Ľúbim iného

codalejrobit
9. júl 2016

Ahojte mamicky.Niesom tu nova mam len novy nick,lebo nechcem aby tu niekto vedel ze ide o mna.Pozeram ze je tu vela novych tem ohladom zalubenia do inych.Takze takto pracujem v obchode.Nedavno cca tri tyzdne dozadu som si potykala s jednym zakaznikom,do predajne chodil vyse roka a pol a samozrejme pohlady nepustili.Tak som troska poflirtovala s pohladom aj ja,samozrejme par slov,usmevy a nakoniec zoznamenie.Ja som vydata mam jedno dieta s manzelom som 8r.,nieje idealny,byvame u rodicov,doma nic nespravi kym mu nepoviem,nieje lenivy skor svojsky,co nepoviem nespravi.Pracovat-pracuje.Pred pol rokom vykvitli niejake jeho nezmary ohladom poziciek predychala som to.Teraz si to splaca.Moj novy objav je tiez zenaty cca 10r ma dve deti no jeho manzelka si sem tam vypije,vycita mu vsetko mozne.Stretli sne sa 4x,po druhej kave bol jeden bozk a vcera dalsie,on ma lubi ja zacinam k nemu tuez nieco citit.Nieco ma k nemu pritahuje,vieme sa rozpravat o vsetkom moznom,vela sa smejeme je nam spolu dobre.Co mam robit dalej?viem som ako pubertacka.Prosim vas komenty ze som blba atd si nechajte pre seba.Ja sa zblaznim ozaj neviem co dalej:(

misel0806
10. júl 2016

Zacinat si zo zenacom nieje dobry napad..ani nevies co sa z neho vykluje teraz je mozno mily skusa na teba veci flirtuje uz ako hovoris aj bozky padli no uzije si s tebou a hotovo.... Si vydata mas svoj vlastny rozum nenalet kazdemu kto sa v obchode na teba usmeje a pozrie... Aj ked muz neni dokonaly vaz si ho kym mozes,nikto nie je dokonaly kazdy mame svoje muky svoju hlavu no to vobec nie je dovod najst si milenca ktory si len uzije a odkopne ta... S manzelom sa len pekne porozpravaj daj mu najavo co ti vadi a hotovo. Vela stastia☺

chevron
10. júl 2016

jasne. zacni si so zenacom a ono sa ti to vrati. si myslis ze ked podvadza manzelku teba nebude? ved uz na sebe vidis aky je charakter. tak ked nechcem byt vo vztahu rozvediem sa bez toho ci mam niekoho ineho alebo nemam, potom to moze byt fer ak sa do seba zalubia dvaja slobodní ludia.....

kahlan1
10. júl 2016

skusit dat dokopy manželstvo, nie je správne stavať svoje šťastie na nešťastí iných - a vo vašom prípade by ich bolo dosť

lulu_2323
10. júl 2016

A je otazka na mieste ako by si sa citila ty kebyze ta manzel podvadza? Kebyze hoblvori inej babe o tebe ako o alkoholicke pise jej vola jej stazuje sa jej na teba a ty ho doma cakas ako svojho manzela lebo ho lubis a vybrala si si ho a on po 8 rokoch vztahu manzelstva zrazu bum ti povie vies co serem ja na teba mam inu pacilo by sa ti to? Zachran manzelstvo kym je cas kym je to len bozk zastav to a randi s manzelom...lebo raz mozes byt ty ta opustena a podvedena

petra3312
10. júl 2016

@codalejrobit co si cakala, ze Ti tu budu baby pisat? Kazda sudne zmyslajuca nezainteresovana osoba Ti napise, ze sa mas vykaslat na romanik, okamzite zaradit spiatocku a nenechat to zajst este dalej. Neviem, do akej hlbky az siahaju problemy s Tvojim muzom, to malo, co si napisala, nevyzera neriesitelne. Sama musis vediet, ze co robite s novym objavom, nie je spravne. Viem, ze pokusenie je neskutocne, laka Ta zakazane ovocie ( tiez sa mi nieco podobne stalo, bola som v dlhorocnom vztahu, v hre neboli ziadne manzelstva ani deti, napriek tomu sa nejdem spravedlnovat, vedela som, co mam robit a aj tak som si vybrala tu nespravnu cestu ), ale v tomto pripade je zaineteresovanych vela ludi, 2 manzelstva, 3 deti....nech sa na to pozeras cez akekolvek ruzove okuliare, nie je mozne, aby si nevidela, ze toto nema stastneho konca. Este to najmenej, co sa moze stat je, ze si obaja dostatocne v tichosti uzijete, po case Vas to prestane bavit, date si zbohom, polovicky ani deti ani nikto z okolia sa o tom nikdy nedozvie a zivot pojde dalej...ale ak to zajde len o kusok dalej, uz je tam vela prevela trapenia na vsetkych stranach. Aj keby Ste sa obaja rozviedli a chceli spolu zit, uz to nikdy nebude jednoduche, kazdy mate deti, vznikne tolko problemov...fakt to takto chces? To vsetko pretoze sa Ti paci niekto iny, ako Tvoj manzel...pre 4 kavy, niekolko flirtovnych pohladov a par bozkov? Ved si uvedom, kolko je na svete sympatickych, neodolatelnych chlapov? To z kazdeho jedneho sa takto zlozis???

madeline1
13. júl 2016

Uzivaj si lasku, zalubenie a hlavne nikdy nic manzelovi nehovor! Nezran ho. Ak sa rozhodnes ukoncit vztah s milencom, ukoncis ho...ak nie, nie...ale nikdy sa nepriznaj s neverou manzelovi. Ak dokazes podvadzat, dokazes udrzat male tajomstvo..

Ja si nemyslim, ze za to ze si sa zalubila moze manzel...Je pravda, ze ma nejake chyby...vsak vsetci mame...ale, zalubila by si sa tak ci tak...proste to sa stane...stalo sa... a ty si sa rozhodla to posuvat dalej...nieco ti urcite priniesiol, ci prinesie aj tento novy vztah

kahlan1
14. júl 2016

@madeline1 to naozaj sa takto žiť?

madeline1
14. júl 2016

Pripada mi nelogicke hadzat za hlavu len tak dlhorocny vztah...len kvoly romaniku. Avsak taktiez si treba uvedomit, ze to su veci, ktore sa v zivote bohuzial stavaju...To, kto nam skrizi cestu nijako neovplyvnime, my sa mozme len rozhodnut kam az mu dovolime zajst...
Ludia nie su monogamny...Vidíme, citime, rozmyslame....A ak sa v nas objavi prazdne miesto, dlhorocne problemy, hladame sposob ako sebe, ci vztahu pomoct ...Prirodzene, pomoc (utecha, povzbudenie, blizskost) nachádzame u ludi (v rodine, medzi priatelmi), v medziludskych vztahoch...Vztah medzi muzom a zenou je castokrat uprimnejsi, otvorenejsi ...preto je napomocnejsi, nez vztah medzi kamarátkami, ci kamaratmi...
Nechcem moralizovat, ani ospravedlnovat neveru. Myslim si ale, ze hoci je vernost vo vztahu dolezita, nemala by sa precenovat.
Dolezite je ale ako sa k tomu clovek postavi....Skutocny charakter sa tym nepochvali. Nezavesi to na krk so slzami v ociach milovanej, ci nemilovanej osobe s ktorou zije. Skutocny charakter sa pokusi riesit svoje problemy sam a nesnazi sa vyventilovat a ospravedlnit svoje chyby na inej osobe. Snazi sa vyriesit si to co najskôr a ak to po dlhsom case nahodou vyjde na povrch, az potom sa prizna....
Potom nastanu dve moznosti. Bud sa par rozide, alebo ma dalsiu sancu. Aj tu by som chcela podotknut, ze nie vzdy je rozchod spravna volba... Mnoho ludi sa jednoducho len urazi, ze ako si ho mohla ta druha osoba dovolit podviest ... ale pricinu, dovod, nehladaju..taktiez ma kazdy iny nazor na to, co uz podvod je a co este nie..
To vsetko comu sme vystaveny su spolocenske normy...castokrat idu proti nasim pocitom....ak sa co i len trochu odklonime od normy, sme sudeny spolocnostou s podobnymi chybami...
Mnozstvo ludi somnou suhlasit nebude, ale ja si myslim, ze dolezite je vediet pochopit ostatných, odpustit sebe a aj ostatnym a snazit sa robit veci tak aby sa nikomu neublizilo...
Zivot je popredkavany mnozstvom prblemovych situacii, je potrebny nadhlad a rozvaznost.

plutarchos
14. júl 2016

@codalejrobit ja by som to riesenie ani nehladal apelom na moralku. Na neveru treba troch, ako sa vravi. To je malokedy tak, ze podvadzany partner je dokonaly a ziadnej chyby sa nedopustil (castokrat sa dopusta a obcas aj velmi vaznych). A kto by aj chcel takuto situaciu riesit moralizovanim, tak sa rychlo zapletie do neprehladnej spleti vymeni emocii, subjektivnych postojov a nic sa nevyriesi, iba prehlbi konflikt medzi oboma stranami.

Byt na tvojom mieste, riesim to sposobom redukcie faktov. Zabudni na problem, ktory mas a predstav si, ze je vsetko ako obvykle, len ziadna love-affair neexistuje. Zaoberala by si sa rozvodom? Napadol ta rozvod aj predtym, nez si spoznala fesaka z obchodu? Rozvadzala by si sa aj nebyt jeho? Ak ano, potom je to velmi dobry znak, ze vo vasom manzelstve nieco nefunguje. Ak nie, tak si sa stala iba obetou rychleho vzplanutia, ktore sa ti teraz javi ako intenzivne hlboke, no v skutocnosti ti iba nemalo kedy zovsedniet. A to moze byt obrovska pasca.

Ty si zena. Ty budes viac v prdeli ako fesak po rozvode. Ak ma on taku strasnu manzelku, nech sa rozvedie. Ty sa nikam hlavne neponahlaj. Nastav sa na to, ze on akoby neexistuje a ries zatial manzela. Ci sa mate radi, ci je nejaky problem, co ti chyba, co chyba jemu, ci sa to da riesit, rozpravajte sa spolu. Mozno casom pridete na to, ze vase manzelstvo je zachranitelne. A ak nie.... fesak, ak ta ma rad, isto pochopi, ze potrebujes cas, a pocka na teba.

Btw, s pravdepodobnostou hraniciacou s istotou ta ubezpecujem, ze ak sa nerozviedol doteraz, nerozvedie sa ani potom 🙂

codalejrobit
autor
16. júl 2016

@madeline1 presla si si niecim podobnym aj ty?
ano stale sa stretavame,tak ako on ma teraz potrebuje,potrebujem aj ja jeho....mozno to bude len tym ze momentalne obaja potrebujeme niekoho vedla seba komu sa mozme vyrozpravat,citime ze ma o nas zaujem.Chodi zamnou vzdy ked moze,tvarime sa ako zamilovany pubertaci.Mm si to nezasluzi ze nic nevie ale ja mam pocit ze ho vobec nazaujima co robim,co viac je s kamaratmy,stale pivo ja to necham asi tak ako to je,,,,a uvidime co bude dalej,,,,ano ukamenujte ma tu ale bohuzial lubim viac toho druheho ako mm

plutarchos
16. júl 2016

@codalejrobit to, co pises, je inak ucebnicova crta citovej deprivacie. Pre mnoho partnerov je nevera akymsi extremnym nastrojom na upriamenie pozornosti na svoje emocionalne potreby, nieco ako 'haloo, chybaju mi city, pozri, kam si ma az dohnal'. Je to nevera, ktora podvedome tuzi byt odhalena, lebo skryva message voci manzelovi. Zvaz poradnu, stoji to za to, nerobis nic zle, to nie, len mozno by si potrebovala nadhlad cloveka, ktory tieto pribehy pocuva kazdy den. Tie pribehy, zistis casom sama bud v poradni alebo v tom horsom pripade na vlastnej kozi, maju vzdy do bodky rovnaku kostru a v 99% aj rovnaky zaver.

You're heading for disaster, cause you never read the signs... vies, co to je za pesnicku? 🙂

Zvolni a nikam sa nezen.

lulu_2323
17. júl 2016

@codalejrobit chodi za vami? Deti ho poznaju? On ta potrebuje a ty jeho? Toto su len dristy na obhajenie tvojej neveri nic viac! Ako mozes povedat ze on ta potrebuje jeho potrebuju jeho deti a rodina a teba potrebuju tvoje deti a tvoj muz! Kebyze sa muzovi viacej venujes randis s nim zajdes do poradne povies co ti vasi a vyvyjas viacej usilia o vas vztah mozno by nemusel on chodit za kamaratmi a ty sa vyplakat na rameno inemu chlapovi preboha dievca spamataj sa rozbijas rodiny jemu sebe ty novy objav lubis teraz ktm ho nepoznas o 8 rokov by to bolo to iste zas by prisiel niekto iny sem tam vztah vychladne ale treba ho zachranit nie utekat hned do druhej naruce a vies pises sem kde vadsina z nas ma rodinu zachranuje svoja manzelstva a ty od nas cakas ze ta podporime? Nie ukamenujeme ta pretoze nicis manzelstvo rodiny vztahy ublizis detom muzovi vsetkym a tvoj muz teda podla toho co pises nie je zly len sa nerozpravate a neriesite problemy to je vsetko

svetluska82
17. júl 2016

@lulu_2323 poznam pary, ktorym nevera zachranila manzelstva...Uvedomili si vdaka nevere veci, ktore predtym nevnimali...Takze tieto silne slova by som na tvojom mieste zvazila. Zrejme doma nejaka stranka nefunguje, preto dala sancu niekomu inemu. Otazka je ci to bude fungovat za takych podmienok

lubkavargova1
17. júl 2016

zaujimave ze vzdy dotycne manzelky su alkoholicky....to len mne take udrelo do oci ci aj vam???
A l tak btw. ked ma dakto gule sa kurvit, tak nech to pise pod svojim pravym nickom a ni ezakladat nove...to je charakter podla mna, ze si stojim za kazdym, aj dobrym aj zlym...

codalejrobit
autor
19. júl 2016

@lubkavargova1 nebudem to pisat pod pravym nickom lebo aj jeho manzelka je tu na mk.

@svetluska82 mozno aj toto mi pomoze ze mam ostat s mm.Neviem.Neviem si pomoct,nelubim ho uz.No k svojmu novemu objavu za to citim toho viac.Pozna aj moju dcerku zial jej nenozem este vysvetlovat nieco co nieje ma 6r a je na to este mala

lubkavargova1
19. júl 2016

@codalejrobit a ked sa to cele prevali, myslis, ze to manzelka nezisti ktosi-cosi?

ja robim tiez s ludmi na prevadzke kde pridu fesny chlapy. Aj poflirtuju aj sa usmeju aj polichotia. Samozrejme ked som bola po rozchode, tak mi to padlo dobre...kazdej zene sa paci ked jej nejaky muz povie lichotku ked sa sprava ako gentleman. Neviem, existuju vsak urcite hranice ktore nas robia profesionalmi v nasich profesiach...ci?

adusased
19. júl 2016

@codalejrobit to co robis/ robite nie je fer voci tvojmu mm ani voci jeho manzelke z mojho pohladu ide o zvyšovanie si ega a sebavedomia....pises,ze tvoj mm si to nezasluzi...a ani jeho manzelka si to nezasluzi,zial toto odsudzujem....byt stastny na ukor cudzieho nestastia,tak budte obaja taki,ze svojim partnerom o tom poviete a chodte si za svojim snom byt spolu,ale nechapem,ako Vam svedomie da a este ked su aj deti,ze dokazete hrat pretvarku...ani jeden z Vas nema charakter a ked chcete v tom pokracovat,tak evidentne Vam to vyhovuje takto.....tvoj muz aj jeho zena si dokazu zariadit zivot si myslim aj bez takych ako sa Vy.

jenny788
24. júl 2016

@codalejrobit mozem povedat ze mam podobnu skusenost z odcudzenim sa od manzela no spravila som chybu a pokracovala s milencom z ktoreho sa vyklulo nieco este horsie ... samozrejme som to tusila no vzrusenie ma zaslepilo ... drzim palce

kosicanka1
24. júl 2016

@codalejrobit jeho manzelka je tiez tu na konikovi? To stiha popri svojom alkoholizme?

codalejrobit
autor
25. júl 2016

@kosicanka1 ona nepije vkuse a tvrdy alkohol ale len pivo a casto,proste potrebuje mat v sebe to pivo,,,,,napr ja osobne vypijem jedno a som k,o
@jenny788 to ozaj?ja som k.o neviem ani co dalej robit ale chyba mi ked niesme spolu ale asi sa na to vsetko vykaslem a skusim zit zasa pre mm

jenny788
25. júl 2016

Ja mozem hovorit len za seba ale v tej chvili poblaznena niecim novym a nezazivanym v normale som opustila vsetko a nechcela sa vracat spat. Vedela som ze je moj novy objav problemovy ale myslela som si ze pre mna sa zmeni tak ako to sluboval a moja dovera k nemu bola odlozena kvoli dobremu pocitu aky snim zazivam a to sme neboli mladi a neskuseni. Spravila som to co som citila v tej chvily a nehladela na nasledky a tie sa uz nedaju vziat spat milenec ma zacal bit a robit take problemy ze som sa preklinala ovela viac ako predtym ale bola to moja sprostost priznavam si to mohla som mat viac oci otvorene ale je tam to ale

jenny788
25. júl 2016

@codalejrobit nedala som v predchadzajucej sprave ... ja mam mozno o to inu skusenost ss tym ze ja aj moj objav sme si vysporiadali vtedajsich partnerov.

sasa1310
25. júl 2016

@codalejrobit však to povedzte svojim polovičkám. Navrhni mu to, či to je pre teba ochotný urobiť? Tuto si potajme, stretávate sa potajme ako keby vám veľmi záležalo na oboch polovičkách.
Prepáč, ale takto sa to nerobí. Aby ten tvoj amant, nebol doma perfektný manžel vo všetkom a ty jedna z mála, ktorá mu dala bez okoľkov.

sasa1310
25. júl 2016

@jenny788 tuto čo myslíš sa čo vykluje? Chlap, ktorý si nájde milenku a ktorú tají manželke? Ja osobne by som o takého ani nezakopla. Iba v prípade, že si predtým ukočíruje svoj vzťah.