Mám túto situáciu riešiť so svojou priateľkou?

jurajpraznovsky
24. máj 2015

Ahojte
Žiadam o radu, resp. o napovedu či mam, alebo nemam niečo riešit zo svojou priatelkou.
Cez vikend sme boli spolu na svadbe.
Pred posledným tanečným kolom som zahnal svoj hlad plným tanierom dobrôt. Muzika začala hrať sladaky a prvý bol od Zenitu - Milujem. Moju, prakticky uz nastavajucu prišiel požiadat o tanec jej možno buducí švagor, z ktorým som ja rozhadaný.
Reakcia mojej priateľky na jeho požiadanie: íííííha tak toto nemožem odmietnuť.
Na parkete počas tej pesničky tancovali iba zadané pary a oni dvaja. Myslite, že by som to mal s nou o tom porozpravať, kedže sa mi to moc nepačilo.

sissy27
24. máj 2015

@jurajpraznovsky ak máš 16 rokov, tak potom áno, rieš to... pozvanie na tanec sa neodmieta a ak ťa to škrie, tak nabudúce budeš vedieť, že tú pol hodinu bez jedla vydržíš... čo mala tvoja priateľka robiť, keď ty sa tam zaoberáš tanierom plným jedla? mala sedieť a pozerať ti do úst?

evelynm
24. máj 2015

nechapem, co riesis. Niekto ju poziadal o tanec, isla. A co? Ziarlis? To je ale tvoj problem. Je uplne jedno, ake ostatne pary boli na parkete. priatelka nie je tvoj majetok.

ematko29
24. máj 2015

@jurajpraznovsky je to totalna hovadina čo riešiš.ked teraz rozoberaš také blbosti tak sa ani nežen,manželstvo je ovela ťažšie a prídu problemy naozajstné.ktore bude treba rozoberať a ver,že sa ti ani chcieť nebude

07022007
24. máj 2015

Tu nie je čo riešiť :D ja by som tiež neodmietla :D

0silvia0
24. máj 2015

@jurajpraznovsky nerieš, nemal si sa napchávať a mal si byť v strehu chmatnúť priateľku pri prvom tóne 🙂 nebol by sa ti ubehol ten nenávidený švagor...

esterba
24. máj 2015

@jurajpraznovsky to je zas nejaka vtipna tema?

mamulka211
24. máj 2015

no spolupatricnost je nieco, co mne nesmie chybat vo vztahu, cize aj mna by sa to dotklo. Mala by trosku s tebou drzat.

bonaqa2013
24. máj 2015

@jurajpraznovsky vykašli sa nato, ešte budeš mať dosť príležitosti na rôzne iné hádky v rodine. Veď prakticky o nič nešlo. Odtancovali a bolo. Hádam neskončili niekde v kúte vo vášnivom objatí....

miriam11
24. máj 2015

@jurajpraznovsky ??? Testujes IQ tu pritomnych? Ked vsetko budes takto prilis rozoberat, aby si si mal koho este brat. Sla len tancovat a tou poznamkou mozno chcela byt len vtipna a mila.

katarinamarkova
25. máj 2015

@jurajpraznovsky vyzval si ju vtedy do tanca pred nim? ci si len zahanal hlad dobrotami a ona smutne sedela a cakala, ze ju pozves......
ak si sedel nad tanierom a ona chcela tancovat, tak je uplne normalne, ok, ze nesedela pri tebe a necakala pokial dojes, ale sla sa bavit.

lucineckalu
25. máj 2015

vyries to v sebe, preco si ju o tanec nepoziadal ty 😉 hneva ta iba to, ze sla s nim a nie s tebou.. co ti ma stale sediet pri zadku? 😉

beatrice1607
25. máj 2015

@jurajpraznovsky zlatyyyy si.. Problem jak hovado.. 😀

ivett1
25. máj 2015

@jurajpraznovsky samozrejme jej to povedz😉 ... veď sa ti to nepáčilo, ale nie s hnevom, pozri sa na to celé s nadhľadom ... a možno ťa chcela len trošku "podráždiť" , lebo si sa jej nevenoval, ale venoval si sa počas slaďákov svojmu bruchu ...😀 ...aspoň si to nabudúce dobre premyslíš ...
PS: ale možnože, keď jej povieš o svojich pocitoch, že sa ťa to dotklo, tak bude ešte aj polichotená a bude mať pocit, že ti na nej záleží ...

mike_bassett
25. máj 2015

:D Také blbosti riešiť. Chorobná žiarlivosť alebo vymyslená téma. Ak sa náhodou vezmete, budeš jej zakazovať makeup, aby sa za ňou náhodou iní neobzerali ?

jarus1
25. máj 2015

pozri sa na to z inej stránky....čo by si o svojej nastávajúcej švagrinej pomyslel jej nastávajúci švagor, keby ho bezdôvodne odmietla?
urobila dobre...z viacerých dôvodov 🙂

nevelyn
25. máj 2015

myslim, ze toto naozaj riesit nemusis, nabuduce ju pozvi do tanca ako prvy a bude. Ci tam boli zadane/nezadane pary a aky bol text pesnicky, vobec nehra rolu a ani to nie je dovod na odmietnutie tanca so svagrom/kamaratom.

caoli
25. máj 2015

a kde si rastol? v lese, v jaskyni, bez kontaktu s civilizaciou, ze si tak nesocializovany? mam dojem, ze ta tvoja nastavajuca sa v buducnosti docka este inych prekvapeni. chuda dievca.
teda ak vobec nejaka je…...

macka334
25. máj 2015

???????????????????