Muž ma podvádza

2. sep 2023

Pomoc ľudia. Muž má podvádza ja neviem co mam robiť už sme spolu 16 rokov a včera som zistila ze ma podvádza. Mam s nim 1 dcérku a bývame spolu v dome. Pomôžte mam sa s ním rozviesť?

sikovnalejdi
2. sep 2023

ok

pribinak
2. sep 2023

Už si ho konfrontovala?

autor
2. sep 2023

@pribinak nie ešte nie lebo ja neviem vôbec co mam robit

katka2602
2. sep 2023

Ako si to zistila?

pribinak
2. sep 2023

Tak musíš sama sebe zodpovedať otázku či chceš s takýmto muzom zostať vo vzťahu a v manželstve
Či je to pre teba prijateľné že tá podvádzal a bol neverný

V každom prípade by som mu to povedala a uvidis reakciu

autor
2. sep 2023

@katka2602 vydela som na jeho telefone ako si pise z inou a prezývajú sa takými perverznimy prezývkami. Ja vôbec neviem co mam robiť 😞😞

lucylaw
2. sep 2023

To čakáš od nás,že ti povieme,či sa máš rozviesť? Veď to musíš ty vedieť..Ja keby som mala 100% dôkazy o mužovej nevere, tak pre mňa by to bolo jednoznačne na rozvod,ja už by som sa na toho chlapa nedokázala ani pozrieť,nie ešte aby som mu dovolila sa ma čo len dotknúť..Ale sú ženy,aj tu,pre ktoré to problém nie je a ostávajú s mužmi aj keď ich podviedli,takže je len na tebe,do ktorej skupiny sa zaradíš..

katka2602
2. sep 2023

Bol z toho jasne, že ťa podviedol? Ak áno, tak mu to rovno povedz. Rozvod je jednoduchý, horšie je bývanie, neviem ako si na tom s financiami.

stellarstar
2. sep 2023

Autorka neviem koľko máš rokov ale naozaj nevies čo máš robiť? Čo tak napr ho tým konfrontovať? Otvoriť ústa a sa ho opýtať čo to má znamenať? Kde je medzi vami komunikácia? A to sa vážne pýtaš či sa máš teraz rozviesť?

vanilkovazmrzka
2. sep 2023

To musis riesit s nim a nie s anonymnymi ludmi na fore

autor
2. sep 2023

@stellarstar mam 36. A bojím sa mu to povedať ja reálne neviem co mam robit

eeffka
2. sep 2023

Mas az 2moznoati, ostat a robit sa slepa, alebo zapnut mozog a porozmyslat ako zit sama.

katkati
2. sep 2023

On sa nebojí podvádzať a ty sa mu bojíš povedať, že to vieš? Vzchop sa a zober svoj život do svojich rúk.

cimage
2. sep 2023

Ked sa bojis, tak sa tvar, ze je vsetko ok. Nic ine ti ani neostava, ked mu to nepovies. Alebo chces najskor poziadat o rozvod?

barborachors
2. sep 2023

je to jednoduché, premysli si, ci chceš ostat s nim aj napriek nevere, alebo musis ostať. Dalej si premysli ci ho ešte miluješ alebo uz nie. Ak budes vedieť odpovede, budes vedieť aj čo robiť.
Ak ho chceš dostať od milenky, nastahuj ho k nej a nezabudni pribalit aj vsetko jeho špinavé prádlo. Nech mu kofa opere. Nezabudni, že ovocie chuti najviac zakázané. Ked sa to prevali, uz to pre nich nebude ono.

osky
2. sep 2023

Teraz si v soku.
Najprv sa upokoj.
Neries to za horuca.
Nechaj to vychladnut a popremyslaj,co dalej.
1.odpustis a das mu este sancu...si toho schopna?
Chces ho este ?
2.nie si schopna s nim uz ostat=ako to vyriesite,delenie majetlu,rozchod,rozvod...
3.jeho verzia,argumenty,dovody preco to robi,ako chce riesit vasu buducnost/uprimne,keby moj muz mna podvedie,tento treti bod by bol pre mna nepodstatny...pretoze ja by so s nim byt uz nechcela/

stellarstar
2. sep 2023

Máš 36, zapni mozog vstaň so zadkom a otvor ústa. Nemáš 10 r

domkakvet
3. sep 2023

Je pravdepodobne, ze to urobi znova, treba si v prvom rade rozmysliet, ci chces s nim zostat, alebo nie.

h2
3. sep 2023

@domkakvet Akože urobí znova? Veď on to reálne robí. Má iný vzťah. To nebola jednorázovka, ktorá skončila.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwesska
3. sep 2023

Nie,ostan s nim dalej a pozeraj sa na to,ako ta podvadza🙈🙉

matulka1981
3. sep 2023

je mi to ľúto ...🙁viem čím si prechádzas ,zažila som to iste po 14 rokoch šťastného manželstva som zostala sama s tromi deťmi ..v prvom rade si sama v sebe musíš zodpovedať, ci napriek všetkému s ním budeš chcieť zostať ďalej vo vzťahu .....potom ho konfrontuj a uvidíš ako zareaguje ...či snim zostať, alebo nie to sa musíš rozhodnúť sama ...ked by Ti to pomohlo. kludne IP ...

karolinakr
3. sep 2023

hlavne nekonaj zbrklo, tu ti 90% žien povie, že maš sa rozviesť, ja že nie..hlavne, ked sa jedna len o písačky

karolinakr
3. sep 2023

Najprv musiš zistit, čo a ako, s kym si piše, ako dlho, ohladne čoho, bola ponuka na sex, čo ona odpisala, prišlo k styku, kolkokrat a potom sa rozhodni

sheila121
3. sep 2023

@jj298 žiaľ nie všetky sú hrdinky, väčšina žien neveru odpúšťa, to len virtuálny svet znesie veľa.

nazli24
3. sep 2023

Tak vieš..dnes si píše kazdy chhlap takmer aj perverzné správy s babami. Poznám to s vlastnej skúsenosti aj skúsenosti kamosiek. Nič výnimočné. Samozrejme že to vadi ale sú takí chlapi niekedy žiaľ.
Tak sa vzchop ukľudní sa. Vieš tu ženy všetko majú premyslené myslia racionálne, nedokážu pochopiť aký som to musí byť. Hlavne kľud...a konfrontuje ho v kľude. Ak môžeš tie dôkazy správy čo máš si odfoť (aj pre prípad rozvodu)musíš ale vedieť kam sa odstahijes a podm.si si istá že ťa fyzicky podviedol? Čo tak zavolať dotyčnej a stretnúť sa s ňou ?

agnesino
3. sep 2023

@jj298 a potom tu nariekaju keď sa to stane im dokonalým pod anonymným príspevkom

autor
3. sep 2023

@nazli24 to posledné skúsim ďakujem. 😞😞

sense
3. sep 2023

Ostan s nim, poskytuje mu fullservice a nech sa on bezstarostne zábava. (irónie)

Ty musíš vedieť ci chceš ostať v takomto vzťahu.

autor
3. sep 2023

Ja sa práveže bojím aký to bude mať vplyv na dcérku keďže ona ma 9 rokov.