Mám byť s takým mužom?

renesmee1
22. nov 2012

Teraz sa už ako sám vravi zmenil, ale ja si nie som ista. Prvych par mesiacov stale pozeral po inych, niekde sa zohla nejaka baba v rifliach a hotovo, raz mi povedal, ze a co je na tom zle, ze predstav si, ze nieco mas doma ale v obchode sa len pozries na krajsie...Strasne ma to bolelo! Potom sa mi ospravedlnoval, ze to tak nemyslel, ze mal na mysli nieco INE nie KRAJSIE :(( Ale ja viem, ako to myslel... Nemozem sa predsa rovnat nejakej vyumelkovanej chudej babike. Jemu sa pacia chude, raz sme boli spolu vo vode, ja som ho objimala a on pozeral po inej a potom mi povedal, ze sa mu pacili jej nohy. Vidim, ze sa snazi, ale strasne mi tymi vecami doublizoval a ja teraz na to stale myslim, nedokazem mu to podvedome odpustit, take spravanie, ja na ineho muza tak nepozeram, ked som zamilovana, A to som napisala len zlomok zo vsetkeho. Co mam robit? Nechat ho ist? Bojim sa, ze ked s nim zostanem, ze na to budem mysliet stale a bude to nicit nas vztah... Na druhej strane, on sa snazi, ale ja... Nejde mi to uz... ☹

lila69
22. nov 2012

@renesmee1 V prvom rade ma tvoj partner zasadny problem a to, ze ho jeho mama nenaucila slusnemu spravaniu a ucte k zenam ! Je normalne ak by sa obzrel po peknej zenskej, ved ruku na srdce, neobzries sa aj ty za peknym chlapom? 🙂 Al to ze sa obzera a komentuje to : "sa kuknem, ked inde je krajsie ako mam doma" no taku by som mu dala po hube.
Pri tvojej vyske je tvoja vaha uplne v poriadku. A cely zivot si davat pozor na to co zjes a pocas tehotenstva - niektora priberie 5 kilo, ina 25 kilo. A citit sa menejcenna len kvoli debilnym poznamkam svojho draheho... Na rovinu mu povedz nech sa nechova jak debil a kroti sa s takymito poznamkami, lebo ked nie, lahko si najdes takeho ktory nebude mat take sproste reci !
A hlavne dufam ze on vyzera minimalne ako Brad Pitt ked ma taketo poziadavky na zeny.

sisaha
22. nov 2012

@lila69 pri takychto blboch by som ja na oplatku komentovala chlapov v plavkách s poznamkami, že to čo mám doma za pohľad nestojí... 😀

aymee
22. nov 2012

@renesmee1 ehm necitala som vsetko ale ty by si mala sama najlepsie vediet ci ti taky chlap stoji za vztah.

lilitela
22. nov 2012

@samantha223 Dakujem, ano, v zachode.

jana5369
20. mar 2013

@renesmee1 uz je to pokazene a co je pokazene patri do kosa!!!! treba ho nechat ist...pretoze ty uz nikdy nebudes stastna ....ked raz niekdo sklame doveru ,,,,ta sa neda nadobudnut lahko a ako pises on sa ani nesnazi aby su ju nadobudla....takze nech ide a nech to robi inej zene a ty budes chvilu smutna ale najdes urcite niekoho kdo si to zasluzi🙂

bubu4125
20. mar 2013

ja som mala takého istého a som rada, že sme sa rozviedli....mňa stále kritizoval aby som schudla, a ked išla okolo nejaká modelka, tak mi hovoril akoby ju pretiahol...vtedy som si to neuvedomovala...no teraz som rada, že kritizuje inú a ja som našla úplne úžasného človeka, ktorý ma miluje takú aká som, dokonca ma sprdol, že prečo chudnem, že za čo ma bude chytať 😀

kikaba44
22. mar 2013

@bubu4125 len či to chlácholenie nie je zo súcitu. Mňa tiež jeden chlácholil a potom si našiel štíhlu, chudú...

nella31
25. jún 2013

kazdy sa pozrie ale s respektom voci partnerom a nie ako nadrzany pubertiak,chovaj sa ako on,nie preto ze by sa ti to pacilo al aby pochopil ako hlupo arogantne a egoisticky sa voci tebe sprava ☹

dossy
12. aug 2013

ja by som na tvojom mieste schudla... zacala cvicit a nasla svoje sebavedomie!!! Takto sa budes len trapit .

mirage
12. aug 2013

@dossy Je to dosta stara tema, a keby aj bola nova, ja nesuhlasim, je to o sebavedomi, a to mas alebo nemas ci mas nadvahu 3 kila alebo nie

dossy
12. aug 2013

@mirage to je tvoja vec že nesúhlasis a toto je môj názor.dotyčná vôbec nemá sebavedomie iba nadrzaneho slintaveho chlapa,tak je to možné východisko. Cieľom je aby slintal po svojej nie po iných.

mirage
12. aug 2013

@dossy Hej, ale chlap ktory toto robi sa zrazu nezmeni na milujuceho obdivovatela, ked zena schudne par kil, zial.

dossy
12. aug 2013

@mirage ako ktorý

monyccka
12. aug 2013

@mirage nezmeni, ale dossy ma pravdu. Ked schudne, zacne cvicit, ona hajde sebavedomie. A osle ho oravdepodobne do certa, ale to hie je dolezite. Dolezite je, ze zenicka si nevazi seba dost na to, aby mu jednu svihla popapuli za taketo poznamky. A ze by si zasluzil. Ja suhlasim. Schudnut, najst sebavedomie a s nim aj noveho chlapa 🙂
@dossy

anatalia77
12. aug 2013

@monyccka presne tak,už len samotné chudnutie ženu nakopne k sebavedomiu,a ostatné príde 🙂

monyccka
12. aug 2013

Jeeeminenky kolko preklepov.. pardooon 🙂

natalka_10
12. aug 2013

aj ja som niecim takym presla ... dnes je tomu vztahu uz davno koniec a ja som len rada ... a to som vtedy mala 48 kg a vecne som pocuvala ake ma jedna krasne nohy , druha vlasy , treta zas nieco ... a dnes mam chlapa ktory mna miluje taku aka som aj s 30 kg navyse po malej ... 😅