim skôr sa s tým zmieris, tým skor nájdeš niekoho, kfo s tebou bude chcieť stráviť celý život

dandrum
1. máj 2021

nie 😐

littlebubble
1. máj 2021

Už by bol ex 😂 .Strácaš čas.
Toto ti povie len niekto komu poskytuješ tunelovú dieru dokým si nenájde niečo lepšie.

Prepáč za úprimnosť.

autor
1. máj 2021

Joj baby asi sme sa nepochopili 😁 nám je spolu fakt dobre, jehk rodina je už v podstate aj moja rodina nie je to nič ako kamarátstvo s výhodami. Kúpil si väčšiu posteľ aby sme sa tam zmestili a aj skriňu lebo mal málo miesta na moje veci. Ani jedno som nepodnecovala ja samozrejme. Takže nie je to preňho len kamarátstvo len toto som fakt nepochopila ale určite sa snim o tim porozprávam😊

autor
1. máj 2021

Jaaj a mal babu s ktorou pichal ked sme sa dali dokopy 😊 takže nie som len tak lebo nemá inú

lenkakravcova
1. máj 2021

A kedy to pre neho bude vážna láska? Vážny vzťah?
Vtedy keď ostaneš tehotná? Ci ani potom?? Lebo to sa kľudne môže stať keď spolu spíte.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
littlebubble
1. máj 2021

Skriňu ti uvolní hocikto a aj ťa ubytuje a dokonca si stihne aj zájsť k druhej a aj s rodinou ťa zoznámi.Myslíš si, že si prvá čo u neho býva?

Tebe chlap povie toto a tebe to stále nedopína, že si len dočasná zastávka.On asi vie čo môže povedať lebo ty to ajtak nepochopíš.

Viac než zrozumitelne ti naznačil, že si len dočasná lebo toto zamilovaný muž žene nepovie

karelova
1. máj 2021

Myslim, ze autorka momentálne lieta na svojom ruzovom oblaciku ako kedysi @elementissa 😀

elementissa
1. máj 2021

@karelova tiez si myslim :D len skúsenosť je bohužiaľ neprenosna a ked lietas na oblaciku, tak ti môže hovoriť kto chce, co chce. Stále budeš na oblaciku :D

elementissa
1. máj 2021

Najlepšia veta v tejto diskusii "kupil väčšiu posteľ, aby sme sa zmestili" 🤣 🤣 🤣 🤣 prepac autorka, ale ty si fakt ešte pubertiacka a nechapes o com su vzťahy

karelova
1. máj 2021

@elementissa no, to je vazny krok! 😀 My sme sa s mojim muzom kedysi v jeho podnajme tlacili na jednolôžkovej a to nemam 50kg! 😀

elementissa
1. máj 2021

@karelova 🤣🤣 s byvalym som sice spala na letisku od začiatku (mal tak zariadeny byt), ale s mojim muzom som veru aj ja takmer 2 roky spala na 90tke. Najprv par mesiacov na mojom intraku, potom vyse roka u mna v podnajme a napokon 3 mesiace v jeho detskej izbe (lebo kym nam doopravovali byt, ktory sme akože kúpili komplet zrekonštruovaný a zaplatili zaňho zálohu v januári, tak bol obývateľný až v novembri, pričom mne posledný augustovy den vypršala nájomná zmluva a v októbri sme mali svadbu). Takže viem o čom hovoríš :D vlastne, doteraz tak správame. Mame síce posteľ 140cm, ale bežne mame 50cm prázdnej postele a my sme natlaceni na sebe na kraji postele 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

littlebubble
1. máj 2021

@elementissa tak tak 😂😂😂 pravda.

karelova
1. máj 2021

@elementissa aspoň medzi Vami nevymizne intimita a blízkosť 🤪😁

elementissa
1. máj 2021

@karelova taaaak tomu ver :D my sa skor vzdy čudujeme, načo su ľuďom 200ky ci 220ky postele... Ved to uz by sme rovno každý v inej miestnosti mohli spat 🤣🤣 alebo, druhé vysvetlenie - majú radi grupace títo ľudia 🙈🙈🤫🙈🙈🙈

jaskolka
1. máj 2021

Ze tej, ktorá pre neho bude vazna láska bude aj romantik. Ale ty nou nie si.Nic s tebou neplánuje, neráta do budúcnosti. To, že tam chodíš, spíš, máš skriňu a poznáš rodinu, je málo. Jednoducho nie si "top" pre neho, si niečo ako prestupna stanica a keď príde ta pravá, tak veľmi rýchlo budeš ex. Veď ti to úplne otvorene povedal, nechápem, čomu nerozumies? (alebo nechceš rozumieť?)

marcellka32
1. máj 2021

Mňa by zaujímalo ako si zareagovala ty keď povedal, že pre neho nie si vážna láska..inak zamilovany muž ti toto nepovie (on ťa má tuším pekne namotanu a ty veríš všetkému čo povie)

deti95060810
1. máj 2021

top veta... mal babu s ktorou pichal ked sme sa dali dokopy - ty máš asi vážne málo rokov...😉
inak rodine chlap predstaví ženu aby sa aj pochválil ...že aha zas mám novú frajerku...mamko buď na mňa hrdá...😉

lindous
1. máj 2021

@elementissa 😂 ja mám ešte jedno vysvetlenie, tiež sa hlásim k ľuďom, ktorí potrebujú veľkú posteľ ... keby sme spali príliš blízko pri sebe, raz by určite došlo k ublíženiu na zdraví 😂 neraz som môjho milovaného dokopala, keď sme boli na menšej ... a priasahám, že som naozaj spala a nebolo to lebo ma naštval 😂

miriam11
1. máj 2021

Stracas s nim svoju mladosť. On čaká až nájde tu pravú, ty to nie si.