Ľúbim biologického otca dieťaťa a nie toho, ktorý je na nás dobrý

lenula57
13. apr 2014

Ahojte je tu niektorá tak isto na tom ako ja?..Mala som priateľa bolo nám super až dokym som mu neoznamila že budeme mať bábätko od vtedy má posielal na potrat a potom mi povedal potrat alebo on ha som si nechala nášho syna..teraz som spoznala nového človeka ktorý je na mňa aj malého dobrý a ja stále cítim niečo k biologickemu otcovi malého mám si začať nový vzťah alebo nie lebo strašne sa bojím..

lenula57
autor
14. apr 2014

@macamac dá sa to doplatiť všetko neboj už to bude mať..lenže pred kamarátmi aby bol dobrý výprava že platí toto keď som sa dozvedela až má obarilo...
@berilka ved toto že neviem..

berilka
14. apr 2014

@lenula57 A stretávate sa s otcom dieťaťa? Hovoríš, že synčeka videl dva krát. A prejavuje otec dieťaťa záujem teda o Teba? Ako často za Tebou prichádza? Alebo ako často je s Tebou v telefonickom kontakte?

lenula57
autor
14. apr 2014

@berilka skoro v žiadnom :-/

berilka
14. apr 2014

@lenula57 chápem, že v Tvojom veku Ťa to stále ťahá za ním - otcom Tvojho synčeka, najmä keď ho stále miluješ. Si mladá a túžiš po láske niekoho koho hlavne Ty veľmi ľúbiš. A tento "ocko" je pre Teba tým človekom.
Ja však zo skúsenosti Ti poviem jeden skutočný príbeh - mám bývalú kolegiňu, ktorá to ťahala 5 rokov s priateľom ktorého neuveriteľne milovala - nazvem ho "Sympaťák". Ale stále cítila, že ona ho ľúbi viac. Aj on ju ľúbil, podľa mňa boli úžasný párik. On ju veľmi chcel aj za manželku, ale nemala v ňom istotu. V tej dobe mal o ňu záujem aj jeden jej kamarát, nazvem ho "Dobrák" no na toho ona ani nepomyslela. Vôbec ju nepriťahoval. Všetky okolo nej sme vedeli, že je, vzdelaný, inteligentný ... . Len skutočne nebol taký "frajer" ako ten jej Sympaťák. 😒 Dobráka teda posunula na vedľajšiu kolaj a žila so "Sympaťákom". Aj s ním bola šťastná, ale veľa krát aj nešťastná. Napokon sa doslova unavila - z tých nešťastných chvíl ktoré s ním mala. A to sa teda striedalo poriadne. 😢 A radšej obetovala tie spoločné šťastné chvíle, lebo tie jej nevykompenzovali nešťastné obdobia, ktoré prišli po nich. Tak sa napokon dala dokopy s tým Dobrákom. Aj sa vzali. Prvé roky mala ťažké, lebo stále nám len o "Sympaťákovi" vyprávala, aj keď už bola manželkou "Dobráka". Ale sú s "Dobrákom" už asi 13 rokov. Ten ju miluuuuuje nadovšetko na svete. Majú 2 deti. A ona teraz zvykne spomínať, že ako dobre, že sa včas spamätala. Manžel ju miluje, váži si ju, majú všetko, a ona si ho zamilovala a je šťastná. Je pravda, že to tam neprišlo hneď, ale ona by ho nevymenila za nikoho. Teraz nedá na neho dopustiť a ani si nevie predstaviť aký všelijaký život by mali aj jej deti s tým prvým. Nuž život sa niekedy s nami "pohrá", len mi nesmieme stratiť z dohľadu aj budúcnosť našu a našich detí. Tak takto som sa ešte doteraz nerozpísala. 😀 Prajem Ti veľa šťastia a múdrosti do rozhodovania. 😉

lenula57
autor
14. apr 2014

@berilka niečo na tom bude uvidím q skúsim sa dať s ním dokopy 🙂

berilka
14. apr 2014

@lenula57 "skúsim sa dať s ním dokopy" - s kým? S otcom dieťaťa, či s tým novým človekom? 🙂

lenula57
autor
15. apr 2014

@berilka s novým človekom 🙂

macamac
15. apr 2014

@berilka presne

@lenula57 mne kedysi jedna staršia kolegyňa - dôchodkyňa povedala, že jej otec jej vždy hovoril:
neber si toho, koho ty miluješ, ale vezmi si toho, kto miluje teba 😉

zvláštne a asi pravdivé 🙂

i keď - všetko je to osud...

lija22
5. apr 2021

@lenula57 ahoj ako dopadol tvoj pribeh?