Mám povedať šťastnému páriku o nevere?

cucoriedky24
21. okt 2014

Ahoj kocky..zaujima ma co si myslite,lebo kamosky hovoria kadli na to...frajer(mame syna) bol vzdy suknickar. 2 roky to uz neklape a ja som zistila kam sa chodi uvolnovat....stara znama co sa mi uz par rokov smeje do ksichtu a viac krat sme si skocili slivne do vlasov..mam texty kde sa dohaduj, ako si pekne podakuju, ako mu rozprava o dalsom zenatom s 2 detmi co najskor nechcel podvadzat ale potom sa mu postavil...a podobne...paradoxom je ze toto mile dievcatko ma priatela kt.pravuje vonku, dokonca chce stavat dom a mysli si akeho anjelika ma doma...ja sa chystam odist nas vztah sa uz neda zavhranit a ju drzim v sachu lebo sa boji ze mu to poviem...a vcera som zistila po prevaleni tejtonevery ze moj drahy jej stale pise a vyvolava, sama mi to potvrdila ked som jej naznacila ze ma asi dost dobre nepochopila naposledy...mam to tomu jej drahemu povedat, mam byt taka svina? Dakujem

sosanna88
22. okt 2014

kokos tento text pochopit to da zabrat normalne...
ale pointu som pochopila a za seba: nie, nepovedat.
ja sa nestaram do nikoho, nechcem aby sa niekto staral o mna..ak by ma moj muz podvadzal ale ja by som to sama od seba nezistila, tak dakujem,nepotrebujem posla. ,,co oko nevidi,srdce neboli,,
nestaraj sa. moj nazor