Mám povedať mame svojho exmanžela, že má vnučku?

maca793
7. feb 2009

😔 chcem vedieť váš názor. už dlhšie mi víri hlavou, že by som mala niečo napraviť v mojom živote. trápi ma jedna vec, neviem sa rozhodnúť, či mám povedať starej mame Karolínky, že je jej vnučka, jedná sa o starú mamu z otcovej strany. nakoľko otec malej sa k nej nehlási, výživné platí poctivo, mám pocit, že aj keď jeho mama bola na súde ohľadne otcovstva, tak jej vôbec nepovedal pravdu, že je jeho nemanželská dcéra. chcem vedieť vás názor, nedopustím sa nejakého priestupku a ak by som to mala urobiť, ako sa mám jej ozvať? ďakujem

monkula
7. feb 2009

ja som to nepochopila 😅 😅 poplietlo ma to s tou nemanželskou dcérou 😅

monuska_9
7. feb 2009

ja som to tiez nepochopila...ked vravis ze stara mama bola na sude, tak asi vie ze to je jej vnucka...a tiez ju zrejme nechce..ci ako?

maca793
autor
7. feb 2009

karolínka je vnučka môjho bývalého. na testy mala ísť preto, lebo on sa opakovane nedostavoval na predvolania. a tak súd postupoval takto. takže jeho mama je stará mama karolínky a ona o tom nevie, pretože jej nepovedal pravdu.

amatula
7. feb 2009

vnucka tvojho byvaleho....cize tvoj byvali je starkej co??? 😕 😅 som sa nejak zamotala..............

maca793
autor
7. feb 2009

alebo ja

amatula
7. feb 2009

hej hej

maca793
autor
7. feb 2009

bývalí je jej syn. ja som sa s ním súdila o otcovstvo, ale nereagoval na výzvy, tak bola pred súd predvolaná jeho mama, aby sa podrobila testom. a vyšlo najavo, že je otcom malej a on jej to zrejme nepovedal, že má nemanželskú dcéru.

kveta
7. feb 2009

Maca793, mám pocit, že keby ju to zaujímalo, tak by Ťa vyhľadala a spýtala by sa. Veď na tom súde sa jednalo o jeho otcovstve, takže vie, že niečo také ako vnúča zrejme niekde pobehuje. Takže ja by som jej to neoznamovala.

amatula
7. feb 2009

tvoj byvali je jej syn...a zaroven je to tvojho byvaleho vnucka???takze otec a syn...su tvoji byvali.........chapem 😅

maca793
autor
7. feb 2009

ale on jej povedal zrejme, že nie je otcom. poznám ho, rád klame.

sirinka
7. feb 2009

maca ale ona musela vediet, preco ju testuju 😉
neries to...podla mna ta rodina o karolinku nema zaujem, zbytocne si budes zranovat city

maca793
autor
7. feb 2009

amatula
dcéra 😵

sirinka
7. feb 2009

amatula ved sa iba pomylila

emily333
7. feb 2009

no veru na nemanzelske deti babky nemaju velmi zazjem ☹

maca793
autor
7. feb 2009

zraňovať nie, ale ide tu o realitu. mňa to už prebolelo všetko, bolesť by som už necítila a ani hnev.
len mám nutkanie ísť za ňou a povedať jej pravdu. pekne si s ňou pohovoriť čo i len na minútu.

monuska_9
7. feb 2009

ja by som to asi tiez nechala tak..ver ze keby velmi chcela tak si zisti ci je to jej vnucka 😒 ty sa neponizuj ked teba a tvoju malu nechcu prijat do rodiny, preco by si sa im ty mala prosit 🙄 ...

sirinka
7. feb 2009

maca a co myslis, ze budes od nej pocut???

maca793
autor
7. feb 2009

prosiť nie, to by som nechcela. rozmýšľala som nad pár riadkami a pribalila by som k tomu rodný list. a čo by bolo ďalej tak to by ma netrápilo. a možno by to dopadlo inak. ak vie, že nemá ďaľšiu vnučku, tak sa tým netrápi a keby sa dozvedela, možno by chcela vidieť, ako vypadá.

junovka
7. feb 2009

ja by som tiez neriesila.Nakolko mam pocit, ze to jeho matke je to sum a fuk 🙄 ....nezaujima ju to.Podla mna je taka ista ako jej syn. 😉

maca793
autor
7. feb 2009

neviem, možno by ju prijala ja neviem.

kveta
7. feb 2009

No dúfam, že chceš poslať len kópiu rodného listu...

maca793
autor
7. feb 2009

ako si spomínam, tak ona je rozvedená a je aj vdovou. možno je taká ako on, ja som ju nevidela, a viete čo, ani ma to už netrápi, presvedčili ste ma. nepojdem nikde nenapíšem jej nechám to tak ako je. veď mi je dobre aj bez nej a ich možnej pomoci. ďakujem baby ste zlaté 😵

sirinka
7. feb 2009

maca a ty by si chcela, aby sa s nou karolinka stretavala? chcela by si, aby vidala svojho otca stastneho zo svojou rodinou a pritom vedela, ze ju nechce? alebo co od toho cakas? ja nerozumiem.

sirinka
7. feb 2009

maca daj svojim detom vsetku svoju lasku a sustred sa na svoju a vasu buducnost 😉 babranie sa v minulosti ti nepomoze ist dalej. drzim ti palce.

maca793
autor
7. feb 2009

díky, len som chcela názor aj od iných. ďakujem

tictac
8. feb 2009

asi jsem divna, ale ja bych ji to rekla...teda asi poslala fotku s par radky...pak by bylo na ni, jestli by ji chhtela vidavat, nebo ne, ale tu sanci by mit mela. Jasne, pokud byla u soudu, mohlo ji to trknout, jenze ne kazdy udela v takove situaci, co by mel a pak to cloveka treba i mrzi. Navic nevis, jaka bude situace treba za par let, treba byvaly se zmeni a bude chtit byt v zivote Karolinky. Tim, ze jim ted treba posles dopis s nejakym kontaktem, tak nechavas dvere z tve strany otevrene a je to na nich, co udelaji. Aspon budes vedet, zes udelala vsechno, cos mohla a nebudes si nikdy vycitat, ze mohla udelat vic.... 😉

mikalove
8. feb 2009

lenže stara pani nemusí byť vôbec zlá a prečo by mala doplacať na synove chyby a byť teraz sama...ktorá z vas by nechcela vedieť že má niekde vnučku / v buducnosti/...ja by som jej napísala a nech príde ak má zaujem,neznamená to že sa musíte začať nonstop navštevovať ani to že tam tvoja dcerka musí traviť prazdniny.stopnuť to možeš hocikedy ....

mikalove
8. feb 2009

tic tac písali sme naraz a v podstate to isté 😀

tictac
8. feb 2009

mikalove , trefily jsme to fakt zaroven 😀

ja si to taky myslim, kdybych byla v tehle situaci, urcite bych to tak udelala.Moje kamaradka je svobodna matka, otec ditete zajem moc nejevi, ale babicka ano a babicka by ani nevedela, kdyby ji moje kamaradka nejela navstivit. Nejdriv jsem to nechapala, myslela jsem si proste: kdyz o nas nemaji zajem, tak ja o ne taky ne...jenze ona nechtela pripravit dcerku o babicku jen kvuli vlastni falesne hrdosti. Takze to nakonec dopadlo dobre 🙂 A jak jsem psala, aspon si v budoucnu nemuze vycitat, ze pro to neudelal vic....

lienocka235
8. feb 2009

podla mna keby mala zaujem tak vas sama vyhlada...ved vedela ze na co vas testuju.. a vysledky dostala... kedze bola testovana to ze nema zaujem a slepo veri len svojmu synovi.. sa zmeni len tazko.. a urcite nie RL.. predpoklada ze sud urcil aj vychadzky a stretnutia s otcom a ten o ne nema zaujem..
ako skusit to mozes.. mala je este mala na to aby si pamatala odmietnutie.. a ignoraciu aj pri stretnuti..

ako podla mna keby chcela.. tak si zisti sama.. a ak nechce tak ju nepresvedcis..