Mám to tajiť alebo rovno povedať všetkým?

alfonz24
22. júl 2023

dobry dneska som sa dozvedel že môj švagor ženin brat je gay je slobodný samozrejme ze je to jeho zivot lenže ja som to videl na vlastne oči ako sa bozkával s chalanom keď im poviem dopadne to zlé nechcem si to ani predstaviť myslite ze by som.mohol povedať žene ze jeho brat je gay ? Sice ma to nezaujíma aky je mam.ho rad lenže som.šokovaný myslíte ze by som to mal.tajiť radsej aky mate nazor k tomu ?

tinkavvv
22. júl 2023

@alfonz24 nechaj to na nom. Asi ma nejake dovody, ze sa s tym nepriznal...

kacena4
22. júl 2023

tajit to nemusis ale ani zbytocne rozkecavat kade tade, raz pride cas ked na to pride rec

selest
22. júl 2023

Nechala by som to tak. Nikomu tym ze to taji neublizuje, skor podla tvojho prispevku chrani seba pred reakciami rodiny.

lindous
22. júl 2023

Povedz mu, že o tom vieš a že to je v poriadku a máš ho stále rád a že je to u teba v bezpečí, kým sa nerozhodne sám povedať to rodine... a ty im nehovor nič

pralinka25
22. júl 2023

a akoze naco by si im to mal ty hovorit. co teba do toho. to nemyslis vazne. si dospely clovek. tak sa chovaj dospelo pre ziveho boha a jeho coming out nechaj na neho. jeho hodnotu to nijako nemeni. keby si ho videl bozkavat sa so zenou tiez to vesas vsetkym na nos? je na nom s kym sa bozkava. zi svoj zivot so svojou zenou a ten jeho nechaj na nom. fakt nevidim jediny dovod preco by si to ty mal niekomu hovorit.

kaktusik007
22. júl 2023

@alfonz24 preco mas potrebu riesit milostny zivot niekoho ineho?

maratonka
22. júl 2023

Presne, ako si písal- je to jeho život a jeho vec. Nestaraj sa!!!

viestta
22. júl 2023

Drz usta, nie je to ani tvoja starost ani tvoj zivot.

nykkushka
22. júl 2023

V dnešnej dobe, kedy je častokrát robený "hon na LGBT+" komunitu by som sa ani len nepohravala s myšlienkou o niekom takúto mega intímnu vec prezradiť. Je to jeho vec, jeho vec je aj to keby to oznámi okoliu. Pokiaľ svojím správaním nikomu neublizuje (pohoršenie okolia nie je ubližovanie) by som to neriešila.
Sam píšeš, že ho máš rád takého aký je. Asi netušíš, ako by si mu mohol ublížiť, keby to vykvakas jeho žene, rodine. Maximálne sa môžeš porozprávať ním, že teda vieš o tom a je u teba táto vec v bezpečí a môže za tebou hocikedy prísť.

simca06022011
22. júl 2023

@alfonz24 nikomu to nevrav a staraj sa o seba

kaktusik007
22. júl 2023

@alfonz24 a uprimne, nerozumiem z coho si sikovany. Ze sa svagor bozkaval? to je uz pusa na verejnosti sokujuca? 🤦‍♀️

felycity
22. júl 2023

bežne chodíš a oznamuješ , že ten a onen je heterosexuál? asi s tým teda nie si úplne ok, odpoveď je asi nie, takže na čo toto riešiť a oznamovať,je to bežná súčasť života a nikoho do toho nič nie je či je taký alebo onaký. žite pokojne ďalej ako doteraz.

alfonz24
autor
22. júl 2023

@pralinka25 ja sa nestaram do nikoho ja taký niesom ked dačo uvidim ze už šepkať budem každému ja ľudích nesudzujem takze asi tak

patus_2
22. júl 2023

@alfonz24 a keby si ho videl bozkávať sa so ženou tak by si to tiež asi nevykecaval nikomu. Nechaj to tak, keď bude chcieť tak to povie. Je to jeho život, možno jeho najbližší o tom vedia, len to nerozrubujú do sveta 🤷

eva8
22. júl 2023

@alfonz24 záleží na tom, aký máte vzťah so ženou. Ak bude šokovaná ona, môže to povedať ďalšej osobe, a ťa tiež len jednej ďalšej, atď...

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
22. júl 2023

@alfonz24 no a keby si ho videl bozkavat sa so zenou tak tiez by si mal potrebu informovat pribuzenstvo?? Keby si zistil, ze ma rad bdsm, tiez by si to chcel riesit s jeho sestrou?? Tebe by sa ako pacilo, keby niekto s dalsimi ludmi riesil, ze mas maleho vtaka alebo ze nevies uspokojit zenu??
Nechaj toho chlapa na pokoji, nech si zije ako sa mu paci a s kym sa mu paci. Nerobi nic nelegalne ani nikomu z vas neublizuje.

madeline1
22. júl 2023

@alfonz24 tak zene asi hej, nie preto ze by to bolo take dolezite, ale len tak medzi recou preco nie, ved ste partneri, ale vsetkym nemusis...

abbey1
22. júl 2023

Nevera ako nevera. Neveru blízkej kamarátky či rodinného príslušníka by som nekryla. Rovnako by som očakávala, že blízke kamarátky a rodina nenechajú slepú a hluchú mňa. Ako prvý som osobe, ktorá podvádza, povedala, že o tom viem a nech to on/ ona rieši s partnerom, inak to poviem kamarátke či príbuznému ja.
Sama by som nezniesla pocit byť klamaná partnerom a ešte i blízkymi.

stellarstar
22. júl 2023

@alfonz24 a čo teba do toho? Nič! Usmej sa a chod ďalej. Je to jeho život nie tvoj, nestaraj sa ostatným do života. Ži a nechaj žiť

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mergimar
22. júl 2023

@sissy27 Tak takéto prirovnanie je už trošky cez. Porovnávaš jablká s hruškami. A prečo by to nemohol povedať o tom svojej žene keď si hovoria všetko? My si napr. hovoríme všetko a ja by som mu povedala keby som ho videla bozkávať či so ženou alebo mužom.

sheila121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
22. júl 2023

Prosim Ta bud ticho a nechaj ho zit. Ked bude chciet, povie o sebe vsetkym sam . Riesis to ako keby neviem aky zly bol

marseillefan
22. júl 2023

Ja si tiež myslím, že vlastnej žene to povedať môže, ja svojej tiež hovorím všetko. Ale ďalej by to ani jeden z nich už nemal šíriť a nechať na bratovi, kedy sa rozhodne to povedať svojmu okoliu.

lindous
22. júl 2023

@abbey1 Píše, že je slobodný, povedať to chce autor svojej žene

liusa82
22. júl 2023

@alfonz24 no to je divné že si sa akurát len teraz v júli tu registroval.A asi len tipujem kvoli tejto téme aby si tu mohol somariny vypisovať a zabávať sa z nudy

alfonz24
autor
22. júl 2023

@madeline1 no vsak toto riešim nechápem čo píšu ostatný ved žene Nie ostatným

sheila121
22. júl 2023

@alfonz24 no a? Je to jeho život, a keď sa mu nepáčia baby, tak čo s tým spravíš? Nechaj to na ňom, ako si s tým poradí. Na Slovensku to aj tak nemá ružové keďže toto je konzervatívna spoločnosť

alfonz24
autor
22. júl 2023

@liusa82 ty sa do toho nieres!