Mám pocit, že ma muž začína podvádzať

basula30
29. nov 2015

Mám pocit že môj muž si zacina hľadať " kamaratky" mimo nášho vztahu..dnes som si omylom precitala jednu správu od dotycnej a aj d neho a bola som dost prekvapena...neviem čo sa deje a ani preco sa to deje...áno mali sme krizu ked sa nám pred 2 rokmi narodila dcérka no to je už davno prec..všetko sa vratilo spat do normalu a klapalo to...teda aspoň ja som mala ten pocit..
Vôbec neviem čo mám teraz robit...mám to riesit? Opýtať sa ho na rovinu ? Alebo čo..Je mi z toho zle hlavne kvoli nasej malej :(

monikamdl
29. nov 2015

neviem, či je správne sa ho priamo opýtať alebo nie. Čo, ak ti priamo povie, že áno? Nedozvieš sa, prečo to urobil, resp. chce robiť, lebo vaša debata sa jeho priznaním skončí. Skús si s ním sadnúť a porozprávať sa o plánoch do najbližšej budúcnosti. Kam by ste išli, čo podniknete...a možno sa ti podarí zistiť z jeho reakcií, či vôbec uvažuje o niečom, čo by ste mohli spolu robiť 🙂

nada1326
29. nov 2015

A co bolo v sprave? Nejake flirtovanie alebo nieco vaznejsie? Ja by som ho s tym konfrontovala. Zalezi aj na tom preco ste mali krizu...

bonaqa2013
30. nov 2015

môj otec mi povedal, že slušní ľudia vždy trpia.... Mala si sa poriadne nasrať, mobil hodiť starému do hlavy - žeby sa rozbil aj mobil, aj jeho hlava a žiadať vysvetlenie....
Ako by reagoval on, keby to bolo opačne? ˇˇčo by spravil? Treba postupovať tak isto. Pri nektorých dementoch si jednoducho asi nepomôžeš...
A ženy majú na neveru mm intuíciu....

basula30
autor
30. nov 2015

@bonaqa2013 ... no nechcem vedieť ako by reagoval on...radšej...:( len to že ja by som mu to nikdy neurobila...máme spolu krásne dievčatko..Idú vianoce...Proste parada..A teraz toto...BOHA...celu noc som nespala...a teraz ho nemôžem ani vidieť a just musi byť doma.

zdena12345
30. nov 2015

@basula30 je mi luto co sa Ti stalo. Prave prechadzam niecim podobnym. Vykricala som mu to vsetko hned ako som na to prisla. Neviem, ci je to spravne, ale nevedela by som to v sebe drzat a tvarit sa ze nic. Je strasne tazke riesit nedoveru manzela a dieta... Moj postoj je: Ak sa budes tvarit, ze je vsetko ok, nic sa nezmeni. Ak mas dokaz, tak nemas dovod uskokmi zistovat aktualny stav. Ak je aspon trosku charakter tak povie co je vo veci, ak ho budes konfrontovat s faktami a dokazmi. Ak bude mat snahu je moznost si to vydiskutovat, prip. riesit spolu s odbornikom na partnerske vztahy. Len je tam strasne vela ak....a vztah uz aj tak nikdy nebude taky ako predtym. Kazdy chybny krok v manzelstve ho uz navzdy poznaci.

bonaqa2013
30. nov 2015

@basula30 vidíš, celú noc si nespala - ty trpíš. Nedrž to v sebe, kopni ho do riti, nech povie čo má za problém keď ťa takto podrazil a hotovo. ty sa budeš trápiť, za chvíľu budeš mať zo stresov zdr. problémy a on si bude vypisovať inej... Zamysli sa k čomu to vedie. V lekárni si kúp PERSEN - na ukľudnenie.

worker_falcon
30. nov 2015

@bonaqa2013 ty vieš o situácii niečo viac, ako písala tu dotyčná? je nejaké iné vlákno, kde rieši tento problém? Lebo na také príkre odsúdenie je priskoro, nemyslíš? Nevieme, čo tam bolo. Najprv by si to mala dať vysvetliť dotyčná. Ona sama vraví, že nevie, čo a prečo... Mala by mať intuíciu a vedieť, či sa manžel vyhovára, alebo nie.

K tvojej poznámke, že čo by bolo, keby to bolo opačne - pred pár mesiacmi tu bola opačná situácia - keď dostala manželka pusu od bývalého za prítomnosti súčasného. A tam ste ho odsúdili a znosili pod čiernu zem, že si to nenechá vysvetliť, a že ju hneď odsúdil. čo tak použiť rovnaký meter?

@basula30 je to o komunikácii, o ničom inom. porozprávajte sa, daj priestor svojej intuícií (aj keď to bude ťažké vzhľadom na to, že si extrémne predpojatá a je to pre teba jasné vopred.

dominika6
30. nov 2015

@basula30
pre mysli si čo mu povieš ked to bud potvrdí,alebo vyvráti...
bud pripravená na každú jeho reakciu aj na tú,že začne robiť cirkus,ako mu lezieš do mobilu,lebo to bude ako prvé a nakoniec z toho vyjdeš ty za blbca