Mám byť s takým mužom?

renesmee1
22. nov 2012

Teraz sa už ako sám vravi zmenil, ale ja si nie som ista. Prvych par mesiacov stale pozeral po inych, niekde sa zohla nejaka baba v rifliach a hotovo, raz mi povedal, ze a co je na tom zle, ze predstav si, ze nieco mas doma ale v obchode sa len pozries na krajsie...Strasne ma to bolelo! Potom sa mi ospravedlnoval, ze to tak nemyslel, ze mal na mysli nieco INE nie KRAJSIE :(( Ale ja viem, ako to myslel... Nemozem sa predsa rovnat nejakej vyumelkovanej chudej babike. Jemu sa pacia chude, raz sme boli spolu vo vode, ja som ho objimala a on pozeral po inej a potom mi povedal, ze sa mu pacili jej nohy. Vidim, ze sa snazi, ale strasne mi tymi vecami doublizoval a ja teraz na to stale myslim, nedokazem mu to podvedome odpustit, take spravanie, ja na ineho muza tak nepozeram, ked som zamilovana, A to som napisala len zlomok zo vsetkeho. Co mam robit? Nechat ho ist? Bojim sa, ze ked s nim zostanem, ze na to budem mysliet stale a bude to nicit nas vztah... Na druhej strane, on sa snazi, ale ja... Nejde mi to uz... ☹

lea641981
22. nov 2012

@kubic 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lea641981
22. nov 2012

@fidka79 ja mam este teraz karpaty 😲 😅 lebo beham okolo malej len chvilku spala nestiham 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no idemsi aspon oci vydlabat vodou 😀 keby ma teraz moj chlap videl 😅 😅 😅 😅 😅

lilysk
22. nov 2012

@renesmee1 Kaslala by som na neho !!! Urcite si najdes chlapa co si ta bude vazit a uprimne milovat -toto je znamenie ,ze ho mas poslat kade lahsie !!!

matozazzo
22. nov 2012

@renesmee1 Po roku vztahu mi to pride dost divne... To by ste mali byt este zamilovani a pozerat hlavne jeden po druhom, co bude robit o par rokov? Nevravim, suhlasim so vsetkymi, co tu pisali, kazdy chlap sa pozrie po peknej babe, mne to tiez vadilo, tak som povedala rovno: Ked si sam, cum si kam chces, ale ked si so mnou, tak nie! Pozri sa, ale otoc sa, lebo ma to uraza a ponizuje.. .Nechapal ,ze preco, tak som skusila nieco aj ja, ked siel okolo pekny chlap, otocila som sa. Raz , potom opat a mali ste vidiet, ako ho to rozhodilo 🙂 Tak sme si o tom znovu podiskutovali 🙂 Mozno je to len ziarlivost, ze sa ti nevenuje uz tolko ako predtym, mozno si si to nevsimla, ze to robil vzdy, alebo ste boli spolu menej... Kazdopadne, povedz mu narovinu, nech to nerobi pri tebe, pokial chcete ostat spolu, lebo ta to uraza. No a tiez by som zapracovala na sebe 🙂 nech nemusi pozerat inam 🙂 Kratka sukna, vystrih, nech ked idete spolu on bude ten, kto musi davat pozor, aby ini chlapi nepozerali po tebe 🙂))

lea641981
22. nov 2012

@lilysk tak mne by tiez vadilo keby moj chlap taketo reci mal a hnevalo by ma to a hm hovorit s nim a ked nepomoze taaak 😀 hovorit s inym chlapom a nahovorit si ho 😀

kaktusik
22. nov 2012

@renesmee1 moja rada je - posli kadelahsie chlapa, ktory ti rozprava take bludy... mas kraasnu vahu na svoju vysku - musis byt kocka ako lusk a nenechaj sa deptat nejakym "dilinkom", ktorý si svoje sebavedomie pestuje na úkor tvojho... Nie je normalne, aby si sa uz teraz bala, ze co bude ked otehotnies, aby si cely zivot zila na salatovych listoch, pretoze tvoj chlap ma rad vychrtliny... tak nech si taku najde a hotovo... Nemusi ta ponizovat svojim spravanim... Ja ani zdaleka nie som stihly typ a pri mojom muzovi sa citim ako najkrajsia na svete 🙂 taky mas mat pocit, ked si v jeho blizkosti.. Nie ratat kalorie!!! Drzim ti palce, aby to dobre dopadlo... 🙂

lilysk
22. nov 2012

@lea641981 Akoze je obsah a forma podla mna .Samozrejme neocakavam ,ze by mal byt moj chlap slepy ,ale aby cumakoval v jendom kuse po inych ked ma mna je dost ponizujuce -sustavne by som mala pocit ,ze mu nie som dost dobra a urcite by som nebola statstna .

nadula01
22. nov 2012

@renesmee1 ja na tom nevidim nic zle ,ked sa diva po inych zenach a skomentuje to aj pred tebou.A ze dokaze pred tebou priznat ,ze sa mu nejaka ina zena paci?! Poznam vo svojom okoli takych ,co sa pred manzelkou/partnerkou tvaria,ze ta jeho je naj a potom chodi za inymi za buckami.Ja by som to nebrala tragicky a tak isto ako on skomentuje nejaku babu ,by som ja skomentovala aj nejakeho chlapa 😀 ,sak oci mame na to aby sme sa divali a i ja si rada pozriem peknych muzov,co sa o seba staraju .

renesmee1
autor
22. nov 2012

Mne najviac ublizilo ako povedal, ze pozera po krajsich a potom vraj on to tak nemyslel, ze chcel povedat po inych. Stale na to myslim. A raz na zaciatku povedal o jednej ze je pekna ako babika a ked som sa nastvala, tak mi povedal ale aj ty si peknucka. Proste mam pocit, ze ma dost dlhu dobu nemiloval a pochybujem, ci ma vobec miluje, lebo ja uz asi pochybujem aj o tom, co to ta prava laska je.. Niekedy sa v noci zobudim a pytam sa samej seba, ci toto je to, co v zivote chcem. Po roku sa snazi a robi co mi na ociach vidi, ale tie mesiace ponizenia, nedaju sa vymazat. Keby tak existovalo tlacitko DELETE

nadula01
22. nov 2012

@renesmee1 to fakt vyznelo hlupo ,ked povedal ,ze pozera po krajsich ,to by vytocilo aj mna 😠 .Ked sa necitis s nim v pohode,tak sa na to vykasli,nema to vyznam.Ty sama musis najlepsie vediet,ci ten chlap za to stoji!

renesmee1
autor
22. nov 2012

Nemozem ale len kydat nanho, dokonca sa mi aj ospravedlnil, vraj to jeho spravanie bolo zapricinene tym, ze nikdy vazny vztah nemal. Prva ho podvadzala s inymi, druha mala dve deti a bola starsia, s tou buducnost neplanoval a s tretou sa dva roky stretaval len na sex a ked to prerastlo do vzajomnej dovery, vznikla laska, ale kedze mala dieta a partnera, tak sa asi zlakol, proste nechcel ju. Medzitym si hladal staly vztah, ale nedarilo sa mu, stale pokukoval po inych, v podstate nikdy nezazil spravny zdravy stastny vztah a toto mi podal ako dovod. Ja chapem, ale to predsa nebol dovod byt taky par mesiacov so mnou, narovinu, nemali sme ziadne krasne zaciatky, nebola to laska na prvy pohlad, ani ziadny velky cit, vyvijal sa vo mne postupne, ale on ho svojim spravanim zabil a ked sa snazim ho milovat znovu, tieto zle spomienky mi vsetko vracaju s obrovskou silou, akoby mi nieco vo mne hovorilo, tadialto cesta nevedie.-

huxy
22. nov 2012

@nadula01 ja si myslim,že každej normálnej žene by vadilo,keby sa chlap neustále pozeral po pekných ženách a ešte k tomu to aj komentoval.milujúci človek by mal pochopiť,že to tomu druhému môže ublížiť.a ak toho druhého má naozaj rád,tak to nebude robiť tak okato.samozrejme,každý chlap sa pozrie za peknou ženou,ale aby to ešte aj komentoval?to je trošku cez.a to že ty poznáš takých,čo sa tvária,že tá ich je naj a chodia pritom za inými,nemá s tým nič spoločné.pretože keď niekto chce chodiť za inými,tak za nimi bude chodiť,či už si o svojej žene myslí to či ono.
myslím,že väčšina normálnych žien,aj keď sa možno pozrie na pekného muža,tak si nedovolí komentovať to pred vlastným chlapom.lebo ona sama veľmi dobre vie,ako by to vadilo jej.

nadula01
22. nov 2012

@renesmee1 vie on o tvojich pocitoch?pretoze ,by si toto vsetko mala povedat jemu.tu ti mozeme poradit ,ci ho nechat ist ,alebo ostat s nim ,ale aj tak si urobis sama podla seba.

karin1234
22. nov 2012

ahoj, ja si myslim,že vztah nie je o tom koľko kto váži, neskrývaju sa za tym nejaké ine problemy medzi vami? ja by som ho nechala nech sa pozera kde chce a na jeho poznamky by som sebavedomo vzdy reagovala alebo to otočila do srandy nech si nemysli,že je pupkom sveta. my ženy sme na seba strasne prisne a kritické a čo chlapi? tí sa asi do zrkadla niekedy nepozeraju, ved si myslia,ze stale,že su krasni pritom maju často pupok no a na hlave sa im robia kuty 😕 a nikdy by som nechudla koli chlapovi ale iba tak maximalne pre moj dobry pocit. všeto by som robila pre seba, či uz chudnutie, cvicenie alebo nakup peknych veci. ked sa my budeme citit v pohode a dobre potom si rozmysli či bude kukať po inych aby o teba neprisiel, hlavne sa netreba dať ponizovat ani podcenovat.

sarin
22. nov 2012

@lea641981 hahaa :D tak to moj muz je taky isty... vidim ze mu bulvy idu vypadnut jak zbada nejaku gazelu.. a on.. ze pff hrba kostii kto uz len toto chce... :D ja som trochu nadvaha po 10 rokov manzelstva, ked sme sa spoznali mala som 165 cm a 39 kg :D vtedy mu hrrba kosti nevadila :D :D

nadula01
22. nov 2012

@huxy tak to potom ja nie som normalna ,ked vidim pekneho chlapa ,tak poviem muzovi ,ze ten bol sympaticky :D

huxy
22. nov 2012

@nadula01 ja som ťa nechcela uraziť,ale stojím si za tým,čo som napísala.ja viem,že mne osobne by vadilo,ak by mi muž hovoril o inej žene,že je pekná,tak ja tak isto by som si také niečo nedovolila povedať.a myslím,že každá žena to tak podvedome cíti.teda možno nie každá.určite sú aj tu výnimky,ako všade

nadula01
22. nov 2012

@huxy ved ja som sa nenahnevala,ja si myslim ,ze v kazdom vztahu je to nastavene tak ,aby to tym dvom dotycnum vyhovovalo.Ja ked spoznam nejaku novu zenu ,tak sa spytam muza,ze nemyslis ,ta a ta je kocka..a on povie ,ze ano ,alebo nie..to som tym chcela vlastne povedat.Je zrejme ,ak my ma mm porovnaval neustale s inymi a hovoril mi ,ze su odo mna lepsie ,tak by som ho kopla do zadnice a poslala kade lahsie

huxy
22. nov 2012

@nadula01 vo vzťahu,kde obom vyhovuje alebo teda nevadí,že jeden či druhý pozerá po pekných opačných pohlaviach a komentuje to,tak je to v pohode.no myslím,že ak to jednému či druhému vadí,a dá to druhému patrične najavo,tak by sa ten jeden mal určite krotiť.ak má teda toho druhého rád.

renesmee1
autor
22. nov 2012

lenze tam nejde o to, kto sa ma krotit, ked potom ked dvaja nie su spolu tak to robi tak ci tak...je to smutne 😒

SARIN 39kg??? pri tvojej vyske? to si musela byt strasne chuducka! mozno keby som taka bola, tak by nikdy nepozeral po inych.

janamal
22. nov 2012

Z tvojich prispevkov mam pocit, ze odpoved sama citis vo svojom vnutri. Len si ju nechces pripustit, ved skoncit dlhodoby vztah je veru velmi tazka vec. Radu ti tu nikto neda 100% dobru. Pretoze nepozname vas vztah celkovo. Vzdy je ale lepsie vycuvat zo vztahu skor ako pridu deti, nez sa potom dozivotne trapit...

luciana157
22. nov 2012

ja naozaj nechapem co o tu riesite za hluposti....napise sem stihla zena,ze muz jej vravi,ze sa mu pacia ine chudsie zeny a obzera sa po nich....ako ja nechapem,nie ste ani manzelia,nemate ani deti,toto je stranka pre mamicky a riesit tu takeho hluposti mi pride chore. evidentne mas male sebavedomie,lebo postavu mas podla cm a kg super,ste spolu kratko,ked sa k tebe nevie spravat tak ho nechaj,ved si mlada a nemate este nic spolocne.ale na druhej strane ho obhajujes aky je teraz super a ako ta miluje.sama nevies co chces a rady co ti tu napisu ta aj tak nijako neovplyvnia v rozhodnuti.

sarin
22. nov 2012

@renesmee1 lenze teraz mam 69 😅 a to som este ani nebola tehotna

huxy
22. nov 2012

@renesmee1 no krotiť som myslela,že aj keď sa pozrie na inú peknú ženu,že komentovať by to určite nemal.pretože nik zas nemôže zakázať sa pozrieť na niekoho pekného.tomu rozumiem aj ja,aj keď bolo obdobie,kedy mi vadilo aj to.ale proste asi je to v živote tak,že chlap sa vždy pozrie na peknú ženu.ale aspoň nech to nerobí okato pred svojou partnerkou.

lilitela
22. nov 2012

Pomoooooc, prezvonte ma niekto. Musim odist a neviem najst mobil. ozvite sa prosim, ochotna.

renca3
22. nov 2012

@renesmee1 - nuz keby si mala 39 kg, tak sa pozera po inych, lebo ta prehliadne. 😉 myslim, ze chlapi nepozeraju az tak po anorekticky posobiacich babach. takze tvoj priatel ma vysportovanu postavu s tehlickami na bruchu? zacni aj ty vrtat a obzerat sa po vypracovanych telach.

samantha223
22. nov 2012

@renesmee1 Ma mame s manzelom 3 deti, sme spolu niejake tie roky UZ, ale nikdy v zivote si nedovolil poznamku tohto razu. Je to o tom aky clovek ten tvoj partner je, pokukava tak ze to vidis a este to aj komentuje. U mna takyto pardon neexistuje, ver tomu, ze sa nikdy nezmeni a budes sa dlho dlho trapit. Poznam ludi- podobnych a aj ich partnerky a su nestastne vsetky. Skus komentovat ti inych chlapov a uvidis bude ohen na streche.

samantha223
22. nov 2012

@lilitela nasiel sa ?

samantha223
22. nov 2012

moje 9 rocna dcera ma 39 kg, to uz je aky muz komu je 50 kg vela? pre boha, ved aj toto je malo!

sarin
22. nov 2012

jo teda aby som nieco aj k teme hodila.... ja by som s nim cas nestracala, mna by taketo poznamky velmi boleli.. stravis s nim mladost a nakonec to aj tak nikam nedojde...