Mám syna, o ktorom jeho otec nevie

27. jan 2023

Ahojte
Vopred prosím neodsudzujte ma, chcem sa len vyrozprávať poprípade sa spýtať či niektorá takéto zažila
Pred pár rokmi som sa zoznámila s mužom s ktorým si rozumiem dodnes
Je to môj najlepší priateľ blízka osoba ,niekto s kým si rozumiem vo všetkom
Mala som s ním otvoreny vzťah
Od začiatku som mala pocit že s ním chcem byť a mať deti
Nikdy sme sa o nich nebavili
Pochopitelne sme spávali spolu, raz som mu povedala že beriem lieky antikoncepciu a nemusí si dávať pozor, dôveroval mi samozrejme
Môj zámer bol otehotnieť s ním ,chvíľku to trvalo ale podarilo sa
Keď som zistila že som tehotná stretla som sa s ním a povedala mu že sa sťahujem lebo člen rodiny potrebuje moju pomoc
Našťastie sa viac nepýtal, veľmi ma mrzela ta lož a že ho tak skoro neuvidím ale nemohla som dovoliť aby videl moje brucho, došlo by mu to
Malému som dala meno po ňom, v rodnom liste teda nie je vedený otec
Môj syn bude mať 8 mesiacov
Jediné čoho sa bojím že mi to jedného dňa bude vyčítať prečo nemá otca
Otec dieťaťa sa stále dožaduje stretnutia a ja sa musím stále vyhovárať len aby nezistil pravdu
Neviem ako by zareagoval, každopádne peniaze ani nič od neho nevyzadujem

zooeynka
27. jan 2023

...a tak som si skomplikovala zivot, a klamem ludi naokolo. Skvele zivotne rozhodnutie

melanta
27. jan 2023

A čo si tu chceš prečítať? Klamala si a stále klameš niekomu, o kom tvrdíš že je priateľ a blízka osoba. A chystáš sa celý život klamať dieťaťu. Gratulujem ti k tvojmu charakteru.

anjelicek26
27. jan 2023

Hm otehotniet po par mesiacoch zamerneho klamania, ze beries antikoncepciu je teda velmi charakterny pocin 🙄

Dietatu povedz, ze je s darcovskych spermii, ak fakt neplanujes ziaden kontakt s otcom, ani meno, ani vyzivne pre dieta. Povedz, ze si ho tak strasne chcela, ze to slo proste aj bez ocka, kupila si "semienko" od darcu... a s otcom prerus kontakt, lebo pocitat vie.

Co ti ja viem, zdviha mi to tlak taketo jednanie...

autor
27. jan 2023

@anjelicek26 prerušiť kontakt s ním nechcem volavame si píšeme sme stále v kontakte, chýbal by mi v živote

klarissa25
27. jan 2023

Mňa furt udivuje koľko žien tu skočí na tieto diskusie

ttonicum
27. jan 2023

Nerozumiem načo ma syn meno po otcovi, keď ani otec nevie, že má syna? A ešte si mu ho aj zatajila klamstvom 😨
Moja otázka znie : "Načo bolo dobré klamať?"

anjelicek26
27. jan 2023

@ttonicum tak krstne mohla...

martul
27. jan 2023

Neviem, čo chces počuť, si divná a absolútne nechápem prečo si to spravila. Či,, chcem dieťa a hotovo "? To mi budeš celý život klamať ak synovi ak darcovi spermií?!

ttonicum
27. jan 2023

@anjelicek26 Chapem, ale aj nechapem..

deedol
27. jan 2023

ono to ani nemusi byt vymyslene, poznam typka, ktory sa zhruba po dvoch rokoch od rozchodu dozvedel, ze ma syna - byvala ho zavolala von a tam na deke dieta (malo rok aj par mesiacov). ciel byvalej bol, aby sa dali znova dokopy. (samozrejme to nevyslo, lebo takto to nefunguje.)

melanta
27. jan 2023

Prerušiť s ním kontakt nechceš lebo by ti chýbal. Proste si sebecká *****. Je mi na grc.

srdeenko19
27. jan 2023

Podľa mňa najlepšie, čo teraz môžeš urobiť, že pôjdeš s kožou na trh. Proste mu všetko povieš, tak ako je a konečne bez klamstiev. Buď to prekúsne a odpustí Ti a budete spolu a môžete si krásne žiť dlhé roky ako kompletná rodina alebo ho to položí a nebude ťa chcieť vidieť Teba, ani vášho syna. ( Ja osobne by som to riskla, nemáš vlastne čo stratiť, pretože aj tak reálne teraz spolu nie ste) Držím palce. Urobila si chybu, ale kto ich nerobí, že áno. Ešte sa môže dať všetko na poriadok a budete šťastní. ❤

zooeynka
27. jan 2023

Tak by ti chybal v zivote, ze si ho uz xy mesiacov nevidela :D To ze si volavate ti staci? Hlavne sa cudujem ze to jemu staci a ze ta daaaavno neposlal dakam....

luccija
27. jan 2023

Až neuveriteľný pribeh
Tak ste si boli blízki a zrazu Ta za 17 m nekontaktoval, nenavštívil...ok a prečo si mu nechcela povedať hneď pravdu chcela si s ním dieťa, podarilo sa tak prečo ten útek?
Mala by si povedať pravdu, lebo sa Ti podľa mňa s tým žije ťažko ty sa každý deň tešíš zo syna a on??
Na jeho mieste, ak by som sa dozvedela pravdu veľmi by som bola nahnevana.Tak si premysli čo chces buď úplne prerušiť kontakt, alebo s pravdou von.Ten malý a aj chlap si to nezasluzili neviem prečo si 2 ľuďom skomplikovala život, keď na to nebol dôvod si sebecka

jana_eyre_2
27. jan 2023

Skoro ako film na piatok.. 🤔

liloastitch
27. jan 2023

@ttonicum možno sa jej meno páčilo 😃 každopádne ak toto nie je vymyslené tak je to od autorky podraz na všetkých zúčastnených. Neviem si predstaviť čo urobí ten chlap keď raz zistí , že má dieťa.

majulino
27. jan 2023

@jana_eyre_2 poznám takú osobu, tiež urobila to čo autorka. Takmer na 100% totožný príbeh, s tým rozdielom, že jej syn má teraz 12 rokov. Aj nezainteresovaní ľudia vedia, kto je otcom, pretože je jeho verná kópia. Len otec to stále "oficiálne" nevie. Alebo nechce vedieť

jana_eyre_2
27. jan 2023

@majulino veď nevravím že to je nemožné 🤷

casillas28
27. jan 2023

Boze zena ze ta hanba nefacka...vsak si mu to mala povedat ze si tehotna (radsej si si.mohla vymysliet ze antikoncepcia nefungovala 🙈)...dieta ti to raz.nemusi odpustit

doriiis
27. jan 2023

Dúfam,že ťa raz obaja pošlú do teplých krajín.🤞

lienka9
27. jan 2023

Ved mu povedz pravdu.coho sa tak strasne bojis? Ze sa s tebou nebude rozpravat.tp nastne ak to budes tajit vim dlhsie..lebo raz sa to dozvie 100%

taisu
27. jan 2023

niekto včera pozeral Kill Bill

zooeynka
27. jan 2023

...ktora pricetna zena by bola radsej sama s dietatom ako s muzom"s ktorym si super rozumie"???? Ziadna....co nam z toho vychadza?

birika
27. jan 2023

ten otec je asi kozmonaut a prave osidluje Mars ked mus taci pisat a volat...vobec teda nemoze vycestovat a zistit to?

leangela
27. jan 2023

neodsudzujem, ale nechapem. uprimne, toto mi hlava nebere :D je ti lepsie samej vychovavat dieta? nemyslis, ze by bolo lepsie, keby sa ten otec predsalen dozvedel, ze ma dieta? ma na to pravo, nemas ten pocit? kazdopadne, ak ta bavi klamat vsetkych okolo seba, tak prosim, proti gustu...ale necakaj, ze tu sa stretnes s pochopenim, lebo toto nepochopi asi nikto.

lenka.25
27. jan 2023

A teraz daj tú o Popoluške 😂

autor
27. jan 2023

@birika on sa chce stretnúť stale ma o to prosí aj chce prísť ale ja nechcem, neviem či by sa hneval a ani neviem akoby som to vysvetlila
Keď uvidí malého pochopí, veď to je jeho verná kópia ale že úplne

birika
27. jan 2023

a to sa musi pytat? ak mi na niekom zalezi - idem.

autor
27. jan 2023

@zooeynka chcela som dieťa a on bol na to stvorený
O bratovu dcérku sa stara príkladne ked ju musi strážiť

zuzubb007
27. jan 2023

A kde je problem, povedz mu, ze si otehotnela s nim, a uvidis ako sa zariadi, cely zivot ta to bude nicit, a tvoje dieta este viac hlavne na to by som myslela nechcela by som nevediet kto je otec, v buducnosti si budu robit posmesky z dietata aj z teba, ze si skocila do postele s nevies s kym to mas, myslim, ze ci sa otec postavi k tomu tak ci tak je to nefer zit cely zivot v klamstve