Mám milenca

1safirka1
3. jan 2014

ahojte baby mam 26r. a priatela s ktorým mam jedno dieta ma rok a pol. nelubim ho už, citim sa zanedbana, nikam nechodime, nevenuje sa mi nerozpravame sa a ked nahodim temu tak vždy ma odbije, nemyslim že ma milenku, ale je zavisli na stavkovanie stale stavkuje nedava mi peniaze, nasla som si milenca s ktorým travim ked sa da svoj cas, je ženaty ale,je mi s nim dobre chcela by som od priatela odist ale kvoli malemu to nedokažem prosim piste len s podobnym problemom ine nazory ma nezaujimaju .dakujem

mirrinka
3. jan 2014

o niekoľko mesiacov,možno rokov zakladateľka tejto témy založí novú tému s názvom - môj priateľ /manžel (bývalý milenec) si našiel milenku,poraďte :-P

tosomja
3. jan 2014

@mamavera keby som ja svoje problémy v manželstve mala riešiť milencom, tak mi jeden málo 😀 to by sa mi žilo...lepšie ako na koni 🙂

moonlight1210
3. jan 2014

Co vsetko si skusila pre napravu vztahu?
Riesila si to z pohladu aby vztah bol ako ty si predstavujes dobry vztah alebo si sa snazila o porozumeniie?

Nepises totiz nic. Tazko ti pisat cokolvek a je unavne sa stretnut s odvetou - to som skusala a nic.
To akoby vsetci mali naslepo hadat co by ti pomohlo.
Napis viac.

Preco chces ostat kvoli malemu s pRiatelom? Lebo otcovsky vztah? Lebo aspon strecha nad hlavou ked uz nie peniaze?
Co urbis ked v stavkovani dojde k tomu ze zacne ti brat peniaze z penazenky aby si vsadil? A ty v obchode budes s hanbou vracat veci lebo zistis ze peniaze su fuc? Alebo pockas na prvu bitku nervozneho chlapa, co ma absatk ze si nemoze zastavkovat? Stavkovanie je zavislost a kazda zavislost ma abstaky a kazdy abstak nech uz je od akejkolvek zavislosti, cim je ta silnejsia, tym burlivejsi (a agresivnejsi) je aj abstak. Rovnako ta vyfacka gambler ako alkoholik.
Nakopne az taketo nieco k rieseniu?

Milenec ako naplast, no dobre. To zatial nevies ako to skonci, kam to povedie a co ti to narobi v buducnosti.
Od zistenia ze si sa citovo naviazala a prezijes citove bolacky az po karmu (pozor, karma udiera tam kde to najviac boli, nie v rovnakej podobe, v akej si si ju robila. Vezme ti trebars zdravie, dolezite osoby, celozivotne uspory na stare kolena, nemusis byt vobec podvadzana manzelka, naopak do uderu karmy mozes prezit stastne manzelstvo).

A existuje taka okridlena veta: dnes je pekny den, dnes by to slo. Tak do toho, necakaj na pribehy druhych, aby si sa pohla vpred.

ajsenz
3. jan 2014

Tak odíď od priateľa alebo buď naďalej len ,,diera,, pre tvojho milenca..Aj on je pekný fas.. Ti neni zle z neho,že pretiahne Teba a potom doma 2x ženu??? Mám len 20 rokov,ale takáto nebudem nikdy... A že si mu na voľný čas dobrá? ... nech chodí do bordelu a ty MAJ V SAMÚ SEBA ÚCTU!!! SI MATKA!!

anmazura
3. jan 2014

@tosomja 😀 Dobreee

tosomja
3. jan 2014

@anmazura 🙂 nemám pravdu?

anmazura
3. jan 2014

To mas.Ha,mne by tych milencov netacilo ani 10 😀 😀 😀

tanickaskorokubikova
3. jan 2014

Akko ja by som ti rovno najradsej asi fukla jednu nech sa spamatas!! Nie len ze ty podvadzas svojho partnera ale este aj s muzom ktory ma rodinu!!! A rozpravas o tom ako keby sa nechumelilo??? To kde sme??? a este zaloz temu "mam milenca" gratulujem si hviezda fakt sa mas cim chvalit!!!

dejnas
3. jan 2014

otvorím koňa a vybafnú na mňa hneď v úvode 3 témy: Mám milenca... Ľúbim bývalého ... Milenka ženatého muža ....
ženy, ženy, dajak sa vám lýtka zapalujú 😀 😀 😀
a veď piánko, iné názory pisateľky nezaujímamjú, čakajú asi potlesk.... čakajú povzbudivé rady od podobných "spolutrpiteliek" .... výsmešne reagujú na iné názory
ale keď tu vznikne téma, ako podvádza manžel, či smskuje s kolegyňou .... fúúúúú to sú reakcie na to "hovedo v ľudskej koži" 😝 😀

tanickaskorokubikova
3. jan 2014

@ajsenz jaaaj z duse mi hovoris 😉

tanickaskorokubikova
3. jan 2014

@dejnas tak ker je tapa a zalozi to na fore kde je 80% manzeliek a hned to beru zo strany manzelky...

dejnas
3. jan 2014

@tanickaskorokubikova mňa tiež ohromne pobavila veta : milenca mám na spestrenie ...
teraz čo, máme jej ho závidieť? 😀

tanickaskorokubikova
3. jan 2014

@dejnas jaaaj ahaaa vidis to name brat z tej strany ze milenec je luxus ahaaaaaaa
No ja som si dobre vybrala s kym budem zit a s kym budem mat dieta takze to nepotrebujem :-P

jahodka8
3. jan 2014

@tanickaskorokubikova Dobre, že to sem píše. Uplne dokonalé by bolo, keby uviedla aj meno, nech si na neho manželka posvieti. Len je to naozaj ťažká situácia, keď má manžela závislého na stávkovaní a ešte ju aj milenec využíva, mne je jej veľmi ľúto, tak som rada, že si tu môžeme poradiť s problémami.

juliana77
3. jan 2014

@1safirka1 Mne je v podstate jedno čo urobíš, pretože už som presýtená takýchto príbehov a fakt sa neviem k tomu vyjadriť, ale milujem tú logiku, ako píšeš aj ty .....chcela by som od priatela odist ale kvoli malemu to nedokažem.
Ked si nebrala ohľad na malého a vytvorila si niaky trojuholník alebo dokonca štvoruholník, tak prečo až teraz berieš ohľad na malého???

tanickaskorokubikova
3. jan 2014

@jahodka8 😀 no to s tym menom je gool 😀 luto?? Nemyslis ze si za to moze sama? Mne je luto mamiciek ktore tu pisu ze maju chore deti alebo ine problemy za ktore nemozu ale tato pani by sa mala so svojim partnerom rozist ak je taky zly a na "spestrenie" si najst niekoho slobodneho... 😒

marika39
3. jan 2014

no tá tvoja situácia mi príde ako z dažďa pod odkvap, nehnevaj sa, z jedných problémov utekáš a ďalšie si už robíš

lenka.s
3. jan 2014

neviem, ci je to tym, ze su este prazdniny a uz su niekomu fest dlhe alebo je uz proste dlha niekomu materska, ale tlieskam tejto super teme ... ak mala pobavit, splnila svoj ucel 😀 😀 😀 😀 😀 ....

keby to nahodou malo byt myslene vazne, tak mi je zakladatelky ozaj luto 😖

jahodka8
3. jan 2014

@tanickaskorokubikova Tak asi potrebuje poradiť. Sama vie, že má problém veľký, len sa to bojí priznať. Niekedy sa človek do problémov tak zamotá. Veď už tým, že tu o tom rozpráva a pýta si radu, začala problém riešiť. Tak si predstav, že by to tutlala a že je to tvoj muž. Ty by si asi nechcela vedieť, že má milenku, ale pravda vyjde vždy najavo. Aj na milenecký vzťah sú dvaja. A o pravdivosti mužských slov by som ti dlho vedela rozprávať.

jahodka8
3. jan 2014

@tanickaskorokubikova gamblerstvo a nevera je problém celej spoločnosti, nielen jedného páru.

tanickaskorokubikova
3. jan 2014

@jahodka8 najprv som chcela napisat ze moj muz by ma nikdy nepodvadzal ale dobre, niody nehovor nikdy 😀 takze ak by k niecomu takemu doslo tak uz by davno mali obaja opravenu "fasadu" 😀

janinah
4. jan 2014

na niektoré témy škoda odpovedať,každý sám je kováčom svojho ne/šťastia 😒

cmulinko
4. jan 2014

@1safirka1(tebe je urceny prispevok ako fakt,ze si milenka )
@vintage_lady (tebe je prispevok urceny len na citanie 🙂 ) milenec len 1 do tyzdna?.....a ostatne dni je mozno s dalsimi troma damami,ktore tiez patria do kategorie mileniek.Vravieva sa,ze manzelka skor ci neskor pride na to,ze nejaka milenka existuje,ale je len mizerna sanca na to,aby milenka cislo 1 prisla na milenku cislo 2...uz len preto,lebo milenka cislo 1 sa musi sustredit na manzelku 😅 . Vies v com sa nachadzas?Vies kolko '' hracov '' ma tato vasa ruleta?

marianisima
4. jan 2014

Zakladateľka témy prosila, aby reagovali len ženy s podobným problémom. Ako včely na med sa tu však zbehli žienky s potrebou moralizovať, kameňovať, haniť....Som zástanca tradičnej rodiny, a to predovšetkým rodiny v ktorej sa prioritne problémy riešia, ale po prečítaní pár príspevkov som nebola schopná pokračovať v čítaní...Neviem, či sa mám smiať alebo plakať z našej vyšperkovanej schopnosti posudzovať iných bez toho, aby sme o danom človeku vedeli viac ako len to, že má milenca (prebohaaa, a ženatého !!!!). Pozitívne však je, že naša krajina je evidentne podľa reakcií na úvodný príspevok plná morálnosti. Hneď sa mi ľahšie dýcha 🙂

renka40
4. jan 2014

teraz píšem všetkým... ona je svojim spôsobom nešťastná!!!! Vzťah s partnerom je o ničom a s milencom nemá budúcnosť. Nič ju nenapĺňa. Tým pádom nemá pokoj v duši. Skôr výčitku. Ani ona sama by nechcela byť v koži manželky jej milenca, ale ani nemá dosť síl to ukončiť (aj keď vie, že to nie je správne) .

Každý muž ktorý ma milenku tvrdí ako si so svojou ženou nerozumie... (bla, bla, bla) takže nedávala by som vinu len žene ako zvodkyni! Muž nevie, že je ženatý?!
Keď môj bývalý muž mal milenku (teda milenky) aj keď som bola veľmi zdrvená, ponížená... nehnevala som sa na tú nešťastnicu, nedávala som jej nič za vinu! vedela som, že jej narozprával samé klamstvá o mne. Dávala som za vinu predovšetkým svojmu teraz už bývalému mužovi!!!!! predsa on vie, že je ženatý!!!!!! Tá milenka bola vlastne len obeť (to sa nechcem teraz zastávať tých žien, oni tiež majú svoju vinu... tiež podľa toho či je ona zvodkyňa abo obeť) To len preto, že mám s tým svoje skúsenosti....

renka40
4. jan 2014

@marianisima veľmi sa mi páči váš názor... múdro napísané

ushuaia
4. jan 2014

@renka40 rozumne napisane...tiez niesom zastancom nevery a nevravim ze dievcine patri medaila...ale nikto z nas nevie v akej situacii sa sam ocitne...kazdy by sa mal zamysliet sam nad sebou skor ako sudit ci kritizovat inych, lebo o ich zivote nic nevie...a ako pises ona sama je nestastna. Ma podiel viny aj ona, ale taktiez pan neni svaty, ved vie ze ma zavazky...

renka40
4. jan 2014

@1safirka1
chcela si len s podobným problémom.... ja som to zažila asi pred 19 rokmi, takže ti môžem povedať svoju skúsenosť... Mala som milenca a to bolo v období manželstva, keď som bola na pokraji zúfalstva, kedy som pomýšľala na samovraždu (aj som pohltala tabletky, ale potom som ich vyvrátila, keď som pozrela na spiace, nič netušiace deti) A tak ani neviem ako sa objavil človek, ktorý ma obdivoval v mojom trápení, chápal ma, utešoval. a potom aj miloval... aj keď nič nesľuboval a ja som nič neočakávala, mne stačilo že bol!!! nadobudla som chuť žiť! Áno bol ženatý... aj sa rozviedol,(ale nie kvôli mne) znova oženil. Aj ja som sa rozviedla, ale nie kvôli nemu! Ale kvôli svojmu vlastnému životu! Začala som nový život sama s deťmi, bez partnera (bez ďalších zbytočných, zaťažujúcich problémov) . Až keď som sa pozbierala a cítila, že už som pripravená, tak som pripustila k sebe záujemcov a veľmi precízne vyberala. podmienka bola slobodný alebo rozvedený!!!! Rozvedení ma sklamali (buď si chceli užívať, alebo boli takí istí ako ten, čo som sa s ním rozviedla) slobodní si taktiež chceli užívať a tí čo by to mysleli vážne sa zľakli mojich troch detí, že sa musia o nich starať... zo štyroch záujemcov to jeden nevzdal 😀 a toho mám teraz za manžela 😀 😀 😀 na dodatok:žila som 7 rokov bez vzťahu, partnera...len pre svoje deti ( beztak som mala dosť starostí)

cecil36
4. jan 2014

@mamavera a co je je problem? Frajer, co na nu kasle a uziva si vyhody volneho vztahu a full servisu alebo milenec co si uziva vyhody jej tela? Nejako som nepochopila co chce riesit. Ci len mne dnes tym pocasim nedopaluje?

maria1989
4. jan 2014

@1safirka1 priateľa neľúbiš.... milenec teraz nie je podstatný, keďže i tak by ste spolu nežili... takže jeho do úvah o odchode ani nemusíš ťahať, lebo spávať spolu môžete či priateľa máš alebo nemáš. ak máš z čoho žiť, už priateľa fakt nechceš a nezaujíma ťa, že je to otec tvojho dieťaťa, tak pokojne odíď a staraj sa o malé sama 😉