Mám chuť podviesť manžela

zufalamamicka
10. sep 2018

Ahojte zienky myslim ze nadpis temy hovori zial za vsetko. Mozno sa chcel len vyrozpravat alebo pocut aj nazory zien ktorim sa nieco podobne stalo. S muzom som 10 rokov z toho 4 roky sme manzelia. Manzelstvo nemame zrovna idealne ale ani tie tragicke no posledne 3 mesiace su hrozne. Viac sa hadame ako normalne rozpravame a o spolocne stravenom case ani nehovorim. Milujeme sa tak raz za tyzden aj to je take o nicom. Mame dve krasne deti este malicke. Strarsi ma len nieco cez 2 roky a maldsi 8 mesiacov. Nikdy predtym som na ineho chlapa ani len nepozrela a teraz ked som von pozeram na kazdeho jedneho a rozmyslam ake by to s bolo. Svojmu muza lubim ale velmi mi v poslednom obdobi ublizil.

katkazocele
11. sep 2018

@kurtik83 som hrdá zas na teba, že si toto verejne napísala a šplechla to tým útočným babám do tváre! Poznáš svoju hodnotu a oni ťa chcú pošpiniť, takých je tu veľa 🙂

anabella111
11. sep 2018

@kurtik83 ...mimo mna..mimo aj tej konkretnej..ktorej sa moj prispevok tykal...a uplne .absutne podsuvanie mi vyznamov mojho nazoru...a vytrhnutie egoistky z kontextu...vobec sa mi nechce ani len napisat..nepodcenujte moju duchaplnost a precitajte ma celu a v pochope...ale napisala som to uz ..ze?...Som unavena z jesitnych zien..ktore si vztahuju na seba ..co im nepatrí a este pokrutene..nepravdivo...Ja som mila pani prva..co by sa nenechala zneuzivat...a poslala blbca do kelu...a naopak..presne viem..co viem odpustit....uz mi ani neodpisujte..bude to len mylny pochop mojich slov..do buducna vam prajem len pekne a pokojne vztahy..dobru..

kurtik83
11. sep 2018

@anabella111 a tu odpisat musim prepacte ze si to dovolim..vratila som sa k predchadzajucemu prispevku po terajsej poslednej odpovedi,nakolko mi doplo,ze nielen vy ste zrejme unavena,ale zrejme aj ja aj ked kazda inac..a citim sa teraz hlupo,ze som az teraz pochopila celu tu spravu,ako to bolo myslene..mozno aj preto tu na MK niekedy vznikaju zbytocne osocovania a takto to potom vyzera..moja chyba uznavam a tymto sa aj ospravedlnujem,ze som len citala a nerozmyslala a este co je najlepsie bezrozmyslu napisala co som napisala aj ked si vas od tohto celeho odmyslim tak spravu ponechavam v zneni akom je nakolko ste mi pomohli dostat zo mna aspon troska von tu zlost ktora vo mnie bdie..dakujem a tiez prajem len vsetko dobre a dobru noc.

anabella111
11. sep 2018

@kurtik83 ...posielam srdiečko..❤

anickadusicka13
11. sep 2018

Haha, zufala mamicka, ma asi velmi dobreho manzela, ktory robi asi vsetku robotu doma za nu, ked ma cas popri tak malych detoch mysliet na sex s nahodnymi muzami :D ,

kurtik83
11. sep 2018
janinka007
11. sep 2018

@anickadusicka13 myslieť je nejaké obmedzujúce?? My ženy zvládame niekoľko činností naraz, fyzicky a myslieť popri tom ešte na niečo iné, ľavou zadnou, či? 😝

lisbetka
12. sep 2018

@whistler Konecne niekto napisal holu pravdu. Odkaz pre anabellu111: takze toto je ta diskusia, ktoru ste mi vcera davali do pozornosti v suvislosti s neverou. Cize toto je jedna z tisic pricin preco niekto spacha neveru. Zufala manzelka chce podviest svojho muza, pretoze ju chcel podviest on. A to je podla vas ospravedlnitelna pricina nevery? Toto mi davate za priklad emocnej a intelektualnej vyzretosti? Ak sa niekto rozhodne riesit manzelske problemy takto? Coraz viac ma to len utvrdzuje v tom, ze tato doba je chora. Ludia namiesto toho, aby zacali spolu na vztahu pracovat, ak im na tom vztahu zalezi, alebo ak nezalezi, isli od seba a hladali stastie inde, skacu druhym do postele a este to prezentuju ako normalne vyustenie ich frustracie zo vztahu. Suhlasim s tym, ze niektore zeny, ktore tu prispievaju do diskusii bohuzial nestretli partnera, ktory by im dokazal, ze sa da odolat pokuseniu a nevypustit vtaka z nohavic pri prvej vaznej prilezitosti a preto nie su schopne prijat, ze aj taki muzi existuju. Statisticky je to bohuzial tak, ze ak podvedie raz, je vysoka pravdepodobnost, ze podvedie znova. Zufalamamicka to co zamyslate vase problemy nevyriesi, skor skomplikuje. Mohli by ste si potom vazit samu seba? Co poviete za par rokov svojim detom? Podviedla som vasho otca, aby som sa mu pomstila? Chcete takyto odkaz zanechat svojim detom, aby oni konali raz podobne? To ze ich otec vas chcel podviest je jeho kapusta. Vy nemustie byt rovnaka a davat detom tento priklad. Z toho co pisete vas vztah vobec nie je harmonicky, ste v nom nestastna, treba si zvazit, ci je moznost, ze sa to zlepsi. Ak nie je, treba si zvazit, ci ozaj chcete obetovat svoj zivot a stastie kvoli detom a zotrvat v nestastnom manzelstve, alebo budete mysliet aj na seba a date si sancu stretnut chlapa, ktory pre vas urobi vsetko. Z vlastnej skusenosti vam poviem, ze pochadzam z rodiny, kde moja mama tolerovala, otcove prilezitostne nevery. A na mne ako dospievajucom dievcati to zanechalo urcite nasledky. Trapila som sa, ked som videla ako sa ona trapi, nenavidela som otca a zanevrela na vsetkych muzov. Potom som nastastie stretla cloveka, ktory ma naucil doverovat, aj ked asi nikdy nebudem na 100%. Beriem to ako dosledok toho, v com som vyrastala. Preto aj ked sa rozhodnete zotrvat v nefungujucom vztahu kvoli detom vedzte, ze im to nemusi byt na osoh.

anabella111
12. sep 2018

@lisbetka ...ani nedocitam..zareagujem hned na ucelový uvod...U mna ste sa nemohli docitat..ze jej reakciu povazujem za vyspelu emocne a intelektualne..Prave naopak..Ju povazujem za obet..a prave zdoraznujem..ze na jej potencialnej nevere má vinu aj prave ..ten ktory by bol ,,podvedeny"!...este som tam precitala povzdych nad amoralnostou dnesnej doby. Nevera je vsak nechcenou sucastou monogamnych vztahov od doby..kedy vznikli...Svojimi vyrokmi podsuvate nepravdy a pospinujete vsetkych..ktorí neveru zavrhuju..ale su par levelov vyssie..a neveru povazuju za dosledok...nie za pricinu..a tu je problem nezhody...Vo svete..kde by ste chceli existovat..a eliminovat neveru vasim sposobom..striknym neodpustenim..v kazdom jednom pripade..by ste o chvilu zili ako nepremyslajuce osamele zombie...Ziadna zena tu..nepovazuje neveru za dobrú..ale principialna neschopnost sebareflexie..preberania zodpovednosti..premyslenia reality..skutocnej...je daleho vacsi osobny a vztahovy problem..ako nejaky ulet ..a este za takych okolnosti..ako som spomenula..Tss...Viete ako sa hovorí ludom..ktorí zakon povysia nad ludskost?...(basnicka otazka)...a neodpovedajte mi prosim..vo vasich slovach je citit nevolu na pochopenie ..Zakoncim tym...ze neveru odsudzujem..tu sa zhodneme..Ale ak mi najdete jedneho jedineho cloveka tu..ktory nevere fandí a vo vlastnom vztahu ju podporuje...tak debatime dalej....Budem sokovana ja...a vy uz hadam aj po porazke...Ergo..ziadne podsuvanie mi obhajoby nevery....

lucia243
12. sep 2018

Ahoj z môjho pohľadu...s mojím sme spolu 6 rokov a 4 roky manželia....áno aj u nás prišla myslím, že už 2x kríza kedy sme mali same hádky a možno radšej sme sa viac porozprávali s niekým iným ako spolu. Ale podvadzanie nie je riešenie.. už keď vidíš, že je velmi zle treba sadnúť a prinútiť sa rozprávať aby nedošlo k tomu najhoršiemu. A proste povedať si bez klamania čo komu vadí na tom druhom a riešiť to. Tak ako tebe na ňom veľa veci vadí tak môže aj jemu vadit na tebe a preto je taký. Opýtaj sa sama seba či by si chcela aby on teba podviedol len preto, že si teraz nerozumiete. Vieš ako sa hovorí nerob iným to, čo nechceš aby robili tebe.

somavi
12. sep 2018

Najprv som si povedala , že preboha nieee , nepodvádzaj ho... potom som čítala , že chcel sex za peniaze s inou , nadáva to do jeb.... p... .. tak vies čo ? A prečo nie ? Aj keď ja by som už asi pomaly skôr balila jeho veci . S manželom sme 10 rokov . V živote by mi niečo take nepovedal. Nikdy som nebola ani krava ani niečo podobne . A o tom sexe za peniaze čo premýšľal , Ani nie je o com ... jednu diskusiu ti ukázal .. a koľko nie ?

mato2580
12. sep 2018

Babenka na vzťah

zufalamamicka
autor
13. sep 2018

@somavi ono ako som pisala ked ma dobru naladu tak je vsetko ok. Riesime spolocne plany do buducna no ked je nervozny tak si to vybija na rodine zial. A uz som mu aj povedala nech da vypoved v jednej praci s ktorou chce aj tak skoncit a ma uz aj druhu len ich tam nechce nehat v srackach lebo iny nevedia robit to co robi on. Ako nahle ma zlu naladu tak je zle ako dneska rano. Dokonca ani starsi syncek za nim neplakal ked odchadzal z bytu zato ked je dobre tak za nim aj syncek place. Je tazke s nim vobec nejako komunikovat rozumne a musim si dobre premysliet co a ako mu chcem povedat a tak sa snim radsej nerozpravam.

katarinaina
14. sep 2018

@zufalamamicka
je zaujímavé, že tvoj manžel nechce odísť z práce z ktorej chce odísť a uprednostní prácu pred tebou a detmi. Uprimne si myslím, že celé je to zlé a nemyslím si že je to len z jednej strany zlé a že aj ty máš určite niečo za ušami, len to zrejme nevnímaš ako negatívne...

pohodickasrandicka
16. sep 2018

@zufalamamicka dobre mu padne mat ta na dne pod kontrolov. No on sa z nicim neobmedzi alebo oen symbolicky. To pivo priklad. Mozno ani nesli. Otvorene ponizuje. Sebec. Despot. Evidentne ta pouziva ako katalizator na vsetky nezdary v praci. To su tie obdobia kedy je zly a kedy je dobry to su tie kedy sa mu dari. Nic to nema spolocne s tebou ci detmi. Ma vas komplet v pazi. Nedozrete decko. Mozno dozrie. Ale vie kedy? Ked odides !!! Chod k ludom co si ta vazia a pomozu ti ! Mas este rodicov tak chod! Nie do cudzej postele ! Vsetko co ty som prezila a vedz ze som k tebe uprimna a radim ti dobre.

pohodickasrandicka
16. sep 2018

@zufalamamicka odputaj sa od neho. Sustred sa na deti. Jeho nezmenis ked nezmenis svoj postoj

googlinqa
18. sep 2018

@zufalamamicka a babka k vám nemôže dôjsť na pár dní ti pomôcť??

chcemradu
9. nov 2018

Ked budes 2 roky bez sexu, v nešťastnom manželstve. Spat vedla "mŕtvoly" ktorý je sebec a nepozerá aj na tvoje potreby, vtedy začni riesit problém... A z vlastnej skusenosti pisem, nestoji podvod za to. Slobodný sa bude bat záväzkov 😀 a ked tk spravis so zenatym, tak len ty budes pobehlica, ktora rozbíja rodinu. On ti len podľahne....

pupavocka101
9. nov 2018

@chcemradu toto si napisala tak realne tak uprimne, ze fakt suhlasim!
sranda je, ze malokto sa na to takto pozrie predtym jak nieco urobi 🙂

chcemradu
9. nov 2018

@pupavocka101 tak bohuzial, ani ja som nevedela, ze budu kruté nasledky. Som ten druhy pripad. 😥

pupavocka101
9. nov 2018

@chcemradu podstatne je podla mna to, ze to bolo pre teba zrejme ponaucenim, no nie? v zivote sa nam veci deju preto aby nas nieco naucili, ukazali nam, aby sme sa stali lepsim clovekom 🙂

chcemradu
9. nov 2018
theabloom
14. feb 2023

@zufalamamicka ak by si začala mávať niekoho, hoci len pre sex a elimináciu nejakého pocitu samoty, vzala by si to, čo potrebuješ vložiť do vzťahu medzi tebou a tvojim mužom pri záchrane manzelstva. sexuálna "energia/chut" nie je nekonečná, tiež ma svoje limity, a keď ju "využijes" na niekoho iného, z čoho budeš čerpať voči mnazelovi? Tiež je prepojená s inými oblasťami života - necítila by si sa zase previnilo a to by spôsobovalo zase iné problémy, manžel by cítil všimol si že nie čo nie je ok. To už by bol klinec do rakvy. No nedá sa zachraňovať manželstvo aj si užívať potajomky s niekým iným, aj keď si povie že je to iba bokovka. Každá bokovka má aj dačo iné do toho, aj niečo vezme, čo patrí momentálne inam.