Šéf je ku mne veľmi priateľský

kamiska098
24. nov 2021

Ahojte, potrebujem sa vypisat z jednej veci lebo uz dlhsie sa nad tym zamyslam a nie a nie sa ako si zbavit toho pocitu.... robim v jednej kancelarii a vedla je sef, no a ide o to, že mám pocit ze je ku mne az moc priatelsky, vzdy sa o mna zaujima, vidim ze sa snazi byt vtipny., hovori vtipne historky a tak ked je pri mne, ako vobec to nie je vtieravé, on je velmi prijemny clovek, ale proste sa mi zda jakeby som sa mu pacila lebo vzdy sa snazi rozvijat konverzaciu a bavit sa o vselicom, usmieva sa pekne na mna a pod. nijak okato so mnou neflirtuje mozno to ze sa na mna pekne usmieva a skoro furt sa zacne prehrabovat vo vlasoch ked sa na niecom spolu smejeme ale nic viac ziadne ziadostive pohlady na mna nehadze skor posobi velmi zlato...on je zenaty ma rodinu a nie nejdem sa Vas tu pytat o radu ci mu mam dat sancu abo nie, taka blba nie som, rodinu by som nikdy nerozbila... ano je mi sympaticky ale tam to konci, kebyze neni zenaty tak mozno by som mu aj sancu dala, ale nejdem tu polemizovat... ide o to ze ked je taky mily ku mne usmieva sa na mna, tak mna to potom rozptyluje a sa neviem sustredit na robotu... neviem to len tak hodit za hlavu ked ho vidim niekolkokrat do tyzdna a musim na neho furt mysliet... povedala som si ze musim ho nejako vypudit z hlavy ale ta to sa velmi nedá... je to fakt proste velky sympatak len ma hneva ze potom nerobím tu robotu tak jak mám... skor mam pocit z jeho strany ze ide len o take jemne honenie si ega... nemate nejaku radu aby som na neho tolko nemyslela? Odsuszujuce komentare si nechajte pre seba, neplanujem ho nijako balit, a ani on mna, je to cisto psychicka zalezitost, pritazlivost sa moc neda ovplyvnit, ale nechcem aby ma to uplne pohltilo...

haley7897
24. nov 2021

@kamiska098 normálne, vyhýbaj sa, pripadne ukonči akékoľvek konverzácie ktoré sa netýkajú práce, nezdrziavaj sa v jeho blízkosti ak to práca vyslovene nevyžaduje. Hneď sa prestane na teba priblblo usmievať a prehrabavat vo vlasoch.

janai1
24. nov 2021

Nenamýšľaj si...
A navyše keď sa mu sama podsúvaš on reaguje ako každý chlap 💁‍♀️ prestaň ty, prestane aj on

kamiska098
autor
24. nov 2021

@janai1 nepodsúvam sa on vacsinou zacina konverzacie

elizabet173
24. nov 2021

@kamiska098 no aj ťa to rozptyľuje a nerobíš si svoju robotu tak, ako máš, tak si už celkom slušne namotaná, minimálne ti lichotí jeho záujem o teba. Keď odpovieš len úsmevom, nebudeš pokračovať v konverzácii, skloníš hlavu nad prácu, pôjde šuchoriť perie niekam inam.

haley7897
24. nov 2021

@kamiska098 on začína konverzácie... A čo ti bráni ich ukončiť? Ak začne o niečom mimo práce, zmeň tému na pracovnú.

sissy27
24. nov 2021

@kamiska098 ja by som ťa uzemnila tým, že si zbytočne nenamýšľaj. To, že je k tebe milý a slušný nemusí znamenať nič iné ako to, že je milý a slušný a snaží sa mať v práci príjemné prostredie. Ešte by si mohla mať despotu, ktorý ťa bude buzerovať aj za to ako sú oblaky na nebi a neusmeje sa ako je rok dlhý. Ak to naozaj neprekračuje hranice intimity a slušnosti, tak buď rada, že je aký je. Inak môj šéf so mnou tiež zdieľa kadečo, aj čo by nemusel 😂 a nič za tým nie je. Proste trávime spolu viac ako tretinu dňa, tak je fajn mať dobré vzťahy.

marcellka32
24. nov 2021

Možno si nezažila dobrého šéfa, možno sa snaží byť len milý, aby si sa cítila v práci dobre...ale, keď už nad ním premyslas a nevieš sa sústrediť, tak si sa zrejme už namotala na neho

kitycat
24. nov 2021

Pekne si protirecis 🤣🤣🤣

Nejdes ho trhat od rodiny ale myslis na neho tak, ze si nerobis pracu. Esste ze nestiepite atom ci co. Ak ho mas akoze na haku tak si pokecajte ako priatelia a poto sa venuj praci, ak si dospela a nezavisla zena urcite to zvladnes. Ak si naivna nastka tak asi nie

jana_eyre_2
24. nov 2021

Tak keď sa ti niekto veľmi páči a on je milý, je možné že za jeho gestami vidíš viac ako naozaj je.. keď je to normálny chlap a má rodinu, tak ak sa mu aj páčiš, nič to neznamená a môže to robiť podvedome, takže ani nemáš akú šancu mu dávať.. proste komunikuj len to nutné, neusmievaj sa príliš a jeho to prejde, potom aj teba..

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamiska098
autor
24. nov 2021

@sissy27 áno asi máš pravdu asi si naozaj len namýšľam

simca06022011
24. nov 2021

podla mna takto sa sprava vacsina ludi na pracovisku, nechcu aby rec stala atd atd... a potom staci ak si slobodna a zacnes si namyslat ze je na teba "nadmieru mily" a je za tym nieco viac. Ale fakt je, s kym sa ma rozpravat ak je vas napr. vo firme malo? Ak ti to prekaza, tak je z toho lahka cesta von: "prepac, musim si urobit pracu, neveim sa sustredit ked mi tu kvakas historky... atd atd" alebo si proste robit svoje.. ja tiez idem okolo chalanov, pokecam s nimi a asi by ma slahlo, keby doma riesili ze ich sefka bali :DD lebo je na nich prilis mila a rozpravala historku o psovi dnes, alebo neviem co.. :D

kamiska098
autor
24. nov 2021

@jane89 ako? nuz ja si naozaj nechcem namyslat zrejme je problem fakt len v mojej hlave

kamiska098
autor
24. nov 2021

@simca06022011 asi je to naozaj len v mojej hlave

retatka
24. nov 2021

Môže to bzť jeho povaha,prejav,nielen k Tebe.Nie každý muž je nekomunikatívny,zahladený do seba a s cudzou ženou neprehovorí ani tri slová.
A vôbec to pre neho nemusí nič znamenať,berie ťa ako každú inú kolegyňu či kolegu.Len teda niektoré ženské si už veľa vedia domyslieť ked je muž k nim úctivý a vysvetlia si to,že ten muž má o nich záujem..

kamiska098
autor
24. nov 2021

@retatka ja len som vravela svoje pocity no, možno si naozaj len domýšľam, nechcem nikomu zle...

miadi
24. nov 2021

Z tvojho opisu sa nezda zeby si sa mu pacila naopak ze sa on moc paci tebe . On len stebou kvaka aby rec nestala je dobre naladeny a chce byt za dobreho šefa . Vsimni si aky je v komunikacii s inymi ludmi. Je zenaty tak by si nemala mat problem sustredit sa na pracu kedze na kavu Ta nepozval,

panda21
24. nov 2021

Ja mám "problém" ako tvoj šéf. Na ľudí som milá, priateľská, stále sa usmievam, s každým pokecam. A veľa krát počas dospievania som sa stretala s tým, že si chalani mysleli, že ich balim a idem po všetkých, pritom som sa tak spravala aj k našej bufetarke 🤷‍♀️

retatka
24. nov 2021

@panda21 Presne, sú to také typy človeka,čo aj k bezdákovi je milý a prekváka s ním..či v obchode s pokladníčkou.Komunikatívny človek vie s každým podebatiť.No niekto si to môže ináč vysvetliť,že dotyčný k nemu cíti náklonnosť...

bajka16
24. nov 2021

Toto sa dá ešte celkom elegantne obísť a vycuvat z toho s rozumom. Ak to ale necháš tak zájsť ďalej, nedám ruku do ohňa zato že sa medzi vami nič nestane, pretože už teraz sa ti dostal do hlavy a strácas nad tým kontrolu.

ejmylia
25. nov 2021

Obmedzila by som to na rozhovory len o práci, tým sa veľa toho vyrieši 😉

danieli
25. nov 2021

Iba vám funguje chémia, využi to na spríjemnenie svojho dňa, časom to vymizne samé, nevráskavela by som z toho, je to také očarenie...