Má muž právo zahnať sa na ženu?

elina25
1. jún 2014

Dievčata včera bola u mňa sesternica a sa mi priznala že jej manžel sa na ňu vyhnal,volala z jeho kolegom a ten mu zavolal že je naj*banejšia žena akú pozná 😨 a on jej to vykričal a vyhnal sa na ňu....No neudrel a ona mu klamala že jej chodia sms-od jeho milenky a vraj žiadnu nemá....No ako ma teraz fungovať?

mamulka211
1. jún 2014

sa na nu zahnal?Co je to za vyraz vyhnal? Ja som si myslela, ze ju z domu vyhnal.

elina25
autor
1. jún 2014

@mamulka211 aha zahnal 😉

mamulka211
1. jún 2014

Tak vyhnat, ani zahnat sa na nu pravo nema, ved je dospela, nie jeho dieta.Ma pravo povedat jej, ze sa mu jej spravanie nepaci, ma pravo sa zbalit a odist.Vsetko ostatne je nasilie.

stiewe
1. jún 2014

@elina25 preco volala s jeho kolegom?ake pravo ma ten jeho kolega tak rozpravat o jeho zene?preco skor ju nezastane?...a preco mu klamala,ze chodia nejake sms od milenky?..cele mi to pride take divne.Ale v podstate,muz nema nikdy pravo bit zenu!!! nikdy!!!

elina25
autor
1. jún 2014

@stiewe
@stiewe
@mamulka211 ja som bola zhrozená a tiež nechápem prečo sa jej nezastal a ešte kolegu sa zastával

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elina25
autor
1. jún 2014

@esterba si myslela že sa jej prizná

pribinak
1. jún 2014

Pekne sa strapnila, co akoze cakala, zepovie, no ano, odhalila si ma, mam milenku! Je to hlupana !

ukulela
1. jún 2014

kamaratka to tiez asi nema celkom v poriadku .... klamala o smskach, boh vie o com sa s kolegom bavila ... takze zjavne je tam asi divoka domacnoct.

elina25
autor
1. jún 2014

Ja som jej tiež vravela že zbytočne sa strápnila a aj keby mal on pravdu urcite nepovie

elina25
autor
1. jún 2014

ale dievčatá ma sa jej zastať ved je jeho žena

arabela283
1. jún 2014

...chcela by som vediet, kolko maju rokov... a aku ulohu v tomto pribehu hra vlastne ten kolega? mu volala kvoli tomu,ci jej manzel nema milenku?? nechapem.. pride mi to take detinske cele...
to,ze sa na nu zahnal, nie je ok, pretoze nabuduce nemusi ostat len pri tom...

beruska141
1. jún 2014

ja nechapem celemu tomuto prispevku... ako jej tym pomozes, ze to tu rozoberas? odpoved je len jedina a pozna ju kazdy - ziaden clovek nema pravo byt druheho cloveka, bez rozdielu pohlavia, ci veku....
a podruhe, tebe by nevadilo, keby ona rozoberala tvoje sukromie pred celym slovenskom? su to jej problemy, vyriesit si ich musi ona....

elina25
autor
1. jún 2014

@beruska141 práve že chcela vedieť aj iný názor ako môj,ona vie o tom že to tu píšem

elina25
autor
1. jún 2014

@arabela283 ona má 30 a on 35-rokov

lenka07
1. jún 2014

Ak sa ľúbia nikdy nikto nemá právo vyprovokovať ich vlastné súkromie a nemali by o sebe a svojej láske pochybovať ak sa ľúbia aj trošku žiarlivosti nezaškodí 🙂 ja som vydatá 20 rokov a stále žiarlim na manžela a on na mňa keď sme v spoločnosti opačného pohlavia 🙂 manžel je starší odomňa 6 rokov a mame tri krásne deti a stále sa ľúbime a myslím si aj viac ako na začiatku 🙂 aj keď naša žiarlivosť tiež niekdy je na hrane nakoniec sa vždy s toho vysmejeme 🙂 treba si to vyrozprávať v pokoji a bez nervov 🙂

elina25
autor
1. jún 2014

@lenka07 ide o to že on sa s nou nechce rozprávať aj môj je niekedy somár,ale toto je sila aj na mna

sheila72
1. jún 2014

že "vyhnať", taký výraz som teda ešte nepočula v súvislosti s kontextom :D však jej nič nespravil, tak čo riešite, nech si to vyriešia sami, či si to nechá ľúbiť alebo nie...

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ukulela
1. jún 2014

co je sila aj na teba? nemame komplexne info. co ak kamoska s kolegom flrtovala - napr aby vyprovokovala manzelovu ziarlivost v domneni, ze on ma milenku? a on potom mohol manzelovi natliachat hocico. okrem toho manzel je zjavne nervozny nie len z telefonatu od kolegu,ale aj z toho, ze ho zena podozrieva (odovodnene/neodvovodnene????) z nevery. sama pises, ze on sa na nu zahnal . neudtel ju.
takze, @elina25:
nie, nie je normalne, ked sa manzel zazenie na zenu. a otazka "ma pravo" je postavena choro., pytaj sa, ci mal dovod tak skratovo regovat ...
a k tomu nie, nie je normalne, aby ona klamala o nejakych vymyslenych smskach. vies na sto pro, co preberala a o com hovorila s kolegom? akymi vsetkymi tahmi sa snazila vyprovokovat manzela k priznaniu nevery? ake mala k tomu dovody? oni zjavne nemaju zdravy vztah. a v takom vztahu, aky maju oni dvaja, sa darmo pytas, kto ma na co pravo a narok.

moonlight1210
1. jún 2014

Ak kolegovi nadavala ze pred nou manzelovi pomaha tajit milenku, tak by sa dalo pochopit ze ju kolega tak oznacil a ze muz jej znadal a nezastal sa jej.
Za take nieco asi tazko bude kolegovi hovorit ze ma jeho zenu respektovat.

Skusat partnera bit (ci zena ci muz) nie je ok.
Ale ani robit hlupe telefonaty kolegom manzela.
Zase predsa len - spinave pradlo si ma prat doma.

jonas17
1. jún 2014

jeden čilý druhý hota 😝

lenka07
1. jún 2014

@elina25 ak sa ľúbia také veci sa nerobia a mali by si spolu sadnúť a sa o tom porozrávať aspoň skúsiť 🙂 . Skus sa porozprávať s jedným a potom s druhým a spolu 🙂

elina25
autor
1. jún 2014

Ja už sa nemontujem ona toto číta a má vlastný názor,ja som svoje k celému tiež povedala...

luba28
1. jún 2014

@elina25 to mal byt kompliment na jeho zenu,ze tak vyzera??, alebo ,ze mala ,alebo ma kopu muzov okrem svojho??? nerozumiem,...a takto urcite neveru nedokaze,..urcite sa nu zahnal pre klamsto o tych sms a nie kvoli kolegovmu slovniku,...

heni79
1. jún 2014

@elina25
Nemá!

elina25
autor
1. jún 2014

ja už neviem ako to je medzi nimi a nemaju ani deti no horor už teraz také vystrajanie