Mám sa obávať, že ma podvádza?

nikikeke
12. jan 2013

Chcem sa poradiť s niekym úplne nezainteresovaným. Prosím o objektívny názor. Nie som naivná, a za žiadneho muža na svete by som nedala ruku do ohňa. Ani za kňaza, aby sa ukážkového manžela a otca... za nikoho! Tak isto aj ten môj je dobrák od kosti, všade obľúbený. Môjmu ex som tiež prišla na neveru. Začala som mať tušenie, ani už nepamatám prečo. Potom prišli priame dôkazy. Preto mám obavy, že je to len moja paranoja a trauma z predchádzajúceho vzťahu. Začalo to tým, že začal byť ku mne chladný a asi za 2 mesiace sme mali 1x sex. KeĎ som ho začala podozrievať začal byť opäť ku mne milý a všetko sa vrátilo do normálu. No ja som ho samozrejme začala viac sledovať. Raz som našla na bunde fľak- akoby od makeupu. Hovory v mobile mal vymazané. Keď som čitala na nete ako zistiť či vás muž podvádza, bolo tam že jeden z príznakov, ktoré si málo kto všimne , že si umyje auto. On bol práve v ten deň v umyvárke- v jeseni, vonku sychravo a pršalo... začal mi vypratávať dvere v aute- spolujazdcove dvere- či už bločky, papieriky keď som tam občas nechala ( vraj kvoli tomu to neverník robí, aby žena nenašla žiadne dôkazuy- gumičky, zlomený nechet...). Minule som našla v mojích dverách obal od keksu. Keď som sa opýtala kto tu jedol, povedal že on- prečo by ho dával do mojích dverí? Má herpes- vraj z príborov v jedálni. A to čo ma úplne zaskočilko je to , že môj muž sa niekedy sprchuje len každý druhý deň. Stále pred spaním. Tento týždeň prišiel z práce a prvé čo urobil utekal do sprchy. Bolo päť hodín po obede a pred tréningom. Nikdy by ho nenapadlo isť do sprchy pred športovaním... A tento týždeň bol každý deň v práci dlhšie ako obvykle...Som paranoidná??? Najviacx ma znepokojuje to, že môj ex chodil na záťahy z kolegami.... a môj terajší muž je kolega s jedným z veľmi dobrých kamarátov mojho ex a viem že ten kamarát má priateľku ktorú pravidelne podvádza.... Viem, že ak príde k nevere vinú na tom majú obaja, ja viem že som veľmi náročná, nikdy s ničím nie som spokojná.... veľa krát ma mrzí ako sa k nemu správam a ako ho možno občas nedoceňujem. Mrzí ma to, a viem že ho to neospravedlňuje ak je to pravda čo si myslím....

vefi89
12. jan 2013

@nikikeke môj pohľad... ak sa nemá čoho báť, hovory by nevymazal. napr. môj starý správy maže, ale vždy.. to mi je jedno.. ale k hovorom mám prístup. dokonca mi chodí každý mesiac podrobný výpis všetkých hovorov a sms správ.. problém by som videla ani nie tak v upratovaní auta, ale napr. v tej sprche pred tréningom. nepíšeš, akú má prácu. či fyzicky náročnú... ale ak by môj manžel zmenil správanie, isto by som spozornela

wized
12. jan 2013

Ja myslim ,že bohužial ano -chlap sa len tak z nicoho nic nezacne spravat inak ... nemazal by si mobil a nechodil by neskoro s prace - len tak ZRAZU .... ja by som ho asi sla prekvapit a cakat ked bude v praci koncit ... ale asi by som do neho nevrtala kým by som nemala nejaký priami dokaz v ruke :D
zazila som si toho tiež dost v tomto slovazmysle zo svojim ex ...

pimpulienka
12. jan 2013

Bohužial ano myslim, že sa môžeš obavať..signaly tomu nasvedčuju a myslim, že si to len nenahovaraš..

nikikeke
autor
12. jan 2013

@vefi89 ibaže môj muž má ešte aj služobný mobil, ktorý nechavá v práci a ked ho donesie domov tak len nabiť a aj to vypnutý. Fyzický náročnú ako kedy.... ale on nejde do sprchy aj keď je spotený ako pes... kým ho ja nedokopem že smrdí. On vždy príde z práce a ak je spotený, ľahne pred telku a ide až večer. Spomínam že raz sa stalo, keď mal služobný mobil doma volalo mu nejaké čislo. Veľmi sčervenel a keď som mu dala ruku na srdce bilo ako o život. Dvihol a počula som v telefóne ženu. Zrazu mi muž hovoril, že - dam vam moju zenu ona vam nadiktuje. Ta zena chcela moj mail, ze potrebuje poslat nejake fotky skriniek ktore mal na sluzobke vyzdvihnut. Nechapala som naco su mu fotky skriniek.... ona mu potom este diktovala nejake rozmery. Dosiel mi mail s fotkami skriniek.... potom zase volala ze ci dosiel, este raz diktovala rozmery. Muz sa zlostil ze naco vola ked tie skrinky aj tak budu poskladane a zalepene v krabici.... nechapala som ale videla som ze je z toho nervozny. Na sluzobku chodil 1-2x do roka. Vtedy bol 2x za mesiac.... Vraj to bola zena nejakeho zakaznika ktora potrebovala priviezt nejake skirnky- preco by volala ona a nie jej muz ked moj muz sa pozna s nim... preco by volala o 21:00 ked mal cestovat rano o piatej??? proste kamoska mi hovori ze prehanam a namyslam si ale mne taketo veci jednoducho nehraju...

estterka
12. jan 2013

@nikikeke neda sa ti ho skontrolovat? ist na ten trening sa pozriet ci tam je..alebo do prace ked konci,ze ci tam fakt zostane dlhsie alebo je niekde inde.

nikikeke
autor
12. jan 2013

@wized ved púrave... snazim sa hrat hlupu... ked som sa opytala na ten obal od keksu a on povedal taku kravinu ze on ( mohol aspon vymysliet ze viezol kolegu...) tak ze aha , ok.... zatial budem hrat hlupu , kym nebudem mat viac dokazov...

hyta
12. jan 2013

Nie nadarmo sa vraví dôveruj, ale preveruj.Pokiaľ sa zrazu zmenia partnerove návyky je normálne, že ti v hlave bliká dáka kontrolka. Ja tiež nevidím nič zlé na tom, ak chlap umýva auto /môj by si v byte nevšimol ani kopu hnoja/, no auto musí mať vždy čisté.Skôr pričasté sprchovanie, neskoré príchody..to sú tie varovné signály.Skús zmeniť i ty svoje správanie, keď vieš o svojich chybách, buď milšia, ak máš za čo pochvál ho, chlapi to majú radi.Skúste si urobiť pekný večer s dobrou večerou, sviečkami a pohárom vínka.Porozprávaj sa s ním, spýtaj sa ho, čo mu na tebe prekáža.No nepočítaj s tým, že sa ti prizná k nevere, to by si musela mať ozaj priamy dôkaz, inak bude zat´kať a zat´kať.

nikikeke
autor
12. jan 2013

@wized tie pocity vsak? tusenie.... to je asi ten 6 zmysel....

estterka
12. jan 2013

@nikikeke hej ten obal je divny. lebo fakt sa moze stat,ze ho niekto poprosil nech ho zavezie a zabudol to tam. ale to by nemal dovod ti takto aj nepovedat,teda ak nie si extremne ziarliva,ale z toho co pises nie si.

nikikeke
autor
12. jan 2013

@estterka na ten trening chodime spolu, je to par metrov od domu... skor ta praca...mam obavy ze kolegovia by ho kryli... vo firme su len 4, z toho 2 su pekne kvietky o ktorych mi muz sam hovoril co su zac a ten treti je rozvedeny.... myslim, ze aj keby vzal dovolenku v praci by to popreli...

nikikeke
autor
12. jan 2013

@hyta no keby to auto umyval pravidelne a vyprataval ako ten tvoj tak ok.... ale to nase auto vyzera ako pre robotnikov :D... zvonku ho umyva len v lete a dnu mame vzdy neporiadok, papieriky, obaly, ..... ( ale doma upratujem, fakt : ))) )

estterka
12. jan 2013

@nikikeke aha,som myslela,ze chodi na ten trening sam. a on pracuje v kancelarii ci niekde mimo? lebo ak by v kancelarii tak by si prosle dosla a videla,ci tam je alebo nie. ale skor to bude ten druhy pripad. nenapada ti ako ho "nachytat" pripadne?

salome123
12. jan 2013

@nikikeke nosi mobil stale so sebou? myslim do sprchy, na WC alebo ho nechava volne polozeny?

princeznicka3
12. jan 2013

@nikikeke my zeny mame nieco ako 6 zmysel....ale zas nikto nie je neomylny....ak ho obvinis a nepravom,bude to vystrel do neznama,to si uvedom.sprchovanie,a dalsie veci,riad sa prezumpciou neviny.nikto nie je vinny kym mu vina nebude dokazana...ale urcite nie sprchovanim,keksami v dverach a pod.

wized
12. jan 2013

a neda sa ti ist cakat ho ked bude koncit v praci ? - tak aby ta nevidel samozrejme 🙂 ... aspon zistis ci tam neostava fakt dlhsie ako ti sam tvrdi ...

nikikeke
autor
12. jan 2013

@salome123 ano nechava ... aj ho mozem kludne brat... no ma vymazane hovory... mna skor napadlo ze ak, tak pouziva sluzobny ktory nechava v praci a ked ho ma doma je vypnuty...
@estterka ved to ze raz je v kancelarii, inokedy lieta autom kade tade- nikdy nezistim ci isiel autom niekam za zakaznikom alebo bohvie kde... aj prestavky na obed si robi ako on chce... niekedy je cely den v kancelarii inokedy leito po slovensku... a vlastne neviem ani co mam cakat... ze si plati kurvy - co nepredpokladam, alebo skor ma nejaku stalicu ktora respektuje z eje zenaty a musi sa riadit pravidlami milenky... ako ho mam prichytit v praci ked nikdy neviem kedy tam bude a kedy nie??? este si spominam, ze raz ked siel na sluzobku som vravela ze beriem volno a pojdem s nim... a den predtym mi volal do prace ci mam volno a ci idem alebo nie.... a ja ze naco ti to je vediet? este neviem.... ved nie je jedno ci pojdem alebo nie??? proste mi to pripadalo take cudne, ako by si nieco planoval a potreboval vediet ci idem alebo nie....

laurika25
12. jan 2013

Ahoj,asi ta tiez nepotesim,ale myslim, ze tam nieco bude...aby si sa dlho netrapila uvazovanim,ci ano, alebo nie, mala by si ho fakt zacat ,,spehovat,, ta pravda,by bola bolestiva,ale stale tu nejake to % je,ze proste,ma len divne obdbie a ked nie tak aspon to zistis vcas a vsetko sa da do poriadku,drzim palce

nikikeke
autor
12. jan 2013

@wized ...och... teoreticky aj ano....

hyta
12. jan 2013

@nikikeke A čo keby si ho skúsila prekvapiť ku koncu pracovnej doby návštevou v práci?Poznáš jeho kolektív? Má tam dáku novú kolegyňu? Videla by si ako zareaguje.No ako ti píše princeznička3, kým mu vinu nedokážeš je nevinný.

nikikeke
autor
12. jan 2013

@laurika25 a ako spehovat? mobil pravidelne kontrolujem.... asi mi ostava len cakat kedy opat urobi nejaky preslap...

nikikeke
autor
12. jan 2013

@hyta poznam ich, 4 chlapi... je to mala firma... no maju nejaku novu ekonomku ktora chodi len ku koncu mesiaca... vidis? to mi ani nenapadlo.... vobec o nej nic nehovori!!! dokonca som sa dozvedela ze maju novu ekonomku len z rozpravania ked sa ho pytal kamarat kto im robi ekonomku.... inak najprv mala im ist robit ekonomku moja super kamoska, urobila si specialny kurz ktory vyzadovali.... a nakoniec jej povedali ze nic z toho ze nepotrebuju.... a teraz sa dozviem ze maju....

hyta
12. jan 2013

@nikikeke Ak sa trápiš neistotou, ešte mi dačo prišlo na um.Neviem ako si na tom finančne, no ak chceš mať istotu, mohla by si dakomu zaplatiť za špehovanie, myslím dákeho profíka.

nikikeke
autor
12. jan 2013

dakujem Vam vsetkym, za kazdu odpoved!!! vazim si to!!! velmi mi to pomaha a aspon viem ze mi nesibe a skutocne sa nieco deje!!!!

nikikeke
autor
12. jan 2013

@hyta a to sa da? ja som myslela ze to je len vo filmoch.... kde sa da najst taky profik??

estterka
12. jan 2013

@nikikeke napadlo mi..povedz mu,ze ci by ti dal cislo na tu ich novu ekonomku,ze potrebujes daco poradit pre kamosku a podla reakcie uz budes vediet..

hyta
12. jan 2013

@nikikeke Moja bývalá kolegyňa si najala na svojho ex dákeho súkromného detektíva, no ako ho hľadala netuším.

p.j.jacky
12. jan 2013

tiez si myslim ze ta podvadza,bohuzial ☹ ☹ ☹ ☹

donna11
12. jan 2013

@nikikeke ahoj, podla toho, co pises asi ani netreba pochybovat, ze niekoho ma.. 😒 ..jasny dokaz zmeny v sprchovacich navykoch, vymazane hovory a tel, auto..je lepsie zistit to skor a zacat to riesit..mozno to zachranis a mozno nie..
..ked bude v praci a bude mu koncit prac. doba, skus mu zavolat, ci sa zdrzi (proste zisti situaciu) al co, ze chystas veceru al prekvapko, aby si si to vedela naplanovat a ak bude meskat, chod si to odsledovat, al ho s jedlom chod prekvapit do roboty..nebude sa mat ako vyvliect..budes vediet, ze je v kancli a potom uz sama zistis, co sa deje..
..pripadne ked pride dom a pojde rovno do sprchy, utekaj za nim, vyzaduj po nom milovanie a ak odmietne, je to jasne..sex 1x za 2 mesiace - velmi zle!!!

hyta
12. jan 2013

@nikikeke našla som teaz na nete toto http://www.detect-info.sk/

nikikeke
autor
12. jan 2013

@p.j.jacky ja nechapem... so mnou to nic nerobi... je to tym ze si to nejako nepripustam, neuvedomujem??? alebo tomu neverim? ved ho lubim.... preco nic necitim??? jeo tym ze som realistka a viem aky je zivot svina? aj pred tym ked som zistila neveru rposte ma to nebolelo... hovorim si, tak nestoji teda za nic.... a ak to bude pravda, co potom? preco to so mnou nic nerobi??? preco nerobim sceny, neplacem, nehadzem sa??? ak to budem vediet na 100%, napisem tu ci sa nieco zmenilo v mojom prezivani 🙂)) ... mozno si to len naozaj nepripustam kym nenajdem kondom pod sedadlom....