Mám povedať šťastnému páriku o nevere?

cucoriedky24
21. okt 2014

Ahoj kocky..zaujima ma co si myslite,lebo kamosky hovoria kadli na to...frajer(mame syna) bol vzdy suknickar. 2 roky to uz neklape a ja som zistila kam sa chodi uvolnovat....stara znama co sa mi uz par rokov smeje do ksichtu a viac krat sme si skocili slivne do vlasov..mam texty kde sa dohaduj, ako si pekne podakuju, ako mu rozprava o dalsom zenatom s 2 detmi co najskor nechcel podvadzat ale potom sa mu postavil...a podobne...paradoxom je ze toto mile dievcatko ma priatela kt.pravuje vonku, dokonca chce stavat dom a mysli si akeho anjelika ma doma...ja sa chystam odist nas vztah sa uz neda zavhranit a ju drzim v sachu lebo sa boji ze mu to poviem...a vcera som zistila po prevaleni tejtonevery ze moj drahy jej stale pise a vyvolava, sama mi to potvrdila ked som jej naznacila ze ma asi dost dobre nepochopila naposledy...mam to tomu jej drahemu povedat, mam byt taka svina? Dakujem

bejbinka131
21. okt 2014

Preco by si mala byt svina?

janinah
21. okt 2014

frajer ťa podvádza s ňou? /dosť neprehľadne tu píšeš/..rieš si svojho frajera,svoj vzťah,onen chlap v zahraničí na to príde skôr či neskôr,s kým chodí....

zabka88
21. okt 2014

hm, pozri sa na to z pohľadu toho chlapa, myslíš si že by to chcel vedieť? on ako taký tĺk chodí robiť do zahraničia aby jej postavil dom a ona sa doma k.rví .. áno, ja by som to povedala ale nenazvala by som to svinstvom ale dobrým skutkom pre toho chlapa...

lea43
21. okt 2014

myslim ze by mu to mala povedat sama...

materina_duska
21. okt 2014

Svinské je dľa mňa, že ju tým vydieraš. Keď chceš, tak mu to povedz. Keď nechceš, nechaj to tak. Ale nehraj sa na pána Boha a nevydieraj. Nech už si v akejkoľvek "oprávnenej" pozícii.

nigguska
21. okt 2014

Ty si pories svoj vztah. On na to pride sam...

horana
21. okt 2014

Fuha, aka skora hodina a ja uz prepracovana, precitala som si to 2x a nechapem ani tuka z toho prepletenca 😝

guinevre
21. okt 2014

Ja by som asi povedala, no neviem, ci je to najmudrejsie 🙂

sissy27
21. okt 2014

toto mi príde také slovenské... že keď mne zdochla koza, tak susedovi nech skape krava... ako čo ty z toho budeš mať, keď nabonzuješ neveru nejakej tretej osoby? aj tak z toho vyjdeš ako posledná chudera ty, nech máš úmysel akýkoľvek...pozametaj si pred vlastným prahom a cudzích nerieš, nie je to tvoja vec... pochopila by som, keby sa jednalo o dobrú kamošku, sestru, blízku osobu, že nechceš aby bola klamaná a rozmýšľaš ako jej pomôcť, ale takto z čistej zlomyseľnosti? si nájdi niekoho aj ty, kto ťa bude obšťastňovať a nebudeš myslieť na somariny...

zuzub
21. okt 2014

ja takýmto a podobným "historkam" na modrom konovi neverím...podľa čistý výmysel čo si tu popísala, takých tu už bolo.....

simca06022011
21. okt 2014

Asi to nebude taky stastny parik... cele mi to pride ako problem tinedzerov a nie dospelych ludi. Ja osobne by som sa s takou zenou ANI NEBAVILA, vobec. Letela by ako dlazkova handra, stacilo by aby na mna prehovorila... aj s mojim partnerom (EX). A teda ci by som to povedala jej priatelovi? A pri akej prilezitosti by som ho asi stretla? Vyhladavat by som ho nevyhladavala.. cize by som to neriesila.Ak by nebodaj robil niekto okolo mna cirkus (napriklad z toho ze som jej jednu vylepila, ked sa vyskierala... alebo nieco podobne) a stretla by som sa nebodaj s jej partnerom, tak by som mu to bez vahania povedala, preco nie... Nie je to podla mna svinstvo, je to fakt...

kaculda2
21. okt 2014

ANO povec mu to, ma pravo to vediet. Cim dlhsie mu to budes tajit tym to bude horsie pre neho. Zbytocne sa zadlzi narobi si zbytocne starosti. Povec mu to a nech on sa rozhodne ako to bude s manzelkou riesit. Hlupe je od teba ze ju s tym vydiera. Nech ti akokolvek ublizila ale ten chlap si to nezasluzi. V podstate neublizujes tej zene ale preve tomu chudakovi chlapovi co sa snazi dat rodine aj modre z neba...

katarinastrickova1
21. okt 2014

Ano povedat mu to aka je jeho priatelka svina

mysicka36
21. okt 2014

Ja by som to tiež s radosťou povedala. Mne by bolo na srdci lepšie že sa jej chlap dozvie aká je k... a ten chlap bude trochu smutný, ale z dlhodobého hladiska ti bude vďačný.

Mne volakedy dávno kamoška natrela môjho frajera a som jej nesmierne vďačná, že som toho idiota poslala do riti. Mohol prísť lepší.

jvlo
21. okt 2014

A prečo nie........nevahala by som ani chvilu.....ja by som to hrdlickam osladila

angel257
21. okt 2014

Radšej mu to povedz, chces aby sa trápil kvôli nej a zbytočne ?

sense
21. okt 2014

Nie nepovedala, riesila by som svoj vztah a myslim ze je od teba nepekne ze ju vydieras....myslim ze si nemate tvoj frajer, ta dotycna a ty co vycitat ste zhruba rovnaky len kazdy v inom smere....

oladuna
21. okt 2014

Samozrejme ze mu to povedz.oko za oko...zub za zub...vztah za vztah 😎

radkovadanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetllana
21. okt 2014

Väčšinou nič dobré nevzíde z toho, keď sa tretia osoba mieša medzi dvoch ľudí...o to horšie, keď ťa neženie láska k nemu v zmysle, že by to bol tvoj brat, otec alebo proste iná blízka osoba, na ktorej ti záleží...teba ženie len pomsta, preto sa obávam, že mu ublížiš viac akoby sa to mal dozvedieť inak a od inej osoby.

kofoluska
21. okt 2014

Ja by som mu to povedala. Otec mamu podvadzal a ked sa to prevalilo, najviac ju po rozpade vztahu mrzelo, ze VSETCI okrem nej to vedeli. Vsetci jej kamarati a kamaratky to pred nou tajili. Je mi jasne, ze Teba zenie skor pomsta, ale zase ked ten chalan chodi makat do zahranicia, aby si postavili hniezdocko lasky a zrejme s nou planuje rodinu, mal by vediet, koho ma po svojom boku.

esterba
21. okt 2014

A ktoryze to je ten stastny parik?

habibi78
21. okt 2014

Akože a co je teba do toho??? Rieš svoj vzťah a nestaraj sa do vzťahov ostatných ľudí....

dafnea
21. okt 2014

ten chlap si zaslúži vedieť pravdu. ak aj že vy dve nie ste v dobrom vzťahu, ale on ak je dobrý chlap tak prečo by mal byť klamaný len preto, aby si ty nevypadala ako sviňa?

caoli
21. okt 2014

jasne, nabonzuj… ved nie je nic lepsie, ako nicit zivoty ludom okolo... preco by si nemala, ked ho ty uz mas dobabrany… tak podkur pod kotlom, nech voda na tie svine zovrie rychlejsie. a ty budes mat po zvysok zivota dusu naplnenu hlbokym uspokojenim
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

xara1233
21. okt 2014

Ja by som sa z jej frajerom porozpravala ani nie tak s pomsty, ale ak je to taky dobrak, ze jej chce postavit dom radsej nech sa to dozvie pred stavbou domu ako po nej potom by sa s toho len tazko spamatal. No nezabudni ze neveru treba aj dokazat dokazmi nie len slovne. Bolo by to slovo proti slovu a ty by si zostala ta najhorsia

nasta55
21. okt 2014

Povedala urcite.

katarinamarkova
21. okt 2014

preco chces riesit vztahy inych, ked nemas vyrieseny ten svoj?

mircalla
21. okt 2014

Pozri - je vopred jasne, ze neodolas a aj tak mu to povies, tak naco toto divadlo na MK?🙂

cerez
21. okt 2014

Povedať! Povedať! Povedať! 😀