Ľúbim iného

codalejrobit
9. júl 2016

Ahojte mamicky.Niesom tu nova mam len novy nick,lebo nechcem aby tu niekto vedel ze ide o mna.Pozeram ze je tu vela novych tem ohladom zalubenia do inych.Takze takto pracujem v obchode.Nedavno cca tri tyzdne dozadu som si potykala s jednym zakaznikom,do predajne chodil vyse roka a pol a samozrejme pohlady nepustili.Tak som troska poflirtovala s pohladom aj ja,samozrejme par slov,usmevy a nakoniec zoznamenie.Ja som vydata mam jedno dieta s manzelom som 8r.,nieje idealny,byvame u rodicov,doma nic nespravi kym mu nepoviem,nieje lenivy skor svojsky,co nepoviem nespravi.Pracovat-pracuje.Pred pol rokom vykvitli niejake jeho nezmary ohladom poziciek predychala som to.Teraz si to splaca.Moj novy objav je tiez zenaty cca 10r ma dve deti no jeho manzelka si sem tam vypije,vycita mu vsetko mozne.Stretli sne sa 4x,po druhej kave bol jeden bozk a vcera dalsie,on ma lubi ja zacinam k nemu tuez nieco citit.Nieco ma k nemu pritahuje,vieme sa rozpravat o vsetkom moznom,vela sa smejeme je nam spolu dobre.Co mam robit dalej?viem som ako pubertacka.Prosim vas komenty ze som blba atd si nechajte pre seba.Ja sa zblaznim ozaj neviem co dalej:(

mysga
9. júl 2016

To nie je láska, to je len pobláznenie, po troch týždňoch je strašne skoro toto riešiť.

Čo máš robiť? Pozri sa, či ti toto stojí za osem rokov manželstva, povedz si, čo chceš, či je ten nový dosť dobrý na to, aby ste rozbili dve manželstvá, neviem, čo čakáš, či to, že po ôsmych rokoch sa pôjdete zo seba s manželom pokakať....

Veď nepíšeš, že by ťa mlátil, alebo by ste mali neriešitelný problém, jednoducho rozmýšlaš šuškou, nie hlavou, skús sa na to pozrieť takto. Niekto ti pripomenul začiatky vzťahu, ale to budeš teraz do smrti každých pár rokov meniť chlapa? Nemyslím to v zlom, myslím to úprimne, ako radu.

mysga
9. júl 2016

A samozrejme, že chlap, ktorý ide podvádzať, ti nepovie, že jeho žena je dokonalá a úžasná a len si chce nájsť bokovku. Lebo sa čudujem, aké sú vždy tie manželky milencov strašné. Údajne.

sibalka21
9. júl 2016

Suhlasim, kazdy chlap ktory podvadza ti natara ze jeho zena je neschopna alkoholicka :D A pritom ta mozno bere fakt len ako bokovku... Nepoznas ho, nevies aky je.... Uz je na tebe ci zahodis 8 rocne manzelstvo koli poblazneniu alebo nie.. Ale uz je to jedno lebo obidvaja ste podviedli a ja osobne by som s takym clovekom nezila

sissy27
9. júl 2016

@codalejrobit veď keď je to taká láska, tak sa obaja rozveďte a začnite spolu žiť, aký problém? 🙂
ale vážne, neviem čo chceš počuť... máš problémy v manželstve? tak si v prvom rade vyrieš tie, ale nie neverou... sadni si s manželom, povedz, čo ti vadí, čo chceš zmeniť, nech sa k tomu on nejako vyjadrí, prípadne zájdite do poradne... ak sa nenájde žiadna spoločná cesta, tak holt od seba a potom si ži s kým chceš ako chceš... tvoj nový objav to isté - vyriešiť si problémy doma a ak to nepôjde, tak rozvod...
vzťah treba ukončiť kvôli sebe, kvôli tomu, že to nefunguje a nedá sa s tým človekom žiť, ale nie kvôli tomu, že si stretla niekoho druhého, kto teraz vyzerá ako ideál... lebo o pol roka zistíš, že aj on má svoje chyby a možno ešte horšie ako jeho predchodca a potom čo? vrátiš sa k manželovi? nájdeš si inú náhradu?
a len tak mimochodom - keby to mal on v manželstve také tragické, tak ver, že je rozvedený už dávno... ale zas keby ti povedal, že má doma fajn ženu akurát je to už po tých rokoch nuda a potrebuje si vrznúť, tak by si ho asi rovno poslala kade ľahšie, nie?

jajka257
9. júl 2016

@codalejrobit pouzi hlavu. A predstav si seba na mieste jeho manzelky....a este dnes tu pribudla aj ina tema, z toho opacneho konca, ako sa citi odkopnuta zena....citaj a premyslaj, toto chystas jeho zene, jeho detom a o par rokov mozno aj sebe....

sissy27
9. júl 2016

@jajka257 hmmm neviem prečo by ona mala byť zodpovedná za rozpad jeho rodiny... za svoju rodinu je predsa zodpovedný on, nie? on si má držať nohavice zapnuté a nechodiť po kávičkách s inými ženami, on sľuboval svojej manželke vernosť a v dobrom a v zlom, nie nejaká ďalšia žena... jednoducho každý si jej zodpovedný za svoju rodinu, nikdy to nie je vina tretej osoby...

svetluska82
9. júl 2016

@codalejrobit ahoj, podobnym som si presla a ja radim vyckaj a uvidis.Ono po case pan dokonaly vobec nemusi byt pan dokonaly....Mozno len hlada unik a flirt,ktovie. Za tak kratky cas je velmi zavcasu dedukovat ci si laska jeho zivota alebo len (dalsia) buduca milenka...Na tvojom mieste nejaky cas hram na dve strany...a uvidis ako sa v eci vyvinu, aby si neskor nelutovala ze si prisla o manzela

jajka257
9. júl 2016

@sissy27 no u nas sa hovori, ze ked fena nema zaujem, pes ma smolu ( slusna verzia) a v pripade, ze on by si aj tak nasiel inu, nech sa paci, ale v tomto pripade je to ona, co pomaha znicit dve rodiny a trom detom zivot....

janinah
9. júl 2016

Päťadvadsať vam po holej...obidvom...neviete si vážiť čo doma máte...on alkoholičku?cha-cha,nič lepšie mu nenapadlo? to si ozaj myslíš,že svoje šťastie vybudujete na nešťastí dvoch ľudí a troch detí? s aspamätaj,kým nie je neskoro...vieš koľko sympaťákov vošlo do cesty mne i možno každej čo tu sme? ale použili sme rozum a nie to čo máme v gatiach....no,asi to bude ten neželaný blbý koment...tak končím a želám ti presne to,čo si zaslúžiš....

sissy27
9. júl 2016

@jajka257 hej, poznám toto "porekadlo"... ale preboha, jeho niekto núti? no a povedzme si ako je, keby ten pes nezačal cudziu fenu oňuchávať, tak tiež asi nič, že? jednoducho každý si je zodpovedný za svoju rodinu, nebola by to ona, bola by to iná ale chlap je stále ten istý... ona si samozrejme nesie zodpovednosť za tú svoju rodinu - tiež nebyť tohto, tak jej skôr či neskôr padne do oka niekto iný... ale je blbosť povedať, že ona rozbíja obe rodiny... zas nerobme z tých chlapov chudáčikov opantaných, neschopných sa brániť či vôbec odolať...

jajka257
9. júl 2016

@sissy27 oni rozbijaju spolocne...ved sa zas nezastavajme chudatok zienok, oni vlastne len boli obetou....ak raz nechcem, moze okolo mat tancovat aj princ a nic nebude, ak mam zajacie umysly, tak je vlastne jedno, kedy a skym toe rodiny znicime....ci?

sissy27
9. júl 2016

@jajka257 ja hovorím len toľko, že každý si je zodpovedný za tú svoju rodinu, za vzťah s tým, ktorému sľuboval vernosť... nie za rodinu toho druhého 🙂 každý si ničí to svoje...

lulu_2323
9. júl 2016

Vies podla mna na teba sedi presne toto: nevymen cloveka ktory ma 80% toho co ti vyhovuje za 20%...ty si uvedom jedno ze ty si si zobrala manzela lebo si ho lubila vyhovoval ti a sama si si ho vybrala vtedy mal pre teba 100 percent teraz ma mozno 80 a novy objav ale len 20 a ty chces vymenit tych 80 percent svojho manzela s ktorym mas dieta len za nejake chvilkove poblaznenie? Prepac ale zobud sa kym nie je neskoro tvoj manzel ta netira aby si utekala nepodvadza ta tak otvor oci a spamataj sa kym nie je neskoro...vies co miesto tych kaviciek s novou znamostou na tu kavu zajdi zo svojim manzelom boskavajte sa obimajte a zacnite znovu randit zachran manzelstvo a kasli na poblaznenie zatial su to len bozky tak s tym sekni vies co ale ty si tuto situaciu nemala ani dopustit vela ludi ti bude este sympatickych a co teraz kazdemu das?

alaguema
9. júl 2016

@sissy27 Zodpovedný za jeho manželstvo je, samozrejme, on, ale ona (frajerka), je spoluzodpovedná za situáciu, ktorá nastala a ktorej je aktívnou súčasťou. Tu nejde o zastávanie sa neverného chlapa, ale o reálne vykreslenie situácie. A argument, že keby nedala ona, dá iná, je taký absurdný. Je to čistý alibizmus a vykrúcanie sa zo zodpovednosti. No a už len takého by som chcela, ktorému je v podstate jedno, ktorá mu podrží.
@codalejrobit čo máš ďalej robiť? Vieš čo je správne a čo nie, že? Tak odpoveď poznáš. Ak potrebuješ mimomanželský románik, pohľadaj si na to slobodného, aspoň o niečo menej si zaťažíš karmu. A o láske snáď nepíšeš vážne. Sú to len vzbúrené hormóny a lákavé vybočenie z rutiny.

judycel
9. júl 2016

@lulu_2323 napsala jsi to výstižně a přesně , holka važ si co máš nebo až o to příjdeš poznáš o co jsi přišla . Když chlap opustí ženu s dětmi může jednou opustit i tebe nebo poznáš že nikdy nebude brát tvé dítě za své nikdy nebude , když ty své by opustil . jen si nasereš do gatí lidově řečeno .

maria1989
9. júl 2016

aby si o nejaký čas nebola ty manželkou, ktorá si vypije a potom všetko vyčíta druhému mužovi 😀

snufy
9. júl 2016

Prepáč ale kvôli poblazneniu stratiť to čo máš doma,je veľká hlúposť. Žiadny chlap nieje dokonalí, ale je sranda že argumentujes jeho minusmi pri obhajobe nového objavu. Ver že keď prídeš o to čo máš, bude neskoro vraciat niečo späť. Ja osobne by som svoju manželku nevymenil za žiadnu inú,vždy som si ju vážil a bol som jej oporou. Dala mi dve krásne deti, pre ktoré žijem. Žiaden nový objav by mi nestál za to aby som o to všetko prišiel a sklamal manželku ktorá ma milovala a verila mi. Snáď sa rozhodneš správne. Držím palce.

n0mi
9. júl 2016

Hor sa do toho. Po troch kavickach tam je laska do konca zivota.
Ja len jedno poviem, tento chlap si absolutne nevazi svoju zenu, kedze robi to co robi. Preco by si mal v buducnosti vazit teba? Ked to nerobi ani teraz.... Nie je mu cudzie ta vabit, pozyvat von a prejavovat naklonnost. Ale kludne rob to co myslis. Jedno vedz, robi to teraz a bude to robit opat a mozno Tebe. Karma is a bitch, karma always catches.

ssussie
9. júl 2016

Ak si sa dostala do toho stavu, tak su dve moznosti, bud si nezodpovedna a ide len o rozmar alebo ti tvoj vztah dlhodobo nefungoval a je jedno, kto je tvoj novy objav, lebo skor ci neskor by niekto prisiel. Najprv si 'uprataj' v sucasnom vztahu a rozhodni sa ci chces koniec a az tak ries niekoho ineho...ebo uz ked vlezies cudziemu chlapovi do ... Do naruce... uz nebude cesty spat 😉

lintu
9. júl 2016

Takže: vyše roka aj pol spolu komunikujete len očami, prípadne si prehodíte nejakú milú frázu, potom sa stretnete štyri krát v kaviarni...
Veď ty ho v podstate vôbec nepoznáš. Nevieš ako sa správa v reálnom živote, ako reaguje na rôzne podnety. Aj na takom pohovore spievajú o sebe všetci úžasné ódy....v praxi sa však už nie každý ukáže až takým skvelým zamestnancom.

Ľúbi ťa? To ti povedal či si to len myslíš? A ako ťa ľúbi? Pre niektorých tieto slová totiž neznamenajú nič. Sú to pre nich len také frázy, ktoré nemajú problém použiť pri hocikom... ako ekvivalent sexuálneho harašenia alebo chvíľkovej eufórie z dotyčnej osoby.

Fešákova manželka si občas vypije a ešte má tú drzosť niečo mu aj vyčítať? Dôvod? Nie sú tie výčitky opodstatnené? Nemá manželka nejaký zdravotný problém, vrámci ktorého by mal pri nej stáť a neobháňať ďalšie? Chápeš, ak je ten typ, ktorý pred problémami uteká, kde máš záruku, že pri tebe by to nebolo rovnaké?

Jeho úprimné city voči tebe si asi najlepšie overíš nejakým návrhom radikálneho riešenia tejto situácie. Teraz, kým sa stretávate bokom mu nejde o nič. To sa veľmi ľahko hrajú takéto hry. Ľudia zvyknú zaradiť spiatočku, až keď ide do tuhého. Potom aj tá neschopná manželka príde nakoniec ako fajn osoba.

Predpokladám, že ruku do ohňa by si zaňho ešte nedala. Momentálne si ním len očarená, lebo ti poskytuje niečo iné ako sa ti dostáva doma. Tvoje manželstvo posudzovať nejdem. Nepoznám vás. Zamysli sa však, či toto všetko nie je len dôsledok sterotypu a automatiky a či by sa s tým ešte nedalo prípadne niečo robiť. Vieš ako.... so súčasným manželom si vydržala osem rokov... Máte sa zle? Stojí ti za to, zahodiť ten čas kvôli niekomu, s kým by si začínala úplne od nuly? Urobila doslovný skok do neznáma?

codalejrobit
autor
9. júl 2016

Baby niesom ziadna lahka zenska jednoducho sa to stalo....mm neviem uz to nieje to co bolo dakedy.Ked mu nieco poviem urazi sa.Stale len praca navyse,vecer pivo co uz.Tomu novemu som mozno prisla vhod ze ma doma problem,ale ja sa z nim bavim ozaj o vsetkom.Volame si,piseme stale ked je na to vhodna prilezitost.Baby ja fakt neviem co dalej...prepacte mi to

codalejrobit
autor
9. júl 2016

@lintu mas pravdu ruku zanho do ohna nedam

jeennyv
9. júl 2016

@codalejrobit vies to ti kazdy kto ta chce dostat a vyhodit si z kopytka moze povedat, ze jeho partnerka je taka a hentaka, mas na to nejaky dokaz alebo toho cloveka poznas lepsie ako len ahoj a ahoj z obchodu, v tvojej situacii, ak doma ie je priazniva by ti bol dobry hocikto kto by prejavil zaujem, topiaci sa slamky chyta, vyries si problemy doma a neries ich s niekym inym a inde....

svetluska82
9. júl 2016

@codalejrobit hlavne sa neunahli....inak prides o manzela

svetluska82
9. júl 2016

@codalejrobit z vlastnej skusenosti ti poviem, ze raz ma jeden obletoval, vedel presne ako na zeny, tak sme sa chvilku stretavali, drzala som si odstup, doma muz hadam o nicom nevedel...chvilku som to tahala na dve strany, pan dokonaly mi lasku vyznaval, prikyvoval, len som si piskla a uz dofrcal mi pomoc s nakupom alebo s hocicim. Muz v tom case nebol doma, mali sme krizu. Po case som zistila ze tie iste kaleraby tlaci dalsim siedmym!!! zenam....nahoda ma k tomu doviedla...niektore zeny som poznala osobne velmi dobre. Ja som sa medzitym stihla zalubit do neho a ked som pritlacila na neho tak zaradil spiatocku, zrazu nemal tolko casu, dokonca ani na napisanie sms...Najjhorsie bolo pretrpiet kopacky a doma sa tvarit ze sa nic nedeje, mesiac som len spala a pracovala chodila som ako bez duse, muz si myslel ze som chora, nakoniec to preslo a bolo mi to veeelkym ponaucenim ....otvorili sa mi oci o idealoch muzov

lintu
9. júl 2016

nemusíš sa nám ospravedlňovať 🙂 je to tvoj život a je len na tebe čo s ním urobíš... ak v ňom niečo pokazíš, sama si to vyžerieš... ak sa ti podarí urobiť niečo dobré, tiež sa z toho budeš tešiť len ty 🙂 za mňa - nerieš fešáka...vyrieš si najprv čo máš doma... od vzťahu s manželom nemôžeš očakávať to čo kedysi...tie vzťahy sa proste menia a vyvíjajú.... daj mu možnosť tiež o vás zabojovať.... neviem, či vie, že máte vôbec nejaký problém (teraz nehovorím o tej tretej osobe).... každopádne možnosť niečo urobiť, by mal dostať.... choďte von, urobte niečo inak ako normálne... uvidíš, čo sa stane... ťahať tretiu osobu (navyše zadanú tretiu osobu) do vzťahu je možno príjemné, no nič to nerieši... posuňme sa trochu v čase a predstav si, že by si s tým druhým nedajbože otehotnela a nechal by ťa...čo potom?

tomiholjubavi
9. júl 2016

@codalejrobit vieš čo ma napadlo? že možno vobec nejde o toho chlapa...problem je v manzelskej rutine a tom, ze tvoj manzel ta onudil..mozno k tomu aj hodnou mierou dopomohol...hovori sa, ze muzi lubia očami a ženy ušami..my baby, jednoducho potrebujeme trochu romantiky, lasky, neznych patosnych dristov... 🙂

viem to aj podla seba, napr. moj muz sa rad hrava na počítači...niekto by povedal, že detinské hobby, ale tak aspon sedí pri mne doma 😀 nevadí mi to...ale ked maju turnaj v druhej svetovej vojne, vie sa hrat neskutočné hodiny a ja potom sedim znudena a keby nebolo kona, tak aj frustrovana... 😀 jednoducho mi vtedy chyba pozornost...da sa to riesit dvoma sposobmi - bud hladat inde (a nejaky ochotnik by sa určite našiel raz dva, čo by pošepkal vrúcne slovka), alebo sa snazit nabudit manzela 🙂

druha moznost ma veeela podvariant, zalezi od nalady a zahrna všetko od sofistikovaného zvádzania, cez kreatívne hry ...až po priame oznamenie typu: Som tu jak kol v plote a kym ty riesis svoje debiliny, mne chyba trochu pozornosti. okamzite ma vezmi na večeru, alebo von 😀 Niekedy nie je na škodu použiť aj tú poslednú verziu. Chlapovi často ani nedôjde, ze sa zena cíti odstrčena, zanedbávaná.. a to je právne plodná pôda pre chutky povyrazit si s niekym inym. muz ta nemusí tyrat, aby si sa citila nestastna a dostala hriešne myšlienky..uplne stači, že kym tvoje srdce tužobne vzdycha za romantikou, on si škrabká gule pri počítači 😀

odporučam ti na novy objav sa vykaslat a íst zabojovat o manželstvo..a ak nemas chut na obradne ritualy ako zo zenskeho casopisu, proste mu to na rovinu vyklop a je 🙂 povedz mu ako sa cítiš a po čom túžiš...nie v hádankách a inotajoch, na rovinu. mozno by som zlahka nadhodila aj to, ze niekomu sa asi pačiš...drahy sa bude citit v ohrozeni a zabojuje.. takze moja rada: zalub sa znova do svojho muza a nebude ti treba ten druhy...

PS ak sa aj rozhodnes, že tvoje manželstvo uz nie je pre teba, najdi si aspon bezdetneho...dve deti su dvoje alimenty, stretavanie s byvalkou a ine nepríjemnosti, ktore kvitnúcu lasku nerozvíjaju.

marinablue
9. júl 2016

@codalejrobit Keby si bola slobodná aj tak by som ti napísala aby si nechala radšej ženáča na pokoji. Ale ty si navyše vydatá. A tu už je v hre šťastie mnohých ľudí. Kto vie či by ťa ešte pozval na rande keby si mu povedala, že ďalšie rande bude až keď sa rozvedie a ty tiež. ☹ Ak je to pravá láska a ste si obaja istí tak jedine vtedy by to snáď malo zmysel. Aj keď vo vašom spoločnom živote by stále figurovali jeho deti z prvého manželstva a aj tvoje dieťa z prvého manželstva. Boli by ste dosť rozvetvená rodina. A vždy platí že čím zložitejšie rodinné vzťahy tým ťažšia výchova detí. Tiež som vydatá, dokonca oveľa dlhšie ako ty. Tiež ma pozývali klienti na kávu, ale ja som nikdy nepovedala áno. Všetci dostali košom, dokonca aj tí najväčší fešáci. Aj keď je pravda, že doma som sa občas pohrávala s myšlienkou ,aké by to asi bolo, ísť von s chlapom, ktorý sa mi páči. Niečo ako platonická nevera 🙂 Ale vždy vyhral zdravý rozum a hlavne to, že svojho manžela naozaj milujem. Vzala som si ho a za svojim rozhodnutím si aj po rokoch tvrdo stojím. Napriek tomu že vie byť niekedy pekne protivný. A samozrejme aj ja. Ale to neznamená že sa nemáme radi. Na vzťahu treba pracovať, lebo inak je to stratené. Len škoda že nie všetci ľudia žijúci v manželstve si toto uvedomujú. Toľko vecí sa v živote zmení, prídu deti a prevrátia všetko hore nohami, príde stereotyp a prvé krízy. A my zabudneme, prečo sme sa voľakedy zamilovali. A práve toto sú obdobia kedy je pred nami veľká výzva. Zabojovať a snažiť sa. Nehľadať hneď niekoho iného, lepšieho, novšieho, zaujímavejšieho.... Držím palce lebo to teraz nemáš ľahké. Nechala si to zájsť dosť ďaleko. Nemôžem ti viac poradiť, rozhodnutie ako budeš žiť a s kým je len na tebe. Skúsila som vyjadriť svoj názor, lebo ja by som môjmu mužovi neverou ubližovať nechcela, ani keby sme mali neviem akú obrovskú krízu. A ani deťom lebo nevera vždy ublíži aj deťom.

bratislavcankanm
9. júl 2016

@codalejrobit preboha spamataj sa !!!! lubi ta ??? po 4 stretnutiach a par pohladoch (aj keby tych pohladov boli stovky) ??? hlada zmenu, chce ta pretiahnut... a zrejme nie si jedina...

nejdem radsej viac pisat, len este raz zopakujem - preber sa !!!

dionyzka
10. júl 2016

@codalejrobit ja osobne by som sa neunahlila. Obidvaja mate zavazky voci svojim detom i partnerom. Najprv treba poriesit terajsi vztah, ukoncit ho, vyriesit deti, aby vsetkemu rozumeli a potom ist do druheho vztahu. Myslim, ze toto sa moze stat kazdemu a taka ta "zakazana laska" laka, ale mozes s nou ublizit ludom, ktorych mas rada i sebe.
Mozte sa pekne porozpravat ale neznosti dajte bokom.
A manzelovi povedz otvorene, co Ti vadi (vecerne pivo, malo neznosti, spolocne chvile... ).