Mám sa rozísť, alebo čakať?

vlnka35
5. okt 2013

Žienky, poraďte..

som slobodná mamina, dvojičiek /9 ročných/..Pred dvoma mesiacmi som sa zoznámila s mužom o 2 roky starším..Zo začiatku sme sa stretávali denne, chodili na výlety, boli spolu aj s deťmi...Vozil ma domov z práce..Navšetevovali sme sa - raz on prišiel k nám..inokedy ja k nemu. Postupne som zistila, že predo mnou mal dosť žien, telefon i laptop plný nahotiniek...často pokukoval po ženách...Brala som to tak, že je taký...že je to v ňom...Z času na čas som ho zahriakla..kládol mi často otázky sexistického charakteru...vyhýbala som sa odpovediam, bo mi to neprišlo prirodzené - odpovedať mu na tieto otázky v začiatkoch vzťahu..Ved vzťah sa má predsa budovať na pevných základoch ..a ja som v začiatkoch pri zbližovaní - tom telesnom spomalená...konzervatívna..
Ked mi pred týždnom zdvihol sukňu tresla som ho knihou po hlave...odvtedy sa neozval..až som sa ja...On na to, že rozmýšla, či má význam pokračovať vo vzťahu..že sa chce o tom so mnou porozprávať..ob den prišiel po mna do práce a v aute sme sa rozprávali....
Vraj nevie, či je schopný prebrať zodpovednosť za dve v podstate cudzie deti...že by ich nedokázal mať 100 perc. rád...že predo mnou sa stále musí kontrolovať, čo povie, či mu nevyletí nejaké to neslušné slovo z úst..a dokonca aj dcéra mu povedala, aby nepil z fľaše...že sa do vzťahu hrnul strmhlav, lebo na neho pôsobila obrovská chémia...a že teraz po čase začína rozmýšlať racionálne....že kde budeme bývať a tak.........povedala som mu okrem iného, že takéto veci by sa mali riešiť vo dvojici...že ja ho beriem, takého aký je..len sa usilujem ho troška zkorigovať v prejavoch...Povedal, že ešte porozmýšla...či sa chce rozísť, že nevie...lebo má ma rád...odvtedy napísal len jednu sms..že ako sa máme...už dva dni ani sms...je víkend, je mi smutno, mám pocit, že niekoho možno stretol a neviem čo mám robiť...
Mám mu ja navrhnúť rozchod...? Mám ešte u neho veci...aj som rozmýšlala nech mi ich prinesie, bez toho aby som ho videla...nechcem sa cítiť až tak pokorená...
Inak sa správal milo aj minulý víkend bolo fajn, aj ked len raz mi povedal lubim ta...Tak ako dalej, prosím poradte..

nivi
7. okt 2013

hm a na co akoze cakat? podla mna ako baby predomnou povedali, on uz to nepriamo ukoncil. a ty nemas za cim banovat. hlavku hore, usmev a zivot ide dalej. niekde na teba ten pravy este len caka 🙂

jaan7780
7. okt 2013

fakt to potrebujes riesit na MK? ak to chces pocut znova, rozist, rozist, rozist, raz stretnes niekoho kto si ta zasluzi a nie tento nedospely jedinec, prec od neho. Tvoje deti su tvoja laska a ta zalubenost po par tyzdnoch pominie.

maribell
7. okt 2013

ahoj ..podla mna je tiez velmi nevyzrety...pripada mi to ako na druhom stupni zakladnej skoly...podla mna to nieje ten pravy chlap..a ked ti aj sam povedal ze nevie ci by dvojicky mohol lubit na 100% a prevziat za nich zodpovednost tak urcite do toho nechod ... teraz musis dbat hlavne na deti ..viem je to tazke najst partnera ktory bude vyhovovat aj tebe aj detom ale ak nebude vyhovovat detom ver mi nebudete stastni .... moj manzel vyrastal v takej rodine ked zil s otcom a otec si nasiel zlu partnerku .. manzel ma doteraz "dosledky" a na detstvo a pubertu nespomina rad ...teraz musis hlavne mysliet na deti ... 🙂 .. najdi si chlapa ktory bude lubit teba a rovnako tak aj deti 🙂 ver mi taky chlapi su ..ja takych osobne niekolko poznam.. su rozvedeni a dali by cokolvek aby nasli rodinu ..dokonca aj zenu s detmi ..bohuzial takyto chlapi ked nemaju nic sa casto krat ponaraju do prace na 200% a na spolocensky zivot nemyslia...skus internetovu zoznamku 🙂

pflegerin
7. okt 2013

Tak take zvieratko,by som doma nechcela 😀